NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sastavite svoju petorku

+10
Lazicy
iceman
Miki HOF
Colts4Life
kb8
T-Wolf
collymore10
Strax
Peyton Manning
El Jefe runs San Diego
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Sastavite svoju petorku - Page 3 Empty Re: Sastavite svoju petorku Čet 03 Jun 2010, 16:15

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Raising Arizona ::Majerle-ja sam hteo da stavim, ali jednostavno je konkurencija prejaka! Jedino smo ceo zivot bili slabi sa centrima, Adams jedini koji je legenda, Amari je prinudno tu usled nedostaka ostalih na poziciji, a i nije mu prirodna pozicija na centru. Rex je faca, ali ipak ne pripada ovom krem drustvu, po mom skromnom misljenju.

A KJ je nenadjebiv, covek je bio lud kad do'vati loptu! Te asistencije, pa to ni Stiv koji je danas ubedljivo najbolji asistent na svetu ne moze da ponovi!

ali definitivno je KJ fantastican kosarkas (bio), cudi me kako on nije strucnjak u nekoj ekipi, mislim da bi mogao mnogo da pomogne mladim playmakerima, a Rex-a pamtim po onoj trojci iz skoka u aut, najsmesniji potez ikada jos je bio i buzzer beater...

52Sastavite svoju petorku - Page 3 Empty Re: Sastavite svoju petorku Čet 03 Jun 2010, 16:36

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

KJ je gradonacelnik Sakramenta! Very Happy

A taj potez Rexa je jedan od istorijskih u NBA, mnogi ga proglasavaju najboljim clutch momentom ikada.



 photo AZcardsscript.gif

53Sastavite svoju petorku - Page 3 Empty Re: Sastavite svoju petorku Čet 03 Jun 2010, 17:35

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Raising Arizona ::KJ je gradonacelnik Sakramenta! Very Happy

A taj potez Rexa je jedan od istorijskih u NBA, mnogi ga proglasavaju najboljim clutch momentom ikada.

apsolutno nisam znao za ovo da je gradonacelnik, mozda bi mi trebali da krenemo tim primerom pa da sportisti budu gradonacelnici i ministri...

nego evo all-time petorka Srba u NBA:

PG Djordjevic
SG Danilovic
SF Stojakovic
PF Milicic/Radmanovic (mozda jaci na SF)
C Divac/Krstic

54Sastavite svoju petorku - Page 3 Empty Re: Sastavite svoju petorku Čet 03 Jun 2010, 18:36

Strax

Strax
Rookie
Rookie

elJefe ::
Raising Arizona ::KJ je gradonacelnik Sakramenta! Very Happy

A taj potez Rexa je jedan od istorijskih u NBA, mnogi ga proglasavaju najboljim clutch momentom ikada.

apsolutno nisam znao za ovo da je gradonacelnik, mozda bi mi trebali da krenemo tim primerom pa da sportisti budu gradonacelnici i ministri...

nego evo all-time petorka Srba u NBA:

PG Djordjevic
SG Danilovic
SF Stojakovic
PF Milicic/Radmanovic (mozda jaci na SF)
C Divac/Krstic

Da, najveću pomoć je imao u Magicu Johnsonu, a i naravno u bivšim saigračima, Barkleyu, Majerleu i Chambersu, koji su svečanom večerom prikupljali novac za Kevinovu kampanju... Very Happy

inače, slažem se sa ovom postavom Srba, samo bi možda stavio Krleta na PF, jer mi nekako pre ide od Darka. Krle često igra spolja, i dobro bi se nadopunjavao sa Divcem....

55Sastavite svoju petorku - Page 3 Empty Re: Sastavite svoju petorku Čet 03 Jun 2010, 19:02

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Danilovic, a pogotovo Djordjevic se nisu proslavili u NBA. Njima je to bio pogresan korak u karijeri, samo je dobro u svemu tome da su shvatili na vreme i vratili se u Evropu gde su kraljevi.



 photo AZcardsscript.gif

56Sastavite svoju petorku - Page 3 Empty Re: Sastavite svoju petorku Čet 03 Jun 2010, 20:16

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Raising Arizona ::Danilovic, a pogotovo Djordjevic se nisu proslavili u NBA. Njima je to bio pogresan korak u karijeri, samo je dobro u svemu tome da su shvatili na vreme i vratili se u Evropu gde su kraljevi.

isto je i sa Radjom i Komazecom...jedino su Petrovic, Divac, Stojakovic i Krstic donekle postali dobri (pristojni) NBA igraci...

57Sastavite svoju petorku - Page 3 Empty Re: Sastavite svoju petorku Čet 03 Jun 2010, 23:22

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

A Kukoc? Nemoj mi ga razdvajati! Very Happy



 photo AZcardsscript.gif

58Sastavite svoju petorku - Page 3 Empty Re: Sastavite svoju petorku Pet 04 Jun 2010, 00:27

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Raising Arizona ::Danilovic, a pogotovo Djordjevic se nisu proslavili u NBA. Njima je to bio pogresan korak u karijeri, samo je dobro u svemu tome da su shvatili na vreme i vratili se u Evropu gde su kraljevi.

Danilovic je odlicno igrao, ali mislim da ga je povreda sjebala pa se vratio u Evropu, dok Djordjevic nije dobio sansu da se istakne...

59Sastavite svoju petorku - Page 3 Empty Re: Sastavite svoju petorku Pet 04 Jun 2010, 00:30

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Raising Arizona ::A Kukoc? Nemoj mi ga razdvajati! Very Happy

da, naravno i Kukoc njega sam zaboravio, a ako se ne varam i Paspalj je igrao u NBA doduse nesto jaaako kratko i to u Spursima...

60Sastavite svoju petorku - Page 3 Empty Re: Sastavite svoju petorku Sub 25 Sep 2010, 03:04

Fat Mike

Fat Mike
Executive team
Executive team

moje petorke Very Happy
omiljena:
vejd (mora na keca jbg)
redzi miler
doktor dzej
big shot rob
shek

trenutna:
deron
vejd
durantula
dzos smit
bajnam

ol tajm:
medzik
dzordan
doktor dzej
karl meloun
shek

61Sastavite svoju petorku - Page 3 Empty Re: Sastavite svoju petorku Sub 25 Sep 2010, 17:45

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

Fat Mike ::moje petorke Very Happy
omiljena:
vejd (mora na keca jbg)
redzi miler
doktor dzej
big shot rob
shek

trenutna:
deron
vejd
durantula
dzos smit
bajnam

ol tajm:
medzik
dzordan
doktor dzej
karl meloun
shek

Strasan dunk-er i block-er.Mogu da mu bacaju alley-oop sa centra.

62Sastavite svoju petorku - Page 3 Empty Re: Sastavite svoju petorku Sub 25 Sep 2010, 20:34

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Colts4Life ::
Fat Mike ::moje petorke Very Happy
omiljena:
vejd (mora na keca jbg)
redzi miler
doktor dzej
big shot rob
shek

trenutna:
deron
vejd
durantula
dzos smit
bajnam

ol tajm:
medzik
dzordan
doktor dzej
karl meloun
shek

Strasan dunk-er i block-er.Mogu da mu bacaju alley-oop sa centra.

Da, fenomenalan atleta...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu