NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Regular Season Week 4

+9
T-Mac
Vimes
Portis26
Ovan
L.D.
Peyton Manning
kb8
iceman
Colts4Life
13 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Regular Season Week 4 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 4 Pon 05 Okt 2009, 10:01

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Brett Favre ::očekivao sam da Brady slomi kacigu kad je Suggs isforsirao fumble za TD.Ali iskulirao je.

Jbg nije ga video, sta sad, desava se......

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

27Regular Season Week 4 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 4 Pon 05 Okt 2009, 10:01

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Brett Favre ::još jedna krompa za SL rams. Mloooogo slabo.Ne smem da pomislim šta će biti na sledećoj tekmi kod kuće.

Hahahaha e kolega ovi tvoji idu unazad.....

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

28Regular Season Week 4 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 4 Pon 05 Okt 2009, 10:03

iceman

iceman
Veteran
Veteran

kb8 ::
iceman ::
kb8 ::Baltimore nek mazne Patse




Al zamalo......

Vec sam sve komentiro al svejedno moram rec 'U p lijepe m i to 300 puta'


HAHAHAHA samo polako bez nervoze..... Laughing

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

29Regular Season Week 4 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 4 Pon 05 Okt 2009, 10:18

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

ohoj ledeni 6 postova hahaahahahhaha



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

30Regular Season Week 4 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 4 Pon 05 Okt 2009, 10:21

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Ma ne budzim postove, nego ono dosadno mi jutros pa se dopisujem sa ljudima....

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

31Regular Season Week 4 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 4 Pon 05 Okt 2009, 11:00

Dushan

Dushan
NCAA
NCAA

iceman ::
Ovan ::ovo je teeeeško sranje od utakmice, nikad ali nikad nisam voleo da gledam denver znači odvratni su mi..

Pa 10-7 bilo 10 minuta do kraja tekme ja batalio.....sranje.....

dobar td Marshall-a jedino zanimljivo u tekmi Smile

32Regular Season Week 4 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 4 Pon 05 Okt 2009, 11:19

kb8

kb8
Moderator
Moderator

iceman ::
kb8 ::
iceman ::
kb8 ::Baltimore nek mazne Patse




Al zamalo......

Vec sam sve komentiro al svejedno moram rec 'U p lijepe m i to 300 puta'


HAHAHAHA samo polako bez nervoze..... Laughing

Pa je'ote ako ih sada nisu bubnili ne znam kad ce... Konacno imaju napad koji moze nesto iskreirat al dzabe kad obrana se pati li se pati i onda 2 puta kad su kao nesto i uspjeli napravit, bam, 2 puta sviraju roughing da passer i 2 puta popuse TD...

I onda jos onaj drop pass na kraju... Za ne povjerovat... Svaka cast Patsima al svejedno mislim da su tu Ravensi izgubili tekmu a ne je Patsi dobili... Jednostavno su uzeli sto su im ovi dali i to je to...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

33Regular Season Week 4 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 4 Pon 05 Okt 2009, 13:09

iceman

iceman
Veteran
Veteran

kb8 ::
iceman ::
kb8 ::
iceman ::
kb8 ::Baltimore nek mazne Patse




Al zamalo......

Vec sam sve komentiro al svejedno moram rec 'U p lijepe m i to 300 puta'


HAHAHAHA samo polako bez nervoze..... Laughing

Pa je'ote ako ih sada nisu bubnili ne znam kad ce... Konacno imaju napad koji moze nesto iskreirat al dzabe kad obrana se pati li se pati i onda 2 puta kad su kao nesto i uspjeli napravit, bam, 2 puta sviraju roughing da passer i 2 puta popuse TD...

I onda jos onaj drop pass na kraju... Za ne povjerovat... Svaka cast Patsima al svejedno mislim da su tu Ravensi izgubili tekmu a ne je Patsi dobili... Jednostavno su uzeli sto su im ovi dali i to je to...

Jbg ne trebate potecnjivate Patse to vam je valjda jasno sada......
Ma mi nismo ni jenu dobili nego su svi izgubili....neka samo tako nek nastave meni ne smeta.....

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

34Regular Season Week 4 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 4 Pon 05 Okt 2009, 13:33

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ma niko ih ne podcjenjuje vec jednostavno hocu rec da to nisu oni Patsi od koje godine i da su sinoc Ravensi mogli i trebali pobjedit... Mozda Patsi i jesu zato u vrhu godinama jer i kad odigraju losije svejedno nadju nacina da pobjede... No bilo kako bilo, naplatit ce se to sve u PO i to je to Wink

Nego, jel ima losijeg QB na kugli zemaljskoj od JaMarcussa? Boze dragi, koja katastrofa! I onda navijaci Bearsa su kukali dok im je Sexy Rexy vodio napade... Pa on je Steve Young za ovog tukca...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

35Regular Season Week 4 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 4 Pon 05 Okt 2009, 13:48

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

romo mu je blizu...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

36Regular Season Week 4 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 4 Pon 05 Okt 2009, 14:21

iceman

iceman
Veteran
Veteran

kb8 ::naplatit ce se to sve u PO i to je to


To cemo tek da vidimo...... Cool

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

37Regular Season Week 4 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 4 Pon 05 Okt 2009, 14:46

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Jedan AFC Championshig Game ne bi bio los a Wink

Ma Romo barem nesto vrti, kombinira, s njim nikad nije dosadno al ovaj brate je tuga golema... Kod Roma mos ocekivat i neku bombu, TD, neki scramble run od 18 yardi i tomu slicno a od ovog mos ili sack s naravno fumbleom ili neki pass koji zavrsava s int... Sretan je kad baci incomplete...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

38Regular Season Week 4 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 4 Pon 05 Okt 2009, 20:52

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Hmm sad mi nije jasno u čemu je Brady " beli medved " ? shvatam ja povreda, komercijlana prava, reklama i ostala sranja a ako ovo nije RTP onda nije ništa ona na bradyu su sprdnja i zajebancija u poređenju sa ovim.... ovo je sramota...šta nije svirano


https://www.youtube.com/watch?v=tGybMz317YQ

ovo je sramota šta nije svirano, moglo je opušteno 2 RTPa ovde...a da ne spominjem kako je jedan igrač posle ove akcije završio u bolnici. Bravo!
dakle NEPovci kako vi prema drugim QBovima, tako će i prema Bradyu ne bi me čudilo da mu opet neko otkine koleno...


čitam dosta na dosta drugim forumima da se Ravensi bili znatno oštećeni juče...

e zato ljudi ne vole NE....jednom prljavi uvek prljavi...


suma sumarum citiraću jedan zanimljiv post sa "komšijskog" foruma

Što se tiče same utakmice, bila je odlična, a Patsi mnogo bolji nego protiv Billsa i Jetsa. Ali više mi je pun kurac onih floskula "zaslužili ste pobedu i ne znam zašto vam je potrebna i pomoć sudija". Zajebi me toga. Ovo su utakmice koje se svode na jedan play i jedna pogrešna odluka može da promeni tok i rezultat meča - i treba reći da su Ravensi oštećeni, i na kraju izgubili. Stoga mi je drago da su Harbaugh, Reed i Lewis to uradili, pa makar to svi nazivali "kukanjem i izgovorima".

Evo krenuću redom, čega se setim od juče:

- 2 RTP kazne. Ispod je i klip prve. Suggs je izgubio ravnotežu pre pasa Brady-ja i morao je da protivteži svim zakonima fizike da bi ga izbegao. Pada leđima okrenut QBu i jedva ga očeše i dobije kaznu. (poseban Sick za Bredy-jevo 1. foliranje da je udaren 2. okretanje ka sudiji, i ukazivanje na Brady rule 3. sudija koji mu klima glavom u fazonu - yea, yea, I gottcha Tom.)



- Pa mi bre na _touch_ fudbalu na Adi jače udaramo nego što su ove kazne. Ngata kod druge je podigao ruke, i gledao u suprotnu stranu da vidi šta će se desiti sa akcijom, da bi posle saznao da je zakačio QBa po padu i dobio 15 jardi kazne. Obe kazne su bile na 3rd down ako se ne varam. Tu je moj TV i okruženje bilo u najvećoj opasnosti.

- 4th down kod fake FG koji su Patsi pokušali. Klasična krađa. Lik nije uzeo prvi down, već je nogom izašao napolje, Ravensi su mogli da odbiju illegal motion kaznu i da dobiju loptu. Gde su se u međuvremenu sudije zbunile, nije mi jasno...

- Pas kada je Flacco-u suđen intentional grounding (navodno izbegao sack). Dečko je izašao iz džepa da je došao maltene do aut linije i bacio preko L-o-S. O čemu mi pričamo dalje? Da li je bitno što je loptu prebacio u levu ruku i bacio frljoku u aut.. il ja ne znam pravila il me neko zajebava?

- Suđenje 15 jardi kazne klupi, unsportsmenlike conduct?!?! Eeeej. Zato što je Harbaugh rekao "thats a bull-shit call!".. pa, to se bre viđe po 100 puta na svakom meču i od svakog trenera. Koliko sam gorih stvari video... Da ne pričam što to stvarno i jeste bio BS call...

- BS call je bio OPI koji je sviran Masonu kada se sudario sa CB. Derrick nije ispružio ruke ni milimetar i dobio OPI!! Sa druge, strane imaš Mossa kome je push-off srednje ime. Samo juče je dva puta to uradio na Foxworthu. No flag.

- Ball spots. Oko toga se digla prašina, mada to ne mogu sa sigurnošću da tvrdim preko TVa. U pitanju je 4th&out na pola terena, kada je Heap bio jedva kratak. A posle je dive McGahee-ja koji je išao bar 1 yd u napred, + second effort, nije bilo dovoljno da se uzme prvi down. Onda, kod TD run Brejdija, evo sad sam opet pogledao, nema šanse da me neko ubedi da je bio sa sigurnošću u endzoni.

- Chalenge kod INT Boddena. Bio je 100 puta snimak i svaki put mi se činilo da vrhom desnog stopala gazi liniju. Takođe, chalenge kod hvatanja Faulka kada je bobblovao i legao preko lopte. OK, ništa se nije videlo. Ali, indikativno je da su sve sumnjive odluke iše na jednu stranu.

- Bio je jedan prekršaj Carra na Welkeru, čini mi se da su ga okarakterisali kao "illegal contact 5yds". Posle su pustili snimak. Apsolutna smejurija. Takođe, mislim da je bio 3rd down. To je bio šlag na tortu.

- Situacija kada Butler u endzoni se odrazi preko Masona, obe _ruke na njemu_ i pravi PD. No flag.

- Incom. pas ka Claytonu u poslednjem drajvu na meču. Bodden nije ni pogledao loptu, a bilo je kontakta sa WR. Tada doduše nisam ni očekivao išta. No flag.

- Scramble Brady-ja od 10-11 jardi. Ako pogledaš pažljivo videćeš klasičan holding OL Patsa koji nije sviran. Ne sećam se koji je igrač bio u pitanju. Holdinge i slično gde ne mogu da se setim tačno situacije neću ni da spominjem, možda kad odgledam snimak.

- A Flacco je maltene non-stop bio udaran nakon pasa i na zemlji. Pogledaj recimo ovaj snimak kod povrede Gaithera:



Warren direktno se zakucava u njega kacigom nakon što je bacio pas. Nije mogao da se zaustavi? Haha. Važi.

A u - istoj - akciji, lik sa leđa mu ide kacigom ispod kolena, takođe nakon pasa. Što je po 2 aršina, 15 jardi kazne.

naravno, ništa nije svirano. Valjda se Flacco ne buni dovoljno i ne plače, ne snima dovoljno reklama, šta li... To je sve čega se sećam ovako iz glave, ne smem ni da gledam snimak Laughing


E sada, sve se može spinovati.. i naći opravdanje u nekoj "slobodnoj proceni sudija i tumačenju pravilnika". Problem je što to konstantno ide protiv nekih timova, dok se drugi (timovi, QBs) pak favorizuju. Znam da je lame kukati na sudije posle poraza, ali što bi rekao Velja "ajd da malo kraduckate pa da vam se progleda kroz prste, al vi bre mnogo kradete". Laughing

Bottomline, Ravensi su izgubili zbog Clayton-ovog dropa. Siguran sam da bi dali TD u 4. pokušaja za goal. Šta je, tu je. I nije mi toliko žao poraza (bolniji je bio onaj pre 2 godine u MNF iako je BAL tad bio van priče za PO). Ravensi igraju dobro, i ako ovako nastave, nema sumnje da će završiti u play-offu. A tad ćemo se ponovo ćerati. :happy:



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

39Regular Season Week 4 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 4 Uto 06 Okt 2009, 10:19

Buccaneer

Buccaneer
Standardan
Standardan

Zato sam ja tekmu gledao do 9 sati i prebacio na film jer vise nisam imao zivaca zabrana

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu