NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Regular Season Week 1

+20
djsaki
brugi82
Young
Freak
Vimes
3BEP
Portis26
sladjan26
minglez a.k.a milanche
dr.dule
Dushan
Danijel Lg
zvaljo
iceman
Miki HOF
Ovan
boskoKC
Packers
Peyton Manning
Colts4Life
24 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 5]

26Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 03:16

Packers

Packers
Rookie
Rookie

Stvarno je neverovatan,prvo ih izubija,a onda oduci QB-a od bacanja... afke

27Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 07:55

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

uh...šta reći ..tjesna utakmica....obe ekipe su izgledale dosta dobro....

28Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 09:07

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Holmes je neverovatan igrač,ne znam koji trener ga ne bi poželeo.

29Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 11:08

Dushan

Dushan
NCAA
NCAA

Dobar mech ... odbrane su odlicne na obe strane, a o Troy-u je suvisno pricati, em je pravoslavac (znachi Srbin :PP), em igra vrhunski. Holmes standardno odlican, po meni odlucilo to sto Steelers-i imaju veci individualni kvalitet, ali i Tittans deluju kao jako jako dobar tim, imaju razloga da zale za ona dva promasena field gola u prvom poluvremenu.

30Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 11:20

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Ovan ::znači Troy Polamalu, čovek uništava kako igra...odvaljuje..

Kakav INT jednom rukom, lud......

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

31Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 12:10

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

al povreda kolena, oko 4 nedelja aut, za sada kako stoji......pitt bolji bio, ward umalo od gotovog da napravi veresiju, lud lik. Big ben se zajebavao 3 četvrtine i na kraju aj kao da igram malo. I produžetak. Što bi se reklo prvo pa muško, odličan uvod u novu sezono...

ja baš nemam sreće sa odbranama na fantasyu



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

32Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 12:54

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

videste li kol`ko vremena ima BigBen svaki put posle snap-a?

mož` kaficu da srkne,pa da vrlji loptu...

Very Happy

33Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 13:02

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Opasna linija al nije se proslavio bas....mada je i Collins imao INT....

EDIT: KAKAV PAS BIG BENA ZA SANTONIA!!!!



Poslednji izmenio iceman dana Pet 11 Sep 2009, 13:05, izmenjeno ukupno 1 puta

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

34Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 13:03

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

eee,da je Brady imao ovakvu liniju protiv NJG u SB...

35Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 13:04

iceman

iceman
Veteran
Veteran

BrettFavre ::eee,da je Brady imao ovakvu liniju protiv NJG u SB...

Tacno tako......

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

36Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 13:06

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

iceman ::Opasna linija al nije se proslavio bas....mada je i Collins imao INT....

EDIT: KAKAV PAS BIG BENA ZA SANTONIA!!!!


da,secondari titansa dobro odradili...

37Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 13:21

Packers

Packers
Rookie
Rookie

Holmes postaje jedan od najboljih WR-ova u ligi.

38Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 13:48

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Ajoj al je onaj Kearse sackovao Bigbena,u stilu BAAAM!

39Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 14:59

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

tukli su se kao zivotinje. stvarno zestoko tabanje. napadi nisu ni mogli da se sastave pored ovakvih odbrana.
ne mogu da se slozim da je OL Pitsburga ista bolja nego ranije. samo je snaga Big Bena spasavala od sekova. covek je jak kao neki DT a brz kao CB. prosto se izmigolji uvek i onda je lako za njega. nema Kornera koji moze vise od 5sekunde da cuva hvataca a toliko prodjen dok se Ben izmigolji psima.
Troj jedno ruki hvatac. e stvarno je cudo .(kakve veze ima sa srbijom. ozenjen je sa Grkinjom kao i Harison....valjda spanac nije poljak ako je katolik?)
AL i Kris na nivou samo mi malo falio deka. prosto sam navikao da sunday night gledam uz njegov staracki glas....steta sto nismo videli ko je pevao uvodnu pesmu ove godine. mozda je i ostala Faith Hill

40Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 15:48

Dushan

Dushan
NCAA
NCAA

naravno da nema veze sa srbijom, to sam rekao iz zezanja Razz

41Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 16:05

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Dushan ::naravno da nema veze sa srbijom, to sam rekao iz zezanja Razz

tebi je do zezanja a imas raspad u svojoj konjici. hoce li ona bitanga resiti da igra ili samo da tuce zenu (Marsalic)?

42Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 18:46

Dushan

Dushan
NCAA
NCAA

Nisu mi Broncos omiljeni tim, ali medju omiljenim ... ali mi je omiljen logo Smile

Sto se njih samih tice, Cutler za Kyle Ortona je greska (bez obzira na prednost u draftu i sve) ... mislim odrekli su se po meni olako pro bowl igraca ... Running bekovi su solidni, Marshall ako ozbiljno bude resio da igra takodje jako ozbiljna opcija u napadu, ekipa ima potencijal, ali za sad nista vise od toga, bar po mom misljenu.

43Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Pet 11 Sep 2009, 23:31

minglez a.k.a milanche

minglez a.k.a milanche
NFL Player
NFL Player

"tukli su se kao zivotinje. stvarno zestoko tabanje. napadi nisu ni mogli da se sastave pored ovakvih odbrana"

eto najkraceg i najboljeg opisa,
samo su nastavili tamo gde su stali.
steta za Polamalua.

44Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Ned 13 Sep 2009, 06:22

sladjan26


NCAA
NCAA

samo znam da će u ponedeljak patriote da razbiju one volove ratoboran

45Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Ned 13 Sep 2009, 16:57

Portis26

Portis26
Standardan
Standardan

Belanesses - Benfika.....To vam je ljudi razlog zbog koga cemo mi veceras da se karamo po streamovima...

http://nemamsajt.com

46Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Ned 13 Sep 2009, 16:59

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

Ja podizem atmosferu kod kuce uz Zombie Nation - Kernkraft 400,od prve tekme Coltsa krece sezona za mene... :fans: :fans: idemoooooooo idemoooooooo

47Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Ned 13 Sep 2009, 17:14

3BEP

3BEP
Standardan
Standardan

Portis26 ::Belanesses - Benfika.....To vam je ljudi razlog zbog koga cemo mi veceras da se karamo po streamovima...

Вјерујеш ли ми да нисам гледао СК од како сам чуо да неће више преносити NFL.

48Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Ned 13 Sep 2009, 17:22

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ma nije kriv Neca i SK vec Gaga Pesikan i Arena. saznao sam da su pederski odradili celu pricu i dosli do prenosa. naravno necu da branim nesposobnost rukovodstva SK da zadrze prenose na svom kanalu.

ocekujem vrlo cudno kolo sa dosta iznenadjenja. evo moje prognoze.
Dallas at Tampa Bay
Philadelphia at Carolina
Detroit at New Orleans
Kansas City at Baltimore
NY Jets at Houston
Miami at Atlanta
Denver at Cincinnati
Minnesota at Cleveland
Jacksonville at Indianapolis
Washington at NY Giants
St. Louis at Seattle
San Francisco at Arizona
Chicago at Green Bay

49Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Ned 13 Sep 2009, 20:13

Dushan

Dushan
NCAA
NCAA

Favre igra ipak Smile

50Regular Season Week 1 - Page 2 Empty Re: Regular Season Week 1 Ned 13 Sep 2009, 20:17

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Pa sto ne bi igrao????Zasto je dosao, da greje klupu????

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu