NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Prijave za Madden ligu- 3 sezona

+20
Jeremija
LavQB
dr.dule
Pohovani feniks
Sasa21
marinia
Sirmium Samurai
Bucs_mkd
Neca96
WideReceiver83
igor96
Zeljko Djajic
klodovik
Tom Brady
Cenci D
Jacob
Peyton Manning
Raising Arizona
Danijel Lg
Stefanino
24 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 9]

76Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Ned 19 Feb 2012, 21:37

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Dobrodosao Lafe Very Happy

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

77Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Ned 19 Feb 2012, 21:44

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

I još jedan navijač Patsa,ovaj forum se treba zvati Pats-Balkanika forum

78Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Ned 19 Feb 2012, 21:50

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Cenci ::I još jedan navijač Patsa,ovaj forum se treba zvati Pats-Balkanika forum
Dream on Razz Very Happy Very Happy Very Happy

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

79Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Ned 19 Feb 2012, 23:01

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

e lave poslacu ti ja link od comodo na face(jordy)

80Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pon 20 Feb 2012, 00:00

Jeremija

Jeremija
Drafted
Drafted

Peyton Manning ::Mislim da je to previse sporo. Svako od nas moze bar utakmicu dnevno.
Pa ce biti u junu opet drz' ne daj xD

81Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pon 20 Feb 2012, 00:04

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Jere022 ::
Peyton Manning ::Mislim da je to previse sporo. Svako od nas moze bar utakmicu dnevno.
Pa ce biti u junu opet drz' ne daj xD
Hahaha...pa da...kao i uvek... Laughing

http://nfl.com/

82Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pon 20 Feb 2012, 22:19

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Za prijave je ostalo jos par dana...mozda 4 do 5 dana.........ako znate nekog ko zeli da se pridruzi ligi pozovite ga......ko nije usao u comodo sobu nek to ucini....ako je neko odustao od igre nek se javi da ga skinem sa spiska.....dan pre finala cemo zatvoriti prijave i napraviti raspored za sezonu 3

Sezona 3 startuje odmah posle finalne utakmice....od prilike od 5 do 7 dana do pocetka lige

83Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pon 20 Feb 2012, 22:38

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Mene neračunaj,to znaš.

84Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pon 20 Feb 2012, 22:41

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

jos dvojca vam fale. cek par dana i ima da se popuni liga.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

[Only admins are allowed to see this image]

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

85Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pon 20 Feb 2012, 22:42

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Dule što ti nezaigraš?

86Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pon 20 Feb 2012, 22:50

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Dr.Dule ::jos dvojca vam fale. cek par dana i ima da se popuni liga.

Cenci je odustao....Jacob se nejavlja vise od 10 dana....Klodovik se mucio oko instalacije....Mario i Lav se jos uvek nisu aktivirali na Comodu......

Ima tu dosta znakova pitanja.....

Trebalo bi da imamo 19 sigurnih a i to nije sigurno....treba nam jos igraca i to mnogo vise od dvojce...

TMH34 ne znam sta je uradio sa igrom,imao je neki bug......Red Man cuti jos uvek i ne prijavljuje se...nadam se da ce da se prikljuci.....Steelers se razmislja dal moze da se uklopi sa obavezama kao i Ulero.......bilo bi dobro kad bi nam se svi oni prikljucili i kad bi se Cenci predomislio....imali bi smo onda sigurnih 24

87Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pon 20 Feb 2012, 23:01

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja sam ti na vreme rekao kakva je situacija.

88Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pon 20 Feb 2012, 23:03

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Cenci ::Ja sam ti na vreme rekao kakva je situacija.

Dobro,posle kad vidis da svi pikamo bice ti krivo Razz

89Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pon 20 Feb 2012, 23:06

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Stefanino ::
Dr.Dule ::jos dvojca vam fale. cek par dana i ima da se popuni liga.

Cenci je odustao....Jacob se nejavlja vise od 10 dana....Klodovik se mucio oko instalacije....Mario i Lav se jos uvek nisu aktivirali na Comodu......

Ima tu dosta znakova pitanja.....

Trebalo bi da imamo 19 sigurnih a i to nije sigurno....treba nam jos igraca i to mnogo vise od dvojce...

TMH34 ne znam sta je uradio sa igrom,imao je neki bug......Red Man cuti jos uvek i ne prijavljuje se...nadam se da ce da se prikljuci.....Steelers se razmislja dal moze da se uklopi sa obavezama kao i Ulero.......bilo bi dobro kad bi nam se svi oni prikljucili i kad bi se Cenci predomislio....imali bi smo onda sigurnih 24


...I nije uspeo da instalira igru... Toliko muke da je narežem na disk, sada ne mogu da je instaliram jer mi treba direct x 9.0 koju sam imao i ranije u kompu. ali, ponovo je našao, instalirao, i opet neće, pa ga j...
Dakle, i ja sam van konkurencije (bar da ne izgubih ovoliko živaca...)!



[Only admins are allowed to see this image]

90Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pon 20 Feb 2012, 23:08

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Stefanino ::
Cenci ::Ja sam ti na vreme rekao kakva je situacija.

Dobro,posle kad vidis da svi pikamo bice ti krivo [Only admins are allowed to see this image]


Nimalo [Only admins are allowed to see this image]

91Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pon 20 Feb 2012, 23:19

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Stefanino ::
Dr.Dule ::jos dvojca vam fale. cek par dana i ima da se popuni liga.

Cenci je odustao....Jacob se nejavlja vise od 10 dana....Klodovik se mucio oko instalacije....Mario i Lav se jos uvek nisu aktivirali na Comodu......

Ima tu dosta znakova pitanja.....

Trebalo bi da imamo 19 sigurnih a i to nije sigurno....treba nam jos igraca i to mnogo vise od dvojce...

TMH34 ne znam sta je uradio sa igrom,imao je neki bug......Red Man cuti jos uvek i ne prijavljuje se...nadam se da ce da se prikljuci.....Steelers se razmislja dal moze da se uklopi sa obavezama kao i Ulero.......bilo bi dobro kad bi nam se svi oni prikljucili i kad bi se Cenci predomislio....imali bi smo onda sigurnih 24

Ne moramo se opterećivati brojem 24. Daj krajnji datum za prijave i koliko se ljudi prijavi napravićemo sistem. Može se napraviti sistem za 16, 18, 20 igrača... Jedino je malo nezgodno ako bude neparan broj, al i to se može rešiti.



[Only admins are allowed to see this image]
http://www.takolako.rs

92Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pon 20 Feb 2012, 23:20

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

juce odigrao jednu cetvrtinu i umroh od dosade. previse sam mator za to. ja ubacim arhivu u plejer i blejacina. mladjima ostavljam igru.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

[Only admins are allowed to see this image]

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

93Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pon 20 Feb 2012, 23:22

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

moj dule



STANE VAS SVE PRATI

94Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pon 20 Feb 2012, 23:23

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Sirmium Samurai ::
Stefanino ::
Dr.Dule ::jos dvojca vam fale. cek par dana i ima da se popuni liga.

Cenci je odustao....Jacob se nejavlja vise od 10 dana....Klodovik se mucio oko instalacije....Mario i Lav se jos uvek nisu aktivirali na Comodu......

Ima tu dosta znakova pitanja.....

Trebalo bi da imamo 19 sigurnih a i to nije sigurno....treba nam jos igraca i to mnogo vise od dvojce...

TMH34 ne znam sta je uradio sa igrom,imao je neki bug......Red Man cuti jos uvek i ne prijavljuje se...nadam se da ce da se prikljuci.....Steelers se razmislja dal moze da se uklopi sa obavezama kao i Ulero.......bilo bi dobro kad bi nam se svi oni prikljucili i kad bi se Cenci predomislio....imali bi smo onda sigurnih 24

Ne moramo se opterećivati brojem 24. Daj krajnji datum za prijave i koliko se ljudi prijavi napravićemo sistem. Može se napraviti sistem za 16, 18, 20 igrača... Jedino je malo nezgodno ako bude neparan broj, al i to se može rešiti.

Za sad 19 sigurnih.....a rok je do finalne utakmice....od prilike 4-5 dana

95Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 21 Feb 2012, 00:30

Jeremija

Jeremija
Drafted
Drafted

Nevezano za mene,ali mislim da bi bilo vise igraca kada bi se trajanje lige produzilo...nema svako vreme za 1 utakmicu dnevno ili preskoci jednu pa odigra 2 itd. ipak je samo zabava cilj igre i ubijanje nekog slobodnog vremena...
Opet na vama(adminima) je da se uskladi svima...
Baltimore Ravensi za 3 sezonu da odmah rezervisem Cool

96Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 21 Feb 2012, 00:44

Neca96

Neca96
Drafted
Drafted

Uzimam NY Giants-e za 3 sezonu Cool

97Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 21 Feb 2012, 00:50

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Ovako stoji situacija.....prikljucilo bi nam se jos dosta igraca ako produzimo ligu sa 16 dana na vise.....e sad dal produziti na 25 ili 30.....pa bih voleo misljenja ostalih ili da ostane da igramo ovu sezonu za 16 dana a posle da povecamo sezonu 4.....

98Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 21 Feb 2012, 00:53

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ako važi moje mišljenje,ja mislim da nije,mislim da je dobar limit za 20-ak klubova oko 20 dana,svako može baciti 2 dnevno,ko nemože,nek neigra,jer ako se poveća na više dana,biti će dana kad nitko neće igrati,i svi će onda čekati zadnje dane!

99Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 21 Feb 2012, 01:00

Neca96

Neca96
Drafted
Drafted

Jel se zna otprilike kad ce poceti ova 3.sezona? Da znam da se iskombinujem zbog skole.

100Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 4 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 21 Feb 2012, 07:10

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

mislim da svako kože igrati tempom koji mu odgovara
ako treba produziti ligu 4-5 dana a imati kojeg ucesnika vise misli da ideja nije loša



STANE VAS SVE PRATI

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 9]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu