NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

AFC North: Baltimore, Cincinnati, Cleveland, Pittsburgh

+45
The Bad Man
Zona do trona
KPGS
Raising Arizona
Pit Bull
Zver
Mifoche
El Jefe runs San Diego
Niger iz huda
Steelers
Vlado997
Mos Def
black & silver
ledeno miran
I Might Be Wrong
penban
Sirko
Murphy's ACL
Steel
Nixx
Sirmium Samurai
Fat Mike
Grof Vladislas Drakul
Ovan
viking
sladjan26
np3np3
brugi82
hare_car
Miki HOF
Tom Brady
Jacob
vuchko93
kostakurta
Tedy Bruschi
jax
King Julien
iceman
Peyton Manning
Danijel Lg
kb8
N.E.P.^Jeca
Colts4Life
Pohovani feniks
dr.dule
49 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 14]

kb8

kb8
Moderator
Moderator

brugi82 ::Ali ja bih bio veoma zadovoljan sa ulaskom u play-off i sa drugog mesta.

Ya can say that again... Ma Ravensi uzimaju AFC ove godine, nemamo se tu sta puno razmisljat cheers



AFC North: Baltimore, Cincinnati, Cleveland, Pittsburgh - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

brugi82 ::
dr.dule ::kakav crni baltimor ispred pitsburga.
ti ne mogu da vezu dve sezone kako treba.
rej luis je odavno samo ime a placen je da drzi igrace na uzici..
baltimor i cincinati u borbi za tezi raspored do godine i visi pik.
klivlend je ne milosrda za prvog pika iako imam americku lepotu u fantazi na nfl.com

Uh bre dule, stvarno ga pretera... Pa jesi ti gledao i jednu utakmicu Ravensa prosle godine? Ray je igrao odlicno. Pre bi se moglo reci da je Bart Scot igrao slabo, a da su ga Ray i Jim Leonhard izvlacili i ispravljali njegove greske... Ne kazem da ce Ravensi sa lakocom osvojiti diviziju. Cak je vrlo verovatno da ce je Steelersi uzeti opet. Ali ja bih bio veoma zadovoljan sa ulaskom u play-off i sa drugog mesta.
Slazem se potpuno sa brugi.

http://nfl.com/

np3np3

np3np3
NCAA
NCAA

kao i prosle godine najvece pitanje za Steelerse je OL ... Big Ben je iskusniji i bolji od Joe Flacco-a te ocekujem sledeci redosled:
1. Pittsburgh
2. Baltimore
3. Cincy (iznenadjenje - mislim da ce biti dosta bolji nego prosle sezone)
4. Cleveland (gde Mangini prodje tu trava ne raste Very Happy )

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

za mene je luis samo ime i to mu je to...kao sto rekoh ona banda od bengalsa moze da ugrozi bratilju iz baltimorskog geta a braca ne mogu da vezu dve sezone kako treba.

sladjan26


NCAA
NCAA

Biće to krvava borba između steelersa i ravensa,i jedni i drugi su beton ekipe.Možda su čelični za nijansu bolji ali će u PO i jedni i drugi a što se tiče one ostale dvije ekipe da ima ispadanje iz NFL u neku nižu ligu oni bi odavno ispali pogotovo brownsi oni su ekipa za neku opštinsku ligu

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

A koja sam budala ispao na pocetku...da ono ne pise nebi vjerovao da sam Browns-e stavio ispred Bengals-a.. Laughing

Guest


Gost

Ko je veceras bio veci baksuz u AFC NOrt?
CIN vodio TD na pol, pa primio td 50 sec pre kraja, pri hvatanju kick off-a napravis fumbl i FG izgubis 20-17! PIT vodio protiv KC 17-7 prvo pol, izgubio u OT! BAL pri rez. 17-15 i posedu lopte negde ok 25-30 yardi Flacco napravio INT! Ipak po meni CLE. Vodio 24-3 u prvo cet, u zadnjoj sekundi 4 cetvrtine pas preko pola terena , zuta zastavica, ometanje hvataca u end zoni, zadnja sansa napad sa 1 yarda, TD i extra poen 38-37 za Lavove!
Kakvi mecevi!
AFC North: Baltimore, Cincinnati, Cleveland, Pittsburgh - Page 2 Icon_cheers

viking

viking
VIP
VIP

Ludnica...valjda zato i volimo ovaj sport...muskost i drama, ma sta drama,TRILER !!!
Siguran sam da nijedan tim nece zavrsiti 16:0 a igrati sportsku na NFL je kao samoubistvo iz zasede... Shocked



AFC North: Baltimore, Cincinnati, Cleveland, Pittsburgh - Page 2 10628238_10152682700463035_8539326837381196049_n
http://www.vikings.com

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

viking ::Ludnica...valjda zato i volimo ovaj sport...muskost i drama, ma sta drama,TRILER !!!
Siguran sam da nijedan tim nece zavrsiti 16:0 a igrati sportsku na NFL je kao samoubistvo iz zasede... Shocked
potpis...

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

ovo kolo ko da se nije ni igralo za ovu diviziju



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ovan ::ovo kolo ko da se nije ni igralo za ovu diviziju

Promasili cijeli kos i tablu i sad su ponovo na nuli Wink



AFC North: Baltimore, Cincinnati, Cleveland, Pittsburgh - Page 2 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Guest


Gost

viking ::Ludnica...valjda zato i volimo ovaj sport...muskost i drama, ma sta drama,TRILER !!!
Siguran sam da nijedan tim nece zavrsiti 16:0 a igrati sportsku na NFL je kao samoubistvo iz zasede... Shocked
Ostaris za tih 5-6 sati cekajuci rezove jedno 5-6 meseci!
Ja u nedelju oko 11-11 i 15 h sam mislio da cu srcku dobiti!
Srecom nisam na streamovima gledao direktno IND@BAL jer onda bih ostario jo 2 meseca!
BTW koji je djavo crnim gavranovima?
Kicker promenjen, dobar, ima jacinu i daljinu, ali kod jednog FG sa 30 yardi ipak pokazao da nije robot.
Ali ruku na srce, debi protiv IND na svom terenu i sutas 6 FG!
A tek o McGahee-ju, mislim da ne bi ni iz 30 pokusaja dao TD sa 1-2 yarde IND!
Flacco je isto poklekao, a odbrambeni igraci BAL su specijalan slucaj!
Imas odbranjen 3 down, treba da IND uvede puntera i tvoj odbrambeni nosorog baca se laktom na konobara i njegov bubreg, nesportski faul i 15 yardi i prvi down! Za okrsaj protiv PIT svima u odbrani tri dana sipati brom u caj, pa ce biti smireni! To su nama u vojsci sipali da ne bi visak testosterona udario u glavu!
AFC North: Baltimore, Cincinnati, Cleveland, Pittsburgh - Page 2 Lol

Grof Vladislas Drakul


Drafted
Drafted

Šteta za Gavrane al sami su krivi, pogotovo mislim na napad, kad god su bili blizu gola išli su stereotipno i naravno predvidivo trčanjem kroz sredinu, a kad je trebalo ići na sigurno trčanjem na 3rd down pa ako ništa imaš šut za FG Fleko baca pas kojim ništa ne bi dobili pravo u brlog defanzivaca i naravno INT. Faliće mi u POu, lepo igraju za moj ukus i iako kao i Pitsburg(za koji verujem da će se ipak umuvati) gube bezveze sve što mogu bili bi značajan faktor, dok mislim da će se Cincinati raspasti u prvoj tekmi. Btw mnogo gadno mi je izgledala povreda Washingtona, kako je kriknuo jadnik No

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

Samo Bengals-e staviti na prvo mjesto i pogodio sam redosljed... Laughing

Fat Mike

Fat Mike
Executive team
Executive team

mozda je jos rano ali voleo bih da cujem vasa milsjenja za konacni poredak Smile

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

BAL - AFC finale
PIT - wild card mozda (zavisi od Big Bena)
CIN
CLE



AFC North: Baltimore, Cincinnati, Cleveland, Pittsburgh - Page 2 Samu1
http://www.takolako.rs

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

Isto 1.BAL,2.PIT,3.CIN,4.CLE.

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

The front-runner: While there's been a lot of chatter that the Steelers are getting old, a lot of these guys remain in their primes. With WRs Mike Wallace and Emmanuel Sanders, they could be more explosive on offense. Defensively, there is no reason to think there will be any drop-off. They also have some nice young players up front in the rotation.

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

e sad oće li one smiješne izjave uticati išta na koheziju tima to ne znam

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

The biggest threat: It was important for the Ravens to keep some of their own free agents, like offensive lineman Marshal Yanda. Landing fullback Vonta Leach will make them even more physical on offense. He is a monster. If rookie WR Torrey Smith can adjust quickly, the Ravens might have some much-needed bounce in the passing game

interesuje me kakoće izgledati WR korpus baltimora
mislim da je mejson mogao još igrati

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

sve po starom u ovoj diviziji

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

pa jest..samo je CIN u još većem ponoru

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Work to do: Cleveland should be better on offense under new coach Pat Shurmur. There is still a long way to go. Cincinnati could be somewhat of a surprise here. Losing CB Johnathan Joseph hurts but Nate Clements isn't a bad replacement. If Rey Maualuga can figure things out at middle linebacker after playing on the strongside, the Bengals will be a tougher out than they look to be right now

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

čuj CIN iznenađenje

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Bice oni iznenadjeni zadnjim mestom u diviziji,ili ce se boriti za trece sa CLE.

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu