NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Week 3

+15
pixi
kb8
markosto
Danijel Lg
T-Wolf
cooper
zlayo
Ljuba90
SymphonyX
penban
Freak
Nixx
Sirko
klodovik
Peyton Manning
19 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Ići dole  Poruka [Strana 9 od 9]

201Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Uto 25 Sep 2012, 16:33

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Srbistuta ::OL 49ersa je najbolja u ligi po mom misljenju. Likovi melju!
E sad Minny ima odlican front 7 i zatvorili su trcanja. Milsim da ce problem Frisku biti kada timovi zatvore ground game i kada budu morali da "jure" rez i da bacaju vise. Slican problem je imala i Atlanta dok je OC bio Mularkay, s tim sto 49ersi imaju jebitacnu odbranu Very Happy kljucna razlika.

Pa i nije nam bas odlican fron 7. Od tih sedam, samo su 4 odlicna (Allen, Williams, Greenway i Robison), ostali su prosecni ili ispod prosecni igraci. Ali bili su dosta napaljeni, a i tradicionalno smo dobri protiv trcanja.

A slazem se da je mozda to najveci problem SF. Ako ne uspostave balans izmedju trcanja i pasa, dolaze u problem. I takodje se slazem da slabo koriste Moss-a, mada on nije zeleo da razgovara o vremenu provedenom u igri. Presedeo je covek skoro celu cetvrtu cetvrtinu...

202Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Uto 25 Sep 2012, 17:09

penban

penban
Moderator
Moderator

Zvanicna izjava lige povodom zavrsnog pasa na sinocnom MNF

The entire sports world is talking about it. On Tuesday, the NFL officially will address the controversial call that ended the Seattle Seahawks' 14-12 victory over the Green Bay Packers, NFL Network and NFL.com's Steve Wyche reported on "NFL AM."

Seahawks wide receiver Golden Tate was awarded a touchdown on a 24-yard Hail Mary pass to win the game when officials ruled that Tate and Packers defensive back M.D. Jennings had simultaneous possession of quarterback Russell Wilson's pass. One official ruled touchdown, but another appeared to rule a touchback, which would have given the Packers the win.

The play was reviewed, and the touchdown stood.

Rule 8, Section 1, Article 3, Item 5 of the NFL rulebook discusses a simultaneous catch.

"If a pass is caught simultaneously by two eligible opponents, and both retain it, the ball belongs to the passers. It is not a simultaneous catch if a player gains control first and an opponent subsequently gains joint control," the rule states.

That strongly indicates Jennings should have been awarded an interception. Tate never seemed to truly gain joint control. A little known part of the rule explains why it wasn't overturned.

The rulebook also states when a simultaneous catch is ruled, you can't review who made the catch. You can only review if it was complete or incomplete.

It will be interesting to hear the NFL's response here. Barring the league awarding the victory to the Packers -- which is beyond unlikely -- the response likely will not satisfy the Packers and their fans.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

203Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 00:07

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Sada sam odgledao snimak,ovo je otvorena kradja.

Gudel treba da dobije sut kartu u kantu za djubre ako se pro sudije ne vrate u week 4.

Na stranu ova lopovska udluka sudija,ali ja bih uvek govorio igracima odbrane da u ovakvim situacijama kod hail mary pasa samo odbiju loptu u odbojkaskom stilu,a ne da se trude da je uhvate.

204Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 01:00

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::Sada sam odgledao snimak,ovo je otvorena kradja.

Gudel treba da dobije sut kartu u kantu za djubre ako se pro sudije ne vrate u week 4.

Na stranu ova lopovska udluka sudija,ali ja bih uvek govorio igracima odbrane da u ovakvim situacijama kod hail mary pasa samo odbiju loptu u odbojkaskom stilu,a ne da se trude da je uhvate.

Evo ti primer iz ovog kola zasto ni ta taktika ne valja.
http://www.nfl.com/videos/detroit-lions/0ap1000000065090/WK3-Can-t-Miss-Play-Titus-Young-Hail-Mary-TD

Po mom misljenju, nema tu jedne dobitne kombinacije, vec zavisi od slucaja do slucaja

205Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 06:32

zlayo

zlayo
NFL Player
NFL Player

Kapiram da su sudije dobile puno oralnih zadovoljavanja po Sijetlu u ponedeljak *kašljuc*čirlidersice*kašljuc* Razz

http://www.twitter.com/Zlaja4fnkie

206Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 08:26

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Naravno da liga mora da kaže da je bilo ok.

Jer se inače dovodi u pitanje regularnost takmičenja.

207Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 08:30

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ko jb GB . sramota je da dodju u situaciju da guzicu cuvaju u Sietl u zadnjem napadu.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Week 3 - Page 9 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

208Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 08:32

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Ali uzeli smo posed lopte, kada je sviran RTP na Vilsonu koji nije postojao.

209Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 08:34

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

dodjes u situaciju da igras sa Sietlom egal mec onda se mora postaviti pitanje oko situaciji u timu. naravno to kada si u kozi igraca GB, NE ili Bal.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Week 3 - Page 9 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

210Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 08:37

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Nije najbolja situacija.

Loše se ušlo u meč.

Sijetl je imao naš playbook preko Flynna, a nikakve korekcije nisu napravljene...

211Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 08:58

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

GB i NE se vecito prate. prosle sezone imali strasne napade a uzasne odbrane a sada imaju OL za plakanje. Chris Clemons 4 seka. pretera se ga.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Week 3 - Page 9 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

212Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 09:03

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Uopšte gledano OL su tako loše širom lige da to zahteva analizu...

Vraćaju igrače iz penzije kao Wash.

213Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 09:12

viking

viking
VIP
VIP

markosto ::Uopšte gledano OL su tako loše širom lige da to zahteva analizu...

Vraćaju igrače iz penzije kao Wash.
Bogami , ja sam nasom zadovoljan...mada moze jos bolje



Week 3 - Page 9 10628238_10152682700463035_8539326837381196049_n
http://www.vikings.com

214Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 09:15

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Video sam recimo kako je G Houstona dopustio safty...
Odbrane gomilaju sackove samo tako.

215Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 09:19

kb8

kb8
Moderator
Moderator

viking ::
markosto ::Uopšte gledano OL su tako loše širom lige da to zahteva analizu...

Vraćaju igrače iz penzije kao Wash.
Bogami , ja sam nasom zadovoljan...mada moze jos bolje

Gledajuci nasu tekmu, mos biti prezadovoljan...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

216Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 09:21

viking

viking
VIP
VIP

kb8 ::
viking ::
markosto ::Uopšte gledano OL su tako loše širom lige da to zahteva analizu...

Vraćaju igrače iz penzije kao Wash.
Bogami , ja sam nasom zadovoljan...mada moze jos bolje

Gledajuci nasu tekmu, mos biti prezadovoljan...
da bre... kakvu odbranu imate a niste uspeli ni jednom da hranite Pondera travom Very Happy



Week 3 - Page 9 10628238_10152682700463035_8539326837381196049_n
http://www.vikings.com

217Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 09:51

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

markosto ::Uopšte gledano OL su tako loše širom lige da to zahteva analizu...

Vraćaju igrače iz penzije kao Wash.

Mislim da je to i delom sto su odbrane postale bolje i brze. Cak se moze reci da su evoluirale. No cinjenica je da se retko koji tim moze pohvaliti dominantnom ofanzivnom linijom. Sve zavisi od meca do meca i trenutnog raspolozenja defanzivne/ofanzivne linije.

218Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 13:18

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

T-Wolf ::
Zona do trona ::Sada sam odgledao snimak,ovo je otvorena kradja.

Gudel treba da dobije sut kartu u kantu za djubre ako se pro sudije ne vrate u week 4.

Na stranu ova lopovska udluka sudija,ali ja bih uvek govorio igracima odbrane da u ovakvim situacijama kod hail mary pasa samo odbiju loptu u odbojkaskom stilu,a ne da se trude da je uhvate.

Evo ti primer iz ovog kola zasto ni ta taktika ne valja.
http://www.nfl.com/videos/detroit-lions/0ap1000000065090/WK3-Can-t-Miss-Play-Titus-Young-Hail-Mary-TD

Po mom misljenju, nema tu jedne dobitne kombinacije, vec zavisi od slucaja do slucaja


Druze,znam,slicno se dogodilo i prosle godine na mecu Texansa i Jagsa. Kada sam rekao u ovakvim situacijama kod hail mary pasa,mislio sam na situacije gde nigde u blizini nije bio niti jedan igrac Seahawksa osim Tate-a i ovog drugog WR, a taj drugi WR je bio totalno pokriven u jump gomili.Dakle,komotno je DB Packersa mogao da odbije loptu o zemlju.

219Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 13:21

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zona do trona ::
T-Wolf ::
Zona do trona ::Sada sam odgledao snimak,ovo je otvorena kradja.

Gudel treba da dobije sut kartu u kantu za djubre ako se pro sudije ne vrate u week 4.

Na stranu ova lopovska udluka sudija,ali ja bih uvek govorio igracima odbrane da u ovakvim situacijama kod hail mary pasa samo odbiju loptu u odbojkaskom stilu,a ne da se trude da je uhvate.

Evo ti primer iz ovog kola zasto ni ta taktika ne valja.
http://www.nfl.com/videos/detroit-lions/0ap1000000065090/WK3-Can-t-Miss-Play-Titus-Young-Hail-Mary-TD

Po mom misljenju, nema tu jedne dobitne kombinacije, vec zavisi od slucaja do slucaja


Druze,znam,slicno se dogodilo i prosle godine na mecu Texansa i Jagsa. Kada sam rekao u ovakvim situacijama kod hail mary pasa,mislio sam na situacije gde nigde u blizini nije bio niti jedan igrac Seahawksa osim Tate-a i ovog drugog WR, a taj drugi WR je bio totalno pokriven u jump gomili.Dakle,komotno je DB Packersa mogao da odbije loptu o zemlju.
u ovoj situaciji su potpuno upravu...nije bilo potrebe da pravi int...al jbg,trenutak,tesko je uvek napraviti pravu odluku...

http://nfl.com/

220Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 13:23

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Igrači reaguju instinktivno. Ako oseća da "ima" loptu on ide na nju.

Da ne govorim da ti se svaki int, fumb, i sve ostalo broji u bonus...

221Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 14:53

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::
Zona do trona ::
T-Wolf ::
Zona do trona ::Sada sam odgledao snimak,ovo je otvorena kradja.

Gudel treba da dobije sut kartu u kantu za djubre ako se pro sudije ne vrate u week 4.

Na stranu ova lopovska udluka sudija,ali ja bih uvek govorio igracima odbrane da u ovakvim situacijama kod hail mary pasa samo odbiju loptu u odbojkaskom stilu,a ne da se trude da je uhvate.

Evo ti primer iz ovog kola zasto ni ta taktika ne valja.
http://www.nfl.com/videos/detroit-lions/0ap1000000065090/WK3-Can-t-Miss-Play-Titus-Young-Hail-Mary-TD

Po mom misljenju, nema tu jedne dobitne kombinacije, vec zavisi od slucaja do slucaja


Druze,znam,slicno se dogodilo i prosle godine na mecu Texansa i Jagsa. Kada sam rekao u ovakvim situacijama kod hail mary pasa,mislio sam na situacije gde nigde u blizini nije bio niti jedan igrac Seahawksa osim Tate-a i ovog drugog WR, a taj drugi WR je bio totalno pokriven u jump gomili.Dakle,komotno je DB Packersa mogao da odbije loptu o zemlju.
u ovoj situaciji su potpuno upravu...nije bilo potrebe da pravi int...al jbg,trenutak,tesko je uvek napraviti pravu odluku...


Jbg, zato kazem sve zavisi od situacije. Definitivno je u ovom slucaju trebao da izbija loptu igrac GB, ali da covek zna gde ce da padne, seo bi. Ko zna, mozda je isao na INT, jer je mozda bas video sta se desilo na utakmici Detroita...

222Week 3 - Page 9 Empty Re: Week 3 Sre 26 Sep 2012, 14:56

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Kad je hail mary lopta ide kao balon, a ne kao regularan pass i onda je teže da je smečuje u zemlju.
Svako bi išao na hvatanje.
Nije zgodno kad je hail da se odbija jer je tu uvek gomila igrača.
Ako je imaš - uzmi je.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 9]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Similar topics

-

» Week 8
» Week 16
» Week 17
» Week 10
» Week 15

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu