NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Super Bowl LII

+23
Vlado997
Nik88
Niger iz huda
Bizon
SymphonyX
Mos Def
Rasha
penban
kb8
Zver
Peyton Manning
KPGS
dr.dule
feromon
Miki HOF
Steelers
BasBetis
mardok
Sirko
zokiruma
Zona do trona
Cenci D
The Bad Man
27 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 16]

276Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 14:57

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Iskreno,sve nesto razmisljam nakon ovog play-offa,da li dolazi do tektonskih promena u NFL?

Mozda se moje razmisljanje pokaze kao potpuni promasaj,ali sve vise i vise mislim da je za uspeh u play-offu najbitniji HC i kordinatori i sva hemija koju moraju da imaju izmedju sebe. I malo srece i puno hrabrosti.

Pogledajte Pedersena,covek je napravio sistem u kome je jedan back up poput Folesa igrao rame uz rame sa Brady-jem,a da je prethodne nedelje demolirao Vikingse. Pogledajte Minesotu sa Kinamom.

Mozda,opet,samo mozda, da pogledamo i Ramse. Dok je nesretni Brka bio HC,napad i rokie QB su se raspadali. Dodje ti mladi i progresivni HC i tvoj napad je eksplodirao.

Da li ulazimo u eru gde ce elitni QB bez odlicnog HC i kordinatora biti inferiorni u odnosu na ekipe sa odlicnim trenerima?

277Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 15:04

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

morace da ima kao Foles i odlicnu ergelu WR, Rb, TE i bedem od OL.
Foles u Remsima je imao jedino Brita, OL bila slaba a WR i TE splacine. prosto tu nije mogao nista.
bice zanimljivo hoce li neko trejdovati Folesa jer je na prodaju.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Super Bowl LII - Page 12 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

278Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 15:58

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Phila bas ima bedem od OL,to je osnov za svaki ozbiljan rezultat.Cini mi se da su i dobili nagradu prije neki dan.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

279Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 16:01

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Dule,po meni nije pitanje da li neko zeli da trade-uje za Folesa.Posle ovakvog p.o. odgovor je bez sumje da.Pitanje je da li Fila uopste zeli da ga trade-uje dok ne vidi kako ce teci oporavak Wentza.

280Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 16:03

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

valjda su sami izneli vest da je Foles na prodaju.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Super Bowl LII - Page 12 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

281Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 16:16

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Od kad pratim nfl prvi put ne odgledah sb uzivo Very Happy
imao sam obaveza pa tek popodne  i saznah rezultat mada nije me preterano ni zanimalo.. evo sad tek hajlajtse. u svakom slucaju pozitivno to sto su iglsi osvojili  Cool

ne pamtim superboul da me manje interesovao. Ne znam zasto mozda jer sam se nadao sa ce stilersi uci a i sve ukupno jedna mediokritetska sezona u kojoj su izdominirali timovi sa krs qb.

282Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 16:23

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ja sam generalno stekao takav utisak,plus niko u Ameriku ne voli ljude iz Bostona i Phile - stvarno su najgori Laughing



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

283Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 17:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

dr.dule ::

helmet to helmet Cris kaze definitivno.
Cist helmet to helmet, morali su flag baciti...mada sto kaze kb8, cudno se kretao Cooks, na sred terena, nisam siguran u neku losu nameru igraca Phi..prvo sam pomislio da je hendikep Cooksov izostanak, ali su Patsi i bez njega svaki napad dali poene, tako da..
Gostowski prodao mec, kao i protiv Denvera u finalu AFC pre par godina, kad je promasio prvi XP u karijeri

http://nfl.com/

284Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 17:16

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

100% je išao da povredi Kuksa.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Super Bowl LII - Page 12 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

285Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 17:23

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

A evo recimo ja mislim da nije trebao da dobije helmet to helmet kaznu, ne znam da li je po pravilima trebao ali ja ne bi dao. Prvo bio je trkac a ne "bespomocan" sto kazu, drugo vidi se da je isao ramenom u njega da ga obori a usput ga je zakacio kacigom o kacigu. Ako je ovo helmet to helmet onda kako da ga u punoj brzini obori ja ne znam. Jedino sto mozda moze da se svira je blind side hit ako se to uopste moze dobiti kad igrac ima loptu.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

286Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 17:25

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Prvo ga pocepao kacigom u kacigu. Cris C odmah u prenosu to rekao




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Super Bowl LII - Page 12 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

287Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 17:31

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Pa zakacio je on njega kacigom ja se slazem, i da je bilo prilikom hvatanja garant bi i dobio kaznu. Ali jasno se vidi da ide ramenom u njega, evo bas gledam sad snimak par puta onako u realnoj brzini i nikad ne bi rekao da ga je zakacio kacigom samo ga je silovito oborio. Posle kad pogledas snimak vidis kontakt kacige. Brzo se to sve odvijalo i on je krenuo da ga obori, Cooks je parkticno krenuo da se vraca u njega i Jenkins jedino sto je mogao je to. Na kraju krajeva i da je bila kazna ne bi menjalo mnogo stvari.

Generalno mislim da je sudjenje juce bilo dobro. Od "tezih" odluka: Ertzov TD cist a Clementov je bio "stands" ne "confirmed" i jasno je zasto, nema dovoljno dokaza.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

288Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 17:35

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

Mozda ce ovim Fols samo da zamaze oci nekom i da ubode lep ugovor i nista vise...

289Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 17:37

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ol' Dirty Bastard ::Pa zakacio je on njega kacigom ja se slazem, i da je bilo prilikom hvatanja garant bi i dobio kaznu. Ali jasno se vidi da ide ramenom u njega, evo bas gledam sad snimak par puta onako u realnoj brzini i nikad ne bi rekao da ga je zakacio kacigom samo ga je silovito oborio. Posle kad pogledas snimak vidis kontakt kacige. Brzo se to sve odvijalo i on je krenuo da ga obori, Cooks je parkticno krenuo da se vraca u njega i Jenkins jedino sto je mogao je to. Na kraju krajeva i da je bila kazna ne bi menjalo mnogo stvari.

Generalno mislim da je sudjenje juce bilo dobro. Od "tezih" odluka: Ertzov TD cist a Clementov je bio "stands" ne "confirmed" i jasno je zasto, nema dovoljno dokaza.
Da, za Ertzov su rekli confirmed, a za ovaj stands, velika razlika.

http://nfl.com/

290Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 17:38

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

Mada nije i da nema on perspektivu da bude standardan QB u nekom timu. Samo sto i vreme jos malo nece da radi za njega. Nije on ni toliko mlad. Od sledece vec bi trebao da pocne da pravi dobre brojke.

291Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 17:39

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Suđenje ili ne., Philly zasluzeno pobedise.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Super Bowl LII - Page 12 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

292Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 17:40

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ma dobar je Foles realno, cak i kad pogledas njegovu statistiku u karijer to uopste nije lose, ne moze los QB da baci 7 TD na jednom mecu. Ali definitivno ce sad uzeti vece pare nego sto zasluzuje, isto ko i Flako sto je uzeo posle SB. Jedino sto ako ode recimo u Brownse nece nista uraditi ali ako ga posaljes u neku solidnu ekipu tipa Denver mislim da bi bio dobar.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

293Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 17:44

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

I ja ga nesto uporedih sa Flakom. Ali mora se slozimo da taj Flako ima i vise nego zavidnu karijeru u NFL-u i nije bas lako postati kao on.

294Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 17:44

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Ma teško da će neko nesto dati. Foles je rasturio splacinu od odbrane NE. Cela liga zna da je to grupa drugopozitivaca. Inace qb rejting Folesa kada je gađao igrača kojeg je čuvao Gilmor je 17




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Super Bowl LII - Page 12 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

295Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 17:57

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Jbg,moglo je sinoc biti i obrnuto. Da smo ih zaustavili na onaj 4th down 5min prije kraja,druga prica. Al sta da se radi. Jbg bez nijednog sacka ili nekog turnovera da se usvoji sb.

296Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 17:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ono sto vise Folesu ide u prilog je koliko koncentrisano je odigrao SB, kao da mu je 5. a ne 1. i da je rezerva. Bez gresaka, bez propustenih prilika. I ceo playoff je super, razmontirao je Min def, koja je top 5 u ligi. Dobice lepe pare, videcemo hoce ih opravdati.

http://nfl.com/

297Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 18:03

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Mislim da se Foles previse potcenjuje. Kada je u naletu, moze bilo kojoj odbrani nakrcati 30+poena. Problem sa oscilacijama mozda prevazidje kako stice iskustvo. Koliko se neko moze zajebati, isto tako nekom moze da upadne kasika u med ako ovaj SB na njega deluje u smislu podsticaja za dalje

298Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 18:22

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Pa zato kazem, isti QB ko i Flacco. Moze da odigra vrhunski mec ali previse oscilacija ima u igri. Flacco kad smo uzeli titulu imao 11-0 TD-INT odnos u PO, odigrao vrhunski i uzeo ogromne pare. Od tad je vecinom prosek i onda iskoci u par meceva sa dobrim brojkama. Mislim da nece uciniti losu ekipu boljom ali u stabilnoj ekipi moze da bude dobar.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

299Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 18:27

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Ol' Dirty Bastard ::A evo recimo ja mislim da nije trebao da dobije helmet to helmet kaznu, ne znam da li je po pravilima trebao ali ja ne bi dao. Prvo bio je trkac a ne "bespomocan" sto kazu, drugo vidi se da je isao ramenom u njega da ga obori a usput ga je zakacio kacigom o kacigu. Ako je ovo helmet to helmet onda kako da ga u punoj brzini obori ja ne znam. Jedino sto mozda moze da se svira je blind side hit ako se to uopste moze dobiti kad igrac ima loptu.

Meni je ovo veci H2H nego Church na Gronku sto su svirali.

300Super Bowl LII - Page 12 Empty Re: Super Bowl LII Pon 05 Feb 2018, 18:47

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

nece biti dogodine nista ni od kazinsa, ni od smita ni od kinama ni od folesa ni od gofa ni od bortlsa

vracaju se rivers, flako, kar, rodzers i uz standardno jake nfc south qb tu su brejdi i big ben. kako i treba da bude. nadam se i lak i venc posle povrede



Super Bowl LII - Page 12 Potpis

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 16]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu