NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

From Russia with love

+11
Vlado997
penban
KPGS
Zver
kb8
Peyton Manning
SymphonyX
The Bad Man
Cenci D
dr.dule
zvaljo
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Sledeći

Ko osvaja WC 2018

From Russia with love - Page 20 Vote_lcap142%From Russia with love - Page 20 Vote_rcap 42% [ 5 ]
From Russia with love - Page 20 Vote_lcap125%From Russia with love - Page 20 Vote_rcap 25% [ 3 ]
From Russia with love - Page 20 Vote_lcap10%From Russia with love - Page 20 Vote_rcap 0% [ 0 ]
From Russia with love - Page 20 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 20 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 20 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 20 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 20 Vote_lcap117%From Russia with love - Page 20 Vote_rcap 17% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 12

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 20 od 27]

476From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 18:00

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Rusi deluju ocajno kondiciono, a mogu se provuci na penale.

http://nfl.com/

477From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 18:31

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Rusi se raduju penalima kao da su osvojili mundijal!

478From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 18:32

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::
Niger iz huda ::From Russia with love - Page 20 MmWuCw7


Bez ljutnje Spartakus,ali,koliko je ovo beznacajna statistika najbolje govori akcija kod 1.gola Urugvaja.

Akcija od prijema lopte Kavanija na 45 metara od gola Portugala,do samog gola, je nesto sto nasi fudbaleri narednih 100 godina nece biti u stanju da izvedu.

Uglavnom se prica da igraju rezervisano bez zelje i imalo truda. A kada momci uloze trud i rastrce se, onda je beznacajna statistika.  Very Happy

Meni samo smeta sto je ova repka pokazala mnogo vise od prethodnih, a opet se stavlja u isti kos sa njima. Zamena Milivojevic-Radonjic nas je kostala prolaza dalje.

Imamo gomilu bacenih kilometara zbog lose taktike.

Mi tesko da cemo da imamo dva majstora u rangu Kavanija i Suareza, a da ne pricam o tome da ce da igraju toliko dugo zajedno u reprezentaciji.

Prolaze Spanci na penale, vec vidjeno. Mada bilo bi lepo da im i tu sreca okrene ledja.

479From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 18:42

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Bravo Zona sto si pogodio iznenadjenje.
Antifudbal Rusije pobedo smaracki fudbal Spanija-Barca. 1200 pasova, 90% preciznosti al potpuno jalovo.
Hrvatskoj se jos lepse otvorilo sad.

http://nfl.com/

480From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 18:43

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Fala kurcu, da i jedan moj jinx prodje.

Dve najomrazenije repke vec ispale u osmini-finala. Sada se mogu okrenuti protiv Nejmara.

Englezi ili Hrvati mogu da dobace do finala.

481From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 18:45

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Niger iz huda ::Fala kurcu, da i jedan moj jinx prodje.

To sam i pomislio. Very Happy

Svi mi na forumu imamo urodjeni talenat da bacimo jinx. Smile

482From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 18:47

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::Bravo Zona sto si pogodio iznenadjenje.
Antifudbal Rusije pobedo smaracki fudbal Spanija-Barca. 1200 pasova, 90% preciznosti al potpuno jalovo.
Hrvatskoj se jos lepse otvorilo sad.

Juce sam promasio oba para,morao sam danas da se spektakularno vratim. Very Happy

Sada cemo videti od cega su krojeni Hrvati. Imaju igrace,igru i ulogu favorita i protiv Danske i protiv Rusije.Otvoren je put do 1/2 finala.

Ili je ovo jos samo jedan u nizu nasih jinx-ova. Very Happy

483From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 19:00

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::
Niger iz huda ::Fala kurcu, da i jedan moj jinx prodje.

To sam i pomislio. Very Happy

Svi mi na forumu imamo urodjeni talenat da bacimo jinx. Smile

Ja na drugom forumu glasao da Spanci osvajaju. Very Happy

484From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 19:15

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ne bi me iznenadilo da iz ove donje polovine zreba koja je sad spala na Hrv i Engl u finale udje nekog poput Svedske..

http://nfl.com/

485From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 19:21

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::Ne bi me iznenadilo da iz ove donje polovine zreba koja je sad spala na Hrv i Engl u finale udje nekog poput Svedske..

Sada su ogromne sanse da ce u finalu mundijala igrati zemlja koja nikada nije osvajala mundijal. Smile

Jedino Englezi jesu,ali imaju mlad tim bez iskustva u zavrsnicama mundijala i ne dajem im skoro nikakve sanse da ce se probiti do finala.

486From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 19:46

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

ja navijam da englezi dodju do finala, za razliku od nekih proslih godina imaju dopadljiv tim. vecina igraca iz poketinovog totenhema, svidja mi se kako ta ekipa igra. i sad dosta novajlija, bez neke izrazite zvezde, sem toga harija kejna. ali daleko od onoga kad su igrali bekam, runi, lampard, dzerard itd. i nek uzmu napokon pehar, sto da ne

From Russia with love - Page 20 92f16fb4f78b663c754162335684af15

sto se ostalih ekipa tice navijam protiv brazila i belgije. ovi prvi bi trebali zbog neke tradicije, romantike da budu dopadljiv tim ali kad vidis ko tu sve igra prosto su antipaticni



From Russia with love - Page 20 Potpis

487From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 19:57

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Za Brazil razumem,ali zasto ne gotivis Belgiju? Smile

488From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 20:05

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Dosadan pocetak meca,a? Very Happy

Ovo polako postaje jedan od najludjih mundijala...

489From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 20:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Kakav pocetak..1-1 u 5min

http://nfl.com/

490From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 21:13

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Hrvatima se polako raspada igra.

491From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 21:27

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Kakva jajarska igra Hrvata u 2.poluvremenu.

492From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 21:49

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Kakvo drugo poluvreme, umalo da zaspim..

http://nfl.com/

493From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 22:49

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Dramaticno na kraju.
Svaka cast golmanima.

http://nfl.com/

494From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Ned 1 Jul - 22:50

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Smajhel da ispizdi na svoje saigrace.

Hrvati preziveli utakmicu koja je mirisala na ispadanje,ali protiv Rusa moraju imati mnogo direktniji i hrabriji pristup.

495From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Pon 2 Jul - 7:10

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Da su Danci prosli dalje to bi bila najbezveznija ekipa od kada ja pratim fudbal da se plasirala u cetvrtfinale.

496From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Pon 2 Jul - 8:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Niger iz huda ::Da su Danci prosli dalje to bi bila najbezveznija ekipa od kada ja pratim fudbal da se plasirala u cetvrtfinale.
Pored Rusa, to je nemoguce reci za bilo koga drugog..

http://nfl.com/

497From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Pon 2 Jul - 8:25

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

I Rusi su pokazali vise od njih na prvenstvu, dok Danci nisu mogli da dobiju Australiju i na guzove su dobili Peru koje nista nisu bolje od SA i Egipta. To su ekipe slicnog nivoa. Rusija uz to igra bez Dzagoeva, a iako razliku izmedju te dve repke pravi Eriksen on se uopste nije video na ovom prvenstvu.

498From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Pon 2 Jul - 10:41

Zver

Zver
VIP
VIP

Juče sjajne utakmice. U devet sam zaspao kao novoređenče i spavao ko top do šest ujutro. Za lečenje nesanice dušu dalo.



...Sa Vajominškog Univerziteta

499From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Pon 2 Jul - 12:32

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sta ocekujete danas? Mislim da Belgija gazi Japan sa 3-4 gola razlike. Ovaj prvi mec vec teze predvideti, mada dobice Brazil verovatno.

http://nfl.com/

500From Russia with love - Page 20 Empty Re: From Russia with love Pon 2 Jul - 12:37

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja se nadam nekom iznenadjenju iako sam prognozirao da Brazil i Belgija prolaze.

Sada bih nekako voleo da se sastanu Belgija i Francuska u polufinalu.

Jeste slaba druga polovina zreba, ali nije ni ova da kazem bas mnogo jaka. Mada da su se Brazil ili Belgija nasli u drugoj polovini zreba, prosetali bi se do finala. Isto vazi i za Francuze. Deluje mi ovako po repkama i njihovim sastavima nikad slabija zavrsnica zbog sece favorita. Od Nemaca i Spanaca se ocekivalo da doguraju daleko, a oni su bili projektovani u slabijoj polovini zreba.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 20 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu