NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012

+12
Sirko
igor96
Cenci D
markosto
kb8
Miki HOF
Danijel Lg
dr.dule
Raising Arizona
Peyton Manning
Zver
Srbistuta
16 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 5]

Sirko

Sirko
VIP
VIP

ja nisam u toku sta je sa Klivlendom, jel su otpustali ili ne trenera?



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

e da i Jax




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012 - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

jel chi primio koga



STANE VAS SVE PRATI

Zver

Zver
VIP
VIP

aham

nekog iz kanadske lige



...Sa Vajominškog Univerziteta

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

dakle još malo pa nestalo



STANE VAS SVE PRATI

black & silver

black & silver
NFL Star
NFL Star

dr.dule ::Andrew Brandt
Seahawks paid $8M guaranteed to Matt Flynn this past year. Remaining guaranteed portion is $2M of his $5.25M 2013 salary.
Uf da je meni naći takav posao.Ništa ne radiš,sjediš a leglo ti 8 miliona na račun.Ja bi pristao i na 4 miliona Very Happy

penban

penban
Moderator
Moderator

Adam Schefter
Seahawks DC Gus Bradley is traveling today from Philadelphia to Jacksonville to interview for Jaguars HC job.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Nek ode u Jagse pa da ga na Wembleyu gledam di gubi od prvaka big time Very Happy



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

kada vidim prethodni post, vec mi se prispavalo. udari sneg kabea u pravilno razmisljanje mada nema sta , utice na optimizam.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012 - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Sta uradi Cikago sa trenerom iz Kanadske lige



 photo AZcardsscript.gif

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

imaju poverenje u njega ocigledno. verujem da su ga posmatrali dugo.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012 - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

Sto se tice Trestmana iz čikaga, to sto nije poznat ne znaci da nije dobar, a ne zaposljava se po tome o kome se najvise prica, jedan od njih je i Rex Ryan,a slozicemo se to ne bi bilo dobro

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Chip Kelly to be named head coach of the Philadelphia Eagles

http://nfl.com/

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Wow. That's a stunner.



 photo AZcardsscript.gif

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

rece covek da ce da ostane u NCAA

http://nfl.com/

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

Video sam i ja to, ali mi je prosto neverovatno da covek koji je pre 10 dana rekao da ostaje u oregonu promeni odluku. Pre svega neozbiljno i neprofesionalno

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

dobio je ponudu koju nije mogao odbiti

Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012 - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcShOgSPUowpuA0fZYXTBM-QmXLGPfbqLoKf3w5Wnl7tyIdndr2i

Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012 - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcRyxAKOXf61LpCYhsG3QfgVHw9Y_Qz3nxHO9ZZE_iPkkngt6bcD




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012 - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

xaaxaaxaxxa

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

ne, neozbiljno je ono sto je uradio Bobi Petrno, koji je napustio Falconse u sred '07 sezone...

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

shvatio da su igracice na koledzu lakse.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012 - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

sad mi nesto pade napamet, sta mislite gde bi alex smith moga da zavrsi Very Happy
po meni top 3 su
Tennessee
NYJ
Cleveland

Zver

Zver
VIP
VIP

Džetsi i Brownsi nisu sigurno. Džetsi forsiraju svoj "The greatest show ever made" fazon sa Sančezom i Rexom.

Brownsi imaju Weeden-a koji je imo sasvim pristojan QB, ne lošiji od Smita ali svakako puno jeftiniji, i te pare mogu iskoristiti pametnije.



...Sa Vajominškog Univerziteta

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

nema od toga nista. svi imaju qb...eventulano KC, Arizona ako ga SF otpusti ili mozda CFL.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Otkazi prvo, tagovi drugo, fa pijaca trece, draft cetvrto i ostalo...Sezona 2012 - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

Jetsi ako imaju imalo mozga shvatice da Sanchez nije dobar ni za mladost iz Bele Palanke, Weeden je relativno ok bio u 2012, ali nije franshise qb.

Locker iz Titansa stvarno nije qb za nfl (nzm u kome je problem dal u timu ili u njemu, ali me se ne svidja ;D)

Arizona ce valjda uzedti onog Barkly-a na draftu

Stoga po meni Smith ostaje glavna tema FA...jer kako kaze moj otac za tu vrstu qb....˝Nije qb tipa Brady ili Manning ali je qb koji dobija utakmice i ne pravi glupe greske˝

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

igor96 ::Jetsi ako imaju imalo mozga shvatice da Sanchez nije dobar ni za mladost iz Bele Palanke, Weeden je relativno ok bio u 2012, ali nije franshise qb.

Locker iz Titansa stvarno nije qb za nfl (nzm u kome je problem dal u timu ili u njemu, ali me se ne svidja ;D)

Arizona ce valjda uzedti onog Barkly-a na draftu

Stoga po meni Smith ostaje glavna tema FA...jer kako kaze moj otac za tu vrstu qb....˝Nije qb tipa Brady ili Manning ali je qb koji dobija utakmice i ne pravi glupe greske˝

Posle Seksija, hmmmmm... NE.



 photo AZcardsscript.gif

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu