NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

From Russia with love

+11
Vlado997
penban
KPGS
Zver
kb8
Peyton Manning
SymphonyX
The Bad Man
Cenci D
dr.dule
zvaljo
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Sledeći

Ko osvaja WC 2018

From Russia with love - Page 11 Vote_lcap142%From Russia with love - Page 11 Vote_rcap 42% [ 5 ]
From Russia with love - Page 11 Vote_lcap125%From Russia with love - Page 11 Vote_rcap 25% [ 3 ]
From Russia with love - Page 11 Vote_lcap10%From Russia with love - Page 11 Vote_rcap 0% [ 0 ]
From Russia with love - Page 11 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 11 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 11 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 11 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 11 Vote_lcap117%From Russia with love - Page 11 Vote_rcap 17% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 12

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 11 od 27]

251From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 14:51

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Pa da, selektor Koreje mudar poput Konfucija.

Jedini problem je sto mu svaki igrac,osim golmana,deluje kao tezak amater...

Kako su bedne ekipe iz Azije i Afrike,imam osecaj da sve vise propadaju sa svakim novim mundijalom.

252From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 17:57

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Belgiju bas zahvatila kurcobolja u 1. poluvremenu.

253From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 17:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pogodih dva tacna rezultata do sad na prvenstvu. Srbija-Kostarika i Svedska-J.Korea. Sigurno sam jedno 5 promasio za gol

http://nfl.com/

254From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 18:01

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::Pogodih dva tacna rezultata do sad na prvenstvu. Srbija-Kostarika i Svedska-J.Korea. Sigurno sam jedno 5 promasio za gol

Zanima me tvoja prognoza za Engleska-Tunis.

Tacan rezultat,molicu. Smile

255From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 18:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zona do trona ::
Peyton Manning ::Pogodih dva tacna rezultata do sad na prvenstvu. Srbija-Kostarika i Svedska-J.Korea. Sigurno sam jedno 5 promasio za gol

Zanima me tvoja prognoza za Engleska-Tunis.

Tacan rezultat,molicu. Smile
3-0 sam stavio. Mislim to je igra na viberu, ne ulazem nista, tako da ne trosim neko vreme za razmisljanje, prvo sto padne na pamet kad pogledam timove.
Belgiju sam stavio 5-0 Very Happy

http://nfl.com/

256From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 19:27

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ja sam isto na 2, Urugvaj i Danska.
Vecinom sam isao na 1-0 u prvom kolu,a Srbiju stavio 3-0 Laughing

Obrnuo sam rezultatre Rusa i Belgijanaca,3-0 i 5-0.
Veceras stavio 2-0.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

257From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 20:52

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Najbolje poluvrijeme Engleza koje sam vidio u zadnjih nekoliko takmicenja. Ovaj mali Lingard ne moze nista pogodit, a bas ga hoce lopta. Stalno je u sansi.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

258From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 20:54

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ne mogu da smislim Engleze,ali su u prvih 45 minuta odigrali najdirektniji fudbal za sada na mundijalu.

Tunizani ni sami ne znaju kako su primili samo 1 gol .

Zao mi golmana Tunisa,momak je kao panter branio na startu i onda povreda ramena.

259From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 21:23

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Steta zbog golmana, sta je covek izvukao za 15min, 2-3 cista gola

http://nfl.com/

260From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 21:55

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Steta za Tunis.

261From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 21:56

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::Pogodih dva tacna rezultata do sad na prvenstvu. Srbija-Kostarika i Svedska-J.Korea. Sigurno sam jedno 5 promasio za gol

Koda si fulao za fg,pa bih rekao,a ne za gol. Very Happy

262From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 21:59

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Cenci ::Steta za Tunis.

Sto steta? Very Happy

Ljudi nisu celu utakmicu razmenili dva pasa na polovini Engleske.

Tunizani misu zasluzili bod i zbog tragicne odbrane prekida. Svaki prekid su ili gubili vazdusne duele ili su ostavljali naapadace Engleske bez markacije u petercu.

Dovoljno je samo videti koliko je bio sam Kane kod oba gola i to u petercu.

Da ne govorim kako su Tunizani retardirano dozvolili da dodje do kornera koji je prethodio pobedonosnom golu.

Cist amaterizam.

263From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 22:06

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Gledajuci par ovih ekipa tipa Tunis recimo stvarno ne znam na sta ce liciti kad povecaju broj ekipa. Sve Africke ekipe su izgubile (aj da kazem Egipat bez Salaha opet nije bio los a ni Maroko koji je igrao lepo) i sutra jos Senegal cekamo. A sad zamisli jos 4 takve ekipe...
Azija ista stvar, Arabiju Rusija nakanta a Iran se protiv Maroka branio ko da sutra ne postoji sta ce biti protiv Spanije. I oni jos 3 ekipe treba da dobiju.
Mislim ne kazem ja da sad i njih treba izbaciti ali ne sme da bude vise od ovga, ovo je neki maksimum ekipa koji treba da igra. Jos malo ce i Okeanija da dobije direktno mesto pa cemo da gledamo Fidzi na svetskom kako ne prelazi pola ceo mec...



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

264From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 22:10

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Englezi malo posustali u drugom poluvremenu,ali mnogo ce im znaciti ova pobjeda,posebno sto su jako mladi.
Meni se svidja ova postava,mozda nisu zreli za ozbiljan rezultat na ovom SP-u,ali ovo izgleda kao zacetak ozbiljne ekipe.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

265From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 22:16

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ol' Dirty Bastard ::Gledajuci par ovih ekipa tipa Tunis recimo stvarno ne znam na sta ce liciti kad povecaju broj ekipa. Sve Africke ekipe su izgubile (aj da kazem Egipat bez Salaha opet nije bio los a ni Maroko koji je igrao lepo) i sutra jos Senegal cekamo. A sad zamisli jos 4 takve ekipe...
Azija ista stvar, Arabiju Rusija nakanta a Iran se protiv Maroka branio ko da sutra ne postoji sta ce biti protiv Spanije. I oni jos 3 ekipe treba da dobiju.
Mislim ne kazem ja da sad i njih treba izbaciti ali ne sme da bude vise od ovga, ovo je neki maksimum ekipa koji treba da igra. Jos malo ce i Okeanija da dobije direktno mesto pa cemo da gledamo Fidzi na svetskom kako ne prelazi pola ceo mec...
Da, ovo je maksimum, cak i ovo smanjiti, a ne duplirati skoro..bice negledljivo.

http://nfl.com/

266From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 22:26

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ol' Dirty Bastard ::Gledajuci par ovih ekipa tipa Tunis recimo stvarno ne znam na sta ce liciti kad povecaju broj ekipa. Sve Africke ekipe su izgubile (aj da kazem Egipat bez Salaha opet nije bio los a ni Maroko koji je igrao lepo) i sutra jos Senegal cekamo. A sad zamisli jos 4 takve ekipe...
Azija ista stvar, Arabiju Rusija nakanta a Iran se protiv Maroka branio ko da sutra ne postoji sta ce biti protiv Spanije. I oni jos 3 ekipe treba da dobiju.
Mislim ne kazem ja da sad i njih treba izbaciti ali ne sme da bude vise od ovga, ovo je neki maksimum ekipa koji treba da igra. Jos malo ce i Okeanija da dobije direktno mesto pa cemo da gledamo Fidzi na svetskom kako ne prelazi pola ceo mec...


Iran mi je bio najodvratniji,od prvog minuta su kod svakog auta zadrzavali. Rolling Eyes

Maroko je odigrao super prvih 20 minuta,posle toga su se raspali.

Ostali nisu ni za komentar,ostaju jos sutra Senegal i Japan,ali koliko je realno da neko od njih pokaze lep fudbal?

Okeanija ce od 2026 imati 1 direktnog predstavnika.Odluka kojoj su se obradovali iskljucivo ljudi na NZ.

267From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 22:33

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Zona do trona ::
Ol' Dirty Bastard ::Gledajuci par ovih ekipa tipa Tunis recimo stvarno ne znam na sta ce liciti kad povecaju broj ekipa. Sve Africke ekipe su izgubile (aj da kazem Egipat bez Salaha opet nije bio los a ni Maroko koji je igrao lepo) i sutra jos Senegal cekamo. A sad zamisli jos 4 takve ekipe...
Azija ista stvar, Arabiju Rusija nakanta a Iran se protiv Maroka branio ko da sutra ne postoji sta ce biti protiv Spanije. I oni jos 3 ekipe treba da dobiju.
Mislim ne kazem ja da sad i njih treba izbaciti ali ne sme da bude vise od ovga, ovo je neki maksimum ekipa koji treba da igra. Jos malo ce i Okeanija da dobije direktno mesto pa cemo da gledamo Fidzi na svetskom kako ne prelazi pola ceo mec...


Iran mi je bio najodvratniji,od prvog minuta su kod svakog auta zadrzavali. Rolling Eyes

Maroko je odigrao super prvih 20 minuta,posle toga su se raspali.

Ostali nisu ni za komentar,ostaju jos sutra Senegal i Japan,ali koliko je realno da neko od njih pokaze lep fudbal?

Okeanija ce od 2026 imati 1 direktnog predstavnika.Odluka kojoj su se obradovali iskljucivo ljudi na NZ.


Nisam ni znao da imaju direktnog, ja se sprdao a ono stvarno Laughing
Bukvalno uzivam u svakom momentu ovog svetskog jer je to to kao sto si rekao.

Mogao bi Senegal da odigra dobro, bas jedva cekam da vidim tu sutrasnju grupu kako ce izgledati. Ujednacene ekipe, svako svakog moze da dobije, cak ni Japan nema losu ekipicu.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

268From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 22:48

Zver

Zver
VIP
VIP

Mislim da je Senegal klasa iznad svih ovih ostalih neevropskih i nejužnoameričkih ekipa na ovom SP



...Sa Vajominškog Univerziteta

269From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 22:49

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Meni sutra ta tekma od 17 h nezgodna.

Ne znam za koga da navijam. Very Happy

Ako Senegal izgubi,moze se desiti da prvi put,od Spanije 1982, niti jedna africka reprezentacija ne prodje u 2. krug. To bi bio bas skenj.

Sa druge strane,Poljaci su super narod,devojke im imaju prelepe oci i Lewandowski je car. Very Happy

270From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 22:50

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::Mislim da je Senegal klasa iznad svih ovih ostalih neevropskih i nejužnoameričkih ekipa na ovom SP

Na osnovi cega ovo tvrdis?

Moze dodatno objasnjenje za nas koji ne gledamo klupski fudbal tokom sezone.

Imaju dobre igrace,igraju atraktivno ili sta vec?

271From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 22:53

Zver

Zver
VIP
VIP

Imaju dosta igrača koji su imali odlične sezone u jakim klubovima.



...Sa Vajominškog Univerziteta

272From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Pon 18 Jun 2018, 23:46

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::
Cenci ::Steta za Tunis.

Sto steta? Very Happy

Ljudi nisu celu utakmicu razmenili dva pasa na polovini Engleske.

Tunizani misu zasluzili bod i zbog tragicne odbrane prekida. Svaki prekid su ili gubili vazdusne duele ili su ostavljali naapadace Engleske bez markacije u petercu.

Dovoljno je samo videti koliko je bio sam Kane kod oba gola i to u petercu.

Da ne govorim kako su Tunizani retardirano  dozvolili da dodje do kornera koji je prethodio pobedonosnom golu.

Cist amaterizam.



Pa žao mi je šta nisu reimzirali jer gledam iz kuta gdje navijam za slabije i ne atraktivne ekipe. Iskreno bi me zabolio k.... da su izgubili 3,4:0,ali ovako da dobiju gol u sudačkoj nadoknadi mi je žao!

273From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Uto 19 Jun 2018, 08:50

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Poljska-Senegal hidden gem, mozda biti jedan od boljih meceva prvog kola..Rusija da vidimo kakva je stvarno, S.Arabija nije pokazatelj..

http://nfl.com/

274From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Uto 19 Jun 2018, 09:49

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

navijacu i ja za senegal u toj grupi, da se makar 1 africka zemlja plasira u osminu finala



From Russia with love - Page 11 Potpis

275From Russia with love - Page 11 Empty Re: From Russia with love Uto 19 Jun 2018, 09:53

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sutra ocajni mecevi, tri tovarenja.

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu