NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Wild Card Weekend

+36
kb8
Zver
Lomljiv u struku
lemi
Pit Bull
Niger iz huda
Steelers
Minitron
El Jefe runs San Diego
Kovac
leonida
Ljuba90
TMH34
Remblender
Srbistuta
L.Davis
Pohovani feniks
maminho
KPGS
Palermo
Чизхед
STP
Mifoche
Raising Arizona
zokiruma
SymphonyX
Sirko
black & silver
Monta Ellis #8
Mos Def
viking
Vlado997
Miki HOF
Freak
ex-damir
Danijel Lg
40 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 22 od 42]

526Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 09:42

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Sunday's play-off clash between the Green Bay Packers and San Francisco 49ers could be the coldest game in NFL history.

527Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 10:18

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

jebote razbismo se



STANE VAS SVE PRATI

528Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 10:28

penban

penban
Moderator
Moderator

Veceras navijam za CIN
Mislim da nam je lakse sa njima nego sa IND



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

529Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 11:02

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

 Znao sam da će NO ovo da dobije. Ja gledao samo prvo poluvrijeme, pa zaspao. Mnogo sam propustio. Kako je odbrana Svetaca zaustavila Mekoja. Svaka cast

530Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 11:09

penban

penban
Moderator
Moderator

Svaka cast NO
I ako sam nakon ispiranja mozga od strane analiticara malo vise naginjao ka pobedi PHI nije mi previse zao. Odlicne utakmice sinoc, da vidimo sta nas ceka veceras.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

531Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 11:11

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::Svaka cast NO
I ako sam nakon ispiranja mozga od strane analiticara malo vise naginjao ka pobedi PHI nije mi previse zao. Odlicne utakmice sinoc, da vidimo sta nas ceka veceras.
Još bolje.

532Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 11:33

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Gledam drugo poluvrijeme NO-PHI i ne mogu da vjerujem kakva je mrtva tišina zavladala u Fili nakon FG Grejema. Very Happy

533Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 15:33

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

ja sam jos pod utiskom utakmice izmedju KC i IND i druga je bila dobra ali ova prva ulazi u anale NFL. toliko je KC bio osakacen sa povredama da je to strasno, ali videli smo da aleksa ume da bude kreativan, da ume i da trci i da ce sledece sezone biti samo bolji. veceras cemo gledati mozda manje interesatne tekme ali ona sinoc je dila dovoljno dobra za ceo vikend Very Happy

534Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 15:35

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

ja sam zadnja 2 meseca bio siguran da ce KC ici na IND i da ce dobiti, dobra tekma.

535Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 15:39

Monta Ellis #8

Monta Ellis #8
NFL Star
NFL Star

Kakvo li je vreme u GB i CIN...to ce biti zanimljivo....

536Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 15:44

Чизхед


NFL Player
NFL Player

 albino Get up, get loud, Lambeau Leap into the crowd x4 ratoboran 

537Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 15:48

Monta Ellis #8

Monta Ellis #8
NFL Star
NFL Star

Kako ce vas napuniti SF  Very Happy

 Razz Razz

538Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 16:24

black & silver

black & silver
NFL Star
NFL Star

Sinoć su bile ludačke tekme.Strašan come back Koltsa,mada je to meni više poslijedica ne vjerovatnog pada DEF poglavica nego strašni napad Laka i družine.Jeste da su igrači Čifsa imali pehove sa povredama ali mogli su to i bolje.Mislim da su se nekako sami predali i prije nego što se završila tekma.Ko god bude igrao sa Koltsima u Div. PO zgaziće ih jer ako Pejton ili Tom odu na +28 čisto sumnjam da ovi mogu istopiti tu prednost.Ali zato su Sveci pozitivno iznenadili,jeste da su im silni stručnjaci davali 1% šanse oni dobiše.  Smile  Sada idu na noge  Seattle  ,da li i njih mogu dobiti? Ja nešto kontam da mogu.Jeste da su ih ovi razbili prije jedno mjesec dana ali PO je PO.

539Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 16:52

Minitron

Minitron
Standardan
Standardan

Rekao bih da je playoff početak poslužio kao fin povod za priključivanje forumu. I to kakav početak.  Svaka cast 

Mislim da su Coltsi u toliko mečeva bili deprimirajući, da smo svi zaboravili kako su ove sezone savladali dva glavna konkurenta za titulu (Denver i Seattle) i u San Fran otišli po pobjedu koju niko nije očekivao.

Sinoć sam poslije onog 'nail in the coffin' posljednjeg interceptiona za -28 vjerovao da će samo da se prevrnu i čekaju da se meč što bezbolnije završi, ali!
Taman kad sam pomislio da su im Luck i njegovo neiskustvo i strah presudili, on je iščupao ono što ni najiskusnije kolege ne bi bile u stanju, ali nije i da mu nisu pomogle toliko prepričane povrede koje su zadesile Chiefse.

Koliko god sam se nadao prolasku Eaglesa, toliko sam bio ubijeđen da su otpisani, jednostavno nisu bili dovoljno konzistentni tokom sezone da bi se u ovoj fazi nosili sa iskustvom koje nosi Brees, iako je domaći teren svakako bio ogromna prednost.

540Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 17:23

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

iskreno mislim da je odlucujuca stvar bila povreda jamala. jednostavno bi imali vise nosenja i vise jardi a najvaznije bi bilo potroseno vreme. povreda hjustona je bilo tesko za odbranu KC. to moze da se vidi na primeru NO i povrede kenana levis, cove je nedelju dana spreman da cuva jeksona, i odradio je to vrhunski, dok je igrao i cuvao jeksona hvatac PHI se nije video, 0 hvatanja za skoro 3 cetvrtine, posle povrede kenana jekson je imao 2 hvatanja i pass inter. za prelaz celog terena. jednostavno obrana KC se spremala za utakmicu i sve povrede u toku utakmice su ih skrenule sa puta. odigrao je KC brutalno, odbrana je imala i sek, fambl, int ma sve, i napad je bio super ali sreca im je okrenula ledja, pogotovo kod onog TD lakija. mislim da su oni zadovoljni ovom sezonom, sledece sezone bice velika borba u diviziji izmedju DEN, KC i SD koji se mozda i sabere i zaigrao onako kako znaju.

541Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 17:29

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

ne verujem da SD moze dobiti CIN, odbrana SD je medju najgorim u NFL a napad igra promenjivo, ipak su oni usli u PO na fail BAL i MIA i los pocetak PIT, dobice njih CIN, jedino ne bi zeleo da ih rasturi vec onako neizvesno Smile , u drugoj utakmici navijam za GB svim srcem i volio bi da oni pobede bez obzira na sve eksperte i komentare, GB@CAR bi mogla biti uzasno interesantna utakmica.

meni je jos u glavi ona utakmica izmedju KC i IND, preterano dobra, uzasno zanimljiva, mnogo dobrih pasova, mislim da cu je sledece nedelje makar jos jednom pogledati onako da sumiram stvari.

542Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 17:40

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Vidim, priključio nam se još jedan Patriota. Armija Patriota se povećava.

543Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 17:42

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

ovde najvise ljudi navija za NE i GB ako se ne varam

ali malo je onih koji vole Very Happy

544Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 17:43

Monta Ellis #8

Monta Ellis #8
NFL Star
NFL Star

Ima za izvoz navijaca  NewEngland 

545Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 17:45

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Mogao bi po koji da pređe da navija za nepopunjene timove. Dobro bi došli kandidati za Hjuston i Džeksonvil.  Very Happy 

546Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 17:45

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

mardok navija za Jaguare

http://nfl.com/

547Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 17:47

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Onda duboki naklon.

548Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 17:47

Monta Ellis #8

Monta Ellis #8
NFL Star
NFL Star

Laughing Laughing Laughing 

549Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 17:49

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

covek je jako dobar poznavalac tima za koji navija, bolje od pola nas koji navijamo za sampionske timove Very Happy

http://nfl.com/

550Wild Card Weekend - Page 22 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 17:51

Monta Ellis #8

Monta Ellis #8
NFL Star
NFL Star

Pa AFC South je to  Very Happy ...nema zahebancije  Very Happy 

al` spamujemo za sve pare  Very Happy 

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 22 od 42]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu