NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Wild Card Weekend

+36
kb8
Zver
Lomljiv u struku
lemi
Pit Bull
Niger iz huda
Steelers
Minitron
El Jefe runs San Diego
Kovac
leonida
Ljuba90
TMH34
Remblender
Srbistuta
L.Davis
Pohovani feniks
maminho
KPGS
Palermo
Чизхед
STP
Mifoche
Raising Arizona
zokiruma
SymphonyX
Sirko
black & silver
Monta Ellis #8
Mos Def
viking
Vlado997
Miki HOF
Freak
ex-damir
Danijel Lg
40 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 21 od 42]

501Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:08

penban

penban
Moderator
Moderator

Pejton i Andrija, sada u Denveru, po zimi... Bice to noc za pamcenje Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

502Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:08

Чизхед


NFL Player
NFL Player

STP ::To je bilo to za danas što se mene tiče, treba se naspavati sutra je veliki dan.
Pozdrav Čizhed, vidimo se sutra!
Pozdrav i dobro se ususkaj...nek ti bude toplo, za sad  Razz 

503Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:09

Zver

Zver
VIP
VIP

nadam se da je bilo ljudi kojima je ovo prva utakmica američkog fudbala koju su pogledali u životu, jer će se stoposto zaljubiti u ovaj sport.



...Sa Vajominškog Univerziteta

504Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:09

penban

penban
Moderator
Moderator

El Jefe runs San Diego ::Ovo je dokaz onoga sto sam pricao da je Alex samo zestok prosek

A koga ima sem Bowe-a? Najbolji igrac im se povredio u prvom drajvu... Odlicno je covek odigrao, ali ne moze se bez toliko bitnih igraca... A i odbrana je ispadala smesna toliko puta...



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

505Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:10

Чизхед


NFL Player
NFL Player

FdS ::nadam se da je bilo ljudi kojima je ovo prva utakmica američkog fudbala koju su pogledali u životu, jer će se stoposto zaljubiti u ovaj sport.
Moj cale, vcrs- cist primer !  Cool Samo zaljubio se u pogresnoj utakmici ne slazem se sa tobom 90 poena nije NFL PO utakmica, sram bilo odbrane i jedne i druge ekipe. (rece ja siroglavi lol Laughing )

506Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:13

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

ja sam od one prve pobede DEN protiv KC bio siguran 99% da DEN uzima diviziju i 1.seed i da ce KC ici na IND i da ce dobiti i ocekivao sam reprizu, bio sam siguran do ovog poslednjeg napada KC da dobijaju

steta za KC, super sezona i prave strava tim, bice oni sledece godine strah i trepet

507Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:13

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

sto bi rekao stari Zule: "nije vazno kako pocnete utakmicu, vazno je kako je zavrsite" Very Happy

508Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:14

L.Davis

L.Davis
NFL Player
NFL Player

Bem ti povrede, da se nije skrljao Carls i ostali, ne bi ovako zavrsilo ovako po nas. jbga, maler nas zadesio i to nevidjen..

509Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:15

Palermo

Palermo
NFL Star
NFL Star

FdS ::nadam se da je bilo ljudi kojima je ovo prva utakmica američkog fudbala koju su pogledali u životu, jer će se stoposto zaljubiti u ovaj sport.
Da je meni prva, znao Coltsi bi bila ekipa za koju bih navijao.


Bravo Luck, bravo Hilton!!!!  Auuu, što volem ovakav kraj albino albino albino 

http://www.sportswiser.net

510Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:16

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

aleksa je realno odigrao brutalno 378y i 4TD

smesan komentar na nfl sajtu

kazu karma je strasna stvar

Karma is great since KC let the chargers into playoffs last week. HAHAHA

mozda ima i istine

511Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:19

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

sada cemo gledati jos jednom mladog QB koji obecava, iskreno vise navijam za PHI, kako ovih dana dogovaram sa zenom odlazak u USA na 2 utakmice NFL-a, jedan ce najverovatnije biti sa PHI

jel neko zna gde moze da se vidi raspored za sledecu sezonu, znam da jos nije gotova sezona i da se ne mogu reci jos svi parovi a da li neko zna gde se to moze najranije videti i kada se moze najranije videti?

512Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:23

Palermo

Palermo
NFL Star
NFL Star

Pa, valjda na nfl.com. Realno, ko će znati pre njih.

http://www.sportswiser.net

513Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:23

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Za ekipu koja je bila kanal prosle sezone, post season i ovakav fajt sa masom povredjenih igraca je limit.
Slicno je bilo i sa Coltsima prosle godine, kada su posle ocajne sezone draftovali Lucka i preokrenuli putanju fransize za 180 stepeni samo da bih izduvali u prvom kolu PO.

514Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:25

Чизхед


NFL Player
NFL Player

Ne znam da li sam samo ja ali da sam trener neke NFL ekipe plasio bih se samo Exclamation  Zeke i Brisa, tacnije Brisa i Zeke. Ne bih toliko drhtao da je prekoputa Pajser ili Tomica... Ova prva dvojica su mi TOP. I sad neko da pominje rekorde bla bla, ali imao je predobre mete ove sezone a proslih....hmmm recimo hladno, PO, no balz etc...

515Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:26

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ljuba90 ::Da Coltsi imaju jos 2 plejmejkera u odbrani bio bih ubedjen da prolaze Denver...ovako mrka kapa.
Da mi imamo jos 2 playmakera u timu,ja sam potpisao da uzimamo SB.

Chiefsi nisu imali srece u mnogo navrata,ovaj TD trcanjem Lucka je sjajan primjer.Od covjeka,pa u zemlju i direktno njemu u ruke.FLowers je na kraju mozda bio i najveci hendikep,jedino je Abdullah nesto odigrao u drugom poluvremenu.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

516Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:38

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

kako smesno sami sebe izigraju kod ovog vracanja mamlazi iz PHI Very Happy

517Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:41

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

relno tomica je super, klasa za sebe QB, bolji je on od brisa i zeke, daleko da su oni losi, pa sva cetvorica su najbolji QB lige, ne moze se to uporedjivati, mozda je to najvaznija pozicija u timu ali sto je rekao i laki posle utakmice veceras, i napad i odbrana su odigrali maksimalno

518Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 02:42

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

evo bacio bris INt, koji mu je ovo trebalo sam bog zna

519Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 03:05

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

koliko gresaka napada NO a i dalje 0-0

posto svi spavaju laki noc Very Happy

520Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 03:44

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

budan, mada kljucam samo prsti
Brisara kanal, mogao je jos koji INT da padne.
Fila ima zesci problem sa hvatackim opcijama bez Maclina.

521Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 04:05

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

bogme tesko ce neka utakmica biti ludja od one prve veceras, mozda DEN i IND ako budu igrali

522Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 05:21

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

gledamo sledeci vikend NO@SEA


523Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 05:28

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Rijesise Saintsi to na kraju.Da se Lewis nije povrijedio lakse bi se to privelo kraju.Jackson do njegovog izlaska nije imao nijedno hvatanje.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

524Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 06:44

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

lewis je super odigrao veceras

525Wild Card Weekend - Page 21 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 05 Jan 2014, 09:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

kakav mec za infarkt mojih Coltsa...
ispratih uz pomoc telefona i penbana...

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 21 od 42]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu