NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Super Bowl LV

+15
Vlado997
Mos Def
Cenci D
Nik88
BasBetis
SymphonyX
dr.dule
Niger iz huda
Steelers
The Bad Man
mardok
Zver
Sirko
Peyton Manning
kb8
19 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 6]

126Super Bowl LV - Page 6 Empty Re: Super Bowl LV Pon 08 Feb 2021, 13:18

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Mislim da nisu imali 3 finala iste godine.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

127Super Bowl LV - Page 6 Empty Re: Super Bowl LV Pon 08 Feb 2021, 14:15

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Klivlend je 2016 bio blizu dve titule da Indijansi nisu ispustili 3:1.

Boston je 2018 vezao SC i Lombardija. Nisu uspeli nijednom da spoje u istoj sezoni tri sporta. Bruinsi 2019 izgubili u finalu SC.

Timovi iz LA oblasti su bili blizu da vezu tri finala. Anahajm Angelsi jedne godine igrali finale i osvojili, a Daksi godinu dana kasnije. Lejkersi tih godina uspostavili dominaciju.

128Super Bowl LV - Page 6 Empty Re: Super Bowl LV Pon 08 Feb 2021, 15:01

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Brady's road to Mickey Mouse Super Bowls  
-2002: Tuck rule
-2004: Cheated
-2005: Cheated
-2008: Cheated and Lost
-2012: Cundiff and lost
-2015: Cheated + Pete Caroll
-2017: Kyle Shanahan
-2018: Lost to a backup  
-2019: Refs
-2021: LaFleur + Refs
0 SBs in my eyes


Super Bowl LV - Page 6 Giphy.gif?cid=ecf05e47arutul3f3a0nb06pyl8k9kzzzvdhlbnmjm50h12k&rid=giphy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

129Super Bowl LV - Page 6 Empty Re: Super Bowl LV Pon 08 Feb 2021, 15:09

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Kako me nervira kad ovako pisu godine haha
Ovo sve treba da bude - 1.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

130Super Bowl LV - Page 6 Empty Re: Super Bowl LV Pon 08 Feb 2021, 17:02

Zver

Zver
VIP
VIP

Fun Fact...Lešon Mekoj je osvojio dva SB u prethodne dve godine. Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

131Super Bowl LV - Page 6 Empty Re: Super Bowl LV Pon 08 Feb 2021, 18:06

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

https://www.facebook.com/297556591181983/posts/797416804529290/

Ono kada policija ima bolji sekondari nego odbrana Pekersa
Od 15. Sekunde



Super Bowl LV - Page 6 Potpis

132Super Bowl LV - Page 6 Empty Re: Super Bowl LV Pon 08 Feb 2021, 18:37

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Cele ove dve nedelje pokusavam da shvatim zasto Tampa nije favorit po kladionicama itd.

Toliko kompletan tim, ovo se retko vidja. Plus desetkovana OL KC

http://nfl.com/

133Super Bowl LV - Page 6 Empty Re: Super Bowl LV Pon 08 Feb 2021, 18:43

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sve u svemu, bas dosadan mec. Otisao sam da spavam na pola 3rd.

Drugari ostali da gledaju, kao ko zna, mozda Mahomes povrede preokret, ali mi je bilo jasno da od toga nema nista.

Kad pustis Brady kao statutu u pocket i pritisnes ga svega par puta, uz onakvu odbranu i sakat OL KC, nije tu bilo sanse nikakve.

Mozda da nije bilo onog penalti na FG na 7-3, pa bi se stvari drugacije odvijale. Ali deluje da bi i onda kvalitet TB prelomio.

Dosta je bilo NFL, sad odmor par meseci.

http://nfl.com/

134Super Bowl LV - Page 6 Empty Re: Super Bowl LV Pon 08 Feb 2021, 18:55

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

sve u svemu cudna sezona
prije koje nisam ocekivao mnogo sto se tice mog tima

a onda smo otisli na 11-0 i iz kola u kolo su rasle nade da cemo otici u Superboul. nakon toga razocarenje. ostaje zal sto se nismo susreli sa Cifsima, pogotovo tamo u oktobru, mislim da smo ove sezone u AFC bila jedina ekipa koja bi mogla da im parira. Kakav Alen i Bilsi... ali ispalo je kako je ispalo.



Super Bowl LV - Page 6 Potpis

135Super Bowl LV - Page 6 Empty Re: Super Bowl LV Uto 09 Feb 2021, 00:05

Nik88


NFL Player
NFL Player

TB nikad nije imao i nikad nece imati ovako jaku ekipu. Znaci sve, 5 linijasa fantasticnih, 3 WR premium, 3 TE odlicna, 2 RB odlicna, odbrana Suh,Vea, ILB nema boljih, OLB odlicni, sekonderi mladi momci odlicni. Kiker odlican. Nema slabe karike

136Super Bowl LV - Page 6 Empty Re: Super Bowl LV Uto 09 Feb 2021, 09:26

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Peyton Manning ::Cele ove dve nedelje pokusavam da shvatim zasto Tampa nije favorit po kladionicama itd.

Toliko kompletan tim, ovo se retko vidja. Plus desetkovana OL KC

Ja uz'o džeparac, milina...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Peyton Manning likes this post

137Super Bowl LV - Page 6 Empty Re: Super Bowl LV Pet 19 Feb 2021, 23:19

TitansFan

TitansFan
NCAA
NCAA

Uradicu kratku rekapitulaciju cele sezone, pa nek to bude i moj prvi post vezan za fudbal na ovom forumu.
Sto se tice AFC-a, imali smo sjajne ekipe, KC, Bilse, Titanse, Coltse, Steelrse, Brownse i Ravense u play offu. Iskreno, za vecinu ekipa sam i ocekivao da ce biti ili u play offu, ili u borbi za play off, ali sto se tice samog play offa, prvenstveno mi je krivo za moje Titanse, nakon sjajne odbrane od Henrija, delovalo je kao da ama bas nista vise ne mogu da urade. Od Bilsa sam ocekivao mnogo, i iskreno, zao mi je sto su izgubili u finalu konferencije, a isto tako mogu izraziti zal i za ispadanje Brownsa. Sjajnu su partiju pruzili i da nije bilo onog fambla u end zoni, ko zna sta bi bilo...ali, sta bi bilo, kad bi bilo...KC su se ispostavili najopasnijim i sa pravom uzeli titulu sampiona AFCa.

Sto se tice NFCa, po meni, ove godine genralno gledano, malo slabija konferencija. Saintsi i Bearsi(mozda i najzapostavljenija utakmica celog play offa), zatim Seahawksi i Ramsi( cudo Ramsa), i Washington( mozda i najvece iznenadjenje sezone) i Bucsi. Opet cu krenuti sa zaljenjem Surprised , ali najzalije mi je ubedljivo Washingtona, pokazali su da su jedna od najtvrdjih ekipa u ligi i da ce biti ozbiljni konkurentni u narednim sezonama, ovo ostalo je sve nekako nakon toga proslo usputno, jer su svi cekali finale izmedju Packersa i Tampe. Navijao sam iskreno za Arona i ekipu, ali ipak se na kraju ispostavilo da Tom moze da dominira i kada promeni ekipu.

Superbowl i mec izmedju KC i Tampe koji me je iskreno razocarao. Uprkos svemu, ocekivao sam malo uzbudljiviji mec, s obzirom da je ipak to SB, ali je ponovo Tom( ciji nisam fan) pokazao da je klasa, i sa svojom ekipom demolirao Mahomsa i protivnike. Glavni krivac za ovakav rezultat mogu biti i povrede KCa( ofanzivna linija) zbog koje se bukvalno raspao napad KCa, pa cak ni vrhunski QB poput Mahomsa nije mogao da baca lopte, niti je imao vise od 1,5 sekunde do dve, ali sta je tu je. Sezona je gotova, cestitke osvajacima, a nama ostaje da cekamo draft i pocetak sledeceg ludila.  Go Titans !

Niger iz huda and Steelers like this post

138Super Bowl LV - Page 6 Empty Re: Super Bowl LV Sub 20 Feb 2021, 16:42

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

TitansFan ::Uradicu kratku rekapitulaciju cele sezone, pa nek to bude i moj prvi post vezan za fudbal na ovom forumu.
Sto se tice AFC-a, imali smo sjajne ekipe, KC, Bilse, Titanse, Coltse, Steelrse, Brownse i Ravense u play offu. Iskreno, za vecinu ekipa sam i ocekivao da ce biti ili u play offu, ili u borbi za play off, ali sto se tice samog play offa, prvenstveno mi je krivo za moje Titanse, nakon sjajne odbrane od Henrija, delovalo je kao da ama bas nista vise ne mogu da urade. Od Bilsa sam ocekivao mnogo, i iskreno, zao mi je sto su izgubili u finalu konferencije, a isto tako mogu izraziti zal i za ispadanje Brownsa. Sjajnu su partiju pruzili i da nije bilo onog fambla u end zoni, ko zna sta bi bilo...ali, sta bi bilo, kad bi bilo...KC su se ispostavili najopasnijim i sa pravom uzeli titulu sampiona AFCa.

Sto se tice NFCa, po meni, ove godine genralno gledano, malo slabija konferencija. Saintsi i Bearsi(mozda i najzapostavljenija utakmica celog play offa), zatim Seahawksi i Ramsi( cudo Ramsa), i Washington( mozda i najvece iznenadjenje sezone) i Bucsi. Opet cu krenuti sa zaljenjem Surprised , ali najzalije mi je ubedljivo Washingtona, pokazali su da su jedna od najtvrdjih ekipa u ligi i da ce biti ozbiljni konkurentni u narednim sezonama, ovo ostalo je sve nekako nakon toga proslo usputno, jer su svi cekali finale izmedju Packersa i Tampe. Navijao sam iskreno za Arona i ekipu, ali ipak se na kraju ispostavilo da Tom moze da dominira i kada promeni ekipu.

Superbowl i mec izmedju KC i Tampe koji me je iskreno razocarao. Uprkos svemu, ocekivao sam malo uzbudljiviji mec, s obzirom da je ipak to SB, ali je ponovo Tom( ciji nisam fan) pokazao da je klasa, i sa svojom ekipom demolirao Mahomsa i protivnike. Glavni krivac za ovakav rezultat mogu biti i povrede KCa( ofanzivna linija) zbog koje se bukvalno raspao napad KCa, pa cak ni vrhunski QB poput Mahomsa nije mogao da baca lopte, niti je imao vise od 1,5 sekunde do dve, ali sta je tu je. Sezona je gotova, cestitke osvajacima, a nama ostaje da cekamo draft i pocetak sledeceg ludila.  Go Titans !
dobrodosao na forum Smile



Super Bowl LV - Page 6 Potpis

139Super Bowl LV - Page 6 Empty Re: Super Bowl LV Uto 23 Feb 2021, 14:31

TitansFan

TitansFan
NCAA
NCAA

Steelers ::
TitansFan ::Uradicu kratku rekapitulaciju cele sezone, pa nek to bude i moj prvi post vezan za fudbal na ovom forumu.
Sto se tice AFC-a, imali smo sjajne ekipe, KC, Bilse, Titanse, Coltse, Steelrse, Brownse i Ravense u play offu. Iskreno, za vecinu ekipa sam i ocekivao da ce biti ili u play offu, ili u borbi za play off, ali sto se tice samog play offa, prvenstveno mi je krivo za moje Titanse, nakon sjajne odbrane od Henrija, delovalo je kao da ama bas nista vise ne mogu da urade. Od Bilsa sam ocekivao mnogo, i iskreno, zao mi je sto su izgubili u finalu konferencije, a isto tako mogu izraziti zal i za ispadanje Brownsa. Sjajnu su partiju pruzili i da nije bilo onog fambla u end zoni, ko zna sta bi bilo...ali, sta bi bilo, kad bi bilo...KC su se ispostavili najopasnijim i sa pravom uzeli titulu sampiona AFCa.

Sto se tice NFCa, po meni, ove godine genralno gledano, malo slabija konferencija. Saintsi i Bearsi(mozda i najzapostavljenija utakmica celog play offa), zatim Seahawksi i Ramsi( cudo Ramsa), i Washington( mozda i najvece iznenadjenje sezone) i Bucsi. Opet cu krenuti sa zaljenjem Surprised , ali najzalije mi je ubedljivo Washingtona, pokazali su da su jedna od najtvrdjih ekipa u ligi i da ce biti ozbiljni konkurentni u narednim sezonama, ovo ostalo je sve nekako nakon toga proslo usputno, jer su svi cekali finale izmedju Packersa i Tampe. Navijao sam iskreno za Arona i ekipu, ali ipak se na kraju ispostavilo da Tom moze da dominira i kada promeni ekipu.

Superbowl i mec izmedju KC i Tampe koji me je iskreno razocarao. Uprkos svemu, ocekivao sam malo uzbudljiviji mec, s obzirom da je ipak to SB, ali je ponovo Tom( ciji nisam fan) pokazao da je klasa, i sa svojom ekipom demolirao Mahomsa i protivnike. Glavni krivac za ovakav rezultat mogu biti i povrede KCa( ofanzivna linija) zbog koje se bukvalno raspao napad KCa, pa cak ni vrhunski QB poput Mahomsa nije mogao da baca lopte, niti je imao vise od 1,5 sekunde do dve, ali sta je tu je. Sezona je gotova, cestitke osvajacima, a nama ostaje da cekamo draft i pocetak sledeceg ludila.  Go Titans !
dobrodosao na forum Smile
Hvala !!! 😁

Steelers likes this post

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu