NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

New York Jets

+16
KPGS
Cenci D
Niger iz huda
Miki HOF
niko32
BasBetis
dr.dule
Vlado997
The Bad Man
Mos Def
SymphonyX
mardok
Steelers
Peyton Manning
Zver
kb8
20 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 21]

76New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Pon 30 Nov 2020, 09:17

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

ma izaci ce 100%, u trendu je treba unovciti

77New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Pon 30 Nov 2020, 22:08

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Neka mu se Bog smiluje.

78New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Pon 30 Nov 2020, 23:08

Zver

Zver
VIP
VIP

Bolje da završi školu, pa u vodoinstalatere...nego u Jetse.



...Sa Vajominškog Univerziteta

79New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Uto 01 Dec 2020, 09:24

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ova ekipa Jetsa je stvarno najgora koju sam gledao od kad pratim NFL, 0-16 Brownsi i Lionsi su za ono All Star ekipe. Oni bar kad su gubili svoje meceve to je bilo par blizu utakmica koje su mogli da dobiju a ovi, sem onu sa Patsima, ni blizu nisu bili ove druge.
Generalno ne volim kad igraci rade ono sto su John Elway i Eli Manning radili na draftu ali ovo bi bio prvi put da bih stvarno podrzao Lwarence ako odbije da ode u Jetse, bar dok je Gase tu. Ja njih ne razumem uopste sto ga ne otpuste, mogli bi da privuku odlicne trenere sa Lawrencom u timu.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

80New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Uto 01 Dec 2020, 10:06

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pa valjda ce to uraditi na kraju sezone. Ne verujem da ce toliku gresku napraviti i ostaviti Gase.

A koliko se secam, slicno losi su bili 0-16 Lions, dok su Brownsi bili nesto bolji.

http://nfl.com/

81New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Uto 01 Dec 2020, 10:52

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Oni jednostavno hoce Lawrenca, ne verujem da je ijedna ekipa prirodno 0-16

82New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Uto 01 Dec 2020, 11:30

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ja ne znam bas, meni oni stvarno deluju kao ekipa koja ne moze nikoga da pobedi cak i da hoce. Ti kad pogledas taj roster tu nema jednog igraca da ti sad kazes e greota sto ovaj igra kod njih, tu su svi losi ukljucujuci i Darnolda. U odbrani su imali Mosley-a i Adamsa, ove sezone nijedan nije tu, u napadu da ne pricam, oni nemaju WR2 a ne WR1. RB im starac Gore od stotinu ljeta.
Generalno raspored do kraja im je manje vise sve PO ekipe tako da i da zele i da ne zele, 0-16 im ne gine.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

83New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Uto 01 Dec 2020, 12:20

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Crowder nije los WR, a ok je i ovaj ruki OT Becton. Ali da, sve u svemu preocajan tim.

http://nfl.com/

84New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Uto 01 Dec 2020, 12:29

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Nadam se ipak da Lorens nece ovdje doci. Zavrsio bi isto kao Darnold. Momak je dominirao na koledzu ali su ga ovi unazadili



New York Jets - Page 4 Potpis

85New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Uto 01 Dec 2020, 14:42

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Ja bih izasao na draft da sam Lawrence. Razloga je više : 1. Skoro 50M kao prvi pik
2. Rizik od vece povrede ako se vrati na koledz
3. Svetla pozornice NY
4. Jetsi imaju mnogo pikova
5. Moze te stici Rosen kletva, koji je pričao da nece u Brownse
6. Pada ti popularnost izbirljivoscu
7. Kljucno-lako ces privuci FA igrace da dodju
u NY da igraju sa najvecim talentom od Lucka

86New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Uto 01 Dec 2020, 20:04

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

I ja bi voleo da on ode u Jetse jer su mi gotivni kao tim, fransiza ali samo pod uslovom da otpuste ovaj strucni stab i dovedu nekog drugog trenera. Recimo prvi koji mi pada na pamet je Eric Bieniemy, njega ce verovatno svi da traze a privukli bi ga prvim pikom.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

87New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Pon 07 Dec 2020, 10:23

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Je l i dalje mislis da Jetsi nemaju kvalitet nikog da pobede? 😁

88New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Pon 07 Dec 2020, 12:02

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Rekao sam bas u onoj temi tamo da sam ih igrao H1 bas zato sto sam ih napljuvao pre ovog kola Very Happy Ma naravno da mogu da pobede, to je kao ono sto sam rekao da nema ko Chiefse da pobedi, jedna utakmica naravno da je sve moguce. Tako i za Jetse, 16 utakmica, sve je moguce Very Happy Ali i dalje mislim da je ovo najgora ekipa koju sam geldao i da, takovali ili ne, 0-16 im odgovara kvalitetu.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

89New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Pon 07 Dec 2020, 13:28

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Bas steta sto ne dobise juce, valjala bi nam ta pobjeda.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

90New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Pon 07 Dec 2020, 14:47

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Nije im prvi put da se "samoubijaju" na ovaj način, tako da i ta priča oko tankovanja mi ne pije vodu. Jednostavno su loši.

91New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Pon 07 Dec 2020, 15:25

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Prva ekipa su u poslednjih 15 godina koja je u takvoj situaciji poslala 6 pass rushera

92New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Pon 07 Dec 2020, 16:08

Zver

Zver
VIP
VIP

BasBetis ::Nije im prvi put da se "samoubijaju" na ovaj način, tako da i ta priča oko tankovanja mi ne pije vodu. Jednostavno su loši.

Ovo nije stvar toga koliko si loš ili dobar. Ovo je svesno i namerno izgubljena/puštena utakmica.
Pazi, da ja svom tati objasnim pravila, par taktičkih caka i pustim ga da odgleda par utakmica, čovek bi znao da kad braniš hail mary ne šalješ blic i ne ostavljaš risivera koji trči 40 jardi 4.2 sekundi samog sa kornerom sumnjivog kvaliteta.
Svima je jasno da čovek koji je DC u ligi nekih 20 godina zna kako se treba braniti u datoj situaciji, i svima je jasno zašto se nije tako branio.



...Sa Vajominškog Univerziteta

93New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Pon 07 Dec 2020, 16:10

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

(ne)moralna strana tankovanja je svima jasna
tu se postavlja pitanje kako bi liga u buducnosti mogla dokazati da neki timovi namjerno gube utakmice, sto je vec tesko, da ne kazem nemoguce. ali da bi trebalo kaznjavati - trebalo bi



New York Jets - Page 4 Potpis

94New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Pon 07 Dec 2020, 16:55

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ma kakvo kaznjavanje, tu se otvara opasan presedan. 
Gregg i Gase ce svakako dobit pedalu na kraju godine.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

95New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Pon 07 Dec 2020, 17:35

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Blento ::
BasBetis ::Nije im prvi put da se "samoubijaju" na ovaj način, tako da i ta priča oko tankovanja mi ne pije vodu. Jednostavno su loši.

Ovo nije stvar toga koliko si loš ili dobar. Ovo je svesno i namerno izgubljena/puštena utakmica.
Pazi, da ja svom tati objasnim pravila, par taktičkih caka i pustim ga da odgleda par utakmica, čovek bi znao da kad braniš hail mary ne šalješ blic i ne ostavljaš risivera koji trči 40 jardi 4.2 sekundi samog sa kornerom sumnjivog kvaliteta.
Svima je jasno da čovek koji je DC u ligi nekih 20 godina zna kako se treba braniti u datoj situaciji, i svima je jasno zašto se nije tako branio.

Da ali da oni toliko žarko žele tankovati, ne bi igrali sa Patriotama i Rajdersima mečeve na poslednju loptu. Ovako rizikuješ da se nešto pokvari i tank ti propadne. Mislim, ne vidim smisao tankovanja ako držiš sve do poslednje lopte. Ne u ovom sportu.

96New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Pon 07 Dec 2020, 18:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Blento ::
BasBetis ::Nije im prvi put da se "samoubijaju" na ovaj način, tako da i ta priča oko tankovanja mi ne pije vodu. Jednostavno su loši.

Ovo nije stvar toga koliko si loš ili dobar. Ovo je svesno i namerno izgubljena/puštena utakmica.
Pazi, da ja svom tati objasnim pravila, par taktičkih caka i pustim ga da odgleda par utakmica, čovek bi znao da kad braniš hail mary ne šalješ blic i ne ostavljaš risivera koji trči 40 jardi 4.2 sekundi samog sa kornerom sumnjivog kvaliteta.
Svima je jasno da čovek koji je DC u ligi nekih 20 godina zna kako se treba braniti u datoj situaciji, i svima je jasno zašto se nije tako branio.
To sam i ja pomislio. A play pre toga ih je isto tako Agolor pretrcao, ali los pas Carra

http://nfl.com/

97New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Pon 07 Dec 2020, 18:21

Zver

Zver
VIP
VIP

I nogobuljiraše Grega...pih. Tako Jetsi nagrađuju kad je neko maksimalno posvećen cilju.



...Sa Vajominškog Univerziteta

98New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Pon 07 Dec 2020, 19:06

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ne treba ih kaznjavati ako tankuju ali mislim da bi trebalo promeniti nesto. Da se uvede slicno kao u NBA sa lutrijom na primer. Cak bi i to promenio i uveo da na primer zadnje 3 ekipe imaju jednake sanse u izvlacenju, to bi sigurno promenilo stvari.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

99New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Ned 27 Dec 2020, 09:46

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ovi ako planiraju da budu konkurentni protiv bilo koga u potencijalnom plej ofu treba da igraju sa Fitzom do kraja, Tua jos nije spreman definitivno.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

100New York Jets - Page 4 Empty Re: New York Jets Ned 27 Dec 2020, 09:47

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Ovi teško da su u PO prici... 😁

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 21]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu