NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Liga Šampiona

+28
zvaljo
Pohovani feniks
Mean_Machine
ZippoZG
Danijel Lg
animal
Miki HOF
kb8
coa sensei
KPGS
penban
SymphonyX
Pit Bull
Raising Arizona
Mos Def
viking
Zona do trona
Parangal
dr.dule
Sirko
Vlado997
Zver
Peyton Manning
Niger iz huda
Cenci D
Steelers
Srbistuta
Bugi
32 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 40]

176Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 15:45

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Parangal95 ::
Zona do trona ::
dr.dule ::
Zona do trona ::
dr.dule ::Juve dobija finale na dobro poznati italijanski smek

Juve ce dobro proci ako ne dobije 3 komada u finalu.


To ces gledati u mikijevom almanahu

Samo jos da objasnis sta ce muceni Kjelini da uradi kada se trio Barse u napadu zaleti na njega? I kako ce Pirlo kontrolisati igru u vezi kada nema snage za vise od 60 minuta?

Nikada nisam prepotentan i ne potcenjujem protivnika u velikim mecevima,ali ja bih bio sokiran ako bi se Barsa mucila u finalu.

Pogotovo sto nema teoretske sanse da Barsa potceni Juve i udje u mec opusteno.

Da ne ureknem,ali Mesi ce postati GOAT kao Jordan u kosarci ako Barsa osvoji jos jednu tripl krunu.



Nemogu vjerovat da još se podcjenjuje Juve . Pa i zbog tog podcjenjivanja su i došli do finala.Prvo ih je Borusija trebala razbit,pa monaco iznenadit a onda ih je i Real trebao satrat ali Juve je odigrao maestralno i Juve će bit prvak Europe a Messi dok ne osvoji svjetsko može držat poster od Diega u svojoj sobi ....
Sve si rekao što se imalo reći. Svi su podcjenjivali Juve prije meča sa Realom, posle prvog meča, a evo i posle ovog smo protiv Barce underdog. Ali ne smeta mi...

Obično ne izdvajam igrače posebno, svi su u Juveu igrali gladijatorski, ali moram da pohvalim Patrisa Evru. Kakvo požrtvovanje i kakva igra. Ubio je glavno oružje Bejla.

177Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 15:47

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Narkoman je sa Napolijem koji ne spada ni u prvih 5 talijanskih klubova po bogatstvu i uspjesima osvojio 2 kupa uefa i seriu a , u to vrime je kup uefa bio jaci od tadašnjeg kupa prvaka . Messi je genijalac ali on je Argentinac i po mome kriteriju mora osvojit svjetsko ako želi bit najbolji svih vremena i tu nema opravdanja . Pa nije on George Best pa da mora sa Sjevernom Irskom igrat Very Happy

178Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 15:49

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Parangal95 ::Narkoman je sa Napolijem koji ne spada ni u prvih 5 talijanskih klubova po bogatstvu i uspjesima osvojio 2 kupa uefa i seriu a , u to vrime je kup uefa bio jaci od tadašnjeg kupa prvaka . Messi je genijalac ali on je Argentinac i po mome kriteriju mora osvojit svjetsko ako želi bit najbolji svih vremena i tu nema opravdanja . Pa nije on George Best pa da mora sa Sjevernom Irskom igrat Very Happy


e jebiga sad Very Happy

179Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 15:50

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Tačno, Messiju još fali SP. Po mom mišljenju, Maradona je imao veći talenat i od Mesija i Ronalda, ali ga nikad nije u potpunosti iskoristio.

180Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 15:51

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

U pravu je Pajo, Evropa žudi za salary cap-om.

181Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 15:51

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

da osvoji SP pričaće se fali mu 20cm visine....

182Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 15:53

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Ma neka podcjenjuju al Barceloni neće bit lako , Juve uz Chelsea igra najbolju obranu trenutno a znamo da Barci ne leže takve ekipe . Cijelu ovu sezonu ekipe se nadigravaju sa Barcelonom pa popiju 3 komada ko Bayern . Talijani će odigrat svoj poznati "catenaccio" i oslanjat će se na kontre pa da vidimo ako će MSN uspit probit bunker .



Poslednji izmenio Parangal95 dana Čet 14 Maj 2015, 16:00, izmenjeno ukupno 1 puta

183Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 15:59

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player



Bila je puno manja razlika 89 kup eufa polufinale ( Napoli , Bayern Munich,Stutgart ,Dynamo Dresden)
89 Liga prvaka polufinale ( Real , Steaua , Galatasaray , Milan)

184Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 16:27

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Nemaju Argentinci ni Kopa Amerika, jbt mislio sam njima Sabelja jos selektor a on ih je napustio nakon SP sto je velika steta za njih.Hteo sam da kazem da bi Argentinci sa njim ove godine najverovatnije da osvoje, sa Martinom ce da bude veselo.

185Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 18:03

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Te rasprave ko je najbolji ikada nemaju kraja. Sto se mene tice retko kad ulazim u te rasprave jer mene samo jedna stvar interesuje, kojeg bi igraca pre gledao kako igra. Da li bolji Mesi ili Ronaldo ne znam ali znam da bi radije gledao 10 Mesijevih meceva nego jedan Ronaldov. Svaka Ronaldu cast za sve ali njegova igra je prilicno jednodimenzionalna i po meni nezanimljiva. Ono sto Mesi radi na terenu je lepota i prosto ga je uzivanje gledati. Neverovatna kontrola, raznovrsni golovi, odlicne asistencije... Cak mogu da navedem jos minimum 4 igraca koje bi gledao pre Ronalda, tipa pravi Ronaldo, Ronaldinjo, Anri i Zidan a ima ih mozda i jos. To su igraci koji mozda nisu statisticki bolji od Ronalda ali su majstori igre i za mene licno Ronaldinjo je najbolji ikad jer to je covek zbog kojeg sam zavoleo fudbal. Za ranije igrace tipa Maradona i Pele i njihovo poredjenje sa Mesijem i Ronaldom necu da komentarisem jer nisam ih nisam ni gledao.

I napravio bi slicnu paralalu sa NBA. Ono poredjenje Lebron i Kobi mi je slicno sa poredjenjem Mesi i Ronaldo. Dakle pre bi gledao 15 meceva Kobija u najboljim danima nego Lebrona.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

186Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 21:12

Sirko

Sirko
VIP
VIP

ove duze postove ni ne trudim se da procitam, o tome koje koza.

brale uvek ce ljudi imati potrebu da guraju svog favorita i takvih rasprava ce uvek biti...

Negde pre par godina sam prestao razmisljati o GOATovima... jebes to...


Sto se tice finala, Juve osvaja. Na koji način? Ne znam, ali osvaja.



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

187Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 21:20

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Vlado997 ::
Zona do trona ::Cavi je zbog godina postao igrac koji dosta ulazi sa klupe,Iniesta je do pre par nedelja imao dosta bledu sezonu. Sta za to vreme Messi uradi? Odigra sezonu iz snova.
Spartacus ::
Bili su njih dvojica, pa su ih odmenili Suarez i Nejmar.Ne kazem da je on iznadprosecan ili tako nesto, ali bez te dvojice njemu bi bilo teze da dodje do gola a i dodavanja sa kojima bi on odradio i kombinacije ne bi mogao da odradi prosle sezone sa Sancezom ili Pedrom zato sto su oni dve klase ispod njih.
Zona, Spartakus ti je praktično odgovorio na pitanje. Svaki velikan ima dobre saigrače oko sebe, oustalom, zadatak kluba je da dovedu dobre igrače oko njega.

Nije mi odgovorio. Very Happy

Da krenemo redom,Suarez je bio suspendovan u pocetku sezone. Kada se vratio,trebalo mu je vremena da udje u formu,to je sasvim normalno. Nejmar je u ovoj godini imao jako los period,Enrike je u jednom momentu hteo da ga stavi na klupu. I dodajmo tome, Cavija koji je dosta ulazio sa klupe i iniestu koji je do pre par nedelja igrao dosta bledo. Koji je igrac vukao ekipu tokom ovih perioda?

Mislim,po vasoj logici, Mesi i Barsa bi tokom tih perioda trebali da budu bledi,a nisu bili...

Jedna jako vazna stvar se zaboravlja kada se spominje Mesi. Ne samo da Mesi ima do sada nevidjenu kombinaciju kreacije i golgeterskog ucinka. On ima sve sto je potrebno da za 2 ili 3 godine,ako bude potrebno,zaigra i u veznom redu. Pregled igre,pas, dribling, ma ima sve zivo.

Mesi sa 17 godina. Protiv Juventusa koji bi demolirao ovaj danasnji Juventus. U pitanju je bio trofej Gampara,prijateljska utakmica,ali pogledajte sa kojim intenzitetom se igra utakmica.


188Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 21:22

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Vlado997 ::Tačno, Messiju još fali SP. Po mom mišljenju, Maradona je imao veći talenat i od Mesija i Ronalda, ali ga nikad nije u potpunosti iskoristio.

Nadam se da govoris o pravom Ronaldu.

189Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 21:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zona do trona ::
Vlado997 ::Tačno, Messiju još fali SP. Po mom mišljenju, Maradona je imao veći talenat i od Mesija i Ronalda, ali ga nikad nije u potpunosti iskoristio.

Nadam se da govoris o pravom Ronaldu.

pravi Ronaldo? mozda je imao veci talenat od CR, al kad se pogleda broj golova i milion drugih stvari CR je pravi Ronaldo
upravo i cenim CR najvise sto svi pricaju da nije bio najtalentovaniji igrac u generaciji, a dosao je tu gde jeste

http://nfl.com/

190Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 21:33

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Takodje bih jos dodao da je CR prvi igrac koji je ucestovao u preko 100 golova u LS, znaci golovi i asistencije
a posto on i Mesi imaju identican broj golova, onda znaci da on ima vise asistencija u LS od Mesija

http://nfl.com/

191Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 21:56

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::
Zona do trona ::
Vlado997 ::Tačno, Messiju još fali SP. Po mom mišljenju, Maradona je imao veći talenat i od Mesija i Ronalda, ali ga nikad nije u potpunosti iskoristio.

Nadam se da govoris o pravom Ronaldu.

pravi Ronaldo? mozda je imao veci talenat od CR, al kad se pogleda broj golova i milion drugih stvari CR je pravi Ronaldo
upravo i cenim CR najvise sto svi pricaju da nije bio najtalentovaniji igrac u generaciji, a dosao je tu gde jeste

Pravi Ronaldo je igrao jednu sezonu u Barsi. U timu Barse koji po talentu ne moze da se priblizi ovom timu Barse. I opet je dao 30 plus golova. Lazni Ronaldo bi u toj situaciji na pola sezone trazio transfer u drugi tim. O broju golova necu ni da pricam.

Ronaldo je terorisao seriju A kada je seria A bila top liga, ubedljivo najbolja liga sto se tice kvaliteta odbrambenih igraca.

Probaj da nadjes na netu tekme Nemacke na SP 2002. Kahn je branio kao nenormalan. Njegove odbrane na tom turniru su nesto najbolje od bilo kog golmana kog sam ja gledao tokom nekog velikog turnira. Do samog finala, Kahn je primio samo jedan gol, moram jednom proveriti,da li je neka ekipa usla u finale nekog mundijala primivsi samo jedan gol?

Onda je dosao Ronaldo,jedan jedini Ronaldo. Poslao dva hirurski precizna udarca i resio finale. Zlocin je smatrati da je lazni Ronaldo bolji igrac od pravog Ronalda.

192Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 21:57

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

pročitah da je nekada kup uefa bio ozbiljnije takmičenje od kupa prvaka

oće to tako



STANE VAS SVE PRATI

193Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 22:15

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

onaj kup uefa 80tih je i bio u rangu tadasnjeg kupa sampiona.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Liga Šampiona  - Page 8 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

194Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 22:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zona do trona ::
Peyton Manning ::
Zona do trona ::
Vlado997 ::Tačno, Messiju još fali SP. Po mom mišljenju, Maradona je imao veći talenat i od Mesija i Ronalda, ali ga nikad nije u potpunosti iskoristio.

Nadam se da govoris o pravom Ronaldu.

pravi Ronaldo? mozda je imao veci talenat od CR, al kad se pogleda broj golova i milion drugih stvari CR je pravi Ronaldo
upravo i cenim CR najvise sto svi pricaju da nije bio najtalentovaniji igrac u generaciji, a dosao je tu gde jeste

Pravi Ronaldo je igrao jednu sezonu u Barsi. U timu Barse koji po talentu ne moze da se priblizi ovom timu Barse. I opet je dao 30 plus golova. Lazni Ronaldo bi u toj situaciji na pola sezone trazio transfer u drugi tim. O broju golova necu ni da pricam.

Ronaldo je terorisao seriju A kada je seria A bila top liga, ubedljivo najbolja liga sto se tice kvaliteta odbrambenih igraca.

Probaj da nadjes na netu tekme Nemacke na SP 2002. Kahn je branio kao nenormalan. Njegove odbrane na tom turniru su nesto najbolje od bilo kog golmana kog sam ja gledao tokom nekog velikog turnira. Do samog finala, Kahn je primio samo jedan gol, moram jednom proveriti,da li je neka ekipa usla u finale nekog mundijala primivsi samo jedan gol?

Onda je dosao Ronaldo,jedan jedini Ronaldo. Poslao dva hirurski precizna udarca i resio finale. Zlocin je smatrati da je lazni Ronaldo bolji igrac od pravog Ronalda.

gledao sam taj mec uzivo, secam se svega
Ronaldo je sjajan, al povrede, posle kilaza i ostalo su ga unistile...sto se nece desiti masini kakva je CR

http://nfl.com/

195Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 22:21

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Danijel Lg ::pročitah da je nekada kup uefa bio ozbiljnije takmičenje od kupa prvaka

oće to tako

Jedna stvar stoji. Tada je u kup sampiona isao samo prvak. Mnogo puta se desavalo da prvak iz najmocnijih liga u sledecoj sezoni bude slabiji od vise ekipa koje su igrale kup uefa.

196Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 22:23

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Maricu,u pravu si za povrede. Poenta je da lazni Ronaldo nikada nece dostici verziju pravog Ronalda kada je igrao zdrav i kada je bio fit.

197Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 22:25

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zona do trona ::Maricu,u pravu si za povrede. Poenta je da lazni Ronaldo nikada nece dostici verziju pravog Ronalda kada je igrao zdrav i kada je bio fit.
slazem se
ali i izdrzljivost i slicne stvari uticu na velicinu nekog igraca
zamisli da je Rafa zdrav kroz celu karijeru, imao bi 20+ GS...ali nije i nece imati
razumes sta hocu da kazem

http://nfl.com/

198Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 22:30

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::
Zona do trona ::Maricu,u pravu si za povrede. Poenta je da lazni Ronaldo nikada nece dostici verziju pravog Ronalda kada je igrao zdrav i kada je bio fit.
slazem se
ali i izdrzljivost i slicne stvari uticu na velicinu nekog igraca
zamisli da je Rafa zdrav kroz celu karijeru, imao bi 20+ GS...ali nije i nece imati
razumes sta hocu da kazem

Razumem.

Cekaj,zar Rafa nije GOAT?

Ne podnosim tenis,ali mi se cini da je covek osvojio 9-10 French opena uzastopce. Tako sam nesto procitao. To niko nikada nece uraditi na nekom GS turniru.

199Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Čet 14 Maj 2015, 22:54

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zona do trona ::
Peyton Manning ::
Zona do trona ::Maricu,u pravu si za povrede. Poenta je da lazni Ronaldo nikada nece dostici verziju pravog Ronalda kada je igrao zdrav i kada je bio fit.
slazem se
ali i izdrzljivost i slicne stvari uticu na velicinu nekog igraca
zamisli da je Rafa zdrav kroz celu karijeru, imao bi 20+ GS...ali nije i nece imati
razumes sta hocu da kazem

Razumem.

Cekaj,zar Rafa nije GOAT?

Ne podnosim tenis,ali mi se cini da je covek osvojio 9-10 French opena uzastopce. Tako sam nesto procitao. To niko nikada nece uraditi na nekom GS turniru.
Imas pice za ovo Very Happy
jeste medju top 5, ali malo njih, ne racunajuci nas navijace, ga bas stavlja kao GOAT
osvojio je 9 RG,nije uzastopce,jedna godina pauze je bila,a  nadam se da ce biti i 10+ titula
uglavnom dosta njih ga vezuje iskljucivo kao kralja sljake, a procitao sam podatak da kad bi se obrisali svi rezultati sa sljake i dalje bi bio top 10 u vecini kategorija
takodje ono zasto on mora uci u raspravu za GOAT je pozitivan H2H sa svim glavnim rivalima
sve je to tesko odrediti i kao sto rekoh vec par puta, navijanje igra veliku ulogu
vise mi se dopadaju top 3,5,10 liste nego izdvajanje bas jedne osobe

http://nfl.com/

200Liga Šampiona  - Page 8 Empty Re: Liga Šampiona Pet 15 Maj 2015, 09:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Liga Šampiona  - Page 8 11260707_966693326683656_4446376113304438094_n

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu