NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Regular Season Week 1

+20
djsaki
brugi82
Young
Freak
Vimes
3BEP
Portis26
sladjan26
minglez a.k.a milanche
dr.dule
Dushan
Danijel Lg
zvaljo
iceman
Miki HOF
Ovan
boskoKC
Packers
Peyton Manning
Colts4Life
24 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 5]

1Regular Season Week 1 Empty Regular Season Week 1 Pon 7 Sep - 19:28

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

Week 1

Thu, Sep 10
TEN @ PIT Heinz Field 8:30 PM

Sun, Sep 13
JAC @ IND Lucas Oil Stadium 1:00 PM
DET @ NO Superdome 1:00 PM
PHI @ CAR Bank of America Stadium 1:00 PM
DAL @ TB Raymond James Stadium 1:00 PM
NYJ @ HOU Reliant Stadium 1:00 PM
KC @ BAL M&T Bank Stadium 1:00 PM
DEN @ CIN Paul Brown Stadium 1:00 PM
MIN @ CLE Cleveland Browns Stadium 1:00 PM
MIA @ ATL Georgia Dome 1:00 PM
WAS @ NYG Giants Stadium 4:15 PM
SF @ ARI University of Phoenix Stadium 4:15 PM
STL @ SEA Qwest Field 4:15 PM
CHI @ GB Lambeau Field 8:20 PM

Mon, Sep 14
BUF @ NE Gillette Stadium 7:00 PM
SD @ OAK Oakland Coliseum 10:15 PM

2Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Pon 7 Sep - 19:31

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

I da nije otvaranje ovo bi bio najzanimljiviji mec kola:
TEN @ PIT Heinz Field 8:30 PM
Posle tog meca me zanima:
PHI @ CAR Bank of America Stadium 1:00 PM
STL @ SEA Qwest Field 4:15 PM
i naravno:
JAC @ IND Lucas Oil Stadium 1:00 PM

http://nfl.com/

3Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Pon 7 Sep - 19:31

Packers

Packers
Rookie
Rookie

1
2
1
1
1
1
2
2
1
1
2
1
1
2
2
1
Pa da probamo!

4Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Pon 7 Sep - 19:34

boskoKC


Rookie
Rookie

Ja vise ne smem ni da probam..imacu pogodaka ko zaba dlaka Very Happy

5Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Pon 7 Sep - 19:38

boskoKC


Rookie
Rookie

Mene dosta zanima i tekma Sinsinati-Denver...da vidimo da li ce i ove sezone bengalsi da tavore. Njih gotivim, mada vise nisu ni bleda senka onog tima posle cuvenog starta neznog Kima Van de Hofen-a. Sad

6Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Pon 7 Sep - 20:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

boskoKC ::Mene dosta zanima i tekma Sinsinati-Denver...da vidimo da li ce i ove sezone bengalsi da tavore. Njih gotivim, mada vise nisu ni bleda senka onog tima posle cuvenog starta neznog Kima Van de Hofen-a. Sad
E ovo ti je super post.
Imas + od mene zbog ovog posta. Wink

http://nfl.com/

7Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Uto 8 Sep - 1:06

Packers

Packers
Rookie
Rookie

Da se nesalimo sa BENGALSIMA,imaju ove godine najjaci tandem WR-a u ligi,mozda samo po tome moze da im pridje New England.

8Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Uto 8 Sep - 2:13

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

TEN @ PIT Heinz Field 8:30 PM - SB šampion, granitna odbrana , domaći teren, žuti peškiri, a i treba im osveta za prošlu sezonu i gaženje peškira na istom tom terenu, mislim da će udarati ko u PO....


JAC @ IND Lucas Oil Stadium 1:00 PM - ova utakmica može biti jedno od iznenađenja kola INd se ne snalazi baš najbolje protiv jaguara u poslednje rveme ( možda me sećanje loše služi ) ali mogu da im zadaju ozbiljne probleme pogotovo odbrani coltsa koja ne znam koliko je debela, Jones-Drew a sada i sa odličnom hvatačnkom opcijom ( koliko god da on bio star) da govorim o Holtu ipak je tu iskustvo mislim da se ovde može tražiti i iznenađenje


DET @ NO Superdome 1:00 PM sve osim ubedljive pobede NO od jedno 20-30 razlike može se smatrati uspeh detroita, ako se brees zaigra mooooooože biti mnoooogo loše po laviće


PHI
@ CAR Bank of America Stadium 1:00 PM -- hm. koliko može Carolina, da li se Delhomme može vratiti posle 6 intova iz PO, psiha je to, dajem prednosti Fili ali koliko god oni imali odličan offseason program mislim da su slabiji u odbrani, nema velikog maga Jima Johnsona i mislim da će se to osetit kasnije kad sezona bude odmicala


DAL
@ TB Raymond James Stadium 1:00 PM - Dalas bez TO kako to čudno zvuči, da kauboji mogu na miru da igraju lopte a da Romu ne treba 3 po drivu da bi mogao da zadovolji sve afinitete, TB po meni totalno raštimana u ovoj predsezoni pre 5 dana otpušten OC, ne zna se ko je prvi QB ( ja još nisam čuo za to ) mislim da dallas dobija


NYJ @ HOU Reliant Stadium 1:00 PM - prilika da Jetsi započnu sezonu pobedom, jako bih voleo, pre svega zbog QB Sancheza. momak sa strašnim potencijalom i prilika da vidimo odbranu jetsa protiv odličnog napada houstona, malo navijački idem ovde na jetse...


KC @ BAL M&T Bank Stadium 1:00 PM Matt Samoubica Cassel povređen, Baltimor, svi znamo za njihovu najjaču stranu pored odlaska nekih igrača ovo je utakmica gde bi odbrana mogla da pobedi uz pratnju stabilnog napada...fina tekma za dobre fantasy poene za onog ko ima ravense



DEN @ CIN Paul Brown Stadium 1:00 PM - Denver koji postaje Oukland II, sigurna pobeda Cincinatija.


MIN @ CLE Cleveland Browns Stadium 1:00 PM - Čiča se vrati lopti, otišao u penziju ostao, al jedna stvar se ne može poreći ovo može da bude jedan od najboljih napada u ligi ako OL Minesote odradi posao kako treba ...imati u timu Favre, a da ne govorim o AP ( nema poente ), Berrianu i ovom momku TE ( ne mogu lomim tast oko njegovog prezimena)...Minesota kreće u sezonu sa 1-0


MIA @ ATL Georgia Dome 1:00 PM -- Prošlogdišnje iznenađenje PO ( to što su ušli) , bili prvi u diviziji još veće iznenađenje, wildcats formacija, ali atlanta, rayan turner, dobija atlanta...maaaaaaaadaaa možda potencijalno iznenađenje broj #2 ( ne bi me čudilo)


WAS @ NYG Giants Stadium 4:15 PM Derbi, a u derbiju je pobednik ne izvestan, ovde mi se čini ipak nešto izvesniji ako WReri NYG budu radili svoj posao, a i ako ne budu tu je odbrana NY da bije, zaostavština Stiva Spagnija ima da odradi svoj posao

SF @ ARI University of Phoenix Stadium 4:15 PM - da li se arizona oporavila od SB mamurluka, ili još gore od onakvog šokantnog poraza, ili su srećni bili što su došli do SB ( pre je pitanje ono prvo, ovo drugo su zavaravali trag u drugom delu prošle sezone, pametno ), #13 ipak igra za Arizonu i navijam u ovom meču za njih, iako su prošle godine dva meča tesno završena, ne vidim način da odbrana SF zaustavi napad Arizone


STL @ SEA Qwest Field 4:15 PM - hehe, ae ovde navijački, seattle nije ona ekipa od pre 3 godine, a ni ramsi nisu ona ekipa od prošle, jedna stvar koja je sigurna, odbrana je počela da donosi poene ramsima, fala bogu posle sto godina, Stiv Spagniolo zna posao, i zna šta treba da radi i kako, još jedan dobro odrađeni postseason u sledećoj međusezoni će od Ramsa opet napraviti ozbiljnu ekipu, tanak secundary koji treba dokrpiti, međutim na mene je ostavio odličan utisak odbrana ramsa, prvi put posle mnooooogo vremena...napad, prva opcija Steva Jackson, tu je Avery za big play akcije, ume dečak da da pas 50+ jardi a možda se i Bulger oporavi ( mentalno pre) a i fizički, ovo mu je poslednja šansa...


CHI @ GB Lambeau Field 8:20 PM -- večiti derbi ove konferencije, ledena tundra, GB dobija..


BUF @ NE Gillette Stadium 7:00 PM ---- Vratio se brady da li se oporavio, da li postoji strah, svi govore da nema, jedno je trening, drugo predsezona ali sasvim nešto drugo kad krene sezona, svi znaju njegovu slabu tačku a NE ima sve sam one dobru OL koja mu može pružiti kvalitetnu zaštitu i tu leži uspeh NE ove sezone, pošto odbrana neće moći da iznese sezonu, mislim da je ona puno slabiji deo tima, uz po meni ne ubedljivog RB, pre staklenog, sigurno favorit za titulu ali ključ uspeha leži u OL, ako ona odradi posao Brady će biti siguran Moss će hvatati TD, ako oni krenu da pucaju uf, ne smem da pomislim..zna se taktika NE u SB protiv Ramsa ( tad su išli da što više udaraju Warnera, imao polomljena rebra, i tako izazovu njegovu nesigurnost ) ... što bi neko štedeo Bradya, siguran sam da neće niko,....Buffalo ko Buffalo a sad još sa TO...mož da urade nešto al po meni ne...


SD @ OAK Oakland Coliseum 10:15 PM - Prilika da se SD lepo iživi i da se izdivljaju u crnoj rupi koja je baš postala rupa u svakom smislu..ubedljivo SD...



......... a sam se raspisao svaka mi čast Very Happy

9Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Uto 8 Sep - 9:11

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

jel prva tekma u 04i30 po naški?

10Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Uto 8 Sep - 9:43

Packers

Packers
Rookie
Rookie

Ja mislim u 02:30 po nasem

11Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Uto 8 Sep - 9:44

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

da bre 8+6 je 14,


d`oh

12Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Uto 8 Sep - 9:52

iceman

iceman
Veteran
Veteran

U 2 ujutru po nasem valjda......

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

13Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Uto 8 Sep - 10:00

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

e pa lepo gledanje,ja sa dve bebe teško da ću.a radi se ujutru

14Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Uto 8 Sep - 10:03

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Week 1

Thu, Sep 10
TEN @ PIT Heinz Field 8:30 PM Mislim da ce biti jako nezivestan mec jer su obe ekipe jake i kvalitetne al ipak sam se odlucio za sampione zbog prejake odbrane i naravno domaceg terena Smile

Sun, Sep 13
JAC @ IND Lucas Oil Stadium 1:00 PM Ovo je kao sigurica al ovo sam stavio samo zato sto znam kakvi su Coltsi a za Jax nisam cuo nista tako da ono....

DET @ NO Superdome 1:00 PM Vreme je da se masinerija Brees Bush i Colston pokrene a gde cete bolji pocetak od domace tekme sa nejakim Lionsima....ili mozda i nisu toliko nejaki videcemo Wink

PHI @ CAR Bank of America Stadium 1:00 PM Uhhh ovde moze svasta da bude al mislim da je trenutno Philla bolja ako nista onda zbog odbrane mada mislim da dolaskom Vicka imaju i dosta raznolik napad videcemo vec....

DAL @ TB Raymond James Stadium 1:00 PM Ne volim Cowgirls al ovde su favoriti po svemu sto cujem da se desava u Tampi.....

NYJ @ HOU Reliant Stadium 1:00 PM Znam da su Jetsi solidni i bla bla al jednostavno gotivim Texanse.....

KC @ BAL M&T Bank Stadium 1:00 PM Kansas City Chickens, iako su mi simpaticni, mislim da protiv Baltimora na njihovom terenu nemaju sta da traze...tu su Cassel i LJ ali odbrana skripi.......

DEN @ CIN Paul Brown Stadium 1:00 PM Ovde ocekujem neko iznenadjenje od strane Cincija ipak su na domacem terenu a Denver nije ni blizu onoga sto su bili proslih godina.....

MIN @ CLE Cleveland Browns Stadium 1:00 PM Sa starcem i Petersonom i veomaaa solidnom odbranom mogu lako protiv Brownsa.....

MIA @ ATL Georgia Dome 1:00 PM Ryan i Turner protiv Penngtona i Browna i wild cat-a videcemo bice zanimljiva utakmica......

WAS @ NYG Giants Stadium 4:15 PM Ne volim ih al da su favoriti jesu, ne znam da li Crvenokosci mogu da ih iznenade na njihovom terenu, tesko.....

SF @ ARI University of Phoenix Stadium 4:15 PM Proslogodisnji finalisti SB moraju da pocnu dobro sezonu ako zele da ponove proslogodisnji uspeh.....a imaju oruzija za to.....

STL @ SEA Qwest Field 4:15 PM Sad ce kolega da me casti zbog ove prognoze al mislim da STL moze protiv ovih Sokolova koji su, barem ja tako mislim, u rupi otkad je otisao Son Alexander.....

CHI @ GB Lambeau Field 8:20 PM Cikago jak kao i svake godine al mislim da GB moze na svom terenu da ih iznenadi........

Mon, Sep 14
BUF @ NE Gillette Stadium 7:00 PM A ne Buffalo ce da pobedi Very Happy

SD @ OAK Oakland Coliseum 10:15 PM Ne znam kakav je Oakland al mislim da ce ove godine masinerija Munja da proradi sa zdravim Marrimanom bice zajebana ekipa.....



Poslednji put izmenio iceman dana Uto 8 Sep - 23:02, izmenio ukupno 5 puta

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

15Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Uto 8 Sep - 10:10

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Ovan ::
BUF @ NE Gillette Stadium 7:00 PM ---- Vratio se brady da li se oporavio, da li postoji strah, svi govore da nema, jedno je trening, drugo predsezona ali sasvim nešto drugo kad krene sezona, svi znaju njegovu slabu tačku a NE ima sve sam one dobru OL koja mu može pružiti kvalitetnu zaštitu i tu leži uspeh NE ove sezone, pošto odbrana neće moći da iznese sezonu, mislim da je ona puno slabiji deo tima, uz po meni ne ubedljivog RB, pre staklenog, sigurno favorit za titulu ali ključ uspeha leži u OL, ako ona odradi posao Brady će biti siguran Moss će hvatati TD, ako oni krenu da pucaju uf, ne smem da pomislim..zna se taktika NE u SB protiv Ramsa ( tad su išli da što više udaraju Warnera, imao polomljena rebra, i tako izazovu njegovu nesigurnost ) ... što bi neko štedeo Bradya, siguran sam da neće niko,....Buffalo ko Buffalo a sad još sa TO...mož da urade nešto al po meni ne...




......... a sam se raspisao svaka mi čast Very Happy

Samo da te ispravim za RB NE, mozda je Maroney staklen al imamo onog decka Green Ellisa koji je mnoogooo dobar i mislim da ce Belicik cak ici vise na njega nego na staklenog a tu je i Samy Morris.....

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

16Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Uto 8 Sep - 11:05

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star

Evo i moje prognoze, kao vrsni kladionicar ako predjem 50% bice prst u uvo i pjevaj.



Thu, Sep 10
TEN @ PIT[/b] [/b]Heinz Field 8:30 PM Tipujem iznenadjenje.

Sun, Sep 13
JAC @ IND Lucas Oil Stadium 1:00 PM Jones Drew povrijedjen.
DET @ NO Superdome 1:00 PM Komentar nepotreban.
PHI @ CAR Bank of America Stadium 1:00 PM Da vidimo dal su dobri ko sto svi kazu.
DAL @ TB Raymond James Stadium 1:00 PM Ne mogu da stavim na Dalas pa to ti je
NYJ @ HOU Reliant Stadium 1:00 PM Cisto navijacki razlozi.
KC @ BAL M&T Bank Stadium 1:00 PM Komentar nepotreban.
DEN @ CIN Paul Brown Stadium 1:00 PM Cisto navijacki razlozi.
MIN @ CLE Cleveland Browns Stadium 1:00 PM Mnogo jaci tim.
MIA @ ATL Georgia Dome 1:00 PM Ovo bi mogla biti kvalitetna utakmica.
WAS @ NYG Giants Stadium 4:15 PM Komentar nepotreban.
SF @ ARI University of Phoenix Stadium 4:15 PM Komentar nepotreban
STL @ SEA Qwest Field 4:15 PM Komentar nepotreban
CHI @ GB Lambeau Field 8:20 PM Domaci teren, AR iskusniji za sezonu.

Mon, Sep 14
BUF @ NE Gillette Stadium 7:00 PM Komentar nepotreban
SD @ OAK Oakland Coliseum 10:15 PM Komentar nepotreban

17Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Uto 8 Sep - 12:17

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

sad kad gledam mislim da su dve najzanimljivije utakmice po meni ovog kola tenesti-pittsburgh i miami-atlanta...to mogu da budu dve jako jako tesne utakmice ...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

18Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Uto 8 Sep - 12:21

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

a WAS-NYG? to je bre uvek zanimljivo...

19Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Uto 8 Sep - 12:30

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

pa nešto mislim da će to NYG dobiti lagano. ne lagano ali dobiće razlikom oko 10poena.



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

20Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Uto 8 Sep - 12:35

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

ma ni ja ne sumnjam u ishod,više zbog tradicije.

21Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Uto 8 Sep - 12:37

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Jel zna neko da li igra Brednon Jackobs? Da nije povređen?

22Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Uto 8 Sep - 12:40

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

ja nisam čuo ništa o njegovoj povredi...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

23Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Čet 10 Sep - 23:31

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

da se pocetimo pred večerašnji KickOFF

https://www.youtube.com/watch?v=0CITpn9kTSI



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

24Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Čet 10 Sep - 23:39

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Ako ako Smile

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

25Regular Season Week 1 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep - 3:12

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

znači Troy Polamalu, čovek uništava kako igra...odvaljuje..



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 5]

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu