NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Wild Card Weekend

+19
mardok
Bugi
Bizon
Vlado997
Sirko
The Bad Man
Niger iz huda
Cenci D
BasBetis
STP
Zver
Miki HOF
zvaljo
SymphonyX
Steelers
Zona do trona
Peyton Manning
Mos Def
kb8
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 19]

101Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:25

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Ol' Dirty Bastard ::Ja mislim da Witten jedno 200 puta na mecu kaze "You have to/gotta make that play"
MNF su mi toliko omrzli da sam poslednjih par kola gledao na silu.

102Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:27

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Eberflus,ako se ne varam,je na listi kandidata za naseg HC. Ima zakazan intervju sa nama.


On kao HC,Kitchens kao OC.

Ajmo Dorsey!

103Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:27

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Koje sranje kada fan ekipe iz AFC south gleda W card u kome su 2 ekipe AFC South , i nijedna nije njegova.
dilema ...koga bodriti.

104Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:29

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Vlado997 ::
Ol' Dirty Bastard ::Ja mislim da Witten jedno 200 puta na mecu kaze "You have to/gotta make that play"
MNF su mi toliko omrzli da sam poslednjih par kola gledao na silu.

Takodje, ja sam vec rekao da sam na SK gledao MNF jer je kvalitet tu negde. Mislim Ameri se bas cesto zale na komentatore, te Colinsworth te Joe Buck te ovaj te onaj, meni su svi oni ok ili odlicni al ova ekipa je bas slaba, tesko mi da ih slusam stvarno jer pricaju nesto a nista ne govore.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

105Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:31

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Zona do trona ::Pogledajte RB i WR Coltsa!

Da li je neki draftovan u 1 rundi?

GM,HC i QB -sveto trojstvo NFL.

Mora tu negde i OL da se ubaci, mnogo bitna stavka. Sa dobra OL i prosecan QB = Dobar QB a prosecna OL. Rezultat ce biti tu negde slican, sam Luck ti je primer.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

106Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:33

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Naravno bastard.

Samo , ja sam veliki protivnik egzibicija kao sto su biranje RB i WR u top 3 pikova...

107Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:35

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Reid polozio svoj zivot da spasi ovaj TD



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

108Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:36

Zver

Zver
VIP
VIP

Zona do trona ::Naravno bastard.

Samo , ja sam veliki protivnik egzibicija kao sto su biranje RB i WR u top 3 pikova...

Stvarno Shocked ...nikad ne bih to pomislio.



...Sa Vajominškog Univerziteta

109Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:36

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Zona do trona ::Naravno bastard.

Samo , ja sam veliki protivnik egzibicija kao sto su biranje RB i WR u top 3 pikova...

Slazem se i ja, mada nekad se moze napraviti izuzetak al necemo sad opet Very Happy Prenecemo raspravu drugi dan Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

110Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:37

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Koliko mi je drago zbog Reicha,toliko me zanima sta sada misli ona pizdurina iz NE koja je u offseasonu tako podmuklo presla Coltse.

111Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:39

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Zona do trona ::Naravno bastard.

Samo , ja sam veliki protivnik egzibicija kao sto su biranje RB i WR u top 3 pikova...
Megatron, R.Mos, Hulio, AJ...bez razmisljanja u top 3.

Jok cu da biram opet nekog Joeckela ili slicno krme. Samo Skill.

112Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:39

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

BOB Laughing Laughing Laughing Laughing

113Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:39

Bugi

Bugi
NFL Star
NFL Star

Gaze Coltsi, bas nemocno deluje odbrana Texansa, naoad im je jos manje uverljiv

114Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:39

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Maltretiranje jbt.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

115Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:40

mardok

mardok
Moderator
Moderator

PS
Indi ubija  kako igra, zastrasujuce je da bi mogli da imaju u Bella na RB, i jos nekog WR, sa sa njihovim cap-om...uh.... i kako draftuju...

116Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:44

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

mardok ::PS
Indi ubija  kako igra, zastrasujuce je da bi mogli da imaju u Bella na RB, i jos nekog WR, sa sa njihovim cap-om...uh.... i kako draftuju...
Za 120M mogu da imaju sve FA lige Laughing



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

117Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:46

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Inace ovog DC-a Coltsa je McDaniels zaposlio. Koliko bizarno.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

118Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:50

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Čist facemask

119Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:52

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Navijao sam za Texanse pre ovog meca al sad ne bih voleo ni nekim cudom da pobede jer bi ih Patsi unakazili da igraju sa njima.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

120Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:52

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Da li je neko u univerzumu sumnjao da ce Bob pozvati pas na Hopkinsa?

121Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:54

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ha ha ha,kakvo seljacko povlacenje DB Texansa! Laughing Laughing Laughing

122Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:56

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Zona do trona ::Ha ha ha,kakvo seljacko povlacenje DB Texansa! Laughing Laughing Laughing

Ali čovek spasao čist TD

123Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 23:58

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

The Bad Man ::
Zona do trona ::Ha ha ha,kakvo seljacko povlacenje DB Texansa! Laughing Laughing Laughing

Ali čovek spasao čist TD


Znam,ali opet deluje seljacki. Very Happy

124Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 00:00

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Sto bi rekli pametan faul.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

125Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 06 Jan 2019, 00:02

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Watson je imao par sansi, ali promasio je oba puta na 4. downu. U ovakvim mecevima se to ne smije desavat.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 19]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu