NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Wild Card Weekend

+19
mardok
Bugi
Bizon
Vlado997
Sirko
The Bad Man
Niger iz huda
Cenci D
BasBetis
STP
Zver
Miki HOF
zvaljo
SymphonyX
Steelers
Zona do trona
Peyton Manning
Mos Def
kb8
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 19]

176Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 04:56

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Nije ovo ni bila tako loša lopta Preskota, više odlična reakcija kornera. Upitan playcalling

177Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 05:01

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

The Bad Man ::Nije ovo ni bila tako loša lopta Preskota, više odlična reakcija kornera. Upitan playcalling


Da,sve se slazem,samo je u pitanju bio LB Wright.

Sada SEA moze da pusti FG,ali nista vise od toga.

Mada,uzasno tesko ce SEA ovo dobiti. DL Dalasa dominira celo vece nad OL SEA.

178Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 05:14

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Kakva sramotna odbrana SEA na 3 rd and 14,auuuu.

Game over.

179Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 05:15

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

To je to. Jedino brz TD+onside kick. Čestitke Dalasu, i Dzeriju na trejdu koji im je okrenuo sezonu

180Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 05:17

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Lepo reko Sharpe, Gruden odlicno odradio posao GM Dalasa i Chicaga sa Cooperom i Mackom.



181Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 05:23

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

E,moj Kerol,pa sto ranije nisi zapostavio trcanje!

182Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 05:24

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Sad kad bude de javu kao onda kada je GB ovako isto vodio i usro kuci protiv Sijetla pre 3-4 godine...Montgomeri bese?

183Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 05:25

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Sta je ovo bilo?

Sami sebe sjebase

184Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 05:26

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Sunce ti jebem,pa ovo je najgori on side kick u istoriji!

Znam da je covek punter,ali ovo je uzasno!

185Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 05:26

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Bostic beše, Montgomeri je svežiji Very Happy

Očajan onside kick

186Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 05:27

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

sjebali se više nego odbrana dalasa u prošlom drajvu

187Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 05:32

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

dalas dobio plejof utakmicu, ko će sad živ ostati od njih Rolling Eyes

188Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 05:38

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Vlado997 ::dalas dobio plejof utakmicu, ko će sad živ ostati od njih Rolling Eyes

pocinje media mobing za non-dalas fanove

189Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 07:38

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Pronadjite govor Irsaya posle meca Laughing Laughing
Cist primjer zasto ne treba precerivat sa kokainom i alkoholom.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

190Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 08:42

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Indianapolis Dallas Indianapolis Dallas Indianapolis Dallas Indianapolis Dallas
Very Happy
Ko bi rekao da ce Coltsi imati jednu od boljih odbrana i OL, a to je godinama najveci problem. Jos 120m cap space, ako se pametno odradti, visegodisnji SB kontenderi..
Daku svaka cast za onaj run na kraju

http://nfl.com/

191Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 11:05

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Imam kikera koji vrhunski radi on-side, vreme je da uplovim u menadzerske vode ...

192Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 12:07

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

SymphonyX ::Pronadjite govor Irsaya posle meca Laughing Laughing
Cist primjer zasto ne treba precerivat sa kokainom i alkoholom.

Ne zna se ko je vece govno, on il cale njegov. Samo zbog njega ne mogu da navijam za Coltse iako su gotivna ekipa zajedno sa Luckom.





Inace ne znam da li ste gledali ovaj novi Bretov snimak. Bas je spominjao konekciju Rusel-Loket koja je sinoc bila opet odlicna. Bukvalno nemoguce je braniti to ako VIlsonu das vremena u dzepu.
Dalas ako ovako nastavi zajebace se ko mi sa Flakom, dace velike pare Preskotu zbog rezultata.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

193Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 12:24

penban

penban
Moderator
Moderator

Nekako sam se nadao da ćemo igrati sa HOU, sada baš ne znam koga da priželjkujem sledeće nedelje. BAL tradicionalno nezgodan, a LAC imaju strašan napadački potencijal...





2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

194Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 12:28

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Locket je brutalan ove sezone, a ono hvatanje Baldwina je jedno od najboljih u sezoni

http://nfl.com/

195Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 12:41

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

penban ::Nekako sam se nadao da ćemo igrati sa HOU, sada baš ne znam koga da priželjkujem sledeće nedelje. BAL tradicionalno nezgodan, a LAC imaju strašan napadački potencijal...
Jedino sto se vrednuje u Bostonu je SB titula, a za to se ne moraju dobit svi mecevi. Ko dodje da dodje, treba uzivat u ovim zadnjim godinama uspjeha.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

196Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 13:34

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Bastard,bolje nemoj ulaziti u tu tematiku! Very Happy

Pa vi,kao franciza,ste nastali tako sto je pokojni Art Model oteo ono sto se nalazilo u Klivlendu jos od 1946.

Koja je razlika izmedju Art Modela i pokojnog Irseja?

Model nije to uradio u jednoj zimskoj noci,na frku sa kamionima. Very Happy

197Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 13:50

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Pa razlika je velika a to smo vec pricali ovde par puta. Razlika je sto Modell ostavio grb, ime, istoriju sve u Klivlandu dok su Coltsi uzeli sve i odneli u Indianapolis u sred noci iako je Irsay bukvalno par dana pre toga rekao da nece Coltsi nigde ici. Modell je vec najavljivao odlazak i odradio ga je najljudskije moguce, ostavio vam sve sto sam nabrojao i dobili ste tim vec posle 3 godine za razliku od Baltimora koji je morao da ceka 13 godina. Mislim ja razumem navijace Brownsa zasto ne vole Modella al nije ni blizu isto to sto je on uradio i Irsay.
Samo nemoj onu pricu opet kako je to fransiza ista igraci i ostalo, to veze sa vezom nema. Igraci odlaze i dolaze a ime, grb i istorija ostaju. Ekipa Baltimora koja je osvojila titulu imala mozda 2 igraca Klivlanda od pre 4 godine tako da to su smesne price. Da nismo uzeli titulu i da su igre bile lose navijace Brownsa bi bolelo uvo.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

198Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 14:45

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ne bih ulazio u raspravu vas dvojice,
samo da ostavim sliku koja pokazuje svu besmisao ratova Very Happy

Wild Card Weekend - Page 8 Slika



Wild Card Weekend - Page 8 Potpis

199Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 15:06

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

No



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

200Wild Card Weekend - Page 8 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 16:49

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Steelers ::besmisao ratova Very Happy

Inace znas sta ti je pojam za besmisao ratova:





Kad na svom stadionu iz sveg glasa navijas za divizijskog rivala, nize ne moze Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 19]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu