NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

New Orleans Saints

+24
niko32
Sirko
millhouse
mardok
BasBetis
The Bad Man
Mos Def
Cenci D
KPGS
Niger iz huda
SymphonyX
ZippoZG
Mean_Machine
Peyton Manning
Steelers
Zver
kb8
Raising Arizona
Miki HOF
viking
dr.dule
Danijel Lg
Vlado997
penban
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 29  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 21 od 29]

501New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Ned 22 Nov 2020, 18:26

Zver

Zver
VIP
VIP

Ja mislim da se to neće znat ni ko pije ni ko plaća, igraće obojica, obojica će često bit na terenu, biće neka gomila trik akcija, ili će biti mnogo dobro, ili mnogo loše...nema sredine.



...Sa Vajominškog Univerziteta

502New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Ned 22 Nov 2020, 21:07

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Ovo danas je bas sredina 😁

503New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Čet 26 Nov 2020, 16:41

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

504New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pon 30 Nov 2020, 10:58

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Winston jeste kesa ali je za Hill-a Mahomes licno, ne kontam uopste sto igraju sa njim. Sreca njihova pa su im protivnici takvi kavi su u ova dva meca ali protiv bolje ekipe male su im sanse. Kamara u dve utakmice 1. hvatanje za -2 jarde, pa od mene bi dobio vise lopti. Winston mora da je ekstremno los bio na treninzima kad su se opredelili za Hilla.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

505New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pon 30 Nov 2020, 11:20

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ol' Dirty Bastard ::Winston jeste kesa ali je za Hill-a Mahomes licno, ne kontam uopste sto igraju sa njim. Sreca njihova pa su im protivnici takvi kavi su u ova dva meca ali protiv bolje ekipe male su im sanse. Kamara u dve utakmice 1. hvatanje za -2 jarde, pa od mene bi dobio vise lopti. Winston mora da je ekstremno los bio na treninzima kad su se opredelili za Hilla.
Najludje je sto kazu da je bio odlican na treninzima. Nego testiraju Hillove QB sposobnosti, za koje je i nama laicima jasno da ne postoje.

http://nfl.com/

506New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pon 30 Nov 2020, 13:05

Sirko

Sirko
VIP
VIP

NO ima sve bolju odbranu i prvenstveno ona im donosi pobede



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

507New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pon 30 Nov 2020, 19:36

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Ol' Dirty Bastard ::Winston jeste kesa ali je za Hill-a Mahomes licno, ne kontam uopste sto igraju sa njim. Sreca njihova pa su im protivnici takvi kavi su u ova dva meca ali protiv bolje ekipe male su im sanse. Kamara u dve utakmice 1. hvatanje za -2 jarde, pa od mene bi dobio vise lopti. Winston mora da je ekstremno los bio na treninzima kad su se opredelili za Hilla.
Nije bilo potrebe da Kamara provodi mnogo vremena na terenu u ova dva kola, a pogotovo sad protiv Denvera gdje se skoro nije bacalo.

508New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pet 18 Dec 2020, 18:35

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Cuo sam od onog Floria sa NBC Sports da je Payton obecao zapravo Hillu da ce biti drugi QB u timu jos pre nego sto je Winston dosao i da je ovaj zbog toga igrao a ne Winston. Naredne sezone ako Brees ne bude igrao borice se njih dvojica za prvog QB.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

509New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pet 18 Dec 2020, 18:44

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ol' Dirty Bastard ::Cuo sam od onog Floria sa NBC Sports da je Payton obecao zapravo Hillu da ce biti drugi QB u timu jos pre nego sto je Winston dosao i da je ovaj zbog toga igrao a ne Winston. Naredne sezone ako Brees ne bude igrao borice se njih dvojica za prvog QB.
Da,isto sam procitao. Malo cudno za pro sport da nekom obecas mesto, al dobro.

http://nfl.com/

510New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pet 18 Dec 2020, 19:33

Zver

Zver
VIP
VIP

Verovatno je imao predstavu da može pristojno da odmeni. Ne bi mu sigurno obećao da misli da će biti kao Brok Osvajler ili tako neko.

Ja sam slušao Riča kad je Hill trebao prvi put da startuje. Kaže da je on u nekom neobaveznom razgovoru sa Pejtonom još početkom sezone , s obzirom na situaciju kovid i slično, pitao ko će da menja Brisa ako mu se nešto desi. Kaže da mu je Pejton rekao da će, ukoliko bude tokom utakmice, zamena biti Vinston jer Hill radi dosta bitnih stvari kad nije QB, a da će, kad budu imali vremena da gejmplanuju starter biti Hill.



...Sa Vajominškog Univerziteta

511New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pon 21 Dec 2020, 09:16

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Saintsi dobro izgledali, mada sumnjam da mogu dobiti GB u gostima, ako dodje do tog meca u PO..kod kuce mogu svakog dobiti.

http://nfl.com/

512New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pon 21 Dec 2020, 09:18

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Brees je u jednom momentu bio 9/26, pravo cudo je kako nisu vise izgubili. Bas je lose izgledao.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

513New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Sub 02 Jan 2021, 18:57

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Saints placed Alvin Kamara on the reserve/COVID-19 list.

With that, Kamara probably won't play in the Saints' first round playoff game. He certainly won't suit up Sunday against the Panthers. Latavius Murray will operate as the Saints' top running back in Week 17 and in the team's opening playoff game, if Kamara in fact misses the contest.



New Orleans Saints - Page 21 Potpis

514New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Sub 02 Jan 2021, 19:21

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Steelers ::Saints placed Alvin Kamara on the reserve/COVID-19 list.

With that, Kamara probably won't play in the Saints' first round playoff game. He certainly won't suit up Sunday against the Panthers. Latavius Murray will operate as the Saints' top running back in Week 17 and in the team's opening playoff game, if Kamara in fact misses the contest.
Saints placed RB Latavius Murray on the reserve/COVID-19 list.

Murray, Dwayne Washington, FB Michael Burton, and the Saints RB coach were all ruled close contacts of Alvin Kamara. It leaves the Saints with Ty Montgomery as their likely Week 17 starter. Taysom Hill also figures to have a larger role in the run game.



New Orleans Saints - Page 21 Potpis

515New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Sub 02 Jan 2021, 20:05

Zver

Zver
VIP
VIP

Kako sam ja shvatio, Kamara će moći da igra ukoliko WC rundu budu igrali u nedelju, ako budu igrali u subotu onda ne.



...Sa Vajominškog Univerziteta

516New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Sub 02 Jan 2021, 20:07

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ogroman hendikep ako budu bez njega. A i bez Murray

http://nfl.com/

517New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pon 11 Jan 2021, 09:28

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Dobra odbrana, ali napad slabo. Mislim da ce ih TB ugaziti dvocifreno.

http://nfl.com/

518New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pon 11 Jan 2021, 09:56

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Opusti se Fićo i pogledaj oba meča ove godine Svetaca i Gusara još jednom...

Za vikend ide 3i dio...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

519New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pon 11 Jan 2021, 10:50

Sirko

Sirko
VIP
VIP

I ja mislim da NO dobija, zbog odbrane prvenstveno. Kontam sad da ce biti neizvesnije ali da ce dobiti



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

520New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pon 11 Jan 2021, 10:52

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa sumnjam da će biti 30 razlike ko zadnji put al da će ih u hendikepu opet izbambusat to hoće...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

521New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pon 11 Jan 2021, 10:57

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Tesko je jako dobiti isti tim 3 puta u sezoni, a Bris mi bas slabo deluje

http://nfl.com/

522New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pon 11 Jan 2021, 11:27

Zver

Zver
VIP
VIP

Ovo što igra Bris može i Blento da odigra, toliko je čovek prop'o...vadi ga što ima baš jak i popunjen roster oko sebe.



...Sa Vajominškog Univerziteta

523New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pon 11 Jan 2021, 11:46

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Kao sto smo vec pisali, da to nije Bris, davno bi bio bencovan.

http://nfl.com/

524New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pon 11 Jan 2021, 13:16

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Zver ::Ovo što igra Bris može i Blento da odigra, toliko je čovek prop'o...vadi ga što ima baš jak i popunjen roster oko sebe.


On barem ne gubi lopte kao Blento. Very Happy

525New Orleans Saints - Page 21 Empty Re: New Orleans Saints Pon 11 Jan 2021, 13:24

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Brees izgleda da je selotejpom povezan, imam osjecaj ds ce se od prvog jaceg hita raspast.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 21 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu