NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012

+12
Sirko
igor96
Cenci D
markosto
kb8
Miki HOF
Danijel Lg
dr.dule
Raising Arizona
Peyton Manning
Zver
Srbistuta
16 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 5]

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

za pocetak Arizona da nadje HC




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012 - Page 4 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

na dosta ovih mock draft sajtova sam video da bi on trebao da im pude prvi pik, mada po meni Kolb je solidan qb, pogotovo sto je arizona imala na pocetku nesto 3-0;3-1(nzm tacno, zaboravio sam) kolko sam je ja pratio ona je pala tek nakon sto se kolb povredio

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

a za HC u arizonu najbolje Lovie...svi ove godine uzese ofanzivne trenere
(mora neko da odbrani cast i ovim devanzivcima) hehe

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

4-0 smo imali.
I mi cemo uzeti ofanzivca za HC.
Brus Arians poslednji mucenik u prici.



 photo AZcardsscript.gif

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

na njega sam zaboravio....a sto ne dovedu Norv-a Turnera, sa chargersima je dobro radio....xxaxxaaxxaxaaxax....slm se

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

Seahawks DC Gus Bradley is Jacksonville's new coach

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

jel još ko slobodan



STANE VAS SVE PRATI

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Svi su dobili trenera. Oh, wait...



 photo AZcardsscript.gif

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Norv Turner is the new OC in Cleveland.

http://nfl.com/

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

WHISENHUNT SET TO BE CHARGERS OFFENSIVE COORDINATOR

Zver

Zver
VIP
VIP

ar ju fakin' kidin' mi funny



...Sa Vajominškog Univerziteta

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

kao OC uopste nije los. ipak je osvojio prsten kao OC Smedereva




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012 - Page 4 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

klodovik

klodovik
VIP
VIP

igor96 ::sad mi nesto pade napamet, sta mislite gde bi alex smith moga da zavrsi Very Happy
po meni top 3 su
Tennessee
NYJ
Cleveland


Ne znam, možda grešim, ali možda bi za nas nilo dobro da zaglavi kod nas...Frimen se nikako nije pokazao (a sumnjam i da hoće)...U svakom slučaju Smith je mnogo bolje rešenje nego sadašnje...! Surprised



Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012 - Page 4 Img_2015

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

klodovik ::
igor96 ::sad mi nesto pade napamet, sta mislite gde bi alex smith moga da zavrsi Very Happy
po meni top 3 su
Tennessee
NYJ
Cleveland


Ne znam, možda grešim, ali možda bi za nas nilo dobro da zaglavi kod nas...Frimen se nikako nije pokazao (a sumnjam i da hoće)...U svakom slučaju Smith je mnogo bolje rešenje nego sadašnje...! Surprised
Ne verujem da ce menjati Freeman-a, a ja sam potpuno zaboravio na Jacksonville...Videcemo ima par qb koji ce promeniti tim....npr Smith, Flynn, mozda Tebow(iako nije nesto ne verujem da ce dozvoliti sam sebi da bude rezerva sanchezu :mnmnmnm: )

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

klodovik ::
igor96 ::sad mi nesto pade napamet, sta mislite gde bi alex smith moga da zavrsi Very Happy
po meni top 3 su
Tennessee
NYJ
Cleveland


Ne znam, možda grešim, ali možda bi za nas nilo dobro da zaglavi kod nas...Frimen se nikako nije pokazao (a sumnjam i da hoće)...U svakom slučaju Smith je mnogo bolje rešenje nego sadašnje...! Surprised
nije Freeman uopste bilo tako los ove sezone...

http://nfl.com/

Zver

Zver
VIP
VIP

dr.dule ::kao OC uopste nije los. ipak je osvojio prsten kao OC Smedereva

To nisam znao.



...Sa Vajominškog Univerziteta

klodovik

klodovik
VIP
VIP

igor96 ::
klodovik ::
igor96 ::sad mi nesto pade napamet, sta mislite gde bi alex smith moga da zavrsi Very Happy
po meni top 3 su
Tennessee
NYJ
Cleveland


Ne znam, možda grešim, ali možda bi za nas nilo dobro da zaglavi kod nas...Frimen se nikako nije pokazao (a sumnjam i da hoće)...U svakom slučaju Smith je mnogo bolje rešenje nego sadašnje...! Surprised
Ne verujem da ce menjati Freeman-a, a ja sam potpuno zaboravio na Jacksonville...Videcemo ima par qb koji ce promeniti tim....npr Smith, Flynn, mozda Tebow(iako nije nesto ne verujem da ce dozvoliti sam sebi da bude rezerva sanchezu :mnmnmnm: )


Možda ga i ne promene, ali već se šuška kako isti može lako da prepusti mesto QB 1 nekom drugom. Ako se to desi, to sigurno neće biti neko iz rezervnog sastava jer su upola gori od njega, već dovođenje nekog drugog.
Ako budu tražili na draftu QB-a, dobiće istu stvar kao i sa njim...Odnosno, i tog novog (ako dođe sa drafta) neće imati ko da postavi na noge, on će se samostalno kaliti dve- tri sezone i na kraju opet postati neki guravi prosek...
Dakle, jedino rešenje je dovođemnje nekoga ko ima iskustva iza sebe, ali i većeg znanja od Frimena... Iako izgleda da su nam druge pozicije u timu potrebnije (odbrana se mora rešiti Barbera po svaku cenu), već je vreme da TampaBay napokon dobije QB-a koji neće biti bledi prosek već nešto više od toga...



Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012 - Page 4 Img_2015

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ako ovkvog frimena zamijenimo sa ovakvim aleksom smitom mi nemamo sta tražiti u duelima s ostalim ekipama iz lige nartednih par godina



STANE VAS SVE PRATI

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Peyton Manning ::
nije Freeman uopste bilo tako los ove sezone...


Ma kako nije...Na svakoj (ili skoro svakoj) utakmici je imao 1 ili 2 INT...
Uostalom statistika kaže 27 TD- 17 INT...



Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012 - Page 4 Img_2015

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Danijel LG ::ako ovkvog frimena zamijenimo sa ovakvim aleksom smitom mi nemamo sta tražiti u duelima s ostalim ekipama iz lige nartednih par godina


Dobro, možda ne sa njim, ali sa nekim moramo...Uostalom, napisah statistiku...U proseku, ima manje od 2TD po meču, ali zato ima siguran INT po meču... uzas



Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012 - Page 4 Img_2015

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

frimen je u vecini meceva zaostajo jer je odbrana primala po 400-500 jardi
u mecevima u lkojem je funkcionosala odrbarna i trcanje odigrao je fenomenalno

dakle nije Den marino ali za nase potrebe je ok



STANE VAS SVE PRATI

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Danijel LG ::frimen je u vecini meceva zaostajo jer je odbrana primala po 400-500 jardi
u mecevima u lkojem je funkcionosala odrbarna i trcanje odigrao je fenomenalno

dakle nije Den marino ali za nase potrebe je ok
da...
par meceva je odigrao vrhunski...

http://nfl.com/

klodovik

klodovik
VIP
VIP

[quote="Danijel LG"]frimen je u vecini meceva zaostajo jer je odbrana primala po 400-500 jardi
u mecevima u lkojem je funkcionosala odrbarna i trcanje odigrao je fenomenalno

dakle nije Den marino ali za nase potrebe je ok[/quote]


Da je odbrana šuplja to je činjenica, ali statistika QB-a ne zavisi od odbrane, a njegova je grozna....ponavljam- ispod dva TD po meču, ali zato siguran INT po meču(16 mečeva- 17Int, što je i više od 1 po meču), što je više nego skroman učinak...Zar treba čekati utakmice u kojima će baciti 1 (ili ni jedan) TD, ali zato baciti 3 INT...?
I, molim te...koje su to naše potrebe...? Da budemo srećni ako uđemo u prvo kolo PO...? jednom je TampaBay dokazala da može da uzme prsten, zar ne bi bilo logično da se razmišlja kako to može još koji put...? Za početak, neka bude i finale konferencije, ali...


@Pejton


Ima i toga, ali sezona nije par mečeva već mnogo više...



Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012 - Page 4 Img_2015

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

uzela ga je odbranom
a ovo na sve liči sem na odbranu



STANE VAS SVE PRATI

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Danijel LG ::uzela ga je odbranom
a ovo na sve liči sem na odbranu


i tu si u upavu, ali Džonsomn je znao da baci...doduše ne mnogo daleko i ne preterano precizno, ali sasvim dovoljno da se napad ipak kretao, kako- tako postizao poene i što je najbitnije- toj istoj odbrani davao dovoljno vremena da se odmore...Možda nije imao pasove od 50-tak jardi, ali je na 10-tak bio sasvim OK, pa samim tim je imao i manje INT...



Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012 - Page 4 Img_2015

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu