NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Philadelphia Eagles

+11
niko32
Steelers
Mos Def
mardok
Zver
markosto
kb8
dr.dule
penban
Peyton Manning
Miki HOF
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 7]

126Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 09 Jan 2024, 09:56

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Nadaju se da će svi biti skrpani do ponedjeljka i da će moći igrati...

Ajde de...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

127Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 09 Jan 2024, 09:57

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

nista sto par injekcija dopinga ne moze srediti

kb8 likes this post

128Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 09 Jan 2024, 10:02

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ko što rekoh u Detroit temi, ima se vremena odmarat u off sezoni, sad se našikaj i pravi haos...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

129Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 09 Jan 2024, 11:42

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Nije slomljen prst Hurts...mislim da ce proci TB, a onda je sve moguce.

Mrzi me sad da kopam, al se secam da smo kb i ja (mozda i jos neko) rekli da nisu ni blizu 10-1 tim

kb8 likes this post

http://nfl.com/

130Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 16 Jan 2024, 06:41

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

kakav sunovrat, od apsolutno dominante ekipe na pola sezone i najboljeg skora do ovde

131Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 16 Jan 2024, 08:23

Zver

Zver
VIP
VIP

Evo srce mi se cepa....



...Sa Vajominškog Univerziteta

132Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 16 Jan 2024, 08:46

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ovo je mozda najveci meltdown koji sam video.

Od 10-1 do 11-6 i poraza u WC rundi. Mnogo mi je ovo vece iznenadjenje od onih Steelersa koji su isto prosli posle 11-0, ali se videlo da nemaju talenta i da se provlace.

Ovo je delovao kao jos jaci tim nego onaj koji je prosle godine za malo izgubio SB

http://nfl.com/

133Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 16 Jan 2024, 14:18

Zver

Zver
VIP
VIP

Jason Kelce objavio da završava karijeru. Mnogo gotivan lik, i duhovit, gledao sam par puta one podkaste što vodi sa burazerom. I naravno first ballot HOF.



...Sa Vajominškog Univerziteta

134Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 16 Jan 2024, 15:12

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Povukao bi se vec prosle godine da su osvojili...sad se opravdano nadao da cu uspeti, kad ono gorak kraj...ali HOF karijera bez dileme.

http://nfl.com/

135Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 16 Jan 2024, 16:25

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

http://nfl.com/

136Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 16 Jan 2024, 16:42

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Ovaj secondary ne moze da zaustavi moju pokojnu babu. Likovi se sudaraju ko oni autici na vasaru

137Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 16 Jan 2024, 16:44

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ne znam da sam video da jedna def losije obara od njih u poslednje vreme.

Mislio sam da ce biti nezaustavljivi kad su doveli Cartera...i on je ispunio ocekivanja, ali secondary...

http://nfl.com/

138Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 16 Jan 2024, 16:48

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Sto je najgore TB nije bolji objektivno, samo su ovi nesposobni u secondaryju. Lionsi ce da obrisu pod Tampom

139Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 16 Jan 2024, 16:54

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Hocu reci ovo je bukvalno isti osecaj ko kad Srbija ode na SP i svi se naloze posle dobrih kvalifikacija i onda izgube od Namibije 6-1

140Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 16 Jan 2024, 17:56

niko32


NFL Player
NFL Player

Peyton Manning ::Ovo je mozda najveci meltdown koji sam video.

Od 10-1 do 11-6 i poraza u WC rundi. Mnogo mi je ovo vece iznenadjenje od onih Steelersa koji su isto prosli posle 11-0, ali se videlo da nemaju talenta i da se provlace.

Ovo je delovao kao jos jaci tim nego onaj koji je prosle godine za malo izgubio SB
Čini mi se da se ta promena rezultata poklapa sa preuzimanjem odbrane ofanzivno-defanzivnog maga M. Patricie hehehe

141Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 16 Jan 2024, 18:10

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

niko32 ::
Peyton Manning ::Ovo je mozda najveci meltdown koji sam video.

Od 10-1 do 11-6 i poraza u WC rundi. Mnogo mi je ovo vece iznenadjenje od onih Steelersa koji su isto prosli posle 11-0, ali se videlo da nemaju talenta i da se provlace.

Ovo je delovao kao jos jaci tim nego onaj koji je prosle godine za malo izgubio SB
Čini mi se da se ta promena rezultata poklapa sa preuzimanjem odbrane ofanzivno-defanzivnog maga M. Patricie hehehe

Gde taj dodje tu trava ne raste.

142Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 16 Jan 2024, 18:21

niko32


NFL Player
NFL Player

Jacob ::
niko32 ::
Peyton Manning ::Ovo je mozda najveci meltdown koji sam video.

Od 10-1 do 11-6 i poraza u WC rundi. Mnogo mi je ovo vece iznenadjenje od onih Steelersa koji su isto prosli posle 11-0, ali se videlo da nemaju talenta i da se provlace.

Ovo je delovao kao jos jaci tim nego onaj koji je prosle godine za malo izgubio SB
Čini mi se da se ta promena rezultata poklapa sa preuzimanjem odbrane ofanzivno-defanzivnog maga M. Patricie hehehe

Gde taj dodje tu trava ne raste.
Trebaće par godina da se oporavi franšiza, sudeći prema Detroitu.
Da parafraziram Milovana Jovanovića iz neke epizode KCN sport kod onog goveda Andjusa: taj je uništio i grad i prigradska naselja i sela. Na aerdoromu se pale alarmi i crvena svetla kada se spomene slovo P..
Valjda će i napad Patriotsa uspeti da se podigne iz tog gliba koji je ovaj veliki trener napravio.

143Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Uto 16 Jan 2024, 23:33

niko32


NFL Player
NFL Player

Patricia i njegova jedinica dozvolili da Bejker u dresu Tampe u PO uradi ono što nijedan qb u istoriji franšize nije, da baci preko 300y i 3td, da izgleda kao Hof, a do prošle godine ovde igrao Tom.
Valjda ga Bil ponovo uzme da pojača stručni štab kad odu u n.p.r. Dalas, da od Parsonsa i ekipe napravi još gore rešeto od onog od pre par večeri.

144Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Sre 17 Jan 2024, 00:46

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Oni su se raspadali i prije Patricie, zato su i probali sa njim.
Lik je ocaj, ali ovo ipak nije njegovo maslo.

Oba njihova koordinatora od prosle godine su se pokazali odlicno - velik je to gubitak.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

145Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Sre 17 Jan 2024, 05:23

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

SymphonyX ::Oni su se raspadali i prije Patricie, zato su i probali sa njim.
Lik je ocaj, ali ovo ipak nije njegovo maslo.

Oba njihova koordinatora od prosle godine su se pokazali odlicno - velik je to gubitak.
Upravo to, iako losa odluka da menjaju u sred sezone i jos njega da dovedu, svakako je to bio potez ocajnika.

Sad je jasno da su Steichen i Gannon bili podjednako bitni kao Siriani.

Hurts jeste istrcao 15 TD, ali mu je igra nazadovala od MVP kandidata do prosecnog QB. To je do OC.

http://nfl.com/

146Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Čet 25 Jan 2024, 15:15

kb8

kb8
Moderator
Moderator

To je to, Vic Fangio potpiso za DC...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

147Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Čet 25 Jan 2024, 15:27

niko32


NFL Player
NFL Player

Čudo da nisu rešili da Matu daju još jednu šansu da skocka tu odbranu dogodine.. Ipak je on jedan od najboljih
ofanzivno-defanzivnih koordinatora.. Možda ga premeste u ofanzivu da pomogne Hurtsu Hmm Hmm

148Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Čet 25 Jan 2024, 15:44

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Lako moguće, dat mu da nadzire i amenuje obje strane...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

149Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Čet 25 Jan 2024, 18:44

niko32


NFL Player
NFL Player

kb8 ::Lako moguće, dat mu da nadzire i amenuje obje strane...
Onda su na konju kad imaju takav kadar u štabu..

150Philadelphia Eagles - Page 6 Empty Re: Philadelphia Eagles Pet 26 Jan 2024, 09:51

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Da, da, onda će ih karta krenut...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 7]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu