NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Liga Šampiona

+28
zvaljo
Pohovani feniks
Mean_Machine
ZippoZG
Danijel Lg
animal
Miki HOF
kb8
coa sensei
KPGS
penban
SymphonyX
Pit Bull
Raising Arizona
Mos Def
viking
Zona do trona
Parangal
dr.dule
Sirko
Vlado997
Zver
Peyton Manning
Niger iz huda
Cenci D
Steelers
Srbistuta
Bugi
32 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 7 od 40]

151Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 12:11

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Spartakus,i pored SC, u NBA je uvek bilo super timova.

Jordan je za mene nesumnjivi GOAT, ali ja sam gledao u svim tim finalima Jordana uzivo u tv prenosu. Ti si imao 6 godina kada je Jordan uzeo poslednji prsten i bez ikakvog vredjanja i ljutnje,Jordana si mogao da gledas samo na youtube klipovima.

Jordan je igrao na super timu. Imao je Pipena,jednog od najboljeg odbrambenog igraca svih vremena i fantasticnu 2. opciju u napadu. Imao je Rodmana jednog od najboljih skakaca u istoriji lige, Kera,jednog od najboljih trojkasa u istoriji. I mozda i najboljeg trenera u istoriji.

Nisam ja fanatican,stavi na xtratime.org ili neki veliki svetski football forum poll. Ko je imao bolji WC?
Messi ili Di Maria? Da vidimo koji ce biti rezultati ljudi sirom sveta.

Inter bi ponovio da Murinjo nije zapalio,to je vec ona da je baba imala kitu.

Primera je trenutno najbolja liga na svetu. Valensija je ove godina pokazala snagu,nadigrala i Real i Barsu u gostima. Atletiko poslednjih par godina svima stvara pakao,Sevilja je jaka. Barsa je ove godine gubila kuci od Malage,gubila na strani bodove od tzv. malih ekipa.

Molim te mi nemoj reci da je engleska liga bolja. Uostalom,ako je bolja,zasto spanski timovi po pravilu dobijaju engleske u LS?

Da li je real bio na ivici ispadanja ili ne je irelevantno. Real je do proslog vikenda imao izuzetno realnu sansu da uzme duplu krunu. To je cinjenica.

152Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 12:13

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Danijel Lg ::ne znam
ja nisam fanatičan i ostalo ali reci da je mesi dobar samo zbog dobrog tima je ......
naravno da dobar tim čini igrača boljim i bez tima nema ni titula

jordan je prvih par godina igrao strašno ali dok nije File Džekoso preuzeo tim i doveo par dobrih igrača da donose vodu ništa od njegovih titula
jel zbog toga on manji igrač

Plus 1000.

153Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 12:22

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Spartacus ::Zaboravih jos jednu stvar da kazem, jedine ekipe koje ce moci da u kratkom periodu(recimo 5 godina) da osvoje LS su:Bajern, Barselona i Real.Prve dve zato sto iza njih stoje bogate regije, treci zato sto ce uvek da budu marketinski klub i nikada pare nece da predstavljaju problem.U ta tri kluba nikada nece da dodje do osipanja kadrova i gde ce zamene da budu slabije od igraca koji su dosli nego ce uglavnom da bude obrnuto.Ostale koje god da naprave zapazen uspeh, njihove najbolje igrace ce da progutaju vece ribe.Juventus ako kojim slucajem osvoji, nece dugo da zadrzi recimo Pogbu.Svaki tim koji iskoci u toj sezoni, ocekuje ga odlazak najboljih igraca.Ti veliki igraci nece da dozvole i da ti ''manji'' klubovi ulete u tu trku.Junajted da ima nekog pojedinca koji odskace puno, uzeo bi ga Real bas kao sto je radio ranije.Barsa trenutno jos nije u mogucnosti da tako nesto uradi(povezivala se sa Vidicem), ali ako ovako nastave finansijski da rastu to ce da bude pitanje vremena.Taj duel koja ta dva spanska giganta vode na poluostvru, prosirice se na globalnom nivou.Nismo bas ni daleko od toga, onog trenutka kada Barsa mazna igraca Junajtedu i Juventusu i povezuje se sa nekim igracem iz Bajerna, moci ce da se stavi u isti kos sa Realom po tom pitanju.



Uzmi 9 od 10 sezona u NBA. Koliko ekipa ima realnu sansu za titulu a koliko je tu epizodista u play-offu?

Da li stvarno mislis da je broj timova koji napadaju NBA titulu veci od broja ekipa koje realno mogu da osvoje LS?

154Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 12:36

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Sveukupno kada pogledas, da li Rodman, Pipen, Ker spadali u top 10 najboljih igraca bez obzira na kojoj su poziciji?Cavi i Inijesta na vrhuncu jesu bili najbolji na svojoj poziciji, Suarez i Nejmar trenutno spadaju u top 10.Zbog Cavija i Inijeste se pricalo kako je Buskets najbolji igrac na svojoj poziciji, a isto tako da je Pike najbolji stoper.Barsa da smatra da nekog igraca za kojeg smatraju da mogu da nadju boljeg, oni bi to vec uradili.Oni misle za vecinu svojih igraca da su medju najboljima na svojoj poziciji.Finansijska neogranicenost pravi veliku razliku izmedju evropskog fudbala i americkih sportova.

Nisam rekao da bi Murinjo ponovo pokorio Evropu, ali uzeo bi sest titula u jednoj sezoni sto bi ga izjednacilo sa Barsom.Isto dostizan ucinak kada ti se nekoliko stvari poklopi.Ti si sam rekao da je to veoma tesko.Pod odredjenim okolnostima neke ekipe mogu to da ostvare, Bajernu je isto malo falilo da osvoji sest, nego zajebo ih je Dortmund u Superkupu.Gvardiola izasao sa izmesanim sastavom, uopste mu nije bio bitan Superkup.

Nigde nisam rekao da je engleska jaca, ogroman je jaz u kvalitetu izmedju prva dva u Spaniji(sto se vidi u bodovnoj razlici) u odnosu na ostatak dok u Engleskoj nije takva situacija.Dobro Atletiko im se priblizio, ali opet izmedju prvog i sestog postoji ogormna razlika u kvalitetu, dok je u Engleskoj manja.Atletiko bi u Engleskoj bio najmanje drugi, ali svi ispod njega bi bili izvan top4.Spomenuo sam Engleze zato sto oni jedino mogu da imaju sedam trofeja u jednoj sezoni.Relevantno je kako igraju u ovoj godini, previse kikseva su napravili a da nisu taj za vikend tesko da bi opet osvojili.Naspram prve polusezone, ovu sada su odigrali razocaravajuce.

SC ne dozvoljaval Lejkersima, Bostonu i Cikagu da uzmu najbolje igrace iz OKC-a, Atlante i Vasingtona.Ne znam cemu poredjenje sa americkim sportovima posto postoji velika razlika izmedju ta dva.Nije stvar u tome, slican je broj contendera ali se oni smenjuju pa tako i sampioni dok u fudbalu uglavnom vidjas jedne te iste klubove i to tesko da moze da se promeni.U najboljem slucaju ce da se desi neki novi Dortmund ili Atletiko, ali najskuplji klubovi zato sto pokupe najbolje ce u vecini situacija da doguraju daleko u LS.Da Lejkersi mogu svakog igraca da dovedu kad im se prohte kao barsa od njihovog direktnog konkurenta prestao bih da pratim kosarku i bilo koji sport koji tako funkcionise bez finansijskih granica.

Suma sumarum, glavni preduslov za Barsine uspehe pored jakog sistema je finansijska nadmoc u odnosu na skoro sve timove.

155Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 12:42

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

možda su i xavi i iniesta među 10 najboljih zbog mesija ili ranije ronaldinja



STANE VAS SVE PRATI

156Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 12:55

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Nastavicemo i ovom na panelu na samitu,suvise je ovo dugacka tema... Very Happy

157Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 12:59

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

tresla se gora rodio se Juve. kada postave katanac od ping ponga iz katalonije nece ostati nista.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Liga Šampiona  - Page 7 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

158Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 13:03

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Vezni red je najbitnija pozicija u fudbalu, sa pojavom te dvojice Spanci su se probili na klupskom i reprezentativnom nivou i zabelezeli uspehe koje tesko da ce iko moci da ostvari u narednom periodu.Uostalom njih dvojica su odlicno sakrivali mane odbrane, sve je to doslo sa Gvardiolom i visokim posedom lopte.Tek kada je doslo do umora i zasicenja, Pike i kompanija su kiksirali u odbrani a do tada se o njima pricalo u superlativu.To se poklopilo bas sa godinama Cavija, zna se da Cavi vise nema ni kondicije ni snage za onakav presing.Sveukupno, Cavi malo iznad Inijeste.Generalno vezni red bi napadu(i odbrani) trebao da bude oslonac, a ne obrnuto tako da ne verujem da su Mesi i Ronaldinjo zbog njih bili znatno bolji.Kao sto rekoh oni su bili bitan sraf i u Spanskoj reprezentaciji.

159Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 14:16

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

kakav akademsko sportski panel ovde

milina čitati sučeljavanje stavova

160Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 14:22

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ne znam šta da kažem
šta bi čovjek trebao danas uraditi, bilo koji igrač da bi bip bolji od narkomana



STANE VAS SVE PRATI

161Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 14:26

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ja se rastopih od miline...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

162Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 14:28

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Danijel Lg ::ne znam šta da kažem
šta bi čovjek trebao danas uraditi, bilo koji igrač da bi bip bolji od narkomana

mesi probao
ostalo još da da 1000 golova al u jednoj sezoni



STANE VAS SVE PRATI

163Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 14:41

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Da se razumemo, ja sam dovoljno mator pa sam gledao Diega uzivo. Uglavnom za Argentinu I kad je igrao int. kupove(ukljucujuci razvaljivanje Zvezde od strane Barselone u sred Beograda koji sam gledao direktno na TVB)

I po meni je Diego jedan jedini  ali mislim da ga je mali prestigao

164Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 14:47

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Složio bi se s Mikyem...

Svi smo mi bili Mali Zeleni doxmo natjeravali po livadi bubamaru al ovo što Messi sada radi je uh...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

165Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 14:50

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

kb8 ::Složio bi se s Mikyem...

Svi smo mi bili Mali Zeleni doxmo natjeravali po livadi bubamaru al ovo što Messi sada radi je uh...

dok smo pimpali fuzbal palili smo se da smo Diego, osamdesetih

166Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 14:52

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Vlado997 ::
Zona do trona ::Za koga navijate veceras?
Juve, storia di un grande amore... Very Happy

Vidim opet smo underdog. Me like it a lot. Ima da im presudimo.
Rekoh, ne porekoh.

167Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 14:55

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Miki HOF ::
kb8 ::Složio bi se s Mikyem...

Svi smo mi bili Mali Zeleni doxmo natjeravali po livadi bubamaru al ovo što Messi sada radi je uh...

dok smo pimpali fuzbal palili smo se da smo Diego, osamdesetih

Upravo...

Iako sam ja više bio Kempes, Mario Kempes...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

168Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 14:56

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Kempes, Schuster, Rossi

a ko je branio Shilton

169Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 15:13

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Vidim akademsko-sportska diskusija bez mene... Khm, da počnem.

170Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 15:15

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::
Miki HOF ::zanimljiv susret Suareza sa Evrom i Chielinijem, zbog kojih je kombinovano legao suspenzije godinu dana... Very Happy
znaci dva puta ce da grize na mecu Very Happy
Uh, kakav duel. Vjerujem da će Vidal otpočetka staviti na znaje Suarezu na to ne pokušava... Very Happy

171Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 15:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Miki HOF ::Kempes, Schuster, Rossi

a ko je branio Shilton

Jok...

Luis Arconada...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

172Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 15:16

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Danijel Lg ::
Miki HOF ::Diego koji je osvojio Kup Šampiona krompir puta i usput narkoman

maradona mi je simpatičan ali reći da je najbolji fudbaler svih vremena u konkurenciji atomaca koji danas igraju je neozbiljno
Maradona je mogao da bude GOAT. U tome je bit, srž, suština...

173Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 15:39

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::Cavi je zbog godina postao igrac koji dosta ulazi sa klupe,Iniesta je do pre par nedelja imao dosta bledu sezonu. Sta za to vreme Messi uradi? Odigra sezonu iz snova.
Spartacus ::
Bili su njih dvojica, pa su ih odmenili Suarez i Nejmar.Ne kazem da je on iznadprosecan ili tako nesto, ali bez te dvojice njemu bi bilo teze da dodje do gola a i dodavanja sa kojima bi on odradio i kombinacije ne bi mogao da odradi prosle sezone sa Sancezom ili Pedrom zato sto su oni dve klase ispod njih.
Zona, Spartakus ti je praktično odgovorio na pitanje. Svaki velikan ima dobre saigrače oko sebe, oustalom, zadatak kluba je da dovedu dobre igrače oko njega.

174Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 15:41

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::
Navijači Reala su sinoć ispali veliki šupci. Oni zvižde u momentima kad je podrška njihovim ljubimcima najpotrebnija. A da ne pričam o njihovom odnosu prema Kasiljasu...

175Liga Šampiona  - Page 7 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 15:44

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

najgora publika, najljigaviji klub

oterali Capela i Heynkesa nakon sto su osvojili titulu odnosno LŠ

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu