NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mock draft diskusija

+10
ZippoZG
mardok
Mos Def
kb8
millhouse
The Bad Man
SymphonyX
Zver
dr.dule
Steelers
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 9 od 11]

201Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Pon 06 Apr 2020, 00:21

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Na vasem mestu razmislio bih o WR. Jeste da imate talentovanu grupu hvataca, samo nisam siguran da je Ju-Ju kalibar da bude WR1. I RB u kasnijoj rundi pod obavezno

Što se Simmonsa tiče, njega više vidim kao LB, pa ga nisam računao u S. Mc Kinney po vecini projekcija sredina prve, ali po dosta njih i pada u drugu. U nekoj iole jačoj klasi, bilo bi mesta samo za Simmonsa

202Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Pon 06 Apr 2020, 18:57

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Ja mislim da McKiney ne ide u prvoj. Pre ce Chinn nego on. Simmons je S. Nije ovo losa.generaxija sejftija, nema cistih igraca prve runde ali moglo.bi da se.desi da ih 5,6,7 ode u srugoj. Davis, Delpit, Winfeld, Chinn, Duggar, McKini...

203Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Pon 06 Apr 2020, 20:30

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ja sam ubijedjen da hoce, takvi igraci su uvijek na cijeni.
Skoro podjednak broj snepova na slotu, in the box S i kao deep S.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

204Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Pon 06 Apr 2020, 22:40

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Kažu da je dobar kao obarač, ali da dublje u polju gubi više od 50%

205Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Uto 07 Apr 2020, 00:07

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Pošto ni Bizon ni Bastard nisu ulazili na forum u poslednja 24h, biraću umesto njih ukoliko se ne pojave sutra pre podne

206Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Uto 07 Apr 2020, 08:26

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ja sam tu sad al posle opet necu biti tako da cu ostaviti Steelersu 2 igraca kad dodjem na red.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

207Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Uto 07 Apr 2020, 10:29

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Ako neko odustane, tu sam ja ako treba da ostavilo zamene....

208Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Uto 07 Apr 2020, 11:35

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

The Bad Man ::Pošto ni Bizon ni Bastard nisu ulazili na forum u poslednja 24h, biraću umesto njih ukoliko se ne pojave sutra pre podne
biraj za bizona ako ne bude birao uskoro (sto je steta jer mu je ovo jedini pik) ali sta cemo



Mock draft diskusija - Page 9 Potpis

209Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Sre 08 Apr 2020, 08:26

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Idu pikovi za 20ak min



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

210Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Sre 08 Apr 2020, 10:46

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Ljudi ja sam Wilsona birao sa 27 pika. Bastard ga birao za Tenesi sa 61-og. Very Happy

211Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Sre 08 Apr 2020, 11:38

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

millhouse ::Ljudi ja sam Wilsona birao sa 27 pika. Bastard ga birao za Tenesi  sa 61-og. Very Happy

vazi, ispravice ODB ovo, pratite ljudi
na CTRL+F pretrazite jesu li vec birani igraci... i zato upisujte tacno spelovana imena da lakse ubacujem tamo



Mock draft diskusija - Page 9 Potpis

212Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 09 Apr 2020, 13:29

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Sto je najgore ja to uvek i uradim, pregledam pa stavim al mi promaklo sad izgleda. Ene ga drugi odabran.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

213Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 10 Apr 2020, 11:33

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

sto je zapelo, ajmo dalje po novom pravilu
Simfoni ako udjes ispred ZippaZG biraj i za njega i za sebe



Mock draft diskusija - Page 9 Potpis

214Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 10 Apr 2020, 14:12

mardok

mardok
Moderator
Moderator

BoB izdominirao, 57.pik je sad u LAu.

215Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 10 Apr 2020, 14:40

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Zamijenio je Hopkinsa za Cooksa i uz to uzeo jedan od najgorih ugovora lige u trenutku kad je jasno da placanje RB-a nema nikakvog smisla.

Da stvar bude gora, na naplatu mu dolaze Tunsil, Fuller i Cunningham, a jeftinog talenta nema jer je prodao pikove.
Watson u sledecoj igra na opciji 5. godine. Mati mila.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

216Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 10 Apr 2020, 15:12

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Ne bi me cudilo da Watson nakon rookie ugovora jednostavno zahvali franšizi na saradnji

217Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 10 Apr 2020, 18:34

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

pokrenite proces dalje




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Mock draft diskusija - Page 9 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

218Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 10 Apr 2020, 22:51

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Koliko sam video TE nije biran.

219Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 10 Apr 2020, 22:54

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Yannick je i dalje u opticaju za trejd ako ima zainteresovanih.

220Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 11 Apr 2020, 00:13

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Hmm, Njoku i sta još?

221Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 11 Apr 2020, 10:14

mardok

mardok
Moderator
Moderator

The Bad Man ::Hmm, Njoku i sta još?

Dva pika trece runde? Ili 3. i 4.runda?

222Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 11 Apr 2020, 10:43

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Moja ponuda je Njoku, 74. I 115.pik?
Ako prihvatas, biras sledeci

223Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 11 Apr 2020, 13:21

mardok

mardok
Moderator
Moderator

The Bad Man ::Moja ponuda je Njoku, 74. I 115.pik?
Ako prihvatas, biras sledeci
Dzeksonvil prihvata trejd.

Yannick Ngakoue ide u CLE, JAX dobija TE Njoku, 74. i 115.pik Smile

224Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 11 Apr 2020, 13:32

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Neki sličan trejd bi bio moguć i u realnosti, jer su oba igrača višak u svojim ekipama(ili nezadovoljni), a upravo su ono sto to drugoj ekipi treba.

225Mock draft diskusija - Page 9 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 11 Apr 2020, 13:41

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Iskreno JAX trazi previse za njega, tako da ovaj kombo igrac plus 2 pika u srednjim rundama je po meni OK. Ocekujem da se isciganisu za jos neki kusur uz ovo.

NYG i Fila se najcesce pominju.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu