NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2014 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

+17
kb8
Vlado997
Danijel Lg
dr.dule
Miki HOF
Mos Def
Чизхед
Sirko
Cenci D
Zver
igor96
TutaQB
SymphonyX
Raising Arizona
Peyton Manning
Freak
ex-damir
21 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 13 od 40]

TutaQB

TutaQB
Standardan
Standardan

Mladi QB ne znaci dobar QB. Dobri QBovi su dobri bili u 24 kao i u 34. Pogledaj Brejdija, Meninga. Malo je tih elitnih QBova. Palmer im vrsi posao jos 2 godina i onda da ode u penziju. Sasvim solidan da se ustede draft pikovi jos 2 godine. Nema potrebe za QBom tamo jos.

penban

penban
Moderator
Moderator

Palemer je odlicno resenje za ARI. Covek zna ta baci INT, ali zna i da je provuce kroz iglene usi.
Bice Zona jos bolja sledece sezone.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

da ali bi znacilo da dovedu, nekog qb recimo Mallet iz patsa, bio je rezerva brady-ju nesto je naucio, nzm da li znas jer nisi tada jos pratio rodgers je bio favru zamena 3 godine, a sada je prvi posle ovo 2 elitnih

TutaQB

TutaQB
Standardan
Standardan

Ja mislim da sledece godine iz NFC West idu oba WC tima.

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

TutaQB ::Ja mislim da sledece godine iz NFC West idu oba WC tima.
i ja pogotovo, sto ramsi mogu da se vrate u igru jer imaju 2 pika u prvoj rundi, navijam za arizonu i ramse da smaknu ova dva


to mi je u dusi da navijam za losije, tako sam i za 49erse navija pre par godina

TutaQB

TutaQB
Standardan
Standardan

Dok su Najnersi iza nas mozemo i bez plej ofa da budemo sto se mene tice. Very Happy

Cekam sad kb8 za trash talk. Razz

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

seahawksi su uboli premiju kada su doveli russela, kvoterbek za godine koje dolaze, cenim kod njega to sto ne trci a moze

penban

penban
Moderator
Moderator

igor96 ::da ali bi znacilo da dovedu, nekog qb recimo Mallet iz patsa, bio je rezerva brady-ju nesto je naucio, nzm da li znas jer nisi tada jos pratio rodgers je bio favru zamena 3 godine, a sada je prvi posle ovo 2 elitnih

Ima tu istine, ali Rodzers je ostao u GB. Ne znaci da je otisao negde drugo da bi se tako lako snasao.
Arizoni po meni pre svega na toj poziciji treba iskustvo. S obzirom na to kakve dve sezone je imao pre ove, Palmer je bio vrh.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

u bengalsima je bio rupa, ove godine je imao solidnu sezonu za njegove standarde.
mislio sam da bi mallet moga da ode u brownse da je mcdaniels otisao, ovako ga sigurno pripremaju da bude tu makar kao prelazno resenje nakon brady-a

TutaQB

TutaQB
Standardan
Standardan

Ja da sam Arizona ja bih draftovao Aarona Murray-a. Odlican je to QB a nisko u draftu. Da nauci malo zanat od Palmera, i kad Palmer ode imaju odlicnog QB-a koji ce resiti njiove muke.

penban

penban
Moderator
Moderator

Videcemo

Oni koji su ga gledali na koledzu kazu da momak vredi, ali da je bio problematican. Ako je Bili video u njemu nesto tesko da ce ga tako lako pustiti.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

inace to sam hteo odavno da napisem ali nikako da se setim, na ovom draftu ko uzme ovog McCarona iz alabame mislim da je uradio pravu stvar, ako nista bice dobar back-up...ali je decko sa mentalitetom pobednika borice se on za startno mesto...isto mu predvidjaju los plasman, sada je 3 runda, ali moze i da paden do maja

TutaQB

TutaQB
Standardan
Standardan

Ima on tu magiju, samo da ne bude kao Bredford. Da se povredjuje i to. Inace bez njega UGA bi bila ziva propast.

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

sada u ovom sugar bowlu nije igrao dobro, ali po meni to nije njegova krivica vec krivica o-line-a

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Jay Gruden HC crvenokozaca? resili da igraju Arena Fudbal




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2014 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 13 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Mozda to bude dobro
U svakom slucaju cin ce podnijeti gubitak



STANE VAS SVE PRATI

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

ne deluje mi to kao pravi potez, nije napad bengalsa igrao sa mnogo maste, nzm mozda je to krivica daltona ali nekako mi se jay ne cini kao pravo resenje sa redskinse

TutaQB

TutaQB
Standardan
Standardan

Dalton=Jay Cutler v2

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

decko sta fali cutleru

TutaQB

TutaQB
Standardan
Standardan

To sto je krs?

TutaQB

TutaQB
Standardan
Standardan

Da su se drzali McCowna ove sezone, drugu bi pesmu pevali.

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

ne brt, nego je covek bio povredjen i normalno da nece da igra u top formi kada je bio van terena par nedelja, ja ne kazem da je on vrhunski ali za boljim chicago nema potrebu...bolji je od onog palmera koga dizes u nebesa duplo

TutaQB

TutaQB
Standardan
Standardan

Katler je svake sezone uzasan iako igra u odlicnom timu. Palmer uvek od losih timova pravi nesto.

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

decko ovom izjavom si pokazao koliko je tvoje ne znanje o nfl, ako i ja sam pre 4 godine mislio da je palmer normalan

TutaQB

TutaQB
Standardan
Standardan

Palmer je prosecan QB, Cutler je krs. Ne znam kako mozes da hvalis nekoga ko sputava tako dobar tim. Da imaju nekog iole kvalitetnijeg QB-a gde bi im kraj bio.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 13 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu