NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Super Bowl LII

+23
Vlado997
Nik88
Niger iz huda
Bizon
SymphonyX
Mos Def
Rasha
penban
kb8
Zver
Peyton Manning
KPGS
dr.dule
feromon
Miki HOF
Steelers
BasBetis
mardok
Sirko
zokiruma
Zona do trona
Cenci D
The Bad Man
27 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 16]

26Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Pon 22 Jan 2018, 13:46

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

Moj glas ide za Philadelphia

fly Philadelphia fly Razz

27Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Pon 22 Jan 2018, 13:48

Zver

Zver
VIP
VIP

Zona do trona ::
Wild Raven ::Btw...Ako kojim slučajem Fila pobedi, a znamo da neće jer bi to stvarno bilo bezveze, ali eto ako pobedi kojim slučajem...NFC East će biti prva divizija u kojoj su svi članovi osvajači SB.

Jos jedan razlog vise da za dve nedelje kupis psecu masku i karton Ipe i udobno se nasadis u fotelju.Pevajuci Fly Eagles fly.

Btw,psece maske su zarazno dobre,bas bi bila fora da se svi navijaci File pojave sa maskama u Mineapolisu.

Bože sačuvaj. Toliko dobrih fora, toliko dobre zajebancije postoji na račun Filine nevinosti u osvajanju SB da bi to bilo svetogrđe da propadne.



...Sa Vajominškog Univerziteta

28Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Pon 22 Jan 2018, 14:11

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Steta sto nikada ne pravimo kombajn uoci SB. Na nekoj planini. Posle letnjeg,mundijalskog pevanja zabarske himne,bome,vidim da je na forumu poprilicno popularna Fly Eagles fly i da bi i nju vrhunski otpevali.

29Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Pon 22 Jan 2018, 14:21

feromon

feromon
NCAA
NCAA

Super Bowl LII - Page 2 Eagles12

30Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Pon 22 Jan 2018, 14:27

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Ja misim da Fila osvaja SB..



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

31Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Pon 22 Jan 2018, 14:30

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Wild Raven ::Ne bi bio prvi put da bekap QB osvoji SB, i uglavnom je to bila labudova pesma. Ostatak karijere je uglavnom bivao očajan.
Haha, znam jednog bek-ap QB, pik 6/7.runde koji je uleteo na pola sezone kad se startni povredio, i za 2 nedelje ce da uzme i 6.titulu.

32Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Pon 22 Jan 2018, 14:34

mardok

mardok
Moderator
Moderator

A jos bolja stvar je sto cu za SB da budem u busu/putu, i ako imam srece da stignem na kraj utakmice.

33Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Pon 22 Jan 2018, 14:36

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

da li treba ja da se izjasnjam za koga cu navijati?




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Super Bowl LII - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

34Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Pon 22 Jan 2018, 14:40

Zver

Zver
VIP
VIP

mardok ::
Wild Raven ::Ne bi bio prvi put da bekap QB osvoji SB, i uglavnom je to bila labudova pesma. Ostatak karijere je uglavnom bivao očajan.
Haha, znam jednog bek-ap QB, pik 6/7.runde koji je uleteo na pola sezone kad se startni povredio, i za 2 nedelje ce da uzme i 6.titulu.

Dobro...posle sam shvatio šta sam napisao, ali on je bekap samo tehnički, ja sam mislio na bekap kao stanje svesti i definiciju karijere Very Happy. Onaj Hofstater iz Giantsa 1990. ili onaj sretnik iz Baltimora što mu je odbrana donela prsten.



...Sa Vajominškog Univerziteta

35Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Pon 22 Jan 2018, 14:45

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Wild Raven ::
mardok ::
Wild Raven ::Ne bi bio prvi put da bekap QB osvoji SB, i uglavnom je to bila labudova pesma. Ostatak karijere je uglavnom bivao očajan.
Haha, znam jednog bek-ap QB, pik 6/7.runde koji je uleteo na pola sezone kad se startni povredio, i za 2 nedelje ce da uzme i 6.titulu.

Dobro...posle sam shvatio šta sam napisao, ali on je bekap samo tehnički, ja sam mislio na bekap kao stanje svesti i definiciju karijere Very Happy. Onaj Hofstater iz Giantsa 1990. ili onaj sretnik iz Baltimora što mu je odbrana donela prsten.
Ahahahaha, Elvis Grbac?

36Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Pon 22 Jan 2018, 15:34

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Mislim da je Filadelfija favorit ako ponovi jucerasnju partiju, dakle ponajvise ce od Folesa zavisiti smer u kom ce se mec odvijati. Nisu Petriotsi nista specijalno pokazali da bismo pricali kako mec ne mora ni da se odigra

37Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Pon 22 Jan 2018, 15:38

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Kljucna je stvar hoce li Gronk igrati. Nevidim nikoga.od LB/S Eaglesa da ga moze cuvati.

38Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Pon 22 Jan 2018, 16:02

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Cenci ::Kljucna je stvar hoce li Gronk igrati. Nevidim nikoga.od LB/S Eaglesa da ga moze cuvati.
Kazu da su optimisticni po pitanju njega..nije to bio toliko jak udarac da ne moze da prodje protokol za dve nedelje

http://nfl.com/

39Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Pon 22 Jan 2018, 17:17

Zver

Zver
VIP
VIP

mardok ::
Wild Raven ::
mardok ::
Wild Raven ::Ne bi bio prvi put da bekap QB osvoji SB, i uglavnom je to bila labudova pesma. Ostatak karijere je uglavnom bivao očajan.
Haha, znam jednog bek-ap QB, pik 6/7.runde koji je uleteo na pola sezone kad se startni povredio, i za 2 nedelje ce da uzme i 6.titulu.

Dobro...posle sam shvatio šta sam napisao, ali on je bekap samo tehnički, ja sam mislio na bekap kao stanje svesti i definiciju karijere Very Happy. Onaj Hofstater iz Giantsa 1990. ili onaj sretnik iz Baltimora što mu je odbrana donela prsten.
Ahahahaha, Elvis Grbac?

Mislio sam na onog mrču Dilfera, ali sam sad izguglao da je bio starter nekoliko godina u Tampi pre nego ga je Baltimor potpisao kao bekapa one godine kad su osvojili SB protiv Giantsa.



...Sa Vajominškog Univerziteta

40Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Pon 22 Jan 2018, 17:24

feromon

feromon
NCAA
NCAA

Peyton Manning ::
Cenci ::Kljucna je stvar hoce li Gronk igrati. Nevidim nikoga.od LB/S Eaglesa da ga moze cuvati.
Kazu da su optimisticni po pitanju njega..nije to bio toliko jak udarac da ne moze da prodje protokol za dve nedelje

Ako bude igrao, cuvace ga Malkolm Dzenkins ( S ) ili Kendriks ( LB ), obojca su dobri u tome. Pre ce biti Dzenkins a Kendrinks ce da " blicuje ".

41Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Pon 22 Jan 2018, 19:57

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Odbrana Patriota ne daje nikakve garancije, dok Fols nije HoF ali je uvek funkcionisao dobro u dobro sastavljenoj ekipi, što Iglsi jesu. Mislim, slabiji kvoterbekovi od Folsa su uzimali naslov...

42Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Pon 22 Jan 2018, 22:14

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Napad Eaglesa je daleko najbolji koji ce izac na megdan Patriotsima u ovom PO.Bice zanimljivo vidjet kako ce odbrana reagovat.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

43Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Uto 23 Jan 2018, 00:20

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Super Bowl LII - Page 2 22-bp_10

Laughing Laughing Laughing



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

44Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Uto 23 Jan 2018, 10:51

feromon

feromon
NCAA
NCAA

Oduvek je bilo da defanzivne i ofanzivne linije dobijaju SB, DL: PHI > NE, OL PHI > NE, sve ostalo je promenjivo. PHI ima 8 igraca koji se rotiraju u DL, druga postava DL bi mogla u nekom drugom timu da bude prva postava. Ali Tom "deda" Brady je GOT - HoF to nema sumnje, bice zanimljivo.

45Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Uto 23 Jan 2018, 11:43

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Petriotsima su davane manje sanse zadnjih par SB protiv Sihoksa i Falkonsa... da ne kazem underdog pa su trijumfovali.
Ove sezone su apsolutni favoriti, ko zna Smile I 2012 su bili. a tek 2008



Super Bowl LII - Page 2 Potpis

46Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Uto 23 Jan 2018, 11:45

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

aj dodajte LII u naslov

47Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Uto 23 Jan 2018, 12:12

Zver

Zver
VIP
VIP

Kad gazda zapreti prstićem. Odma stvari dođu na svoje mesto.



...Sa Vajominškog Univerziteta

48Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Uto 23 Jan 2018, 12:24

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

bice zanimljiv mec , valjda.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Super Bowl LII - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

49Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Uto 23 Jan 2018, 13:06

feromon

feromon
NCAA
NCAA

Super Bowl LII - Page 2 Foles_11

50Super Bowl LII - Page 2 Empty Re: Super Bowl LII Uto 23 Jan 2018, 13:07

feromon

feromon
NCAA
NCAA

Cool Laughing tapsanje

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 16]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu