NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Madden08 Balkanska Liga 3 sezona

+14
AleksandarDolphinFan
Sirmium Samurai
WideReceiver83
Neca96
Zeljko Djajic
Mean_Machine
Jeremija
Cenci D
T-Wolf
Peyton Manning
Raising Arizona
igor96
krtitza
Danijel Lg
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 22 od 29]

526Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 20:21

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja inače igram sa Patsima,ali nisam htio zato jer nas je bilo prije 3 dok je bio Stef,sad mislim da je dino SS igra sa njima,ako se nevaram. Mene boli kurac što si promjenio,ali me zanima šta će reći Zele koji je odogovoran za to,jer bi možda još netko sredinom sezone isto promjenio nekoga,zato nije fer da si ti sada na kraju promjenio,btw ja sam sad počeo igrati franšizu sa 49,i mislim da ću s njima igrati u narednim sezonama.

527Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 21:25

Zeljko Djajic

Zeljko Djajic
Drafted
Drafted

Ljudi kazao sam vec ja ne menjam ekipu ni za zivu glavu, on je bio host, izabrao je Ravense i ja nisam hteo da igram sa Ravensima protiv Ravensa, bilo mi je glupo tako da igram. Ovo je jedina utakmica koju sam odigrao tako sem prosle sezone kad smo ja i Jere igrali sa razlicitim ekipama jer obojica igramo sa Ravensima. Oprostite mi ovaj put jer stvarno nisam znao, pitao bi Zeleta pre utakmice za dozvolu tj. sta da radimo u tom slucaju. ja licno ne volim da igraju iste ekipe jer nema ljudi logike da se sastaju dve iste ekipe, kako to ne kontate.

528Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 21:46

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ej prijatelju prihvati pravila kakva jesu,došao si kasnije i nemožeš ti sada nama govoriti šta da se radi.

529Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 21:56

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

dobro šta je bilo bilo je



STANE VAS SVE PRATI

530Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 21:59

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

čovjek se kaje zbog greske
sta sad da radimo, korektno je od njega i mislim da ga treba ispoštovati
niko nije bio oštecen promjenom ekipe
ovo samo trea biti nauk za ubuduce



STANE VAS SVE PRATI

531Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 22:48

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Zeljko Djajic ::Evo i mene ponovo, povratnicka pobeda protiv T-Wolf i to sa 49-ersima. Svaka cast T-Wolf, dobar si igrac nisi imao srece tj. ja sam imao srece sa pretvaranjima na 3down.

Mislim da biste morali da ponovite tekmu. Ne zbog bilo koga od vas dvojice, vec zbog svih ostalih i zbog pravila koja su korektna.

Ako smo rekli da cemo tako i ako covek vec vodi statistiku, glupo je praviti problem oko toga.



[Only admins are allowed to see this image]
http://www.takolako.rs

532Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 22:53

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

S obzirom da Zele ne vodi statistiku za 3.sezonu,zbog tehnickih problema,smatram da T-Wolf treba da kaze da li ce se igrati ponovljeni mec. To je jedino fer,po mom misljenju.

http://nfl.com/

533Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 22:58

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Zašto nevodi statistiku,zašto mu mi onda šaljemo mail?

534Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 23:10

Jeremija

Jeremija
Drafted
Drafted

Cenci mozes se i ti opustiti malo,sta napadas kao popizdeo coveka,jbg desilo se i sta sad...Prvi put je nece se ponoviti i cao



Poslednji izmenio Jere022 dana Sre 21 Mar 2012, 23:23, izmenjeno ukupno 1 puta

535Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 23:17

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Opušten sam ja,nebrini ti za to!

536Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 23:23

Jeremija

Jeremija
Drafted
Drafted

Cenci ::Opušten sam ja,nebrini ti za to!
Ne vidi se iz prilozenog.

537Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 23:41

Zeljko Djajic

Zeljko Djajic
Drafted
Drafted

Ljudi ja sam samo rekao bez obzira sto sam kasnije dosao, a dosao sam pred pocetak druge sezone a ne pred pocetak ove sezone, da nije logicno da igraju dve iste ekipe jedna protiv druge. A zasto to kazem, ako vec igramo sa Fer-playom on, fatigue on i all medden mod da bi igrica bila sto realnija, zar ne bi onda bilo logicno i realno da igramo sa razlicitim ekipama. A ja iskreno pravila nisam citao do kraja, a evo Jereta nek kaze jesmo li prosle sezone igrali sa razlicitim ekipama. I sad stvarno nisam primetio da se uvelo to novo pravilo.

538Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 23:45

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Zeljko Djajic ::Evo i mene ponovo, povratnicka pobeda protiv T-Wolf i to sa 49-ersima. Svaka cast T-Wolf, dobar si igrac nisi imao srece tj. ja sam imao srece sa pretvaranjima na 3down.

Evo i mene. Cestitke na pobedi, ali stvarno si imao mnogo srece u tri uzastopna treca down-a. A odmah sam izasao, jer sam zurio na derbi pa zato nisam odmah cestitao.

A oko ponavljanja utakmice, sto se mene tice tj ako bih ja odlucivao, nisam za to da se ponovi mec. Covek me je dobio pa me je dobio. Jedina zamerka je sto si na 10 sekundi pre kraja sa osiguranom pobedom, zvao time-out i isao na novi TD...

539Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 23:46

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ako ti ne bi ponavljao,onda je to to.

http://nfl.com/

540Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 23:52

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Zeljko Djajic ::Ljudi ja sam samo rekao bez obzira sto sam kasnije dosao, a dosao sam pred pocetak druge sezone a ne pred pocetak ove sezone, da nije logicno da igraju dve iste ekipe jedna protiv druge. A zasto to kazem, ako vec igramo sa Fer-playom on, fatigue on i all medden mod da bi igrica bila sto realnija, zar ne bi onda bilo logicno i realno da igramo sa razlicitim ekipama. A ja iskreno pravila nisam citao do kraja, a evo Jereta nek kaze jesmo li prosle sezone igrali sa razlicitim ekipama. I sad stvarno nisam primetio da se uvelo to novo pravilo.


Onda nek se od 4 sezone uvede da svako igra sa različitim klubovima,znači 15 igrača 15 različitih klubova!

541Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 23:54

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

I još nešto,nemoj Željo da pričaš o realnosti ovde,mislim u igrici,jer je nema uopšte!

542Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 23:56

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Jos boli onaj 45y run... Laughing

http://nfl.com/

543Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 23:57

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Šta je bilo bilo je!

544Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Čet 22 Mar 2012, 00:02

Zeljko Djajic

Zeljko Djajic
Drafted
Drafted

T-Wolf ::
Zeljko Djajic ::Evo i mene ponovo, povratnicka pobeda protiv T-Wolf i to sa 49-ersima. Svaka cast T-Wolf, dobar si igrac nisi imao srece tj. ja sam imao srece sa pretvaranjima na 3down.

Evo i mene. Cestitke na pobedi, ali stvarno si imao mnogo srece u tri uzastopna treca down-a. A odmah sam izasao, jer sam zurio na derbi pa zato nisam odmah cestitao.

A oko ponavljanja utakmice, sto se mene tice tj ako bih ja odlucivao, nisam za to da se ponovi mec. Covek me je dobio pa me je dobio. Jedina zamerka je sto si na 10 sekundi pre kraja sa osiguranom pobedom, zvao time-out i isao na novi TD...
Izvini pre svega sto sam promenio tim, stvarno nisam imao pojma, a inace ne bi ni u snu da sam znao jer sam ono sto se kaze okoreli Raven, a vidim da si i ti pa mi je bilo glupo da igramo jedan protiv drugog sa Rejvensima. A sto se tice onog drugog dela, dobro si rekao za ta 3 treca dauna sto sam pretvorio u tom drajvu kad sam osigurao pobedu, i jel se secas da sam dosao do jednog jarda, 5 sekundi do kraja tad. Zato sam rekao sebi idem da ga pretvorim za Td kad sam se ovako namucio. I inace bi ti se odmah izvinuo posle tekme ali si otisao odmah i nisam stigao. Tako da evo sad ti se izvinjavam sto sam trazio taj tajm-aut, verovatno mi je tad proslo kroz glavu i da poen kolicnik odlucuje a ja cu najverovatnije zbog toga izvisiti za plej-of jer imam losiju poen razliku od cencija i od danijela.

545Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Čet 22 Mar 2012, 00:03

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Cenci ::I još nešto,nemoj Željo da pričaš o realnosti ovde,mislim u igrici,jer je nema uopšte!

[Only admins are allowed to see this image]

546Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Čet 22 Mar 2012, 00:04

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Ne razumem, pravila su jasna i prosta ko pasulj... Ako se niste slagali s njima, niste trebali da igrate ligu ili ste trebali da se pobunite odmah. Cenci je 100% u pravu i podrzavam ga!


Drugo, ispunio sam skoro sve ciljeve u trecoj sezoni. Zasto kazem skoro sve - dobio sam Aleksandra i dobio ubedljivo Danijela, nisam napravio nijedan fumble protiv Zeljka iz napada, ali zato... U prelomnom momentu kada sam vodio presečem loptu i onda Chung napravi fumble, pa Molden pokupi i onda on napravi fumble. Dupli fumble!!! Dajem ruku da bih pobedio tekmu da nije tu napravljen fumble, ma dajem obe ruke, ali nema veze, nekad imas srece, nekad ne.



[Only admins are allowed to see this image]
http://www.takolako.rs

547Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Čet 22 Mar 2012, 00:08

Zeljko Djajic

Zeljko Djajic
Drafted
Drafted

Cenci ::I još nešto,nemoj Željo da pričaš o realnosti ovde,mislim u igrici,jer je nema uopšte!

A znam ja dobro da ovo ipak nije realna igra koliko bi mi to svi voleli ali eto kazem ako se vec trudimo da je postavimo da bude sto realnija, da ucinimo onda jos jedan mali napor da se dogovorimo oko tih ekipa ko ce sa kojom igrati, da izvrsimo neko zrebanje ili nesto neznam da npr, ko osvoji ligu prvi bira ekipu za sledecu sezonu, i da onda redom svi ostali biraju ekipe. Ili mozda kao na draftu ko bude najlosiji da bira prvi ekipu za sledecu sezonu i ona redom odpozadi da se biraju ekipe. Mislim da bi to moglo da bude jos interesantnije. Neznam ljudi sta vi mislite, ako se nekome svidja moj predlog da vidimo jel izvoljivo ovako nesto?!?

548Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Čet 22 Mar 2012, 00:09

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

T-Wolf ::
Cenci ::I još nešto,nemoj Željo da pričaš o realnosti ovde,mislim u igrici,jer je nema uopšte!

[Only admins are allowed to see this image]

549Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Čet 22 Mar 2012, 00:10

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Sa Sasom sam zakazao za sutra... Bicu sutra on od 21h pa dokle god treba. A za ostale, sta da kazem, ako cenite da sam ja kriv, pisite mi poraze.


E da ljudi stvarno nema potrebe za tenzijom. Ako se ne vodi stats onda je ok da se tekma registruje, ali nemojte tako ubuduce, ipak smo se dogovorili.



[Only admins are allowed to see this image]
http://www.takolako.rs

550Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 22 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Čet 22 Mar 2012, 00:12

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Zeljko Djajic ::
T-Wolf ::
Zeljko Djajic ::Evo i mene ponovo, povratnicka pobeda protiv T-Wolf i to sa 49-ersima. Svaka cast T-Wolf, dobar si igrac nisi imao srece tj. ja sam imao srece sa pretvaranjima na 3down.

Evo i mene. Cestitke na pobedi, ali stvarno si imao mnogo srece u tri uzastopna treca down-a. A odmah sam izasao, jer sam zurio na derbi pa zato nisam odmah cestitao.

A oko ponavljanja utakmice, sto se mene tice tj ako bih ja odlucivao, nisam za to da se ponovi mec. Covek me je dobio pa me je dobio. Jedina zamerka je sto si na 10 sekundi pre kraja sa osiguranom pobedom, zvao time-out i isao na novi TD...
Izvini pre svega sto sam promenio tim, stvarno nisam imao pojma, a inace ne bi ni u snu da sam znao jer sam ono sto se kaze okoreli Raven, a vidim da si i ti pa mi je bilo glupo da igramo jedan protiv drugog sa Rejvensima. A sto se tice onog drugog dela, dobro si rekao za ta 3 treca dauna sto sam pretvorio u tom drajvu kad sam osigurao pobedu, i jel se secas da sam dosao do jednog jarda, 5 sekundi do kraja tad. Zato sam rekao sebi idem da ga pretvorim za Td kad sam se ovako namucio. I inace bi ti se odmah izvinuo posle tekme ali si otisao odmah i nisam stigao. Tako da evo sad ti se izvinjavam sto sam trazio taj tajm-aut, verovatno mi je tad proslo kroz glavu i da poen kolicnik odlucuje a ja cu najverovatnije zbog toga izvisiti za plej-of jer imam losiju poen razliku od cencija i od danijela.

Opusteno, nema frke. Sto se mene tice, ne moramo da igramo novu. A odmah sam izasao, jer sam morao da se spremam za derbi.

PS nisam okoreli Raven. Ja sam okoreli Viking, ali su Vikingsi ocajno uradjeni na igrici. Posle Minnesote, podjednako gotivim Cincinati, Tampu i Baltimor, a BAL je najjaci od njih pa igram sa njima Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 22 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu