NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

+14
Niger iz huda
Nik88
Danijel Lg
Mos Def
The Bad Man
SymphonyX
millhouse
dr.dule
Miki HOF
kb8
Zver
Peyton Manning
mardok
Steelers
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 16]

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa napisah Browns Center majkumu...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

mardok

mardok
Moderator
Moderator

kb8 ::Pa napisah Browns Center majkumu...
Ex-GB onda Very Happy

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Tako već može Smile



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Rick Stroud reports the Buccaneers are going "all in" on Tom Brady in free agency.

"This is not hype," Stroud, a trusted Bucs insider, wrote. "It’s hope. This is fact, not fantasy. This is the plan. This is the Bucs’ play." Coach Bruce Arians and GM Jason Licht had no issues lamenting on Tampa Bay's ongoing situation under center at the Combine, making it clear 26-year-old impending free agent Jameis Winston was their backup plan to a number of vets that could potentially hit the market. Time will tell whether Brady will listen, but Stroud adds the organization "will try not to take no for an answer" as "it’s hard to imagine any team outbidding [the Glazer family]." The Chargers have also been linked to Brady since he just recently launched a Hollywood production company in Los Angeles.



Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 6 Potpis

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP



Ovaj drugi kao bio Pro Bowler. Koja smijurija od nagrada.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Nije da nije bio dobar igrac, na pocetku karijere je kidao, samo mu je "kvalitet" igara drasticno opao posle novog ugovora.

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

mardok ::Nije da nije bio dobar igrac, na pocetku karijere je kidao, samo mu je "kvalitet" igara drasticno opao posle novog ugovora.
Svaka cast za prethodne zasluge, ali Pro Bowl u 2019. je smijurija prve vrste.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Na osnovu stare slave.

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Mislim da je bio najgori startni CB u ligi, po procentu dozvoljenih hvatanja

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Nije bio medju 100 CB, ajde da pricamo o umjerenom padu. Nazalost, nagrade se u odredjenoj mjeri svode na to.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

mardok

mardok
Moderator
Moderator

https://profootballtalk.nbcsports.com/2020/03/15/jaguars-will-trade-calais-campbell-to-ravens/

Ode nam gazda....
I to pik 5.runde Surprised

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Full tank mode.
Nista drugo i nema smisla.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Ako su njega trejdovali, nema sumnje Yan je sledeci, i pokusace sa Folesom, Lee, Norwelom, a onda i manji rezovi, A.Dzons, Svaim...

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Mardok mislim da je trejd korektan za obe strane, evo ruke lakat.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Imali su i bolje ponude, ali su mu ucinili a ode u ekipu koja moze da se bori za SB.

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

A vidim i ovi izgurali svoju zamisao, imacemo znaci 17 meceva i povecan broj ekipa u PO. Ocekivano...



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Dozvolili THC, uvalili im jos utakmica.

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ol' Dirty Bastard ::A vidim i ovi izgurali svoju zamisao, imacemo znaci 17 meceva i povecan broj ekipa u PO. Ocekivano...
veliki dan za NFL i forum. ne sprdam se Very Happy
tapsanje Pijan i srećan Respekt

ovo je idealan broj ekipa za plejof po meni... od 32 ekipe 14 idu dalje sasvim solidno. jedno steta sto 2. rangirana ekipa gubi nedelju pauze

sto se tice broja kola znam da se nece mnogi sloziti... 17 meceva po ekipi je korak dalje, ali ja bi i na 20 povecao Very Happy ionako je NFL sport koji najkrace traje.. e sad drugo je sto pricam kao navijac a ne iz strucnog ugla istrosenost igraca itd...



Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 6 Potpis

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Steelers ::
Ol' Dirty Bastard ::A vidim i ovi izgurali svoju zamisao, imacemo znaci 17 meceva i povecan broj ekipa u PO. Ocekivano...
veliki dan za NFL i forum. ne sprdam se Very Happy
tapsanje Pijan i srećan Respekt

ovo je idealan broj ekipa za plejof po meni... od 32 ekipe 14 idu dalje sasvim solidno. jedno steta sto 2. rangirana ekipa gubi nedelju pauze

sto se tice broja kola znam da se nece mnogi sloziti... 17 meceva po ekipi je korak dalje, ali ja bi i na 20 povecao Very Happy ionako je NFL sport koji najkrace traje.. e sad drugo je sto pricam kao navijac a ne iz strucnog ugla istrosenost igraca itd...

Ja sam bukvalno skroz suprotno od tebe, apsolutno protiv i jednog i drugog uopste mi se ne svidja al kao sto sam vec rekao na drugoj temi koga boli uvo sta ja mislim i nece se promeniti nista tako da jebi ga, moram da prihvatim sta god da odluce Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

16 kola i ovaj format PO je i za mene ideale, al' sto rece ODB koga briga za to.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ma da, svako ima neko svoje misljenje, ali ko nas pita.

Meni se svidja iskreno sto ce sezona duze trajati, sad ne znam kako ce to skockati, mozda i sa 2 bye nedelje pa da izadje na 19 kola. Ali kalendarski mislim da sve ostaje isto, do dec regularna sezona a nakon toga plejof. Iako bi ja najradije da sezona traje do marta Very Happy



Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 6 Potpis

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Kvalitet na vise meceva mora da padne.
Mozda se nece mnogo osjetiti na 17, ali na svako dalje povecanje hoce sigurno. Broj povreda mora da skoci, faktor srece ce bit ozbiljan tas na vagi.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

mardok

mardok
Moderator
Moderator

The #Jaguars are sending QB Nick Foles and a 2020 4th round pick to the #Bears, sources tell me and @MikeGarafolo
Popcorn

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

mardok ::
The #Jaguars are sending QB Nick Foles and a 2020 4th round pick to the #Bears, sources tell me and @MikeGarafolo
Popcorn
oce li ostati iko u Dzegsima



Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 6 Potpis

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 16]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu