NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2014 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

+17
kb8
Vlado997
Danijel Lg
dr.dule
Miki HOF
Mos Def
Чизхед
Sirko
Cenci D
Zver
igor96
TutaQB
SymphonyX
Raising Arizona
Peyton Manning
Freak
ex-damir
21 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 40]

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

komedija



STANE VAS SVE PRATI

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Dane reci pa jel moze nekom da uliva poverenje taj da ce biti uspesan HC



 photo AZcardsscript.gif

TutaQB

TutaQB
Standardan
Standardan

Slicno se govorilo i za Kurta Warnera. Ti sigurno znas.

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ona glupava faca



STANE VAS SVE PRATI

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

TutaQB ::Slicno se govorilo i za Kurta Warnera. Ti sigurno znas.

Pricamo o trenerima



 photo AZcardsscript.gif

TutaQB

TutaQB
Standardan
Standardan

Znam, niste me razumeli. Mislio sam na to da on nikome nije ulivao nadu, a opet je ispao veliki igrac. Moze se primeniti i na trenere mozda? Ne znam.

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

 Tviter 
Ian Rapoport ‏@RapSheet
From what I’m hearing, #Cardinals DC Todd Bowles believed to be a #Vikings finalist, too, with Mike Zimmer & 1 other.



Nece valjda



 photo AZcardsscript.gif

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Vratite hotona



STANE VAS SVE PRATI

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Evo dacemo im Vizenhanta ako nam ne diraju Bowlesa



 photo AZcardsscript.gif

penban

penban
Moderator
Moderator

Mislim da ce se Vikinzi usreciti sa ovim DC-jem iz CIN. Covek je jedino sto je valjalo u tom strucnom stabu. Red je da vodi tim samostalno.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Cenjen strucnjak



 photo AZcardsscript.gif

penban

penban
Moderator
Moderator

Titans VP Lake Dawson, Giants VP Marc Ross scheduled to interview for Bucs and Dolphins GM jobs. Packers exec Alonzo Highsmith also on radar



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

Arizona je odlican posao sa odbranom uradila, ni napad im ne bi bio los da im palmer nije qb, ali sad sta je tu je nema boljeg trenutno

TutaQB

TutaQB
Standardan
Standardan

Palmer je jedini razlog zasto im napad uopste postoji. Od kad je on doso napad lici na nesto.

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

TutaQB ::Palmer je jedini razlog zasto im napad uopste postoji. Od kad je on doso napad lici na nesto.

Istina



 photo AZcardsscript.gif

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

pa poceli su da lice na nesto jer prosle godine ja da sam im igrao qb bolji bi bili, tako da je ove sezone moglo mnogo vise da je qb bio neko normalan, sa adutima kao sto su Lloyd(inace nas brat raspidaj se kod cherry-a i dace), larry i mendehal

TutaQB

TutaQB
Standardan
Standardan

Ako pod nekim normalnim smatras nekog kao Tom Brejdi onda si upravu. Palmer je imao odlicnu sezonu, od uzasnog napada napravio je napad koji je vredan tima sa 10 pobeda. A i nikog 'normalnijeg' nisu mogli da nadju na FA osim mozda Vinsa Younga.

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

decko ti ne mozes da zamislis koja je palmer rupa od qb-a. ja ni nekazem, on je trenutno njihova najbolja opcija, ali hocu da kazem kako bi taj napad izgledao sa nekim malcice boljim qb (brady nije malo bolji, on je elita upamti to) npr cutler, rivers(ne mogu sad tacno da se setim drugih, ali ova dvojca su daleko od elite kao mi od sunca)

Zver

Zver
VIP
VIP

Prošle godine njihov problem nije bio QB nego Ofanzivna linija koja nije mogla da izdrži dve sekunde u protekciji, usled čega su njihovi QB-ovi ginuli ko Švabe u partizanskom filmu.



...Sa Vajominškog Univerziteta

penban

penban
Moderator
Moderator

FdS ::Prošle godine njihov problem nije bio QB nego Ofanzivna linija koja nije mogla da izdrži dve sekunde u protekciji, usled čega su njihovi QB-ovi ginuli ko Švabe u partizanskom filmu.

+1

Svi su kroz tu liniju prolazili kao vruc noz kroz puter



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

TutaQB

TutaQB
Standardan
Standardan

Palmer nije rupa. Sto se mene tice on je otac za Cutler-a.

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

i da su imali liniju, ne bi se usrecili sa hoyerom i lindley-om nemoj da brines, a i njima ne treba neki vrhunski qb, posto igru zasnivaju na odbrani, da je palmeru ovo 2-3 sezona to bi bilo super, ali posto je na zalasku karijere treba da nadju nekog mladjeg da raste uz ekipu

TutaQB

TutaQB
Standardan
Standardan

Mladi QB ne garantuje nista, ovaj je makar proveren.

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

daleko je on od proverenog sinko, to je jedna rupa, a mladi qb ne mora da bude dobar ali ako je tu uz ekipu neko duze vreme pocece u njega da gledaju kao lidera

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

a sobzirom da oni imaju relativno mladu ekipu, neki mladi qb bi za mene bio pun pogodak

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu