NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Madden08 Balkanska Liga 3 sezona

+14
AleksandarDolphinFan
Sirmium Samurai
WideReceiver83
Neca96
Zeljko Djajic
Mean_Machine
Jeremija
Cenci D
T-Wolf
Peyton Manning
Raising Arizona
igor96
krtitza
Danijel Lg
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 29  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 21 od 29]

501Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Uto 20 Mar 2012, 22:10

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

wr 83 izgleda ni nne misli igrati



STANE VAS SVE PRATI

502Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Uto 20 Mar 2012, 22:12

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Kao i Sasa i Zlatko.

http://nfl.com/

503Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 00:54

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Ljudi, ja radim prvu i jedino mogu popodne da igram, sto cu se i potruditi da radim, tj. da budem dostupan na Komodu u to neko vreme.
E sad, sutra idem na derbi pa necu biti na raspolaganju, od cetvrtka jurcam da odigram, izvinite, tesko mi pada ovaj rudnik Surprised



[Only admins are allowed to see this link]

504Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 01:11

AleksandarDolphinFan

AleksandarDolphinFan
Drafted
Drafted

ja sam na comodo SVAKI dan od 15 do 21 svi znaju to... ok RA respect za svih rudare nema problema igracemo u cetvrtak a sta se tice Sirmium evo tu vrati na postu kada cemo sutra nikako da se pogodimo u istom trenutku na comodo ... WR83 nisam ga nasao covek samo taj jedan put kada se zezao da cemo igrati ali ipak na kraju se predomislio... BTW uvjek kad pogledam u tabeli imam taj osecaj Very Happy Suspect Cool

505Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 10:22

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

AleksandarDolphinFan ::ja sam na comodo SVAKI dan od 15 do 21 svi znaju to... ok RA respect za svih rudare nema problema igracemo u cetvrtak a sta se tice Sirmium evo tu vrati na postu kada cemo sutra nikako da se pogodimo u istom trenutku na comodo ... WR83 nisam ga nasao covek samo taj jedan put kada se zezao da cemo igrati ali ipak na kraju se predomislio... BTW uvjek kad pogledam u tabeli imam taj osecaj Very Happy Suspect Cool

Ne vredi, ako si ti na Komodu do 21h, a ja najranije mogu u 21h, ne vidim kako mozemo odigrati. Jedino da ti napravis izuzetak jedan dan ili za vikend da odigramo, ako Zeljko hoce da produzi rok.



[Only admins are allowed to see this image]
http://www.takolako.rs

506Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 10:26

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ma ljudi ko ne stigne a tu je normalno da se može produziti dan dva



STANE VAS SVE PRATI

507Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 10:57

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Moj predlog je da se produži rok do ponedeljka ujutru, ali samo osobama koje u petak ne budu imale više od 2-3 partije da odigraju.

508Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 11:29

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ma nek se produzi i onima koji imaju 5-6 meceva,al da imaju opravdan razlog sto nisu odigrali...kao RA i jos par njih.

http://nfl.com/

509Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 12:09

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

odigracemo do kraja
bitno je samo da se ljusi jave da zanmo da li da racunamo na njih



STANE VAS SVE PRATI

510Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 16:45

Zeljko Djajic

Zeljko Djajic
Drafted
Drafted

Evo i mene ponovo, povratnicka pobeda protiv T-Wolf i to sa 49-ersima. Svaka cast T-Wolf, dobar si igrac nisi imao srece tj. ja sam imao srece sa pretvaranjima na 3down.

511Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 17:01

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Kako misliš sa 49 ersima?

512Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 17:04

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Željko prekršio si pravilo,igrao si sa drugim klubom,a zabranjemo je mjenjati klubove,mislim da ti se sprema sankcija!

513Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 17:07

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Zeljko Djajic ::Evo i mene ponovo, povratnicka pobeda protiv T-Wolf i to sa 49-ersima. Svaka cast T-Wolf, dobar si igrac nisi imao srece tj. ja sam imao srece sa pretvaranjima na 3down.
Bojim se da ce te ovu morati da ponovite... Svako sa svojim Ravensima.

514Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 17:08

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Inace stvarno nije problem da se produzi rok za odigravanje tekmi ako ljudi rade i objektivno su spreceni, a pritom su aktivni ovde....

515Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 17:20

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Trebaju da budu oštrije kazne,npr.oduzimanje pobijede!

516Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 17:56

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

čestitke žwljku na utakmici



STANE VAS SVE PRATI

517Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 18:03

Zeljko Djajic

Zeljko Djajic
Drafted
Drafted

Ljudi otkud sad to, ja samo nisam hteo da igramo sa istim ekipama, meni je to bezveze, ja mec sigurno necu ponavljati sa njim jer nije u redu drugi put u zivotu igram sa ekipom koja nije rejvensi, jos sam jednom prosle sezone igrao sa jeretom jer mi je isto bilo glupo da igramo sa istim ekipama. PS nisam takodje ni igrao sa Patriotama koji su najjaci nego sa osrednjom ekipom

518Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 18:06

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

jbg na početku ovesezone je odeđeno da se igra s jednom ekipom



STANE VAS SVE PRATI

519Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 18:14

Zeljko Djajic

Zeljko Djajic
Drafted
Drafted

Pa neznam nisam procitao to, sigurno mi je promaklozato sam i promenio da igram sa 49ersima inace nebi.
Kazem vam meni je glupo da igraju dve iste ekipe jedna protiv druge, postenije bi bilo da svako onda izabere po jedan razlicit tim pred pocetak sezone i da onda nema menjanja, ovako igraju u 90 posto utakmica Grin bej, Patriote i Rejvensi, cast Cenciju, Zeletu i Neci koji igraju sa drugim ekipama, ako ima jos neko sa drugom ekipom nek me izvini.

520Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 18:16

Zeljko Djajic

Zeljko Djajic
Drafted
Drafted

Danijel BL ::čestitke žwljku na utakmici

Hvala i ti si bio stvarno odlican, nisi imao srece na kraju kao sto smo vec ustanovili kod onog Interfirensa. Smile

521Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 19:17

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zeljko Djajic ::Pa neznam nisam procitao to, sigurno mi je promaklozato sam i promenio da igram sa 49ersima inace nebi.
Kazem vam meni je glupo da igraju dve iste ekipe jedna protiv druge, postenije bi bilo da svako onda izabere po jedan razlicit tim pred pocetak sezone i da onda nema menjanja, ovako igraju u 90 posto utakmica Grin bej, Patriote i Rejvensi, cast Cenciju, Zeletu i Neci koji igraju sa drugim ekipama, ako ima jos neko sa drugom ekipom nek me izvini.
Ima smisla,mada kako bi se dogovorili?
Zasto bi neko igrao sa svojim prvim timom a neko sa drugim?

http://nfl.com/

522Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 19:25

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zanima me tabela...dosta zanimljivih meceva bilo.

http://nfl.com/

523Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 19:28

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

da



STANE VAS SVE PRATI

524Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 20:01

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Peyton Manning ::
Zeljko Djajic ::Pa neznam nisam procitao to, sigurno mi je promaklozato sam i promenio da igram sa 49ersima inace nebi.
Kazem vam meni je glupo da igraju dve iste ekipe jedna protiv druge, postenije bi bilo da svako onda izabere po jedan razlicit tim pred pocetak sezone i da onda nema menjanja, ovako igraju u 90 posto utakmica Grin bej, Patriote i Rejvensi, cast Cenciju, Zeletu i Neci koji igraju sa drugim ekipama, ako ima jos neko sa drugom ekipom nek me izvini.
Ima smisla,mada kako bi se dogovorili?
Zasto bi neko igrao sa svojim prvim timom a neko sa drugim?

sto se mene ticer msilim da je ok da ostane ovako utakmica
prvi je prekrsaj pa da bude kao opomena



STANE VAS SVE PRATI

525Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 21 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sre 21 Mar 2012, 20:02

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

i igram s nekom ekipmom da nisu patsi ili gb



STANE VAS SVE PRATI

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 21 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu