NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Liga Šampiona

+28
zvaljo
Pohovani feniks
Mean_Machine
ZippoZG
Danijel Lg
animal
Miki HOF
kb8
coa sensei
KPGS
penban
SymphonyX
Pit Bull
Raising Arizona
Mos Def
viking
Zona do trona
Parangal
dr.dule
Sirko
Vlado997
Zver
Peyton Manning
Niger iz huda
Cenci D
Steelers
Srbistuta
Bugi
32 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 40]

276Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Ned 07 Jun 2015, 17:06

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

@dr.dule

Napisao sam u #266 koji su timovi osteceni.

277Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Ned 07 Jun 2015, 23:07

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

@miki,
pravda za lemana!

samo da kazem i ja nesto.
Barca, sa triom napadaca od koji je jedan utajivao porez, drugi je doveden pod veoma sumnjivim okolnostima a treci i poslednji je doveden iako je uveden transfer ban.
Juve, klasicna mafiosi prica, izvaljeni da su namestali meceve (ko zna koliko je to trajalo) i samim tim je vec dosta receno.
Serem ti se na uefu!

278Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Ned 07 Jun 2015, 23:18

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Ima li jos ko da dodje da se izasere po barsi



STANE VAS SVE PRATI

279Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Pon 08 Jun 2015, 00:32

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

ja i po juveu

280Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Pon 08 Jun 2015, 06:04

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Uskoro ce da budu i za to oslobodjeni krivice.

Ako su oni jedini koji namestaju u Italiji, a Milan i Inter cisti u celoj situaciji roknucu se odmah.Skroz nerealno da oni najvise najebu, a da milanski duo prodje nekaznjeno i od toga najvise profitira Inter koji je nakon toga uspostavio dominaciju.Milanu prvo oduzeta LS, pa vracena pod sumnjivim okolnostima(igrali kvalifikacije) da bi te sezone oni osvojili.

281Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Pon 08 Jun 2015, 08:29

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Srbistuta ::ja i po juveu

pozdravljam dosljednost



STANE VAS SVE PRATI

282Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Pon 08 Jun 2015, 12:07

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Srbistuta ::ja i po juveu
Ti i ja uvijek kontra.

283Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Pon 08 Jun 2015, 12:07

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Spartacus ::Uskoro ce da budu i za to oslobodjeni krivice.

Ako su oni jedini koji namestaju u Italiji, a Milan i Inter cisti u celoj situaciji roknucu se odmah.Skroz nerealno da oni najvise najebu, a da milanski duo prodje nekaznjeno i od toga najvise profitira Inter koji je nakon toga uspostavio dominaciju.Milanu prvo oduzeta LS, pa vracena pod sumnjivim okolnostima(igrali kvalifikacije) da bi te sezone oni osvojili.
+1

284Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Pon 08 Jun 2015, 12:20

penban

penban
Moderator
Moderator

Spartacus ::Uskoro ce da budu i za to oslobodjeni krivice.

Ako su oni jedini koji namestaju u Italiji, a Milan i Inter cisti u celoj situaciji roknucu se odmah.Skroz nerealno da oni najvise najebu, a da milanski duo prodje nekaznjeno i od toga najvise profitira Inter koji je nakon toga uspostavio dominaciju.Milanu prvo oduzeta LS, pa vracena pod sumnjivim okolnostima(igrali kvalifikacije) da bi te sezone oni osvojili.

A Roma i poklanjanje satova sudijama pre sada vec 10 godina?
Tuzna je istina da svi nameštaju, samo je pitanje kada će koga uhvatiti...

Jeste Inter profitirao i AC Milan nije kažnjen koliko je trebalo, ali Juve je bio u centru svega i najveća krivica je pala na njih.

285Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Pon 08 Jun 2015, 12:31

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

I sta su sada postigli sa tim kada ce ta presuda da bude ukinuta?

Ili su svi krivi ili niko nije kriv, kada je vec Milan pomilovan zato sto je iza sebe imao Berluskonija inace bi i oni gadno najebali.Sve je to bilo planski uradjenoa, imas i za druge klubove dokaze ali u ovom slucaju svi su se bili urotili na Juve, Milan i Fiorentinu(ako se dobro secam).Postoji tu politicka pozadina samo mi je mrsko da kopam ko je tu sve bio umesan(ono sto je najbitnije izbacili su iz igre Modjija sto im je bila namera), citao sam o tome i iskreno vise verujem u tu pricu nego o tome sta su sve izneli italijanski mediji za koje se zna pod cijom su kontrolom bili.Preferirao sam ja Juve bas zato sto su ispali u Seriji B do kada se nisu povratili na tron, trenutno ne gotivim nikog preterano.

Jedno vreme nisam voleo milanske klubove, Milan vise u periodu kada je Gatuzo igrao za njih.Bili su mi veoma gotivni kada je Ronaldinjo igrao za njih.

286Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Pon 08 Jun 2015, 12:42

penban

penban
Moderator
Moderator

Ono sto je istina je da su u Seriji A preterali sa namestanjem i da je moralo nesto da se uradi. A sto se tice pozadina svega... mali smo mi da bi ikada to saznali, a licno ne volim previse teorije zavere. Sigurno ima istine u tome, Milan je imao Silvija koji je tada bio gazda cele Italije, pa je verovatno zbog toga zadržana sansa da se igra LS.

Ne znam, navijam za ACM jos od kada sam bio klinac, ali zasluzili su bili istu sudbinu kao Juve, druga liga i cao... ali dobro si rekao, nisu samo ta tri kluba kriva, vec ih ima jos tu

287Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Čet 30 Jul 2015, 17:31

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ako Barsa osvoji Usonju u skorijem periodu(a Real ne) sto se mene tice postace najveci klub u Evropi.Realov titule u periodu kada se fudbal malo igrao po Evropi(dosta slabija konkurencija pre svega) ne mogu uopste da budu sada toliko relevantne kada ih poredimo u ovom slucaju sa Barsom.

288Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Čet 30 Jul 2015, 18:19

penban

penban
Moderator
Moderator

Spartacus ::Ako Barsa osvoji Usonju u skorijem periodu(a Real ne) sto se mene tice postace najveci klub u Evropi.Realov titule u periodu kada se fudbal malo igrao po Evropi(dosta slabija konkurencija pre svega) ne mogu uopste da budu sada toliko relevantne kada ih poredimo u ovom slucaju sa Barsom.

Mozda u Spaniji... U Evropi je mnogo jaca konkurencija Smile

Recimo AC Milan ima vise LS od Barse, Bajern ima isti broj, ali vise finala LS...

289Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Čet 30 Jul 2015, 18:34

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Pa napisao sam ako osvoje jos jednog posto vec sada imaju pet, a vec sada su veci od tog monopolskog kluba.U ovom trenutku ne mogu da ih stavim ispred Reala.Milan ne znam gde bih rangirao u ovom trenutku, ali recimo da su u istoj ravni sa svim tim klubovima.

290Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Čet 06 Avg 2015, 00:49

penban

penban
Moderator
Moderator

Ovo veceras je trebalo doziveti!



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

291Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Čet 06 Avg 2015, 06:27

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

cestitam komsije. zadovoljan sam kada su ljudi srecni sa malim stvarima.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Liga Šampiona  - Page 12 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

292Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Čet 06 Avg 2015, 09:20

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Da nije bilo crvenog jos jednom bi se pokazalo da su luzerska ekipa.

Macvan bio u lozi, verovatno su fudbaleri odigrali za njegove neisplacene plate a gde ce kusur da ode ne znam.

293Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Čet 06 Avg 2015, 09:33

penban

penban
Moderator
Moderator

Spartacus ::Da nije bilo crvenog jos jednom bi se pokazalo da su luzerska ekipa.

Macvan bio u lozi, verovatno su fudbaleri odigrali za njegove neisplacene plate a gde ce kusur da ode ne znam.

Ne bih se slozio sa ovim. Momci su dali maksimum. Crveni karton skroz na mestu i to je sastavni deo igre, a sad pricati sta bi bilo kad bi bilo mislim da nema smisla.

Mali Zivkovic je demonstrirao klasu. Koji je ono biser mi toga nismo svesni.

294Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Čet 06 Avg 2015, 11:11

viking

viking
VIP
VIP

a moj Boranin Trujic ?? udjoh, dadoh gol, kraj..... Drool - baliti



Liga Šampiona  - Page 12 10628238_10152682700463035_8539326837381196049_n
http://www.vikings.com

295Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Čet 06 Avg 2015, 11:13

penban

penban
Moderator
Moderator

Izdominirao je Cool



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

296Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Čet 06 Avg 2015, 11:39

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::
Spartacus ::Da nije bilo crvenog jos jednom bi se pokazalo da su luzerska ekipa.

Macvan bio u lozi, verovatno su fudbaleri odigrali za njegove neisplacene plate a gde ce kusur da ode ne znam.

Ne bih se slozio sa ovim. Momci su dali maksimum. Crveni karton skroz na mestu i to je sastavni deo igre, a sad pricati sta bi bilo kad bi bilo mislim da nema smisla.

Mali Zivkovic je demonstrirao klasu. Koji je ono biser mi toga nismo svesni.

Cinjenica je da je crveni karton dosta olaksao posao i da se osetio taj igrac manje na terenu.Jos jednom bi bilo kao u prethodnih par godina, tako blizu a tako daleko.Ponovio bi se Genk, APOEL, oni drugi Kiprani i Ludogorec.

297Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Čet 06 Avg 2015, 11:47

penban

penban
Moderator
Moderator

Spartacus ::
penban ::
Spartacus ::Da nije bilo crvenog jos jednom bi se pokazalo da su luzerska ekipa.

Macvan bio u lozi, verovatno su fudbaleri odigrali za njegove neisplacene plate a gde ce kusur da ode ne znam.

Ne bih se slozio sa ovim. Momci su dali maksimum. Crveni karton skroz na mestu i to je sastavni deo igre, a sad pricati sta bi bilo kad bi bilo mislim da nema smisla.

Mali Zivkovic je demonstrirao klasu. Koji je ono biser mi toga nismo svesni.

Cinjenica je da je crveni karton dosta olaksao posao i da se osetio taj igrac manje na terenu.Jos jednom bi bilo kao u prethodnih par godina, tako blizu a tako daleko.Ponovio bi se Genk, APOEL, oni drugi Kiprani i Ludogorec.

Cinjenica je da taj momak nije napravio crveni da bi bio gol i to je start drugog poluvremena...

298Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Čet 06 Avg 2015, 12:19

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Remi nije sporan, bilo bi svakako nereseno do samog kraja(ili eventualno prime gol u nadoknadi vremena) ali Partizan nikako drugacije ne bi mogao da pobedi Rumune nego da oni dobiju crveni karton.Uvek im jedan gol fali za prolaz kada ekipe sa kojima igraju nisu slabije od njih i kao slag na tortu prime ga u nadoknadi.

Protiv skotskih analfabeta ce da imaju najbolje sanse za prolaz u LS, deluju mi da su slabiji od Steaue.Samo da izbegnu Bazel i Dinamo, mada sada mogu da igraju dosta rasterecenije posto su obezbedili jesen u Evropi.

To sto je ispalo par ekipa sa visokim koeficijentom iz LS moze da bude dobra stvar za Vosu.Videcemo za 10 sati da li ce Sautempton i Vest Hem da se uguraju medju nosiocima u cetvrtoj rundi.

299Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Čet 06 Avg 2015, 12:31

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

pa nisam siguran da bi bio gol. covek je otisao previse desno a igrac pored onog crvenog cokoladnog mu je vec bio u putanji . glup crveni. sve u svemu zasluzen prolaz.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Liga Šampiona  - Page 12 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

300Liga Šampiona  - Page 12 Empty Re: Liga Šampiona Pet 07 Avg 2015, 12:34

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Dobar zreb za Junajted, ne bi trebalo da bude puno mucenja sa Brizom.Leverkuzen-Lacio je definitivno derbi runde.

Po meni Partizan dobro prosao sa zrebom, jedino bi bolje prosao da je izvukao Seltik.Dinamo i Bazel su izbegli, a to su bila dva najnepozeljnija rivala.APOEL bolje sto nisu izvukli zbog njihove istorije.55-45 u korist Borisova za prolaz.

Da vidimo sada koga ce Dortmund i Vosa da izvuku, ovi prvi verovatno laganica.Vosa nadam se da izbegava Bilbao i Rumune.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu