NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Eurobasket 2011 - Lithuania

+18
Vick7
TMH34
Danijel Lg
cooper
viking
Freak
dr.dule
El Jefe runs San Diego
Sirmium Samurai
minglez a.k.a milanche
Ovan
Zona do trona
zvaljo
penban
Peyton Manning
Pohovani feniks
Miki HOF
Raising Arizona
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 11 od 14]

251Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 21:05

penban

penban
Moderator
Moderator

Plasim se da nikada vise necemo imati priliku da stvorimo novog Djordjevica, Bodirogu, Divca, Danilovica... Jednostavno sistem vrednosti je drugaciji nego sto je bio kada su ti igraci selektirani. Danas je bitno da se potpise prvi profesionalni ugovor, da se kupi brz auto, izlazi na splav.
Naleteo sam negde na klip sa priprema rep s kraja 80-ih gde Divac prica kako uci engleski da bi mogao u NBA i da mu je najveci san da tamo igra i nista drugo. Nema vise toga. Kad ste poslednji put culu nekog naseg igraca sa 20 godina kako prica da hoce u NBA? Dalako je NBA za ove nase papane.

Partizanova dominacija jeste krivac za to, ali kad je neko bolji od tebe ti treba da ga stignes, a ne da se odaljavas od njega i da smisljas nacine kako da ga sabotiras.

Odlutao sam sa teme... Ovo su druge OI koje propustamo, jos jedno slobodno leto da se vidi sta dalje i kako dalje. Nadam se da ce od sada ici samo na bolje.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

252Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 21:24

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

najbolje da ta dominacija se pretvori u otimanju igraca na priprema reprezentativnih selekcija ali ajde da nepravimo klubsku pricu na ovim rusevinama srpskog basketa a liga od jednog kluba je realnost.
kraj jeste. bolan jeste i tu vise spasa nema. bilo nekada kosarkaska zemlja. u buduce cemo biti kao i hrvati. ucesnici predtakmicenja i nista vise. mene je u principu briga. dobili smo ono sto smo hteli. potop. sada mozemo da povecamo broj stranaca i na pet.



Poslednji izmenio Dr.Dule dana Pet 16 Sep 2011, 21:26, izmenjeno ukupno 1 puta




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

253Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 21:25

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Dragovic? Tog indijanca? Mora da se salis! Svi ti igraci koji odu na koledz su najgore rupe. Idu tamo, jer ovde ne mogu nista da urade. Mislim da bi neki prosecan momak iz kraja mogao bez problema da ode na neki koledz, samo bi mu trebala malo bolja kondicija. Toliko o tome...
Ercega i Bogdanovica necu ni da komentarisem. Tesko da bi oni mogli da bilo kako pomognu...
Jedini nas mladi trener je Djordjevic i mooooozda bi on mogao da bude resenje. Trifunovic nije los trener, ali nije on ime kakvo je Ivkovic, Pesic ili Djordjevic samim tim ne bi ni bio autoritet.
Sto se tice tih otkaza - Radenovic je godinama covek dolazio na pripreme, odradjivao ih profesionalno do kraja da bi na kraju uvek popusio. Zato je lepo ove godine rekao Dudi "doci cu, odradicu cele pripreme, propasce mi leto, a necu igrati na kraju. Hvala na pozivu". Raduljica je imao neku povredu, mada mislim da nisu tu cista posla. Sve u svemu, ne bi on doneo prevagu. Tripkovic ima problem psiholoske prirode vec par godina...
I za mog brata, sramota je izgubiti cetvrtinu 34:8, ali nije sramota izgubiti 10 razlike. Niko nece pamtiti rezultat prve cetvrtine. Pa jel sad Spanija banana zemlja jer je izgubila 16:2 od Turske!? Mislim da cak nisu dali nijedan poen iz igre! Znam, sad ces reci, ali Spanija je u finalu, a mi smo ispali. Nije poenta u prvoj cetvrtini protiv Grcke, problem je daleko slozeniji...

Dule je najbolje rekao u temi evropska kosarka, ja sam samo dopunio. A dodao bih ovde da i taj nas najbolji klub za tu jednu deceniju totalne dominacije nije napravio NIJEDNOG vrhunskog igraca. Pouzdano znam da u mladjim kategorijama Partizana igraju samo deca burzuja ili preko nekih drugih veza (neke bi vam delovale morbidno). Reci cu samo da je ta ista Partizanova skola oterala Bjelicu i Paunica...
Ni situacija u zemlji ne pomaze. Svako, cim mu se ukaze prilika, ode preko da uzme neki dinar. A uglavnom odu kao neformirani igraci pa se izgube i na kraju zavrse u nekom klubu u Nemackoj, Belgiji ili Francuskoj, gde uzme neke pare i posle toga otvori kafic ili nesto slicno...

254Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 21:29

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

mozda ipak ima spasa ako su samo deca kremsite sigurica u timovima. uskoro ih nece biti. svi ce otici na tenis Smile




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

255Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 21:31

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Dragovic

Ne postoji dovoljan broj fejspalmova za tu... kreaturu.



 photo AZcardsscript.gif

256Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 21:46

penban

penban
Moderator
Moderator

Dragovic mi je pao na pamet jer sam ga video na TV-u pre neki dan Very Happy Pa rekao sam da je lik dzukela.

Autoritet uspostavljas tako sto drzis do sebe. Ne treba da budes veliko ime da bi imao autoritet. Sale mi nije za selektora. Fantastican igrac, mozda nas najbolji plej u poslednjih 20 godina, ali ne znaci da bi bio dobar u selekciji i vodjenju rep.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

257Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 21:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

T-Wolf
Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Srbi-odmah-pljujete

http://nfl.com/

258Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 21:49

penban

penban
Moderator
Moderator

T-Wolf ::Dragovic? Tog indijanca? Mora da se salis! Svi ti igraci koji odu na koledz su najgore rupe. Idu tamo, jer ovde ne mogu nista da urade. Mislim da bi neki prosecan momak iz kraja mogao bez problema da ode na neki koledz, samo bi mu trebala malo bolja kondicija. Toliko o tome...
Ercega i Bogdanovica necu ni da komentarisem. Tesko da bi oni mogli da bilo kako pomognu...
Jedini nas mladi trener je Djordjevic i mooooozda bi on mogao da bude resenje. Trifunovic nije los trener, ali nije on ime kakvo je Ivkovic, Pesic ili Djordjevic samim tim ne bi ni bio autoritet.
Sto se tice tih otkaza - Radenovic je godinama covek dolazio na pripreme, odradjivao ih profesionalno do kraja da bi na kraju uvek popusio. Zato je lepo ove godine rekao Dudi "doci cu, odradicu cele pripreme, propasce mi leto, a necu igrati na kraju. Hvala na pozivu". Raduljica je imao neku povredu, mada mislim da nisu tu cista posla. Sve u svemu, ne bi on doneo prevagu. Tripkovic ima problem psiholoske prirode vec par godina...
I za mog brata, sramota je izgubiti cetvrtinu 34:8, ali nije sramota izgubiti 10 razlike. Niko nece pamtiti rezultat prve cetvrtine. Pa jel sad Spanija banana zemlja jer je izgubila 16:2 od Turske!? Mislim da cak nisu dali nijedan poen iz igre! Znam, sad ces reci, ali Spanija je u finalu, a mi smo ispali. Nije poenta u prvoj cetvrtini protiv Grcke, problem je daleko slozeniji...

Dule je najbolje rekao u temi evropska kosarka, ja sam samo dopunio. A dodao bih ovde da i taj nas najbolji klub za tu jednu deceniju totalne dominacije nije napravio NIJEDNOG vrhunskog igraca. Pouzdano znam da u mladjim kategorijama Partizana igraju samo deca burzuja ili preko nekih drugih veza (neke bi vam delovale morbidno). Reci cu samo da je ta ista Partizanova skola oterala Bjelicu i Paunica...
Ni situacija u zemlji ne pomaze. Svako, cim mu se ukaze prilika, ode preko da uzme neki dinar. A uglavnom odu kao neformirani igraci pa se izgube i na kraju zavrse u nekom klubu u Nemackoj, Belgiji ili Francuskoj, gde uzme neke pare i posle toga otvori kafic ili nesto slicno...

Spanija je banana jer je pustila Turke da prodju dalje kako bi nama, Francuzima i Nemcima zagorcali zivot u grupi Very Happy

259Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 21:52

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Na koledz idu dobri igraci koji kod nas nemaju sanse da se dokazu u pristojnom timu zato sto nisu deca burzuja i direktora. istina je da nikoga nismo odavno stvorili kao igraca, ali za to ne postoji ni sansa. Mediji, politika i javnost favorisu samo Partizan tako da tesko da ce bilo koja druga ekipa dobiti sansu da se dokaze, samim tim niko od igraca nece doci u prvi plan. Imamo mi i Milicica i Rakocevica koji inace nije nista posebno, Ercega, Radmanovica i Sasu Pavlovica (recimo). Kecmana nije zvao, a to nam je najbolji igrac u domacoj ligi. Tripkovic je povredjen, Novica je povredjen, Vujanic koji je po meni jedan od najboljih plejeva u evropi je isto povredjen + los tretman kod sudija...Eto to je sve doprinelo ovakvom plasmanu i ne treba kriviti ni Dudu ni Teodosica ni ostale. Sto puta mi je drazi ovakav Teo kad promasuje i kada ga ne ide nego Navaro i Jasikenesto majmuni koji pucaju trojke iz trka i imaju debelu zaledjinu od strane drugih igraca. To sto Spanci pricaju da je Rubio najveci evropski talenat to ja mogu da kazem i za mog komsiju od 10 godina i verovatno je i bolji od onog nesveta. Mislim da pre treba da se boje Spanci i litvanija i ta govna jer oni nece jos dva eona napraviti igraca kao sto su Gasol i Navaro. Mi imamo mnogo potencijala samo treba raditi na tome...

260Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 21:58

penban

penban
Moderator
Moderator

Litvanci imaju dva tima koji nesto valjaju, ali iz ta dva tim stvore se potencijali koji igraju EL i kada sazru idu u inostranstvo, dok su Spanci poceli da kupe igrace sa strane (Ibaka, Mirotic). Opet su Spanci i Litvanci bili sampioni u kategorijama koje su generacijski najblize A selekciji. Mi smo imali talente, ali nismo znali da ih razvijemo. To je razlika izmedju njih i nas.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

261Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 22:05

penban

penban
Moderator
Moderator

Finale: Francuska-Spanija
Za trece mesto: Rusija- Makedonija

Nece se valjda Francuzi skloniti Spancima kao u grupi.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

262Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 22:11

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Teo hvala ti za sve: izgubljene lopte, promasene suteve, bezobrazluke, nadmenosti, uobrazenosti, "boli me qrac za sve" stavove...

E mladjani Maricu, ne cini jedna trojka coveka.
A taj covek jednu pogodi pa pet promasi, jednu doda, pa pet izgubi.
Covek jednostavno ima neki mentalni problem u glavi.
Da li iko moze da gotivi personu koja plasi selektora od 70 i kusur godina?
Daleko mu lepa kuca sa tom trojkom protiv Spanije, mozda je bas ta trojka razlog njegove prokurcenosti i zamisljanja da je nekakvo bozanstvo, pa moze da se ispucava kad hoce i koliko hoce.
Zasto ne stavis slike njegovih 40 promasenih trojki i 50 izgubljenih lopti na ovom EP? Kada svi (pa i trener) postanu robovi jednog napaljenog retarda (faca mu sve govori) onda je normalno da necemo nista pametno uraditi.



 photo AZcardsscript.gif

263Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 22:17

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

gresis RA nije momak uopste toliko upropastio situaciju, nismo bili dovoljno dobri i to je to. Kako niko ne spominje lamoniku pedercinu italijansku, koji je inicirao poraz protiv francuza?

264Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 22:17

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Navijam za Francuze...

http://nfl.com/

265Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 22:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Raising Arizona ::Teo hvala ti za sve: izgubljene lopte, promasene suteve, bezobrazluke, nadmenosti, uobrazenosti, "boli me qrac za sve" stavove...

E mladjani Maricu, ne cini jedna trojka coveka.
A taj covek jednu pogodi pa pet promasi, jednu doda, pa pet izgubi.
Covek jednostavno ima neki mentalni problem u glavi.
Da li iko moze da gotivi personu koja plasi selektora od 70 i kusur godina?
Daleko mu lepa kuca sa tom trojkom protiv Spanije, mozda je bas ta trojka razlog njegove prokurcenosti i zamisljanja da je nekakvo bozanstvo, pa moze da se ispucava kad hoce i koliko hoce.
Zasto ne stavis slike njegovih 40 promasenih trojki i 50 izgubljenih lopti na ovom EP? Kada svi (pa i trener) postanu robovi jednog napaljenog retarda (faca mu sve govori) onda je normalno da necemo nista pametno uraditi.
Napisao sam T-Wolf ispred slike,jer ta slika donekle oslikava njegov stav...
A slazem sa sa njim da ja nas mentalitet cudo...samo cekam da Djokovic malo padne,pa da krene pljuvanje...

http://nfl.com/

266Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 22:22

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Ne brini, ja rat vodim protiv njega u kuci, svadjamo se oko ove teme vise nego svi mi ovde na forumu.

Samo jedno pitanje cu postaviti: Da li ce neko snositi odgovornost za ovaj neuspeh?
Ako (a bilo bi sasvim primereno, s obzirom da nije ispunio cilj) Ivkovic podnese ostavku, zatvaram ovo poglavlje i okrecem se buducnosti, koliko god ona teska bila (a nazalost bice veoma veoma teska)...



 photo AZcardsscript.gif

267Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 22:23

penban

penban
Moderator
Moderator

Isti sut koji je dao Spancima promasio je u polufinalu EL protiv nas. Dje se onaj kosati skakavac nadje tamo da prikuca Mad

Teo je prepotentan. Treba biti takav u sportu, ali on ga pretera.
Da vidimo kakav ce biti u CSKA gde nema naseg trenera i gde mora da slusa i da radi sta mu se kaze. Mozda sazre a mozda i ne... Nema sale sa Rusima.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

268Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 22:25

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Decko ima problem, to je ocigledno i to vidi 95% ljudi.
Ej, pa posle onako kriminalne partije sinoc i danas, on izjavljuje da su se "borili, ali su neki igraci podbacili."
Ne znam da li mi je gora njegova izjava ili Ivkoviceva da "opet ne moze da objasni u cemu je bio problem".
E pa ja znam, u svemu je bio problem. U svemu.



 photo AZcardsscript.gif

269Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 22:26

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Peyton Manning ::
Raising Arizona ::Teo hvala ti za sve: izgubljene lopte, promasene suteve, bezobrazluke, nadmenosti, uobrazenosti, "boli me qrac za sve" stavove...

E mladjani Maricu, ne cini jedna trojka coveka.
A taj covek jednu pogodi pa pet promasi, jednu doda, pa pet izgubi.
Covek jednostavno ima neki mentalni problem u glavi.
Da li iko moze da gotivi personu koja plasi selektora od 70 i kusur godina?
Daleko mu lepa kuca sa tom trojkom protiv Spanije, mozda je bas ta trojka razlog njegove prokurcenosti i zamisljanja da je nekakvo bozanstvo, pa moze da se ispucava kad hoce i koliko hoce.
Zasto ne stavis slike njegovih 40 promasenih trojki i 50 izgubljenih lopti na ovom EP? Kada svi (pa i trener) postanu robovi jednog napaljenog retarda (faca mu sve govori) onda je normalno da necemo nista pametno uraditi.
Napisao sam T-Wolf ispred slike,jer ta slika donekle oslikava njegov stav...
A slazem sa sa njim da ja nas mentalitet cudo...samo cekam da Djokovic malo padne,pa da krene pljuvanje...

maricu nadji jednog pleja u evropi koji baca lopte preko cele protivnicke odbrane protivnika? ako ti preseku tako jednom ok, ali da ti to konstantno ponavljas to je vec ...

drugo ispucavanja u 4 sekundi napada pogotovo u utakmicama kada nam je trebao dug napad. i kad vidis da ga ne ide on se i dalje ispucava i to ne iz otvorenih pozicija nego prosto silovanje posto poto, ne ide, on je predvonik ove generacija, ta uloga mu je namenjena, on mora odgovorno da se ponasa...

pogadjajo je djordjevic mnogo bitnije trojke i igrao je lose utakmice ali nikad se nije ponasao neodgovorno, i nikad nije igrao odbranu da ga boli ona stvar..ovo isto vazi i za mnoge legnede...

tea u odbrani bi probio svaki klinac na basketu jer je bio nemi posmatrac, ne ide to tako

seti se da kada se izgubilo od francuza niko nije rekao ni rec vec su ih svi podrzali jbg. klalisu se i izgubili jbg. ali nedogovornost i kukavicluk pa i bahatost i bezobraznost nece niko tolerisati....

nije bitan poraz vec nacin na koji se izgubi...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

270Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 22:29

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Amin.



 photo AZcardsscript.gif

271Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 22:30

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

https://www.youtube.com/watch?v=kSIvgGCe4s4&feature=share

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

272Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 22:30

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

i jos nesto, sada me i ne cudi sto se ispljuvao sa dijamantidisom, kada se setim izjave posle utakmice sa nemackom, kada je izjavio da su pobedili lakse nego sto su ocekivali a to je rekao i posle izraela ja mislim, covece tako nesto se ne izjavljuje, i ne cudi me sto uopste nema autoritet sto se tice sudjenja a previse prepotentan i previse je poleteo,... mora da se menja inaaaceee...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

273Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 22:33

penban

penban
Moderator
Moderator

Potpuno se slazem sa Ovnom za pricu za Tea. Pokusavam to da nacrtam nekim drugovima, ali dzaba. Replike su "Ne kontas ti njegovu lucidnost brate... Njegove lopte imaju oci... Onaj ko ga cuva nema pojma sta ga ceka" i sl. Sad vide sta sam ja pricao i pljuju ga a ne kritikuju kao sto sam ja radio godinama u nazad.

Cekam samo na SOS-u da vidim Tegijev materijal i sta ce reci gost koji bude u studiju za dane koji slede za nasu kosarku.

274Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 22:35

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

tegija necu propustiti...

niko ne spori njegovu lucidnost i genijalnost tih pasova stvarno ima loptu koja ima oci, ali svako spori njegovu preteranu sebicnost, koja se odjednom pojavila, u prvom delu prvestva bio je prvi asistent i onda se covek izgubio i poceo je da se ispucava, da sutira da resava nesto, da dokazuje svoj ego. preterao je, keselj je zbog ovoga najvise trpeo, koliko puta smo ga mi svi videli samog a teo sutne ili ode na drugu stranu ili se jurca po terenu..

ali na zalost da je ovo problem lako bi nam bilo, postoje mnogo veci



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

275Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 11 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 22:39

penban

penban
Moderator
Moderator

Kada sve lepo ide covek ne vidi ono lose sto mi je ispred nosa. Teo nije takav postao juce ili prekjuce on je takav oduvek. Vlada Djurovic kaze pre neki dan "ne mora svaki pas da bude kroz buljuk igraca ili iza ledja." Time istices sebe, a ne tim.

Neko je rekao da mediji dizu Partizan... sta tek Sarenac radi kada Teo ima loptu, kao da je zaljubljen u njega Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu