NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fantasy trade

+14
dr.dule
Jacob
Young
T-Wolf
Mauzeer
klodovik
brugi82
3BEP
iceman
N.E.P.^Jeca
Ovan
Freak
Pats 4ever
Peyton Manning
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 9 od 10]

201NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Uto 10 Nov 2009, 21:34

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ajde ljudi nudite ponude za Eli Manninga!!!

http://nfl.com/

202NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Uto 10 Nov 2009, 21:54

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Orton je dobra trejd varijanta.

Treneru bacih pogled na tvoje momke . pa ti bas imas krs wr. cudno kako si to izveo.

koliko timova ide u play off? pobednik divizije sigurno? ako je tako mora malisa opet da poklekne. valjda ce mi ova deca ozdraviti do tada.

203NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Uto 10 Nov 2009, 22:57

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

dr.dule ::Orton je dobra trejd varijanta.

Treneru bacih pogled na tvoje momke . pa ti bas imas krs wr. cudno kako si to izveo.

koliko timova ide u play off? pobednik divizije sigurno? ako je tako mora malisa opet da poklekne. valjda ce mi ova deca ozdraviti do tada.

To sam ja hteo da pitam. Da li neko zna da objasni kakav je sistem?

204NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Uto 10 Nov 2009, 23:03

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

pobednici divizija i najbolji drugi.



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

205NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 11 Nov 2009, 01:22

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

klodovik ::
dr.dule ::
Pats 4ever ::

Neka hvala sad ponuda vise ne vazi,neka ti dule ponudi nesto bolje

naravno da je svaka moja ponuda bolja od tvoje. da ista valja ne bi ti menjao .


Peyton Manning ::Ajde chicha da te cujemo...........koja je ta ponuda........ Razz Razz
flasa vinjaka uz neki od prestojecih bowl utakmica.

brugi82 ::Dule oces da trejdujes Calvina Johnsona?
slusam ponude.

Što volim kada me čovek ignoriše! Mad

ČIČA! Very Happy Ponuda sa tvoje strane...sećaš se? Very Happy Very Happy Very Happy

eto sto me ti kuliras,zbog coveka koji ce samo da ti ponudi casicu vinjaka uz komentar da ti je tim krs,ko sa djavolom tikve sadi... Twisted Evil



NFL Fantasy trade - Page 9 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

206NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 11 Nov 2009, 07:46

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ajde bre malisa . otvori se vise. daj jos nesto coveku. znamo da nisi bas velikodusan ali opet , trener je u pitanju.. usput rekoh trejdovi u tisini. ne moras ti da znas o nasim pregovorima.

207NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 11 Nov 2009, 08:45

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Kuku meni...opet ispadoh ja kriv! Ova dvojica će da se posvađaju i to na admin-nivou... Sad
Koj' mi je i trebalo da razmišljam o trejdu... Very Happy Very Happy Very Happy



NFL Fantasy trade - Page 9 Img_2015

208NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 11 Nov 2009, 12:10

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

dr.dule ::Orton je dobra trejd varijanta.

Treneru bacih pogled na tvoje momke . pa ti bas imas krs wr. cudno kako si to izveo.

koliko timova ide u play off? pobednik divizije sigurno? ako je tako mora malisa opet da poklekne. valjda ce mi ova deca ozdraviti do tada.
To se i ja pitam..........
A Dule,za tebe je PO misaona imenica,posle ovog kola,gde sam te lepo odrao....... Razz Razz Cool

http://nfl.com/

209NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 11 Nov 2009, 12:48

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

nisi me ti odrao. odrali su me moji decaci letaci . ni 10poena . ocekivao sam vise od Crabtija, DeSona i Kelvina. ulazim ja kao prvi u diviziji i onda cu te odrati u PO ki Rodoljubi Koltsgejeve u nedelju.

210NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 11 Nov 2009, 12:48

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

klodovik ::Kuku meni...opet ispadoh ja kriv! Ova dvojica će da se posvađaju i to na admin-nivou... Sad
Koj' mi je i trebalo da razmišljam o trejdu... Very Happy Very Happy Very Happy

nemas brige. bice mu jos teze kada ga opet reznem za par nedelja.

211NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 11 Nov 2009, 12:48

Freak

Freak
VIP
VIP

U playoff idu pobednici divizija i jedan najbolji drugoplasirani...



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

212NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 11 Nov 2009, 13:09

brugi82

brugi82
VIP
VIP

brugi82 ::ule
[quote="brugi82"]Dule oces da trejdujes Calvina Johnsona?
slusam ponude.

Evo na PM... Sto kazes daleko od ociju javnosti:)

213NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 11 Nov 2009, 13:17

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Freak ::U playoff idu pobednici divizija i jedan najbolji drugoplasirani...
A mislim da ce to biti:Belgrade Feaks,Belgrade Crusades i Bulldozers kao najboljia tri tima.A najbolji drugi ce biti verovatno Belgrade Rams,mada u tu konkureniciju ulazi i New Belgrade Torn ACLs,Atomic Ants,mada mozda i Dorcolski Kauboji.

http://nfl.com/

214NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 11 Nov 2009, 20:20

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

dr.dule ::nisi me ti odrao. odrali su me moji decaci letaci . ni 10poena . ocekivao sam vise od Crabtija, DeSona i Kelvina. ulazim ja kao prvi u diviziji i onda cu te odrati u PO ki Rodoljubi Koltsgejeve u nedelju.


za to bi ti bilo bolje da pobedis neku da bi me prestigao u toj diviziji Cool



NFL Fantasy trade - Page 9 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

215NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 25 Avg 2010, 13:28

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Znate moj tim.....treba mi WR.....slusam ponude.....

http://nfl.com/

216NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 25 Avg 2010, 13:43

brugi82

brugi82
VIP
VIP

Peyton Manning ::Znate moj tim.....treba mi WR.....slusam ponude.....

Pa zavisi sta hoces da das?

217NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 25 Avg 2010, 14:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Dog. cemo se na MSN..... cheers

http://nfl.com/

218NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 25 Avg 2010, 16:04

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::Znate moj tim.....treba mi WR.....slusam ponude.....

Otvoren sam za pregovore

219NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 25 Avg 2010, 16:23

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sa tobom se cujem na Skype.... Cool

http://nfl.com/

220NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Ned 29 Avg 2010, 11:01

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

WR mi vise ne treba.....
Sad sam otvoren za pregovore oko RB.

http://nfl.com/

221NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Uto 21 Sep 2010, 19:52

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Trazim RB. Igrace koje ne tradujem su:Romo,Austin i Gates....ostali su svi dostupni za trade.

http://nfl.com/

222NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 29 Sep 2010, 13:16

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Moze jedan savet, vezan je za drugu ligu u kojoj igram. Ponudio bih Bensona (CIN) za Austin Collia (IND). A ako je to malo, onda bih ponudio CJ Spillera i odbranu Seahwaksa, jer bi Benson + Seawahksi mislim bilo previse. Aj recite vi jel realno ili ne. Imajte u vidu da on ima samo Coltse kao odbranu...

223NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 29 Sep 2010, 13:27

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Sve zavisi koji su ti preostali RB i WR, Collie jeste trenutno odlican WR, ali opet je 2 na depth chart, treci ako uracunas Clarka a Peyton voli da deli lopte svima.


Ali ako ti treba dobar WR i imas dobrog RB pored Bensona ponudi.

224NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 29 Sep 2010, 13:40

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Jacob ::Sve zavisi koji su ti preostali RB i WR, Collie jeste trenutno odlican WR, ali opet je 2 na depth chart, treci ako uracunas Clarka a Peyton voli da deli lopte svima.


Ali ako ti treba dobar WR i imas dobrog RB pored Bensona ponudi.

Imam od RB (Crhis Johnson, CJ Spiller, Benson i Cadilac Williams), a od WR (Calvin Johnson, Anquan Boldin, Percy Harvin i Berrian koga bi trebalo da zamenim za Royal-a iz Denvera ako mi prodje waiver request). U sustini, dobre WR imam, ali od viska ne boli glava Smile
A jel mislis samo Benson za Collia!? On je relativno tanak na RB (ima Jacksona i Darby-ja (STL), i Ronie Brown-a (MIA))

225NFL Fantasy trade - Page 9 Empty Re: NFL Fantasy trade Sre 29 Sep 2010, 15:31

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

T-Wolf ::
Jacob ::Sve zavisi koji su ti preostali RB i WR, Collie jeste trenutno odlican WR, ali opet je 2 na depth chart, treci ako uracunas Clarka a Peyton voli da deli lopte svima.


Ali ako ti treba dobar WR i imas dobrog RB pored Bensona ponudi.

Imam od RB (Crhis Johnson, CJ Spiller, Benson i Cadilac Williams), a od WR (Calvin Johnson, Anquan Boldin, Percy Harvin i Berrian koga bi trebalo da zamenim za Royal-a iz Denvera ako mi prodje waiver request). U sustini, dobre WR imam, ali od viska ne boli glava Smile
A jel mislis samo Benson za Collia!? On je relativno tanak na RB (ima Jacksona i Darby-ja (STL), i Ronie Brown-a (MIA))

juuu ne uzimaj Royala ugrobarice te! (ukoliko ti nece biti rezerva...) ja sam ga imao, strasno!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 10]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu