NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

+24
Mos Def
Zona do trona
mardok
evatim89
Bugi
el maestro
STP
Jacob
Vlado997
Miki HOF
Steelers
Zver
Sirko
Nik88
Niger iz huda
kb8
dr.dule
Danijel Lg
Peyton Manning
SymphonyX
Lomljiv u struku
Pit Bull
Srbistuta
Raising Arizona
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 40 ... 44  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 37 od 44]

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Zona do trona ::Doktore, veceras je Mayock pricao kako su ga kao rookie-ja Steelersi cut-ovali. Spakovali njega i jos devetoricu u kombi i odvezli na najblizi aerodrom. Very Happy

Brad Bars? nemoj zezati da takvu koledz zverinu spakuju u kombi.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 37 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 37 Bilde?Site=U0&Date=20101002&Category=PKR07&ArtNo=101002022&Ref=AR&MaxW=300&Border=0&Green-Bay-Packers-Cullen-Jenkins-deserves-new-contract-must-patient

penban

penban
Moderator
Moderator

Eagles lose Travis Long to torn ACL for second straight year



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 37 Pool

...Balkan 24 Very Happy



Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 37 Potpis

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Spanci sa onim hjihovim fatalnim interceptado! Very Happy

Saudijci su stari prijatelji Amera.

NFL bolje da pravi tim u Brazilu nego u Londonu,Berlinu ili gde vec u Evropi.

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Steelers ::Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 37 Pool

...Balkan 24 Very Happy
Očekivao sam germane ispred Britanaca i koji kurac su Korejci tu na listi?

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Juzna Koreja ti je post WW II americka tvorevina.

Zver

Zver
VIP
VIP

sve je ovo apsolutno nerealno. Jedini validan podatak je procenat stanovništva koji prati NFL. Veći je jedan milion u zemlji koja ih ima pet miliona stanovnika, nego deset miliona u zemlji koja ih ima sto miliona.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

IPA ::sve je ovo apsolutno nerealno. Jedini validan podatak je procenat stanovništva koji prati NFL. Veći je jedan milion u zemlji koja ih ima pet miliona stanovnika, nego deset miliona u zemlji koja ih ima sto miliona.

Ne mozes tako gledati.

Milion konzumenata u zemlji od 5 miliona ti je manje-vise maxed out produkt,tj. tu nema nekog prostora za sticanje jako puno novih potrosaca.

U zemlji od 100 miliona, da ne kazem 200 plus miliona, govorimo o potencijalnoj zlatnoj koki za 20-30 godina...

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::Au,kakvo prskanje sa Steelersima na NFLN. 15 minuta prikazuju igrace kako se istezu na travi,a moja Arizona od pocetka trening kampa nije prikazana ni 60 sekundi. Surprised

Jos je Mayock na nekim teskim drogama, svaki nepoznati igrac Steelersa ce biti steal, svi su fenomenalni, ovi sto su bili povredjeni ce se vratiti jaci nego ikad itd.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yinzcam.nfl.cardinals
+ strim Zone https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bleacherreport.android.teamstream
ili na kompu http://bleacherreport.com/arizona-cardinals
i ne beri brige.

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Hvala Vlado. Cool

Meni je ovih dana upaljen iskljucivo NFLN.

Zver

Zver
VIP
VIP

ima smisla to što pišeš, ali iz ugla projektovanog profita koji NFL može napraviti.
Ja sam razumeo da nas ovde zanima pitanje "gde je NFL najpopularniji/najgledaniji" van USA, a za to je mnogo realniji pokazatelj procentualni od apsolutnog iznosa.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::

NFL bolje da pravi tim u Brazilu nego u Londonu,Berlinu ili gde vec u Evropi.

Sa ovom izjavom se ne bih slozio iz dva razloga.Prvo zato sto znamo kakve su ekonomske sile Engleska i Nemacka.Drugo zato sto bi bila veca gledanost u Evropi nego u Juznoj Americi zato sto Evropa ima dosta vise NFL fanova samo je pitanje koje bi tv stanice to hipoteticki prenosile.Evropa kao trziste je dosta atraktnvnije od Juzne Amerike.

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Ovaj strim ti okuplja vijesti sa nekoliko sajtova plus imaš tviter ubačen u njemu. Tako da je otprilike imam 4-5 sajtova sa kojih čitam vijesti i na tviteru imam nekolicinu novinara koji su reporteri 24/7

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Spartacus ::
Zona do trona ::

NFL bolje da pravi tim u Brazilu nego u Londonu,Berlinu ili gde vec u Evropi.

Sa ovom izjavom se ne bih slozio iz dva razloga.Prvo zato sto znamo kakve su ekonomske sile Engleska i Nemacka.Drugo zato sto bi bila veca gledanost u Evropi nego u Juznoj Americi zato sto Evropa ima dosta vise NFL fanova samo je pitanje koje bi tv stanice to hipoteticki prenosile.Evropa kao trziste je dosta atraktnvnije od Juzne Amerike.

Mislim da su Kanada,Meksiko i Brazil atraktivnija trzista od Engleska,Nemacke i recimo Francuske.

Engleska i Nemacka jesu top ekonomske sile,ali nemoj zaboraviti, NFL je pokusavao jos tokom 80-ih da napravi ekspanziju u Nemackoj.
Tokom 90-ih bila je liga koja je neslavno zavrsila,prazni stadioni itd.
Danas je 2015. i dalje nemas tim u Evropi, ne znaci ako su neke zemlje bogate da ce njihovo stanovnistvo prihvatiti NFL.

Evropa nece imati vise NFL fanova, pa pogledaj i samo ovu statistiku gde su Meksikanci i Brazilci u vrhu. Kanada + Meksiko + Brazil bi oduvali bilo koji broj evropskih fanova,to je cinjenica.

I nemoj sada da mi pocnes spiku kako su ljudi u Meksiku i Brazilu sirotinja... Very Happy

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Pogledaj siru sliku i sve zemlje koje se nalaze u istoj vremenskoj zoni ili +1 ili -1(Rusija je +3 u odnosu na Britaniju ali shvatas poentu) i koliko je to zapravo marketinska atraktivnija lokacija nego bilo sta juzno od SAD-a..Kanada nikako ne moze da bude u istoj ravni sa Brazilom i Meksikom.Nije samo stvar staviti u toj i toj zemlji da se igra, gledas celokupni potencijal a tim u Londonu ce da gledaju sve evropske zemlje od Islanda do Rusije.Dosta celokupno visi zivotni standard nego sve sto je juzno od SAD-a.Evropa ima 53 zemlje ako nisam pogresio broj, Kanada moze ali ih Amerikanci ne uzimaju za ozbiljno, nisu sirotinja Brazilci i Meksikanci(mi smo sirotinja), ali spadaju u grupu zemalja u razvoju.Cak je i nasa zemlja naspram dobrog dela drzava iz Amerike civilizacija.

Ne gledam samo iz te perspektive kakva je popularnost u jednoj zemlji, nego na celom kontinentu zbog vremenski zona.

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Duzina puta,troskovi transporta, jasno govore u korist Kanade i Meksika. Plus,to mi je nekako i jedini realan scenario gde mogu da vidim uspeh NFL na duze staze. Jako sam sumnjicav i prema Brazilu.

Evropu ne zanima NFL na duze staze,ponavljam,Evropa je vec imala projekat koji je i vise nego propao.

Jedno je odigrati 2-3 utajkmice tokom sezone na Vembliju,drugo je puniti tribine cele sezone iz godine u godinu.

Gresis za Kanadu, pa malo je falilo da Billsi zavrse u Torontu. Apsolutno vidim buducnost u kojoj ce Toronto,Montreal,Calgary ili neki drugi grad imati svoje timove.

Ljudi od Islanda do Rusije ce da gledaju tim iz Londona? Spartakus,realno, ogromna vecina muske populacije u Evropi ne zna ni osnovna pravila AF, kako da ne, pratice taj tim sa ushicenjem. Very Happy

Sa druge strane,Kanada ima CFL,koji iako ima drugacija pravila od NFL, isto tako moze da se pohvali popunjenim tribinama. Tranzicija iz CFL u NFL bi bila super glatka za bilo koji veci grad u Kanadi.

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Zona do trona ::Sa druge strane,Kanada ima CFL,koji iako ima  drugacija pravila od NFL, isto tako moze da se pohvali popunjenim tribinama. Tranzicija iz CFL u NFL bi bila super glatka za bilo koji veci grad u Kanadi.

mislim da imaju neki dogovor 2 lige o medjusobnom neurusavanju i pojavljivanju na tudje trziste, pa shodno tome trenutno su male sanse da neka ekipa se preseli (trajno) u kanadu



Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 37 Potpis

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Veoma potcenjujes faktor vremenske zone, ako prebacis fransizu u Meksiku, Kanadi ili Brazilu samo ces u toj jednoj zemlji da povecas popularnost.U Evropi je takav efekat visestruki, jer ce taj tim da igra u gledljivom terminu za sve vremenske zone i nece da bude kasno.Isti takav argument ja mogu da ti kazem za Ameriku, uostalom Brazil, Meksiko i Kanada imaju vecu populaciju nego bilo koja evropska zemlja, u istoj ili slicnoj vremenskoj zoni se nalaze tako da sa te strane ti rezultati oko popularnosti su ocekivani.Razlika je samo u tome sto mi nismo u istoj vremenskoj zoni, pa otud i manji interes.Da se popularise neki sport koji ce pretezno da se igra u Evropi pre bi ljudi zapamtili pravila tog sporta nego americkog fudbala.

Kanadjane najvise jebe porez, sa te strane ce oni da budu na gubitku zato sto bi za neke igrace morali da plate vise nego bilo koji tim iz SAD-a.Ne mozes popularnost da posmatras kroz te tri zemlje, nego da obuhvatis i njihove komsijske zemlje.Ja recimo uopste nisam uzeo u obzir Afriku zato sto su naspram Evrope irelevantni.Bez obzira iz koje zemlje da dodje, taj predstavnik iz Evrope bi privukao vecu paznju nego neki ic Centralne, Juzne Amerike ili Kanade.

Kada sam rekao da ih ne shvataju ozbiljno, generalno i jeste tako zato sto su im stalni predmet sprdnje sa bilo kog aspekta.Sem Toronta, Vankuvera i Montreala, ostali gradovi su premala trzista.

Kako to da do sada nijedan mec se ne odigrava u jednoj od te tri zemlje?

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Spartacus ::Veoma potcenjujes faktor vremenske zone, ako prebacis fransizu u Meksiku, Kanadi ili Brazilu samo ces u toj jednoj zemlji da povecas popularnost.U Evropi je takav efekat visestruki, jer ce taj tim da igra u gledljivom terminu za sve vremenske zone i nece da bude kasno.Isti takav argument ja mogu da ti kazem za Ameriku, uostalom Brazil, Meksiko i Kanada imaju vecu populaciju nego bilo koja evropska zemlja, u istoj ili slicnoj vremenskoj zoni se nalaze tako da sa te strane ti rezultati oko popularnosti su ocekivani.Razlika je samo u tome sto mi nismo u istoj vremenskoj zoni, pa otud i manji interes.Da se popularise neki sport koji ce pretezno da se igra u Evropi pre bi ljudi zapamtili pravila tog sporta nego americkog fudbala.

Kanadjane najvise jebe porez, sa te strane ce oni da budu na gubitku zato sto bi za neke igrace morali da plate vise nego bilo koji tim iz SAD-a.Ne mozes popularnost da posmatras kroz te tri zemlje, nego da obuhvatis i njihove komsijske zemlje.Ja recimo uopste nisam uzeo u obzir Afriku zato sto su naspram Evrope irelevantni.Bez obzira iz koje zemlje da dodje, taj predstavnik iz Evrope bi privukao vecu paznju nego neki ic Centralne, Juzne Amerike ili Kanade.

Kada sam rekao da ih ne shvataju ozbiljno, generalno i jeste tako zato sto su im stalni predmet sprdnje sa bilo kog aspekta.Sem Toronta, Vankuvera i Montreala, ostali gradovi su premala trzista.

Kako to da do sada nijedan mec se ne odigrava u jednoj od te tri zemlje?



Igrali Arizona i SF mec regularne sezone jos pre 10 godina na Asteka stadionu,secam se da sam od jednog lika iz Sremske Mitrovice narucivao disk te tekme.

Billsi su ti igrali mec regularne sezone u Torontu prosle sezone.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

gledao taj mec preko spanaca.

jos malo pa hof mec




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 37 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

dr.dule ::gledao taj mec preko spanaca.

jos malo pa hof mec


Jos malo. Cool

Foster se povredio u kampu, propusta minimum 8 meceva regularne sezone.

penban

penban
Moderator
Moderator

Zona do trona ::Au,kakvo prskanje sa Steelersima na NFLN. 15 minuta prikazuju igrace kako se istezu na travi,a moja Arizona od pocetka trening kampa nije prikazana ni 60 sekundi. Surprised

Jos je Mayock na nekim teskim drogama, svaki nepoznati igrac Steelersa ce biti steal, svi su fenomenalni, ovi sto su bili povredjeni ce se vratiti jaci nego ikad itd.

Koliko si im puta pisao zbog ovoga? Ubise sinoc sa Arizonom i time kako imaju novu kujnu Very Happy

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::
Zona do trona ::Au,kakvo prskanje sa Steelersima na NFLN. 15 minuta prikazuju igrace kako se istezu na travi,a moja Arizona od pocetka trening kampa nije prikazana ni 60 sekundi. Surprised

Jos je Mayock na nekim teskim drogama, svaki nepoznati igrac Steelersa ce biti steal, svi su fenomenalni, ovi sto su bili povredjeni ce se vratiti jaci nego ikad itd.

Koliko si im puta pisao zbog ovoga? Ubise sinoc sa Arizonom i time kako imaju novu kujnu Very Happy


Cool

penban

penban
Moderator
Moderator

Cardinals’ Michael Floyd out 3-5 weeks with hand injury



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 37 od 44]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 40 ... 44  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu