NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

FIFA World Cup 2010 - South Africa

+29
Portis26
cooper
Pats 4ever
Taliban
Rasha
Strax
Lazicy
L.D.
Ndamukong
Freak
dr.dule
N.E.P.^Jeca
klodovik
viking
Miki HOF
Danijel Lg
Sirmium Samurai
Raising Arizona
T-Wolf
El Jefe runs San Diego
3BEP
minglez a.k.a milanche
T-Mac
Peyton Manning
Ovan
zlayo
iceman
Colts4Life
Pohovani feniks
33 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 22 ... 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 36]

176FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 05 Jun 2010, 23:14

Guest


Gost

Liverpool FC ::Panta doneo pobedu na onoj rupcagi da ne kazem stali
A osmeh na licu naseg manekena(doduse grand parade)?
Kao da je dao gol u finalu svetskog prvenstva,
uzeo zlatnu kopacku i potpisao za Real ili Barselonu!
Koji Qrton od igraca!
Laughing

177FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 05 Jun 2010, 23:25

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

iceman ::Onog Pantelica i Zigica treba izbaciti iz tima oni ne znaju ljudi da hodaju a ne da igraju......Zigic za svo vreme kolko je igrao ne znam da li je 2 puta dotakao loptu....tuga.....Pantelic je vec posebna prica....

Ko da igra, Lazović?


Lazović je ubedljivo najgori od njih trojice, iako su i ova dvojica daleko od neke iole pristojne igre. Danko na SP može da dobije samo par kartona i to laganini...



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Samu1
http://www.takolako.rs

178FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sub 05 Jun 2010, 23:36

Guest


Gost

Sirmium Samurai ::
iceman ::Onog Pantelica i Zigica treba izbaciti iz tima oni ne znaju ljudi da hodaju a ne da igraju......Zigic za svo vreme kolko je igrao ne znam da li je 2 puta dotakao loptu....tuga.....Pantelic je vec posebna prica....

Ko da igra, Lazović?


Lazović je ubedljivo najgori od njih trojice, iako su i ova dvojica daleko od neke iole pristojne igre. Danko na SP može da dobije samo par kartona i to laganini...
Lazovic moze samo da igra u ludari!
Omunjem smrdljivom mokrom carapom po tintari!
Nebazdareni kreten!
Njega ne smes ni na ulicu poslati, napravice skandal gde stigne!
Njega su uvrstili u spisak samo da cisti i glanca kopacke posle utakmice!

179FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 06 Jun 2010, 00:08

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

iceman ::Onog Pantelica i Zigica treba izbaciti iz tima oni ne znaju ljudi da hodaju a ne da igraju......Zigic za svo vreme kolko je igrao ne znam da li je 2 puta dotakao loptu....tuga.....Pantelic je vec posebna prica....

aj sad da ti ne kažem nešto iz radovan III

Pantelić je odradio dobar posao u ovoj utakmici, prvu šansu jeste promašio, prvi gol je njegova zasluga i bacio je fenomenalnu loptu ka Jovanoviću i dao je gol šta ćeš više od njega, Žigić je stvorio zicer Panteliću. Jbg ne može on sve sam, zavistan je igrač od veznih igrača i sredine.... NIje imao ni jednu upotrebljivu loptu..... Krasić fenomenalan... e sad... Odbrana šta ćemo i kako ćemo, ali golmana novog moramo da nađemo ili Isailović ili ovaj Anđelko, ali Vlada je veliki rizik, ni jednu pouzdanu intervenciju danas, jako jako nervozno, smušeno bez komunikacije, prvi gol ja nisam mogao da verujem kada sam gledao šta se dešava, Neven isto, tako da tandem protiv Gane, Luković Vidić bez daljnjeg....... i drugo još nešto što se tiče napadača, Lazovića na klupi držati i to zatvorenog u kavezu, i tako ima da dobije crveni, jeste da ima puno adrenalina žestine i htenja, ali korisnu stvar danas uradio nije a ni za ove tri utakmice, kakav je takav Pantelić za Danka je izmislio fudbal....ovaj ima potencijal Kežmana sa ranijih SP.... i stvarno nadam se da Antić će manje menadžerisati na SP, eksperiment Obradović ( izgubljen je u odbrani poprilično ) i Raća Petrović, daj da ga prodaju ali Kuzmanović i Kačar su bolje opcije......

posle ovog večeras sam umereni optimista....

i stvarno preterano se proseravate i što se tiče Pantelića i što se tiče Žigića, ja ne znam šta vi očekujete od njih da predriblaju 10 igrača i daju gol petom od obe stative?

ae samo nek mi od vas što se žali odgovori koliko su lopti imali žigić i pantelić od veznog reda u današnjoj utkamici? toliko dovoljno i suočite se sa istinom BOLJI NE POSTOJE.


i da ono debilisanje danas oko izvođenja korenera nisam davno video....
i sva sreća što na SP imamo samo 3 izmene, nama više i ne treba, u igru vredi jedino ko može da promeni nešto, Kuzma, Kačar eventualno, i Bambi ostalo ako bude zatrebalo...kuku majci... i da molimo da Vidić bude zdrav...

i pljuje se pantelić za poljake šta je danas raća promašio ... celu loptu na prazan gol sa 7 metara...


preteruje se mnogo, na drugim pozicijama imamo mnogo veće probleme nego u napadu, kao npr. golman i drugi centralni....



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

180FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 06 Jun 2010, 00:38

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

Peyton Manning ::Odlicna reklama.....konacno i nase reklame postaju dobre.

Dobra dobra.. Very Happy

181FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 06 Jun 2010, 00:47

Guest


Gost

][quote="Brett Favre ::ne , ne da moraju, već da probaju...ima razlike

jer definitivno imamo odličan igrački kadar
Mi nemamo dobar tim iz jednog jednostavnog razloga:
svi do jednog golmana koji su pozvani u reprezentaciju su nevidjene rupetine,
tri puta gori nego sto je JaMarcus Russell Qb u NFL-u.
A kad nemas dobrog golmana, nema ni velikog rezultata!
Setite se kako je Vladimir "Ne mogu nigde da se skrasim" Stojkovic primio pacerski gol protiv Francuza u Bg! Nemojte se zanositi da ce sad nauciti da brani do pocetka prvenstva! Ako prodjemo grupu, super, i onda cemo mozda za pegave Engleze i Don Fabia![/quote]

Dragi moji, ako veceras nas vajni prvi golman reprezentacije Vladimir Nervozni i Smotani Stojkovic nije pokazao da nije ni za palilulac(u prevodu qqqqqq) onda idite kod oftamologa da proverite vid, ili ako vec nosite naocari, promenite dioptriju!
Tim koji zeli bilo kakav uspeh na WC mora, ali ponavljam mora imati ne prosecnog, nego odlicnog golmana, a ne patka kao mi.
Jedan njegov kiks i cao pusti snovi.
Budite realni, Antic je odlican trener i sve to,ali mi izgleda golmana nemamo.
Svaki tim iz Serie A, pa cak i Serie B ima boljeg prvog golmana nego reprezentacija Srbije.
Ako prodjemo grupu i kvalifikujemo se za osminu finala, to ce biti perfektan rezultat, samo kvalifikovanje na WC2010 je uspeh.
Budimo realni jednom u zivotu.
Golman rupetina i jedan od tri najlosija golmana na WC,a neki vec misle da smo za polufinale!
Ako patak Stojkovic bude branio 5 puta iznad svojih mogucnosti(koje su male),
onda mozda i nesto bude od nase reprezentacije, a ako bude branio kao protiv Kameruna ili Francuske, onda zbogom Bruce Lee!


Suspect

182FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 06 Jun 2010, 00:54

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Aj kad svi analizirate da analiziram i ja:
Nas najveci problem, pored golmana, je napad. I tek ce da bude problem (uopste nemamo mlade i talentovane napadace) u godinama koje dolaze, jer je surova realnost da su nama trenutno Zigic i Pantelic najbolji napadaci. Sto se Zigica tice, samo njegovo prisustvo u igri donosi dosta toga (odvlaci uvek minimum 2 igraca, proigrava glavom, asistira, pomaze u odbrani...), ali sto se tice Pantelica mogu samo da kazem da se izuzetno trudi i da to retko kad donese rezultat (danas je donelo). Lazovic moze da igra, ali po splavovima. Mrdja nije toliko los, ali realno on igra nasu ligu, pa pojeli bi ga oni nemci, crnci i australijanci!
U odbrani mi Subotic deluje dosta neuigrano sa ostalim igracima, jos i ranije, a to sam primetio i u ovim utakmicama. Mislim da bi tandem u sredini trebalo da cine Vidic i Lukovic, a na stranama da igraju Ivanovic (desno), Kolarov (levo). I ne zaboravite da smo bez Vidica 30-40% slabija ekipa i sumnjam da bi bilo koja reprezentacija mogla da nam da 3 gola glavom...
Za sredinu terena se ne brinem toliko, jer su tu fenomenalni Krasic i Jovanovic, i pored njih, Stankovic i Milijas. Svi oni znaju da posalju upotrebljive lopte...
A ne bi me cudilo da smo namerno igrali ovako promenljivo u ova tri meca da bi zbunili protivnike. A isto me ne bi cudilo to da smo namestili koji mec (poraz od NZ i/ili 7+ sa Kameruncima)

183FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 06 Jun 2010, 02:46

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Ovan ::
iceman ::Onog Pantelica i Zigica treba izbaciti iz tima oni ne znaju ljudi da hodaju a ne da igraju......Zigic za svo vreme kolko je igrao ne znam da li je 2 puta dotakao loptu....tuga.....Pantelic je vec posebna prica....

aj sad da ti ne kažem nešto iz radovan III

Pantelić je odradio dobar posao u ovoj utakmici, prvu šansu jeste promašio, prvi gol je njegova zasluga i bacio je fenomenalnu loptu ka Jovanoviću i dao je gol šta ćeš više od njega, Žigić je stvorio zicer Panteliću. Jbg ne može on sve sam, zavistan je igrač od veznih igrača i sredine.... NIje imao ni jednu upotrebljivu loptu..... Krasić fenomenalan... e sad... Odbrana šta ćemo i kako ćemo, ali golmana novog moramo da nađemo ili Isailović ili ovaj Anđelko, ali Vlada je veliki rizik, ni jednu pouzdanu intervenciju danas, jako jako nervozno, smušeno bez komunikacije, prvi gol ja nisam mogao da verujem kada sam gledao šta se dešava, Neven isto, tako da tandem protiv Gane, Luković Vidić bez daljnjeg....... i drugo još nešto što se tiče napadača, Lazovića na klupi držati i to zatvorenog u kavezu, i tako ima da dobije crveni, jeste da ima puno adrenalina žestine i htenja, ali korisnu stvar danas uradio nije a ni za ove tri utakmice, kakav je takav Pantelić za Danka je izmislio fudbal....ovaj ima potencijal Kežmana sa ranijih SP.... i stvarno nadam se da Antić će manje menadžerisati na SP, eksperiment Obradović ( izgubljen je u odbrani poprilično ) i Raća Petrović, daj da ga prodaju ali Kuzmanović i Kačar su bolje opcije......

posle ovog večeras sam umereni optimista....

i stvarno preterano se proseravate i što se tiče Pantelića i što se tiče Žigića, ja ne znam šta vi očekujete od njih da predriblaju 10 igrača i daju gol petom od obe stative?

ae samo nek mi od vas što se žali odgovori koliko su lopti imali žigić i pantelić od veznog reda u današnjoj utkamici? toliko dovoljno i suočite se sa istinom BOLJI NE POSTOJE.



i da ono debilisanje danas oko izvođenja korenera nisam davno video....
i sva sreća što na SP imamo samo 3 izmene, nama više i ne treba, u igru vredi jedino ko može da promeni nešto, Kuzma, Kačar eventualno, i Bambi ostalo ako bude zatrebalo...kuku majci... i da molimo da Vidić bude zdrav...

i pljuje se pantelić za poljake šta je danas raća promašio ... celu loptu na prazan gol sa 7 metara...


preteruje se mnogo, na drugim pozicijama imamo mnogo veće probleme nego u napadu, kao npr. golman i drugi centralni....


RACA?!?!?!?! pa Raca je daunovac! gura ga neko iz FS, neki majmun slican njemu. Ja vam potpisujem da on ne zna ni na koji se gol puca...Pantelic mora ostati jer trudi se momak, mora jednom upaliti,a nemoguce da je bas tako los, dok Zigic nije ni za palilulac,ali stvarno. Stojkovic je danas preziveo traumu: 3 gola glavom + mu je uz konstantne zvizduke iz publike neko sa juga vikao "Stojkovicu jebo te Firci" Laughing Laughing Laughing

184FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 06 Jun 2010, 11:31

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

bez dobrog golmana nema ni velike ekipe.

mislim da cemo laganicom da se otresemo sve tri ekipe u grupi.


FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 3518-NOVAK-DJUROVIC

svi , svi odlaze i prolaze ali Bata Djora ostaje.

i Stefi. . . mec se nije igrao u stali nego na armijskom-pasnjaku i mestu ciji muzej je popunjen sa slikama stafeta mladosti i sletova koje su rezirali majstori za takve dogadjaje iz prijateljeske nam Severne Koreje. onaj Mister Spuk Djuric trebao bi da se ugleda na svom kompa tajkuna Toplicu i ulozi neku kintu u teren. sramota je nasta to lici

185FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Ned 06 Jun 2010, 11:51

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Kao sto mozemo da otresemo sve tri ekipe, isto tako mogu sve tri ekipe da otresu nas. Mada ja sam optimista da cemo proci grupu...

186FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Uto 08 Jun 2010, 20:57

Guest


Gost

Pocelo je ono cega su se svi plasili, a to je pljacka navijaca na WC!
U hotelu koji je 25 km udaljen od Nelspruita upao je pljackas naoruzan pistoljem i opljackao recepciju i navijaca Chilea koji je u tom trenutku bio u predvorju!
Srecom bez povredjenih, samo je pitanje koje se namece koliko ce biti opljackanih, silovanih, prebijenih i ubijenih u divnoj zemlji sa nenormalnim ljudima(JAR)!

187FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Uto 08 Jun 2010, 21:25

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Jao sto ce da bude veselo.....

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

188FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Uto 08 Jun 2010, 23:42

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

[quote="]Pocelo je ono cega su se svi plasili, a to je pljacka navijaca na WC!
U hotelu koji je 25 km udaljen od Nelspruita upao je pljackas naoruzan pistoljem i opljackao recepciju i navijaca Chilea koji je u tom trenutku bio u predvorju!
Srecom bez povredjenih, samo je pitanje koje se namece koliko ce biti opljackanih, silovanih, prebijenih i ubijenih u divnoj zemlji sa nenormalnim ljudima(JAR)![/quote]

To je verovatno prva ZVANICNA pljacka. Ja sam siguran da ih je bilo i da ce ih tek biti, a mi cemo cuti samo za najekstremnije. Za 95% njih se nece ni pricati...

189FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Uto 08 Jun 2010, 23:48

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Nije prva, znam da su igrači Kolumbije opljačkani kad su igrali tekmu tamo pre par nedelja, a i igrači još neke repke, zaboravio sam koje.



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Samu1
http://www.takolako.rs

190FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Uto 08 Jun 2010, 23:52

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Sirmium Samurai ::Nije prva, znam da su igrači Kolumbije opljačkani kad su igrali tekmu tamo pre par nedelja, a i igrači još neke repke, zaboravio sam koje.

Cilea cini mi se, bili su u istom hotelu ili delu grada kao i Kolumbijci.

Inace, overite reklamu obavezno:

https://www.youtube.com/watch?v=XUx1R3FKnZM&feature=player_embedded

SRBIJA SRBIJA SRBIJA



 photo AZcardsscript.gif

191FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 09 Jun 2010, 00:49

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

znači španija i poezija fudbala

https://www.youtube.com/watch?v=x2hnT__51vg

rastavili poljsku 6-0

drugi gol je remek delo, brutalno....



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

192FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 09 Jun 2010, 01:20

iceman

iceman
Veteran
Veteran

A sa Xaviem, Iniestom, Torresom i Villom kako i ne bi rastavljali... Smile

Sta reci za drugi gol sem, INIESTA!!!!!

Pedro ubija, kako igra klinac, kakav peti gol.....

Jos Fabregas da stigne u Barcu i ZLO!!! Smile

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

193FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 09 Jun 2010, 01:48

L.D.

L.D.
NFL Player
NFL Player

Najaca tekma na WC , https://www.youtube.com/watch?v=bka-sSgADwE&feature=related

194FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 09 Jun 2010, 01:59

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

iceman ::A sa Xaviem, Iniestom, Torresom i Villom kako i ne bi rastavljali... Smile

Sta reci za drugi gol sem, INIESTA!!!!!

Pedro ubija, kako igra klinac, kakav peti gol.....

Jos Fabregas da stigne u Barcu i ZLO!!! :)

al opet je tu Murinho....



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

195FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 09 Jun 2010, 10:11

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Videcemo...niko ko je dosao u Real se nije proslavio nece ni on.....

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

196FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 09 Jun 2010, 11:47

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Kapelo?



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

197FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 09 Jun 2010, 13:55

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Sanjao sam kako dobijamo Ganu golom Obradovica u 91 minutu! Iako bih voleo da se san ostvari, ne verujem da ce Obradovic uopste ulaziti u igru...

198FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 09 Jun 2010, 17:56

Guest


Gost

World Cup reporters 'robbed at gunpoint'
JAR je najsigurnija drzava na svetu!
http://news.bbc.co.uk/2/hi/africa/10274187.stm


No

199FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 09 Jun 2010, 19:44

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Ovan ::Kapelo?

Uhhh kad je to bilo, mislio sam skorije nesto par godina unazad.....liga sampiona nista, Primera nista, cak ni kup....

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

200FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 8 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 09 Jun 2010, 19:46

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

[mention][/mention] ::World Cup reporters 'robbed at gunpoint'
JAR je najsigurnija drzava na svetu!
http://news.bbc.co.uk/2/hi/africa/10274187.stm


No
S obzirom da su tamo od Mosada,preko CIA do raznih drugih specijalaca i jeste dosta sigurna.....

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 22 ... 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu