NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

+14
Niger iz huda
Nik88
Danijel Lg
Mos Def
The Bad Man
SymphonyX
millhouse
dr.dule
Miki HOF
kb8
Zver
Peyton Manning
mardok
Steelers
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 10 od 16]

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

SymphonyX ::Steelers moze da se obogati na Zonu ako toliko vjeruje u njih. 7.5 do 8 je granica pobjedacna njih, a po njemu ce uhvatit vise sigurno.
siguran sam da ce Kyler Murray imati MVP sezonu

dr.dule ::gde je tu NE?
nema NE po imenima jak tim. nemaju ni kvoterbeka. da tu nije Bil ne bi se ni borili za plejof. ali nisam pisao po jacini trenera nego igraca, cim sam Klivlend tako visoko rangirao



Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 10 Potpis

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

SymphonyX ::Steelers moze da se obogati na Zonu ako toliko vjeruje u njih. 7.5 do 8 je granica pobjedacna njih, a po njemu ce uhvatit vise sigurno.
To mi deluje skroz realno. Da ce imati 8+ pobeda.

http://nfl.com/

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Arizona je sad kao u naletu, otprilike kao Klivlend prošle sezone, s tim što je Baker imao bolju rookie sezonu nego Kyller. Tako da se može dogoditi da slično prođu...

OL će im biti gadan problem

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Steelers ::
nema NE po imenima jak tim. nemaju ni kvoterbeka. da tu nije Bil ne bi se ni borili za plejof. ali nisam pisao po jacini trenera nego igraca, cim sam Klivlend tako visoko rangirao

Kada je Bil u pitanju ne treba uopste sumnjati da ce par igraca da napravi znacajan progres tokom sezone i da ce da podignu svoju igru na visi nivo, pa nije ni iskljuceno da Stidham moze da bude pozitivno iznenadjenje i legitiman starter. Od vecine fransiza imaju bolje uslove za razvoj igraca, mora se za njih naci mesta u gornjoj polovini. Trebalo je Brejdi da dobije duzu suspenziju kako bi se pokazalo da to nije drastican gubitak i prelazak u lottery ekipu nego samo u ekipu sa manjim ambicijama.

Ja Klivlend i Dalas za pocetak ne bih stavio ispred NE. Ima tu jos, ali obe mi deluju da ce nastave kontinuitet iz prosle sezone.

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ovo je idealna godina za retool, stoga mi koncepcija McCourty ugovora uopste nije jasna. Ostace dead capa na kraju, a to je moglo da se izbjegne.
Raspored ove godine je prilicno zajeban, dvije West divizije dje i nema jako slabih ekipa.
Kotinuitet zdravlja OL ce po meni da prelomi godinu. Ako starteri ostanu u komadu, Stidham ce imati mnogo laksi posao. Ne ocekujem cuda od njega, ali isto tako i ne ocekujem da bude kanta. OT lomljivi, a Andrews svakog casa moze u penziju pored najbolje volje za povratkom.
Receiveri ce biti bolji, pola ih je igralo sa ozbiljnim povredama prosle godine.
Ruki TE istorijski daju mali doprinos, ali ovaj draft je imao jak 2021. vibe u tom pogledu (Dugger isto).



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Ode najveci trener ikada D.Shula, nek mu je laka zemlja

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Schedule Release '20 to Air Thursday on NFL Network

Three-hour show which breaks down the upcoming 2020 NFL regular season schedule, division-by-division, analyzing the top matchups and primetime games. Will include interviews from the homes of NFL head coaches, general managers and other guests.



Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 10 Potpis

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

The first rumor comes to us straight from John Clayton who is hearing that the first four weeks of the NFL schedule will be AFC-NFC games for every team. The reason the NFL would do that is so that if the schedule has to be trimmed down to 12 games, the league could just cut the first four weeks out since AFC-NFC games are the least important in terms of the playoff races in each conference.



Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 10 Potpis

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

dakle Brady vs Brees prvo kolo, nije lose nije lose

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

taman i ove vikinge napaljene da izbambusamo u week 1...

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Ako prezivimo do decembra, posle limunada raspored.

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ko je ovaj koledz QB sto je imao 42TD i 0int? Pretpostavljam da je prvi koji ce ici iza Lawrence

http://nfl.com/

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP



Over/under za svaki tim u 2020.
Djeluje mi kao da ima par sjajnih undera.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Da, 4-5 undera. I over na Ari i Den

http://nfl.com/

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Arizona i Denver ce biti prijatna iznenadjenja ove godine.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 10 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP



Bengalsi bi morali da ga zovu koliko odmah.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP



Po ovoj listi se vidi su braca McCourty jako iza ovoga jer daleko najvise igraca Patriotsa ima, ali mora se Brady ukljucit u vijest iako nista osim potpisa sa ovim imao nije.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

koliko vidim ceo tim je tu




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 10 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Pola rostera od prosle godine. Ocekivano obzirom na uticaj koji blizanci imaju u svlacionici, ali opet se sve svodi na bijelca.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Welcome to USA. Very Happy

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Nisam nesto ispratio taj slucaj, znam da su ovi lokalni tuzioci rekli da je to judicial disqualification, jer je ovaj matori radio u policiji.

Vidim sad da su uhapseni posle par meseci ipak.

http://nfl.com/

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 10 ZmYPR2a



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

mardok

mardok
Moderator
Moderator

https://profootballtalk.nbcsports.com/2020/05/14/quinton-dunbar-deandre-baker-accused-of-armed-robbery/

Suspect Suspect Suspect

Zver

Zver
VIP
VIP

Bolid. Crnja iz geta, geto iz crnje narativ...



...Sa Vajominškog Univerziteta

Zver

Zver
VIP
VIP

Cody Latimer pravio sranja. Ed Oliver pravo sranja. Nema toliko mesta na commissioner's exempt list koliko getovci sranja mogu da naprave....



...Sa Vajominškog Univerziteta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 10 od 16]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu