NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Premier league Fantasy

+11
KPGS
Colts4Life
El Jefe runs San Diego
TMH34
Sirmium Samurai
Danijel Lg
Pohovani feniks
Peyton Manning
Freak
dr.dule
Ovan
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]

76Premier league Fantasy - Page 4 Empty Re: Premier league Fantasy Uto 14 Avg 2012, 14:11

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Pitao sam tamo, ali su me svi iskulirali, na kom sajtu se igra

77Premier league Fantasy - Page 4 Empty Re: Premier league Fantasy Uto 14 Avg 2012, 14:12

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

nisu te iskulirali
na sajtu premijer lige



STANE VAS SVE PRATI

78Premier league Fantasy - Page 4 Empty Re: Premier league Fantasy Uto 14 Avg 2012, 14:16

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Ok tnx

79Premier league Fantasy - Page 4 Empty Re: Premier league Fantasy Uto 14 Avg 2012, 14:16

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ako šta ustreba viči



STANE VAS SVE PRATI

80Premier league Fantasy - Page 4 Empty Re: Premier league Fantasy Sre 15 Avg 2012, 10:43

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Evo moj timic.
Vrsac Ducks:
Golmani- De Gea (MU),Begovic (Stoke)
Odbrana- Clichy (MC),Enrique (Liv),Hageland (Fulam),Agger (Liv),O Shea (Sund)
Vezni- Nani(MU),Yaya Toure (MC),Ramsey (Ars),Sinclair (Swe),Moses (Wigan)
Napad- Suarez (Liv),Ruiz (Fulam),Jelavic (Eve)

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

81Premier league Fantasy - Page 4 Empty Re: Premier league Fantasy Sre 22 Avg 2012, 21:11

Jeremija

Jeremija
Drafted
Drafted

Kopiram kod iz 2010,bravo debilu xd
Moze neko da mi posalje kod na pm?

82Premier league Fantasy - Page 4 Empty Re: Premier league Fantasy Sre 22 Avg 2012, 21:20

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Jere022 ::Kopiram kod iz 2010,bravo debilu xd
Moze neko da mi posalje kod na pm?

pa nije frka druze, liga je inace zakljucana, ali otkljucacu ti ako hoces da upadnes kod je:

362105-238777

83Premier league Fantasy - Page 4 Empty Re: Premier league Fantasy Sub 25 Avg 2012, 13:45

RandyMarsh

RandyMarsh
NCAA
NCAA

E ne znam gde na forumu komentarišete rezultate Premier Fantasy-ja, ali moram da ti kažem da si prvoklasan seronja.

God damn it. Da li je iko ikada skupio 48 poena na odbrambenom igraču u jednom kolu?

Svaka čast! cheers

84Premier league Fantasy - Page 4 Empty Re: Premier league Fantasy Sub 25 Avg 2012, 14:12

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

RandyMarsh ::E ne znam gde na forumu komentarišete rezultate Premier Fantasy-ja, ali moram da ti kažem da si prvoklasan seronja.

God damn it. Da li je iko ikada skupio 48 poena na odbrambenom igraču u jednom kolu?

Svaka čast! cheers


hahahah da pravim se pametan, prošle godina sam uzeo 30 na Assou-Ekottoa Very Happy sad da vidiš kada se liga zahukta pa kad Kuzma popizdi Cool

85Premier league Fantasy - Page 4 Empty Re: Premier league Fantasy Sub 25 Avg 2012, 14:30

RandyMarsh

RandyMarsh
NCAA
NCAA

elJefe ::
RandyMarsh ::E ne znam gde na forumu komentarišete rezultate Premier Fantasy-ja, ali moram da ti kažem da si prvoklasan seronja.

God damn it. Da li je iko ikada skupio 48 poena na odbrambenom igraču u jednom kolu?

Svaka čast! cheers


hahahah da pravim se pametan, prošle godina sam uzeo 30 na Assou-Ekottoa Very Happy sad da vidiš kada se liga zahukta pa kad Kuzma popizdi Cool

Very Happy E to mi je glavna motivacija za Premier Fantasy!

86Premier league Fantasy - Page 4 Empty Re: Premier league Fantasy Sub 25 Avg 2012, 14:32

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

RandyMarsh ::
elJefe ::
RandyMarsh ::E ne znam gde na forumu komentarišete rezultate Premier Fantasy-ja, ali moram da ti kažem da si prvoklasan seronja.

God damn it. Da li je iko ikada skupio 48 poena na odbrambenom igraču u jednom kolu?

Svaka čast! cheers


hahahah da pravim se pametan, prošle godina sam uzeo 30 na Assou-Ekottoa Very Happy sad da vidiš kada se liga zahukta pa kad Kuzma popizdi Cool

Very Happy E to mi je glavna motivacija za Premier Fantasy!

imam i ja pacijenta slicnog kao Kuzma. ovaj Red Machine Very Happy kuzma je vec promenio 5 igraca dobio kaznenih poena u pm Very Happy

87Premier league Fantasy - Page 4 Empty Re: Premier league Fantasy Pon 22 Jul 2013, 16:10

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Premier League fantasy, sezona 2013/2014

kod: 327751-85585

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu