NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mock draft diskusija

+10
ZippoZG
mardok
Mos Def
kb8
millhouse
The Bad Man
SymphonyX
Zver
dr.dule
Steelers
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 11]

76Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 26 Mar 2020, 18:56

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Fali jos samo Blento da se pojavi. funny

77Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 26 Mar 2020, 19:12

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Bizon ::Eeeee... je l' ste poceli? Ima mesta za Billse da se ubacim?
Nismo jos. Bilsi ti tek biraju u drugoj rundi, dogovori se sa Minneapolis Miracle.
Hoces da ti dam vase divizijske rivale Dzetse?



Mock draft diskusija - Page 4 Potpis

78Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 26 Mar 2020, 19:49

Minneapolis Miracle

Minneapolis Miracle
Rookie
Rookie

Sto se mene tice moze da uzme Bilse a meni daj Dzetse.

79Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 26 Mar 2020, 20:34

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

Minneapolis Miracle ::Sto se mene tice moze da uzme Bilse a meni daj Dzetse.
Vrh! Dogovoreno.

80Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 26 Mar 2020, 21:18

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Bizon ::
Minneapolis Miracle ::Sto se mene tice moze da uzme Bilse a meni daj Dzetse.
Vrh! Dogovoreno.
sredjeno

jos samo Dane da opali prvi pik pa da pocnemo



Mock draft diskusija - Page 4 Potpis

81Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 26 Mar 2020, 21:31

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Opaalio



STANE VAS SVE PRATI

82Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 26 Mar 2020, 21:34

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Dane, oces i Tampu?

83Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 26 Mar 2020, 23:50

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Detroit je voljan da odradi trade down, ako ima zainteresovanih neka se jave.
Ako ne bude pknuda, opalicu pik ujutro.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

84Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 27 Mar 2020, 00:22

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

https://www.drafttek.com/NFL-Trade-Value-Chart.asp?RequestTeam=Gb

Sajt za kalkulaciju trade ponuda

85Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 27 Mar 2020, 00:30

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

SymphonyX ::Detroit je voljan da odradi trade down, ako ima zainteresovanih neka se jave.
Ako ne bude pknuda, opalicu pik ujutro.
kad vec Simfoni nudi za Detroit i NYG je zainteresovan za trade down

cisto da ima o cemu da mastate ako je neko voljan
Cardzersima treba QB, ako oni zele trazili bi 6th (1st), 37th (2nd) and 186th (6th) pikove za 4. pik Dzajantsa
Od Las Vegasa bi bili zadvoljni 12 (1st) i 19 (1st) pikom, ali ako ima drugih zainteresovanih tu smo da cujemo ponudu Smile



Mock draft diskusija - Page 4 Potpis

86Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 27 Mar 2020, 10:41

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ajmo Simfonija, udaraj...

Niko trejdat neće u ovoj svjetskoj krizi...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

87Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 27 Mar 2020, 17:47

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Simmons je zverina i zasluzuje da bude u top 5, ali mi se cini da ce potrebe timova za drugim pozicijama uzrokovati njegov pad mozda i do Dzeksonvila

88Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 27 Mar 2020, 17:57

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

The Bad Man ::Simmons je zverina i zasluzuje da bude u top 5, ali mi se cini da ce potrebe timova za drugim pozicijama uzrokovati njegov pad mozda i do Dzeksonvila
pa da
samo to je neka moja draft filozofija. nikad ne bi birao WR, RB ili OL u prvoj rundi. Valjda zato sto je moj tim ih uzimao u kasnijim rundama pa od njih pravio igrace. a CB u prvih 15 pikova.
u ovom slucaju konrektno se spominje OT da ce uzeti Dzajantsi mozda, kako god zadovoljan sam svojim pikom.
kad vec na mocku nije mogao biti trejd. npr da su Cardzersi sa broja 6 skocili na 4 da uzmu QB (sto je realno da se desi) mislim da bi ga i dalje mogao pokupiti nakon Dolfinsa



Mock draft diskusija - Page 4 Potpis

89Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 27 Mar 2020, 18:08

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Nisam komentarisao konkretno tvoj izbor, vec generalno 😊
Ja malo drugacije razmisljam, ne vezujem se za pozicije kod biranja u prvoj rundi. Recimo Falconsi se sigurno nisu pokajali sto su uzeli Hulia rano, niti recimo Raidersi sto su uzeli Jacobsa. Bitno je "samo"pogoditi pravog igrača 😁

90Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 27 Mar 2020, 18:12

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

zaboravih reci ni TE u prvoj rundi Very Happy mozda ako jedino to dobro preostane a ti si neka 30,31, 32 ekipa

samo QB i front 7 odbrane dolazi u obzir Very Happy u prvih 15... odstupio bih od toga jedino kad si siguran da je u pitanju najbolji igrac na toj poziciji ikad sto je Troj Polamalu bio na sejftiju Wink



Mock draft diskusija - Page 4 Potpis

91Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 27 Mar 2020, 19:06

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Dobar OT zlata vrijedi, IOL ne bi uzeo rano nikad, jedino da ti neki talenat tipa Nelson padne saka, ali takvih ima jednom u 20 godina.
RB apsolutno nikad, za ostale pozicije sve zavisi od evaluacije.

Polamalu je mozda u nekom paralelnom univerzumu najbolji safety ikad, ali ovom sigurno nije.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

92Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 28 Mar 2020, 20:00

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

jbg frka oko.svega ovoga...ajde ako neko ima mnogo timova neka mi prebaci neke.slobodno...izvinkavam se sto zaboravih na ovo...

93Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 28 Mar 2020, 21:50

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

SymphonyX ::Polamalu je mozda u nekom paralelnom univerzumu najbolji safety ikad, ali ovom sigurno nije.
ti se ili sprdas ili definitivno nisi pratio NFL tad. uostalom ne vidim mu konkurenciju od onih sto sam ja pratio samo nemoj reci Reed smatracu to za sprdacinu da mi udaras kontru. samo pogledaj finale AFC 2008

inace bas sad pogledah rangiranje nekog lika sa NFL https://247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/Article/NFLcom-picks-Troy-Polamalu-over-Ed-Reed-on-best-safety-list-Pittsburgh-Steelers-53456330/
ja ovoga Tanela sto je igrao od 1948 do 1961 nisam pratio tako da ne mogu reci ali od novijih Polamalu je sigurno najbolji iako ga je on stavio kao drugog..a Rida tek kao cetvrtog



Mock draft diskusija - Page 4 Potpis

94Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 28 Mar 2020, 23:48

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Na listi Gil Brandta kojeg spominju u ovom clanku Reed je 4, a Polamalu 13.
Sa druge strane to je nebitno jer je Ronnie Lott u novije doba broj 1 i to mislim da nije blizu.
I da, uzeo bi Reeda uvijek prije Polamalua. Previse hvalospjeva BB sam cuo za njega da bi mislio drugacije.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

95Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar 2020, 00:01

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Kad smo kod Billa, Polamalu nije ni bio uvrsten na NFL Top 100 team, mislim da to dovoljno govori.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

96Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar 2020, 13:26

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

SymphonyX ::Kad smo kod Billa, Polamalu nije ni bio uvrsten na NFL Top 100 team, mislim da to dovoljno govori.
mislim da ti Polamalua nisi ni gledao inace ne bi izjavljivao ovakve stvari. ta top 100 lista je cista glupost popularnosti, naveli su 6 sejftija ispred njega od kojih jedan nije bolji Surprised
cuj Rid je bolji jer ga je Belicik hvalio, aok. eto pobjedio si me argumentima ne zelim dalje da se raspravljam Smile

nego kuda nam je kb8 cekamo ga dan treci



Mock draft diskusija - Page 4 Potpis

97Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar 2020, 14:07

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Lik je bio vrhunski igrac, ali nije najbolji safety svih ikad. Samo to govorim.
Ti forsiras tu pricu zato jer je igrao za Steelerse.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

98Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar 2020, 15:47

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

SymphonyX ::Lik je bio vrhunski igrac, ali nije najbolji safety svih ikad. Samo to govorim.
Ti forsiras tu pricu zato jer je igrao za Steelerse.
Za mene je najbolji jer sam ga gledao, nije iz praistorije lige kao vecina navedenih sejftija kad uopste nije ni bila razvijena toliko pas igra. To sto sam navijac Stilersa je po meni bolje jer sam imao prilike da odgledam dosta njegovih utakmica a ne samo hajlajtse. Ako sa kim ga mozemo uporedjivati u modernoj eri to je Rid koji opet nije igrao na istoj poziciji, on je mozda najbolji free safety ali najbolji sejfti po meni je Troj.  lik je bio kvoterbek odbrane, pametan igrac. Takav njuh, intuiciju za loptu je imao da utrci i blicuje kvotrbeka kad procita akciju, ili pak da ostane pozadi i isprati risivera. I u jednom i u drugom slucaju dodje do turnovera.i sto je najjace da do poslednjeg trenutka sakrije svoje korake i iznenadi i najbolje QB koji ga nisu mogli procitati.
Van terena tako prizeman, povucen i normalan a na terenu lav. Prototip diskretnog heroja. Mislim da nema protivnickog igraca koji je ista lose rekao o njegovom karakteru iako ga mnogi nisu preferirali na terenu jer im je muke zadavao. Ovaj Fitz sto sad igra kod nas me po tom osjecaju za loptu asocira na Troja i on se vazda pozicionira da napravi turnover. Mada je drugaciji tip igraca sa vise atleticizma i manje snage da lomi protivnike, vise vuce na CB a Troj na LB.

Procitaj kad/ako stignes mnogo dobar domaci clanak
https://www.mondo.rs/Kolumne/Vladimir-Cuk/amp/a1247753/MONDO-NFL-Kolumna-Troj-Polamalu.html



Mock draft diskusija - Page 4 Potpis

99Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar 2020, 15:58

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Au Steelers kolko si zaslepljen navijanjem za Pit. Aj da si rekao da si rekao da mislis da je Troj za nijansu bolji pa i da ti prodje al ti pricas o Reedu kao da je ne znam Matt Elam u pm. Kao da ne mogu da se porede a vecina ljudi misli da je Reed bolji. I normalno da ima veze sta Bill misli i sta kaze, njegovo misljenje o nekom odbrambenom igracu se vrednuje vise nego bilo cije.

Na kraju krajeva i teze ih je porediti jer su drugaciji tipovi igraca i drugacije pozicije. Meni licno kad bi dao da biram najbolji Safety duo birao bih njih dvojicu al ako moram da biram jednog bio bi to Reed jer je FS pozicija vaznija u danasnjem NFLu a i Reed je overall bolji igrac. Sto ne znaci da mislim da je Troj los, on je vanserijski igrac samo da prednost dajem Reedu.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

100Mock draft diskusija - Page 4 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar 2020, 16:00

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Steelers ::
SymphonyX ::Lik je bio vrhunski igrac, ali nije najbolji safety svih ikad. Samo to govorim.
Ti forsiras tu pricu zato jer je igrao za Steelerse.
Za mene je najbolji jer sam ga gledao, nije iz praistorije lige kao vecina navedenih sejftija kad uopste nije ni bila razvijena toliko pas igra. To sto sam navijac Stilersa je po meni bolje jer sam imao prilike da odgledam dosta njegovih utakmica a ne samo hajlajtse. Ako sa kim ga mozemo uporedjivati u modernoj eri to je Rid koji opet nije igrao na istoj poziciji, on je mozda najbolji free safety ali najbolji sejfti po meni je Troj.  lik je bio kvoterbek odbrane, pametan igrac. Takav njuh, intuiciju za loptu je imao da utrci i blicuje kvotrbeka kad procita akciju, ili pak da ostane pozadi i isprati risivera. I u jednom i u drugom slucaju dodje do turnovera.i sto je najjace da do poslednjeg trenutka sakrije svoje korake i iznenadi i najbolje QB koji ga nisu mogli procitati.
Van terena tako prizeman, povucen i normalan a na terenu lav. Prototip diskretnog heroja. Mislim da nema protivnickog igraca koji je ista lose rekao o njegovom karakteru iako ga mnogi nisu preferirali na terenu jer im je muke zadavao. Ovaj Fitz sto sad igra kod nas me po tom osjecaju za loptu asocira na Troja i on se vazda pozicionira da napravi turnover. Mada je drugaciji tip igraca sa vise atleticizma i manje snage da lomi protivnike, vise vuce na CB a Troj na LB.



Pa ovo je nesto u cemu je Reed jedan od najboljih, covek ima skoro 30 INT vise od Troja a 3 seka manje od njega ako gledamo statistiku. Reed nema koga nije presekao, Brady na rukavu imao napisano "Nadji gde se nalazi broj 20 pre svake akcije"



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu