NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Wild Card Weekend

+19
mardok
Bugi
Bizon
Vlado997
Sirko
The Bad Man
Niger iz huda
Cenci D
BasBetis
STP
Zver
Miki HOF
zvaljo
SymphonyX
Steelers
Zona do trona
Peyton Manning
Mos Def
kb8
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 14 od 19]

326Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 21:48

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Sutnuo bi trenera nakon ovoga pa da je ne znam ko.
Neozbiljno u svakom pogledu.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

327Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 21:48

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

I sad Čelični još neka više nazuljaju fotelju kad su dopustili da im sezona zavisi od nejač i iz Ohajo da dobiju najgori napad u istoriji lige. Još gore taj Lamar dobije Pekara budućeg bašta Ohaja.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Wild Card Weekend - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

328Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 21:51

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Ovaj ga ubode




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Wild Card Weekend - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

329Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 21:52

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

I ćorava koka ubode nekada

330Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 21:52

Zver

Zver
VIP
VIP

Spread the word darling...Omar L'mar back



...Sa Vajominškog Univerziteta

331Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 21:53

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Korneri se iznenadili da ovaj moze da baci....i pogodi hvataca.

332Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 21:53

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

dr.dule ::I sad Čelični još neka više nazuljaju fotelju kad su dopustili da im sezona zavisi od nejač i iz Ohajo da dobiju najgori napad u istoriji lige. Još gore taj Lamar dobije Pekara budućeg bašta Ohaja.

Sada se jasno vidi da je Baker-ova INT u poslednjoj akciji prosle nedelje sadrzala u sebi Sokratovu mudrost.

Baker se bojao da ce Steelersi proci u wild cardu,pa resio da baci INT i da gleda Mambu kako trckara po negativnim yds.

333Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:06

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Drago mi je sto ne pratim Very Happy

Nisam pogledao plejof mec od finala konfenercije iz ranije sezone, sacekace makar divizijsku rundu



Wild Card Weekend - Page 14 Potpis

334Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:09

mardok

mardok
Moderator
Moderator

I sta sad? Ovaj cirkuzant Lamar sad nasao da igra? I sad je on kao dobar QB?
Debil. 55 minuta u MINUSU.

335Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:12

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ne verujem da ce Ravensi sada ici na on side.

On side kick ti je nekih 7 posto sansa za uspesnost,a imaju dva timeouta.

336Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:17

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Au,jebo te,ne mogu Chargersi normalno!

337Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:19

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ako Charggersi nadju nacin i ovo da izgube,momentalno da traze prijem u kanadsku ligu.

338Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:20

mardok

mardok
Moderator
Moderator

JBT  Baltimor ne da ne zasluzuje sansu, nego su vec trebali da budu u svlacionici.

339Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:21

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Simbolicno fumble



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

340Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:23

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Salu na stranu,Baltimor treba sto pre da zavrsi ovaj Lamar eksperiment.

Klinac uopste nema osecaj da bude QB.

Kako na ovom play-u nije imao osecaj za nadolazeci pass rush?

Prosto neverovatno.

341Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:23

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Aaaaaand ...it's gone.

342Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:24

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Burton out za Bearse.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

343Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:24

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Zona do trona ::Salu na stranu,Baltimor treba sto pre da zavrsi ovaj Lamar eksperiment.

Klinac uopste nema osecaj da bude QB.

Kako na ovom play-u nije imao osecaj za nadolazeci pass rush?

Prosto neverovatno.
Prosto je neverovatno da jos uvek postoje ekipe ciji navijaci zale sto ga nisu draftovali. Shocked

344Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:25

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Zona do trona ::Salu na stranu,Baltimor treba sto pre da zavrsi ovaj Lamar eksperiment.

Klinac uopste nema osecaj da bude QB.

Kako na ovom play-u nije imao osecaj za nadolazeci pass rush?

Prosto neverovatno.
Zvuci kao da se najgori qb iz klase jedini domogao plejofa. od Mejfilda, Rosena, Allena, Darnolda i Rudolfa



Wild Card Weekend - Page 14 Potpis

345Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:28

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Steelers ::
Zona do trona ::Salu na stranu,Baltimor treba sto pre da zavrsi ovaj Lamar eksperiment.

Klinac uopste nema osecaj da bude QB.

Kako na ovom play-u nije imao osecaj za nadolazeci pass rush?

Prosto neverovatno.
Zvuci kao da se najgori qb iz klase jedini domogao plejofa. od Mejfilda, Rosena, Allena, Darnolda i Rudolfa

Bome,mene i Rosen puno brine,a Allen ce biti veliki bust,u to ne sumnjam

Rudolf,nemam pojma,nisam ga pratio uoci drafta,mislim da mi ga je Dule hvalio prve noci drafta,ali nisam bas siguran,vidi sa njim.

346Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:29

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Steelers ::
Zona do trona ::Salu na stranu,Baltimor treba sto pre da zavrsi ovaj Lamar eksperiment.

Klinac uopste nema osecaj da bude QB.

Kako na ovom play-u nije imao osecaj za nadolazeci pass rush?

Prosto neverovatno.
Zvuci kao da se najgori qb iz klase jedini domogao plejofa. od Mejfilda, Rosena, Allena, Darnolda i Rudolfa
Mislim da za to zasluge pripadaju Hue Jacksonu, jebo li ga Tyrod Taylor da ga jebo.

347Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:32

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ajde rejvensi, oni nisu ni trebali da igraju plejof

Ali mene najvise iznenadjuje kako teksansi izgubise onako. Po meni najvise su pokazali u afc u regularnoj sezoni... i cinilo se da imaju i dobar napad i odbranu ali eto nadjose nacin da useru

Mada moracu da pogledam reprize, kazem nisam gledao plejof meceve do sad, mozda odgledam Cikago



Poslednji izmenio Steelers dana Ned 06 Jan 2019, 22:32, izmenjeno ukupno 1 puta



Wild Card Weekend - Page 14 Potpis

348Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:32

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Cestitke Chargersima, zasluzeno nema sta samo sto su ovo trebali davno da zavrse. Bezobzira dobra je to ekipa i imam osecaj da bi mogli da dobiju Patse.

Sto se nas tice, dosao je i taj dan koji sam ocekivao. Preocajana partija Lamara koja ce bukvalno napraviti sranje u klubu, podelice navijace, igrace i sve i bice ocajna atmosfera i na terenu a i van njega. Ova utakmica je kljucna jer ce se uvek uzimati kao primer i bice preveliki pritisak na Lamara do kraja, svaki potez njegov ce se gledati. Uglavnom mislim da su unistene naredne 2,3 godine ovim pikom, to sam mislio i pre i hiljadu puta sam ponovio al sam se potajno nadao da ce mozda bar ove sezone dok je jos nepoznanica napraviti nesto ozbiljnije. Tek sad kad ga znaju ce da bude haos.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

349Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:33

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Mardok,sta ti ocekujes,ko ce vam biti startni QB sledece sezone?

Neko sa FA ili drafta?

350Wild Card Weekend - Page 14 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 22:40

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Chargersi su pored Coltsa najgori matchup za Patriotse, uvijek bi radje bi igrao sa Chiefsima, ali sve ih treba rijesit.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 14 od 19]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu