NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

FIBA Basketball World Cup 2023

+7
Zver
dr.dule
Miki HOF
SymphonyX
kb8
Peyton Manning
penban
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 7]

76FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Uto 29 Avg 2023, 10:46

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Evo trenutno stanje recimo u mladjim kategorijama:

2023 FIBA U20/U18/U16 European Championships results overview by country 🥇🥈🥉 (+ U19 World Cup)

FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 E3k423htb9jb1
FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Ww7s9w6ub9jb1


Kad pogledas, samo jedna medalja, izgleda lose al kad uporedis sa ostalima, opet smo u vrhu nego su Spanci i Francuzi postali glavni igraci. Kad uzmes sve okolnosti, broj stanovnika i slicno, dobri smo.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

77FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Uto 29 Avg 2023, 10:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Mos Def ::Zvuci stvarno kao losi rezultati a zapravo i nije lose kad stavis u kontekst o kom sam pricao. Spanci postali sila, Francuzi isto nekoliko dobrih rezultata pre svega na Euro, mnoge ekipe da nisu dovele naturalizovane igrace ne bi napravile dobre rezultate, tipa Makedonija sa Mekejlebom itd.

A imamo recimo i trenere koji su i dalje medju najboljima u evropi a imamo trenutno i srpskog trenera u Torontu. Dva strana trenera su bila u istoriji NBA i oba nasi, plus pomocnici tipa Milojevic u GSW itd. Onda broj stranaca u NBA po nacionalnosti, mislim da su samo francuzi ispred nas.


Tako je.

Imamo 2x MVP NBA, sto je nezamislivo bilo. Mislim da ce Jovic biti redovan NBA igrac narednih 10 godina.

Imali smo MVP EL, Partizan umalo opet na F4 itd itd.

Samo smo razmazeni rezultatima kao i u tenisu. Na primer, mnogi "ismevaju" Djerea, Lajovica itd samo jer su navikli da Djokovic uzme 2 GS godisnje.

Pre je Boba Zivojinovic vazio za legenedu, a bio ja ispod Tipsarevica na primer teniski.

kb8 and Mos Def like this post

http://nfl.com/

78FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Uto 29 Avg 2023, 23:38

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Bukvalno u skoro svakom sportu imamo osetno slabije rezultate bez Crnogoraca, stepenik ili dva nize. Jedino gde se pricalo da se to nece osetiti je bio vaterpolo, jer je bilo kvaliteta za dve reprezentacije koje pucaju visoko. I tu smo opet na par takmicenja ispastali dok nismo od 2014 krenuli da dominiramo sa Savicem.

Da ne spominjem koliko zbog kancerogene nacionalne politike, neki igraci nisu imali otvorena vrata kao drugi kada ne bi imali odgovarajuci politicki stav. Mada to su i posledice ratova i sukoba nacionalnih interesa, sto se svima ogranicavas prostor za licni razvoj zarad tudje licne dobiti. Svako da sefuje na svojoj teritoriji, a ljudima limitiras kretanje.


Imali su ti timovi i reprezentacije iz 00ih nesto sto se u kasnijim generacijama pogubilo. Mada u klupskom sportu se i nakon nezavisnosti nije u toj meri osetilo, jer je bilo Crnogoraca u srpskim timovima. Evo da imamo ponovo zajednicku fudbalsku reprezentaciju i da neki novi Vucinic zabija golove, bio bih srecan ko malo dete.

Nema CG sada neki potencijal da u vecini sportova bude ultra zajeban igrac, ali njihovi predstavnici nose kulturu sa sobom, slican mentalitet i malo drugacije ponasanje, stvori se dobra hemija u svlacionici kada stvari kliknu. Mozda i ne treba da pokidaju na terenu, dovoljno je da budu kvalitetan komad budale koja dize atmosferu. Postoji razlicitost koja se uvazava. I ne bih iskljucivo gledao po rosterima reprezentacije ko je ciji, posto na osnovu nekih prezimena, iako su rodjeni Srbiji, ne znam koja su generacija koja zivi u Sr. Poreklo njihovog prezimena vuce na jugozapad.


2001 godine smo imali 3 zlata i dve bronze u kolektivnim sportovima.  Kosarka, odbojka i vaterpolo su zlata, bronze su u rukometu. U kolektivnim sportovima sigurno ne mozemo da nadmasimo ovu godinu i jedino sto bi moglo 2001 da baci u zaborav je kada par individualnih sportista u svom prajmu postave novi rekord i dodju do prvog mesta/zlata u popularnim sportovima naravno.

U mom slucaju nakon 2012, nisam nesto puno pratio dosta stvari, pa ni ne znam koju bih godinu proglasio najboljom. Ranije sam pratio puno sportova, kada je kvalitet postao dostupniji onda sam se skoncentrisao na par koji mi bas privlace paznju.

79FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Sre 30 Avg 2023, 10:57

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Steta sto je Sudan izgubio prvu, zasluzili su drugu fazu

http://nfl.com/

80FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Sre 30 Avg 2023, 19:17

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Koliko vidim, nama prvo mesto znaci da izbegavamo Amere do potencijalnog finala tako da nemaju prava na gresku u naredne dve.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

81FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Čet 31 Avg 2023, 08:15

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sutra u 10 sa Italijom

http://nfl.com/

82FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Čet 31 Avg 2023, 10:06

penban

penban
Moderator
Moderator

Sad kreću prave utakmice. Ima da gori.
Štata što sutra veći deo utakmica preskačem, ali jbg... mora se raditi



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

83FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Čet 31 Avg 2023, 10:33

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Raniji termini, milina...

Ispratit će se...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

84FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Čet 31 Avg 2023, 10:55

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Taman uz kafu

kb8 likes this post

http://nfl.com/

85FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 01 Sep 2023, 10:02

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Kafa sku'ana, ajmo vas malo pogledat...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

86FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 01 Sep 2023, 10:41

Zver

Zver
VIP
VIP

a nemaš šta vidjet.



...Sa Vajominškog Univerziteta

87FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 01 Sep 2023, 11:37

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Bome...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

88FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 01 Sep 2023, 12:02

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Kakva gomila builda auuu...

Prvo da kazem da je Bogdan izgubio mec...preko 10 promasenih trojki i sutevi preko ruke kad smo vodili 16 razlike i trebali da ih slomimo.

Pesica ne vredi komentarisati.

I pored svega toga imamo 8 sekundi za produzetak/pobedu, a Jovic prenosi loptu kao da ima 2 minuta do kraja.

Zasluzen poraz skroz.

http://nfl.com/

89FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 01 Sep 2023, 12:04

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

mozda je vreme za moderne trenere a ne dinosaure

90FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 01 Sep 2023, 12:12

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Pod uslovom da se gleda kos razlika, mislim da nam ovaj poraz ne menja mnogo da bi bili prvi jer ako pobedimo Dominikance onda svi imamo po 4-1 a mi najbolju kos razliku. Da smo pobedili Italijane opet bi morali da pobedimo DR da bi bili prvi.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

91FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 01 Sep 2023, 12:16

Zver

Zver
VIP
VIP

Nije ovo loš rezultat. Ako Južni Sudan dobije Angolu između 16 i 45 razlike i mi dobijemo ove Karibljane, i Pešić se zapije u kafani u Manili i Italijani izgube od Portorika i Crnogorci dobiju Amerikance, još uvek možemo na OI.



...Sa Vajominškog Univerziteta

92FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 01 Sep 2023, 12:16

Zver

Zver
VIP
VIP

Ironiju na stranu...šta je kriterijum kod deobe mesta ?



...Sa Vajominškog Univerziteta

93FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 01 Sep 2023, 12:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Mislim da sam cuo jos pre da mozemo da prodjemo i pored poraza od Italije zbog kosrazlike ako dobijemo DR, jer je DR dobila Italiju

http://nfl.com/

94FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 01 Sep 2023, 12:22

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Mislim da nam treba pobeda od 5 razlike protiv DR

http://nfl.com/

95FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 01 Sep 2023, 12:22

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ja mislim da je prvo medjusobni a onda kos razlika kriterijum. S obzirom da, ako bi pobedili DR, svi imali 1-1 skro medjusobno, onda bi se gledala kos razlika a tu smo najbolji ubedljivo. E sad jedino ne znam da li se gleda kos razlika u medjusobnim ili uopste.
U svakom slucaju kazem, cak i da smo dobili Italijane, opet bi sa DR bilo za prvo mesto a mozda bi opustenije usli u taj mec da smo dobili danas, ovako moramo da zapnemo. Naravno, bolje je da smo dobili ali ovako od sledeceg meca za nas krece nokaut faza prakticno.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

96FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 01 Sep 2023, 12:23

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Mislim da se gleda kosrazlika u H2h, ali i tu nam treba svega 4-5 poena pobeda

Mos Def likes this post

http://nfl.com/

97FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 01 Sep 2023, 12:27

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Generalno bih voleo da se plasiramo na OI, ali stvarno ne zelim Pesicu bilo kakav uspeh...

Covek je toliko retardiran, da ja nemam reci...prosle godine 17 razlike, sad 16...

Igra ti Davidovac, a Marinkovic zakucan za klupu...posle TO ne znaju da izved loptu, itd

http://nfl.com/

98FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 01 Sep 2023, 12:28

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Videcemo koji ce efekat imati poraz, ili ce da udje voda u usi ili ce da ih trgne. To je problem kod lakog zreba u grupi, identicna situacija je bila na Evropskom kad smo posle lagane grupe gde smo sve drali usli bez poraza a Italijani se u grupi mucili i onda nas dobili. Tamo nismo imali popravni a ovde imamo.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Peyton Manning likes this post

99FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 01 Sep 2023, 12:38

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

4 razlike je dovoljno za prvo mjesto, posto su oni Italiju dobili 5.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Peyton Manning likes this post

100FIBA Basketball World Cup 2023 - Page 4 Empty Re: FIBA Basketball World Cup 2023 Pet 01 Sep 2023, 12:54

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Btw, od rijeci do rijeci se slazem sa svime sto Savanovic prica za Pesica. Taj lik bukvalno ne smije vise da radi kao trener.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 7]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu