NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

New Orleans Saints

+24
niko32
Sirko
millhouse
mardok
BasBetis
The Bad Man
Mos Def
Cenci D
KPGS
Niger iz huda
SymphonyX
ZippoZG
Mean_Machine
Peyton Manning
Steelers
Zver
kb8
Raising Arizona
Miki HOF
viking
dr.dule
Danijel Lg
Vlado997
penban
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 29  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 14 od 29]

326New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Sre 24 Jul 2019, 00:37

mardok

mardok
Moderator
Moderator

penban ::New Orleans Saints - Page 14 Quote-why-would-i-want-to-help-them-the-t-wolves-win-a-title-they-re-not-doing-anything-for-latrell-sprewell-58-6-0683

Kad se pomenu pare, ugovor samo mi ovaj citat pada na pamet

Citiras coveka koji je bio suspendovan celu sezonu jer je davio svog trenera. Da nema Rodmana i Rasida bio bi no1 po broju suspenzija.

327New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Sre 24 Jul 2019, 08:38

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

penban ::Čekaju svi da JJ dobije pare, pa će onda da gruvaju ugovor WR

Momak je zaslužio novac, ali mi nikada neće biti jasna jedna stvar. Kolika im je razlika između 15 i 20mil? Za tih 5 mil manje možeš potpisati još nekog kvalitetnog igrača i napasti SB... a realno, ako je pametan uz sve krvopije sa zarađenih 15 mil godišnje neće bankrotirati

To ni meni nije jasno, evo ako je istina ovo znaci Saintsi mu nude 18-19 a on oce da bude prvi sa 20, pa sta ti znace taj milion ili dva kad ih imas 18. A mozes jos i da omogucis dovodjenje nekog igraca kao pojacanje pa i titulu da osvojis jer nije da nemas priliku sa ovom ekipom. Smatraj ih kao investiciju.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

328New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Sre 24 Jul 2019, 13:53

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Para nikad dosta, pogotovo kad ti udare o glavu. A retki su ljudi koji zarađuju milione, a da ostanu na zemlji. Kad se odbije porez, idu ti milioni dole. Svako od njih želi da obezbedi X generacija+ da ostane dovoljno love i za bahaćenje...

329New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Sre 24 Jul 2019, 14:15

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Treba uzet svaki cent koji mozes. Dovoljno je samo vidjet koje pare su sad podijelili vlasnici. 275 miliona dobio svaki tim, a to je samo djelic zarade.
Kad covjek oguli ruki ugovor bez tenzija i pizdarija neka dobije i 30 miliona godisnje.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

330New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Sre 24 Jul 2019, 15:21

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Pa da nema Salary Cap onda bi uzimao u obzir koliko vlasnici zaradjuju pa da ih oderem a ovako svakako mogu da uzmem odredjenu sumu, ne uzimam njemu iz dzepa vise nego sto liga odredi, cak iz nekog ugla uzimam nekom svom saigracu. Svaka situacija je drugacija, konkretno u ovoj ja bi uzeo ovo sto mi nude jer cu najverovatnije imati konkurentnu ekipu bar jos dve godine pa bi radije da ostane i za jos nekoga kao pojacanje da pucamo na titulu dok je Brees jos ziv i zdrav. A da sam u nekoj sitauciji tipa Mike Evans da igram tolike godine sa kojekavim invalidima i imam odlicne brojke i da se ne nazire svetla buducnost onda bi ih iscedio.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

331New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Sre 24 Jul 2019, 15:30

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Ima smisla.

Svaki igrač ima izbor da bira da li mu je prioritet da pojača šanse za osvajanje titule, ili da bude što je moguće bolje plaćen. U prvom slučaju treba skinuti kapu i pokloniti se, a u drugom prihvatiti situaciju i shvatiti da je sve to posao. Ne treba moralisati, jer niko od nas ne zna kako bi postupio u takvoj situaciji, gde od malih nogu ulažeš nadljudski trud da postigneš to što si postigao. A pritom se baviš poslom gde si pod konstantnim rizikom od povreda koje ti mogu završiti karijeru.

Jedino što ne podnosim su ucene, kao u slučaju Bella i Gordona...

332New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Sre 24 Jul 2019, 15:44

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ma slazem se ja, uvek mi je nekako nezahvalno govoriti o tim stvarima kad je NFL u pitanju jer karijere su kratke plus posledice koje mozes da imas posle ako igras odredjene pozicije pa mnogo vise razumem kad neko hoce da uzme dobre pare nego u ostalim sportovima al opet nekako razmisljam konkretno u ovoj sitauciji bi bio zadovoljan sa ponudjenim iz razloga kojeg sam naveo, isto bi bilo i u Patriotama da sam ili tako nekoj organizaciji. Uglavnom nista nije crno-belo, sitacije su razlicite i gomila stvari utice na razmisljanje i odluke.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

333New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Sre 24 Jul 2019, 15:56

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Sto sam ranije pominjao najrealnije bi bilo da se ta zarada rasporedi igracima na kraju sezone po ucinku. Naprave kalkulaciju: broj odigranih minuta, TD, jardi, starosti igraca, pozicije, ulazak u PO, broj prodatih dresova sve zajedno i da svako zna sta treba uraditi i koliko ce za to dobiti. U slucaju povrede isto odredjena cifra koja bi se isplatila jednom godisnje da ne bi dolazilo do zloupotreba. Tako bi bilo najpravednije.
A ovako se preplacuju igraci na deficitarnim pozicijama. Jer ti ovako bukvalno bacas kocku na igraca, placas ga za buduci ucinak. Npr Levion Bel ok, bio je dobar proslih godina ali ko ti garantuje da ce biti dobar u narednih 5. I ko ti garantuje da nece biti suspenzije a ti vec ulozio u igraca. Ako su susendovani ili bojkotuju placaju penale na ugovor.
Isti uslovi za sve plus ujednaceno - svaki tim placa istim iznosom isti ucinak igraca. Najpravednije i za igraca i za tim



New Orleans Saints - Page 14 Potpis

334New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Sre 24 Jul 2019, 17:21

Zver

Zver
VIP
VIP

The Bad Man ::
Jedino što ne podnosim su ucene, kao u slučaju Bella i Gordona...

New Orleans Saints - Page 14 Source



...Sa Vajominškog Univerziteta

335New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Sre 24 Jul 2019, 17:35

penban

penban
Moderator
Moderator

mardok ::
penban ::New Orleans Saints - Page 14 Quote-why-would-i-want-to-help-them-the-t-wolves-win-a-title-they-re-not-doing-anything-for-latrell-sprewell-58-6-0683

Kad se pomenu pare, ugovor samo mi ovaj citat pada na pamet

Citiras coveka koji je bio suspendovan celu sezonu jer je davio svog trenera. Da nema Rodmana i Rasida bio bi no1 po broju suspenzija.

Lik je dijabola, ali uvek se setim tog komentara... primer alavosti nekog igraca... mislim da dobar deo onih koji "bore" za nove ugovore tako razmisljaju



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

336New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Pon 29 Jul 2019, 17:40

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Saints released WR Cameron Meredith.

Meredith broke out with 66 catches for 888 yards and four touchdowns back in 2016, but an ACL tear the following preseason sent his career spiraling.



New Orleans Saints - Page 14 Potpis

337New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Sre 31 Jul 2019, 15:03

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

The #Saints & star WR Michael Thomas have reached a blockbuster, 5 yr $100M extension.

This contract makes Thomas the highest paid WR in NFL History. He’s also the first non-QB offensive player to sign a $100M contract. Agents

338New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Sre 31 Jul 2019, 16:19

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Cenci ::The #Saints & star WR Michael Thomas have reached a blockbuster, 5 yr $100M extension.
This contract makes Thomas the highest paid WR in NFL History. He’s also the first non-QB offensive player to sign a $100M contract. Agents
Popustili su znaci, okruglo 20mil godisnje... dal ce im se isplatiti
Od toga 61 milion garantovano.
Najvise trljaju ruke ostali WR koji su u redu za potpis kao sto je JJ. Ta ce cifra samo ici gore

a AB pozurio i istrcao se sa ultimatumom za novi ugovor Very Happy duplo manje para dobio 50mil i oko 30 garantovano. Glupan ostaje glupan

339New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Sre 31 Jul 2019, 16:36

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sad ce Julio, verovatno i Amari slicnu cifru dobiti. Julio i vise.

http://nfl.com/

340New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Čet 01 Avg 2019, 15:35

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Sad se vidi koliko je dobar prošlogodišnji potpis Devante Adamsa za 14M po sezoni. Tad se pričalo da je previše, a čovek je bez sumnje top 5 hvatač lige

341New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Čet 01 Avg 2019, 16:03

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

jeste kako nije. jedan je TO




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

New Orleans Saints - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

342New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Uto 06 Avg 2019, 09:49

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Izvalili svu ušteđevinu na Thomasa da bi Lattimore sad pravio budalu od njega u campu...

Vrlo dobro...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

343New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Uto 10 Sep 2019, 10:32

kb8

kb8
Moderator
Moderator

A jes gušt gledat Kamaru kako zuji po terenu...

Svaka mu čast...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

344New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Pon 16 Sep 2019, 09:14

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Mislim da Breesa ceka duza pauza

http://nfl.com/

345New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Pon 16 Sep 2019, 09:26

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

bice spreman za novembar.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

New Orleans Saints - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

346New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Pon 16 Sep 2019, 09:38

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Citam malo onog Dr Chaoa na tviteru...moguce I da je sezona zavrsena...zavisi koji je stepen povrede...

347New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Pon 16 Sep 2019, 09:39

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

A do tad da vidimo da li Teddy ume nesto.
Nikad mi se nije dopadao, jos dobije rookie of the year pored OBJ.

http://nfl.com/

348New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Pon 16 Sep 2019, 13:14

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Tedi je u ruki sezoni i pre povrede izgledao skroz OK.
Ali od tada se nije sklopio.
Dosta su ga u JAX analizirali kada su trazili zamenu.
On decko vec 2-3 godine nije igrao, treba mu malo vremena da udje u ritam.

349New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Pon 16 Sep 2019, 13:56

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Teddy stvarno nije imao srece s povredama. Jbt jos je sjecam onog head shota koji ga je onesvjestio.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

350New Orleans Saints - Page 14 Empty Re: New Orleans Saints Pon 16 Sep 2019, 15:23

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Teddy je jedina mamba koji mi se učinilio da može biti ljudski qb.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

New Orleans Saints - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 14 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu