NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fantasy trade

+14
dr.dule
Jacob
Young
T-Wolf
Mauzeer
klodovik
brugi82
3BEP
iceman
N.E.P.^Jeca
Ovan
Freak
Pats 4ever
Peyton Manning
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 10]

176NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Pet 06 Nov 2009, 17:58

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

ako se oni dogovore tako, neam ja šta tu da prigovaram...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

177NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Pet 06 Nov 2009, 19:33

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

dobro klodi pa dokle vise razmisljas Smile



NFL Fantasy trade - Page 8 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

178NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Pet 06 Nov 2009, 19:40

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Razmislja kao konj.............. Laughing Laughing Wink

http://nfl.com/

179NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Pet 06 Nov 2009, 20:17

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Pats 4ever ::
dr.dule ::Treneru ne daj da te malisa prevari. malo ti daje za Barbera.

Cuti ti fenjerasu Very Happy

jel se ti to salis. matis ti nije dobro isao zato ode na prava. divizija svi po 4pobede. malisa a ja tebe bese reznuo u drugom kolu nikako da prebolis. usput imas odlican korpus trkaca a tek hvataci sto su ti marka.

ja cu Treneru dati ponudu bolju od malise ako me mladjani naljuti.

180NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Sub 07 Nov 2009, 00:18

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

dr.dule ::
Pats 4ever ::
dr.dule ::Treneru ne daj da te malisa prevari. malo ti daje za Barbera.

Cuti ti fenjerasu Very Happy

jel se ti to salis. matis ti nije dobro isao zato ode na prava. divizija svi po 4pobede. malisa a ja tebe bese reznuo u drugom kolu nikako da prebolis. usput imas odlican korpus trkaca a tek hvataci sto su ti marka.

ja cu Treneru dati ponudu bolju od malise ako me mladjani naljuti.

videces ti chicha polako postoij i drugi mec Exclamation



NFL Fantasy trade - Page 8 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

181NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Sub 07 Nov 2009, 01:41

klodovik

klodovik
VIP
VIP

dr.dule ::
Pats 4ever ::
dr.dule ::Treneru ne daj da te malisa prevari. malo ti daje za Barbera.

Cuti ti fenjerasu Very Happy

jel se ti to salis. matis ti nije dobro isao zato ode na prava. divizija svi po 4pobede. malisa a ja tebe bese reznuo u drugom kolu nikako da prebolis. usput imas odlican korpus trkaca a tek hvataci sto su ti marka.

ja cu Treneru dati ponudu bolju od malise ako me mladjani naljuti.

Pričaj...slušam! Very Happy

@Pats

Izvini, ali bio sam u gužvi juče i preključe...Računaj da je trejd krenuo (90%), ali ponudu moraš ti da uradiš (ne baratam engleskim...) Laughing

@Super moderator

Pejtone, Pejtone...počinješ da se ponašaš kao Kišon Džonson u svoje vreme (ne znam što ga prozvaše Veliki lajavac?) Very Happy



NFL Fantasy trade - Page 8 Img_2015

182NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Sub 07 Nov 2009, 10:45

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

Dragi moj klodi uradio sam trejd,samo treba da je prihvatis Smile



NFL Fantasy trade - Page 8 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

183NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Sub 07 Nov 2009, 23:31

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

nemoj Treneru. malisa je prevarant.

184NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Ned 08 Nov 2009, 11:08

klodovik

klodovik
VIP
VIP

AUH! Koga sada da slušam...? scratch



NFL Fantasy trade - Page 8 Img_2015

185NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Ned 08 Nov 2009, 12:06

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

dule se uvek zeza,ja sam inace ponudio i vise nego fer ponudu mog prvoimca za tvoju rezervu,ukoliko neces reci odmah pa da povucem ponudu



NFL Fantasy trade - Page 8 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

186NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Ned 08 Nov 2009, 13:12

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Postaje zanimljivo... Sta ce se sada desiti? Saznajte u sledecoj epizodi "Ponuda je na stolu" Very Happy



 photo AZcardsscript.gif

187NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Ned 08 Nov 2009, 14:31

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

klodovik ::AUH! Koga sada da slušam...? scratch

slusaj sebe... Laughing

188NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Ned 08 Nov 2009, 17:16

Freak

Freak
VIP
VIP

Ko je stavio Forte-a i S.Smitha na trejd blok na yahoo ligi?

Nudim Morena ili Slatona i Sidney-a Rice za njih dvojicu a moze i 3 za 2...



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

189NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Pon 09 Nov 2009, 08:26

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Pats 4ever ::dule se uvek zeza,ja sam inace ponudio i vise nego fer ponudu mog prvoimca za tvoju rezervu,ukoliko neces reci odmah pa da povucem ponudu

Pre svega da se izvinim što se nisam ranije izjasnio...ovih dana sam u velikoj gužvi, pa i kada svratim na forum- to je na par minuta. Da li ponuda važi i dalje? Pitam jer želim da je prihvatim...naravno, ako si ti još uvek zainteresovan! Very Happy

@Dule

Da si ponudio bolju opciju, verovatno bih prihvatio. Ovako, od njega imam bar nešto... Very Happy



NFL Fantasy trade - Page 8 Img_2015

190NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Pon 09 Nov 2009, 08:30

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Raising Arizona ::Postaje zanimljivo... Sta ce se sada desiti? Saznajte u sledecoj epizodi "Ponuda je na stolu" Very Happy


Ha, ha, ha...zaboravio si samo da dodaš da je to nova španska serija u kojoj akteri (on i ja) ne znaju da su bogati, žive u sirotištu, nemaju po koji ekstremitet, ali posle 2654879 epizoda plakanja i tugovanja, oni naprasno postaju normalni (nedostajući ekstremiteti narastaju), bogatsvo je napokon njihovo i svi su zadovoljni. Ipak i dalje svi plaču, ali ovoga puta od sreće! Very Happy



NFL Fantasy trade - Page 8 Img_2015

191NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Pon 09 Nov 2009, 08:35

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

klodovik ::
Raising Arizona ::Postaje zanimljivo... Sta ce se sada desiti? Saznajte u sledecoj epizodi "Ponuda je na stolu" Very Happy


Ha, ha, ha...zaboravio si samo da dodaš da je to nova španska serija u kojoj akteri (on i ja) ne znaju da su bogati, žive u sirotištu, nemaju po koji ekstremitet, ali posle 2654879 epizoda plakanja i tugovanja, oni naprasno postaju normalni (nedostajući ekstremiteti narastaju), bogatsvo je napokon njihovo i svi su zadovoljni. Ipak i dalje svi plaču, ali ovoga puta od sreće! Very Happy
lol! lol! lol!

http://nfl.com/

192NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Pon 09 Nov 2009, 08:44

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Peyton Manning ::
klodovik ::
Raising Arizona ::Postaje zanimljivo... Sta ce se sada desiti? Saznajte u sledecoj epizodi "Ponuda je na stolu" Very Happy


Ha, ha, ha...zaboravio si samo da dodaš da je to nova španska serija u kojoj akteri (on i ja) ne znaju da su bogati, žive u sirotištu, nemaju po koji ekstremitet, ali posle 2654879 epizoda plakanja i tugovanja, oni naprasno postaju normalni (nedostajući ekstremiteti narastaju), bogatsvo je napokon njihovo i svi su zadovoljni. Ipak i dalje svi plaču, ali ovoga puta od sreće! Very Happy
lol! lol! lol!


Isprobani recepti se ne menjaju, zar ne? Very Happy



NFL Fantasy trade - Page 8 Img_2015

193NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Pon 09 Nov 2009, 08:55

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Nikada. Very Happy

http://nfl.com/

194NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Pon 09 Nov 2009, 12:07

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

klodovik ::
Pats 4ever ::dule se uvek zeza,ja sam inace ponudio i vise nego fer ponudu mog prvoimca za tvoju rezervu,ukoliko neces reci odmah pa da povucem ponudu

Pre svega da se izvinim što se nisam ranije izjasnio...ovih dana sam u velikoj gužvi, pa i kada svratim na forum- to je na par minuta. Da li ponuda važi i dalje? Pitam jer želim da je prihvatim...naravno, ako si ti još uvek zainteresovan! Very Happy

@Dule

Da si ponudio bolju opciju, verovatno bih prihvatio. Ovako, od njega imam bar nešto... Very Happy

Neka hvala sad ponuda vise ne vazi,neka ti dule ponudi nesto bolje



NFL Fantasy trade - Page 8 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

195NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Pon 09 Nov 2009, 12:21

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ajde chicha da te cujemo...........koja je ta ponuda........ Razz Razz

http://nfl.com/

196NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Pon 09 Nov 2009, 12:32

brugi82

brugi82
VIP
VIP

Dule oces da trejdujes Calvina Johnsona?

197NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Pon 09 Nov 2009, 13:05

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Pats 4ever ::
klodovik ::
Pats 4ever ::dule se uvek zeza,ja sam inace ponudio i vise nego fer ponudu mog prvoimca za tvoju rezervu,ukoliko neces reci odmah pa da povucem ponudu

Pre svega da se izvinim što se nisam ranije izjasnio...ovih dana sam u velikoj gužvi, pa i kada svratim na forum- to je na par minuta. Da li ponuda važi i dalje? Pitam jer želim da je prihvatim...naravno, ako si ti još uvek zainteresovan! Very Happy

@Dule

Da si ponudio bolju opciju, verovatno bih prihvatio. Ovako, od njega imam bar nešto... Very Happy

Neka hvala sad ponuda vise ne vazi,neka ti dule ponudi nesto bolje


Dobro, samo nemoj da mi se ljutiš... Iskreno, da sam imao malo više vremena, sigurno da bi odgovor bio dosta ranije, ali...šta da se radi.


@čiča, lepo kaže čovek...slušam...!



NFL Fantasy trade - Page 8 Img_2015

198NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Uto 10 Nov 2009, 16:57

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Pats 4ever ::

Neka hvala sad ponuda vise ne vazi,neka ti dule ponudi nesto bolje

naravno da je svaka moja ponuda bolja od tvoje. da ista valja ne bi ti menjao .


Peyton Manning ::Ajde chicha da te cujemo...........koja je ta ponuda........ Razz Razz
flasa vinjaka uz neki od prestojecih bowl utakmica.

brugi82 ::Dule oces da trejdujes Calvina Johnsona?
slusam ponude.

199NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Uto 10 Nov 2009, 20:35

klodovik

klodovik
VIP
VIP

dr.dule ::
Pats 4ever ::

Neka hvala sad ponuda vise ne vazi,neka ti dule ponudi nesto bolje

naravno da je svaka moja ponuda bolja od tvoje. da ista valja ne bi ti menjao .


Peyton Manning ::Ajde chicha da te cujemo...........koja je ta ponuda........ Razz Razz
flasa vinjaka uz neki od prestojecih bowl utakmica.

brugi82 ::Dule oces da trejdujes Calvina Johnsona?
slusam ponude.

Što volim kada me čovek ignoriše! Mad

ČIČA! Very Happy Ponuda sa tvoje strane...sećaš se? Very Happy Very Happy Very Happy



NFL Fantasy trade - Page 8 Img_2015

200NFL Fantasy trade - Page 8 Empty Re: NFL Fantasy trade Uto 10 Nov 2009, 21:03

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

flasa vinjaka uz neki od prestojecih bowl utakmica uz koka kolu.

ja i ti cemo se preko pm dogovoriti. pravi trejdovi se obavljaju daleko od ociju javnosti.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 10]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu