NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

FIFA World Cup 2022 - Qatar

+10
BasBetis
Mos Def
Danijel Lg
dr.dule
Zver
SymphonyX
kb8
penban
Peyton Manning
Miki HOF
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 14]

101FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 10:29

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator



Tu sam planirao da gledam Srbija-Svajcarksa. Valjda atmosfera bude malo mirnija Very Happy

http://nfl.com/

102FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 10:34

penban

penban
Moderator
Moderator

Švajcarci ima haos da naprave Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

103FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 10:36

penban

penban
Moderator
Moderator

Mos Def ::Ne znam sto ljudima smeta lozenje, pa meni je to cela sustina pracenja, pogotovo reprezentacije i ovakvih takmicenja. Sto se sinocne utakmice tice, nije problem sto smo izgubili, problem je sto nista nismo pokazali konkretno pa se nadam da ce da se trgnu momci pred Kamerun jer su sigurno za klasu bolji od njih. Ako se trgnu ocekujem ko Hrvati 2014, kad su prvu izgubili 3-1 od Brazila al sledecu nakantali Kamerun 4:0.

Mi se ložimo pa onda prođe kao basket ove godine

Repka je super, usudiću se i reći da od 1998. nismo imali bolju, ali ono sinoć je strašno loše bilo. Sledeće dve se moraju dobiti, a to neće biti lako.

A i da, realno, nema šta momcima sinoć da se zameri. Izgubili su od boljeg rivala pristojnim rezultatom.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

104FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 10:40

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

penban ::Švajcarci ima haos da naprave Very Happy
Evo bas kaze Englez sa kojim cu gledati:
the Swiss are very calm
we will outshout them

Ali videcemo Siptari Very Happy

penban likes this post

http://nfl.com/

105FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 10:44

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Pa tu se postavlja pitanje ko se lozi, ako se igraci loze onda je problem ali ako se nacija lozi ja ne vidim problem. Ja ne mislim da je razlog sto smo mi izgubili na Eurobasketu ili sinoc lozenje neko, nema veze sa tim nego jednostavno losa igra. Cak bi rekao i da igraci sinoc nisu ispratili lozenje nacije nego da su bili bas suprotno - uplaseni i da su im se noge odsekle vecini. Ali inace ja ne vidim nikakv problem u lozenju, kad izgubis onda se bas smoris al kad pobedis nema boljeg osecaja.
Ono sto meni smeta jeste pljuvacina posle poraza, mada mi deluje da su svi svesni da su ovi jednostavno bolji pa je nema mnogo ali sto se mene tice, lozenje se nastavlja, Srbija Kamerun 3:0, najavio vec Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

106FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 10:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ne znam zasto su se svi toliko ispumpali posle meca juce. Pa ocekivan poraz, to se znalo odmah. Jeste igra delovala losije ali svakako bi nas dobili.

http://nfl.com/

107FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 10:51

penban

penban
Moderator
Moderator

Sa moje strane nema pljuvačine...

Meni je smetalo ono slavlje dajte Brazil da se igramo kada smo prošli u Katar. Tu vidim problem, jer ti kao sportista podižeš očekivanja, i onda te vređa što te većina pljuje.

Objektivno sinoć se videla razlika, Brazil je bolji za najmanje dva gola. Videćemo šta će biti dalje, ali igra mora da se promeni.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

108FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 10:51

penban

penban
Moderator
Moderator

Peyton Manning ::
penban ::Švajcarci ima haos da naprave Very Happy
Evo bas kaze Englez sa kojim cu gledati:
the Swiss are very calm
we will outshout them

Ali videcemo Siptari Very Happy

Sad kad izađete u nekom dokumentarcu o navijačima Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

109FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 11:03

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

penban ::Sa moje strane nema pljuvačine...

Nisam mislio na tebe, ti se nisi ni lozio, mislim na te sto se loze i onda pljuju kad izgubimo.
Uglavnom, ocigledno razlicito gledamo ali razumem na sta mislis, kurcimo se bez pokrica ali jednostavno ja ne mogu da gledam utakmicu i razmisljam "daj Boze nereseno samo da izvucemo, ovi ce nas razbiti, bolji su i ostalo" nije mi zanimljiv taj racionalan stav kad je u pitanju moja ekipa koju pratim, lozenje je sladje Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

110FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 11:13

penban

penban
Moderator
Moderator

Mos Def ::
penban ::Sa moje strane nema pljuvačine...

Nisam mislio na tebe, ti se nisi ni lozio, mislim na te sto se loze i onda pljuju kad izgubimo.
Uglavnom, ocigledno razlicito gledamo ali razumem na sta mislis, kurcimo se bez pokrica ali jednostavno ja ne mogu da gledam utakmicu i razmisljam "daj Boze nereseno samo da izvucemo, ovi ce nas razbiti, bolji su i ostalo" nije mi zanimljiv taj racionalan stav kad je u pitanju moja ekipa koju pratim, lozenje je sladje Very Happy

Mene samo to nervira

Msm, navijaš da pobediš, ali to kurčenje i na kraju šta? Ljutiš se što te neko dugi napuši Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

111FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 12:13

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

penban ::
Mos Def ::
penban ::Sa moje strane nema pljuvačine...

Nisam mislio na tebe, ti se nisi ni lozio, mislim na te sto se loze i onda pljuju kad izgubimo.
Uglavnom, ocigledno razlicito gledamo ali razumem na sta mislis, kurcimo se bez pokrica ali jednostavno ja ne mogu da gledam utakmicu i razmisljam "daj Boze nereseno samo da izvucemo, ovi ce nas razbiti, bolji su i ostalo" nije mi zanimljiv taj racionalan stav kad je u pitanju moja ekipa koju pratim, lozenje je sladje Very Happy

Mene samo to nervira

Msm, navijaš da pobediš, ali to kurčenje i na kraju šta? Ljutiš se što te neko dugi napuši Very Happy

Pa zato i govorim, meni smetaju isto ti sto se kurce i onda krece pljuvacina kad nas nakantaju. Ja sam stava, kurcimo se, ako izduvamo protivnik ima pravo da nas trpa isto a mi trpimo i cekamo novu priliku da uzvratimo, nema tu neke filozofije Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

112FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 12:18

penban

penban
Moderator
Moderator

To svakako Very Happy

Vidim masa ljudi koje pratim na insta obrisala storye i slike iz filma Montevideo... Napašćemo Brazil Laughing



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

113FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 12:24

Zver

Zver
VIP
VIP

Brazil je na svetskim prvenstvima od 2006. na ovamo igrao 11 utakmica protiv timova iz Evrope. Dva puta su dobili Hrvatsku, dva puta su dobili Srbiju. Od preostalih 7 imaju pet poraza i dva nerešena.
Nerešene Portugal i Švica. Porazi Nizozemska dvaputa, Francuska , Nemačka i Belgija.



...Sa Vajominškog Univerziteta

114FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 12:42

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Što će reć da su Balkanci najebali uvijek...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

115FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 13:09

Zver

Zver
VIP
VIP

I Švajcarci su Balkanci, kad im vidiš roster, pa nisu najebali Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

116FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 13:26

penban

penban
Moderator
Moderator

SAD i Iran će u direkntom meču odlučivati ko ide u sledeću rundu takmičenja... To ima da bude atomski fudbal



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

117FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 13:51

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Iran puko proslu 6-2 a ovu su ne mogu reci izdominirali ali odigrali odlicno i zasluzeno dobili. Tako da, samo nek se nasi okrenu sledecoj, odigraju kako znaju i bice dobro.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

118FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 13:57

penban

penban
Moderator
Moderator

Iran eliminiše SAD ide odmah državni praznik, tri neradana dana

A igračima zvanje narodnog heroja



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Mos Def likes this post

119FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 14:23

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Zver ::I Švajcarci su Balkanci, kad im vidiš roster, pa nisu najebali  Very Happy

Al imaju alpski mentalitet, na to Brazil nije računo Very Happy



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

120FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 14:23

kb8

kb8
Moderator
Moderator

penban ::SAD i Iran će u direkntom meču odlučivati ko ide u sledeću rundu takmičenja... To ima da bude atomski fudbal

S naglaskom na atomski...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Peyton Manning likes this post

121FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Pet 25 Nov 2022, 14:34

penban

penban
Moderator
Moderator

kb8 ::
penban ::SAD i Iran će u direkntom meču odlučivati ko ide u sledeću rundu takmičenja... To ima da bude atomski fudbal

S naglaskom na atomski...

Na nuklearni pogon



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

122FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Sub 26 Nov 2022, 05:59

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Miki HOF ::ne znam kolko je istina ali juce ovi moji saudijci u firmi komentarisu da je premija za tim 2 miliona  po golu svakom igracu. Nisam razumeo lepo da li rijala ili dolara, sto je velika razlika


ovo moji pustali abrove kolko vidim

cifra je dosta manja izgleda

123FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Sub 26 Nov 2022, 07:51

penban

penban
Moderator
Moderator

Negde je izašlo da je svaki igrač dobio po rols rojsa



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

124FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Sub 26 Nov 2022, 08:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Miki HOF ::
Miki HOF ::ne znam kolko je istina ali juce ovi moji saudijci u firmi komentarisu da je premija za tim 2 miliona  po golu svakom igracu. Nisam razumeo lepo da li rijala ili dolara, sto je velika razlika


ovo moji pustali abrove kolko vidim

cifra je dosta manja izgleda
Ja sam procitao da je cifra 500k dolara, sto se ukalapa u 2 miliona rijala.

http://nfl.com/

125FIFA World Cup 2022 - Qatar - Page 5 Empty Re: FIFA World Cup 2022 - Qatar Sub 26 Nov 2022, 09:00

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

kako god danas imaju sansu za jos jednu isplatu

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu