NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Šta trenutno slušate???

+9
Miki HOF
Steelers
dr.dule
Zver
Peyton Manning
Vlado997
mardok
Niger iz huda
kb8
13 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 22]

76Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Čet 26 Nov 2020, 12:32

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

77Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pon 30 Nov 2020, 22:50

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

78Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Sre 02 Dec 2020, 12:51

Zver

Zver
VIP
VIP



...Sa Vajominškog Univerziteta

79Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Čet 03 Dec 2020, 17:05

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

80Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Čet 03 Dec 2020, 20:59

mardok

mardok
Moderator
Moderator

81Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Ned 06 Dec 2020, 05:18

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame



Izasao ranije, odvalio se ranije, dosao kuci ranije, za mene dan poceo u 2 i verovatno cu jos sat-dva da divljam sa muzikom pa onda nova tura regeneracije.

San Francisco trash area <3

82Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Ned 06 Dec 2020, 06:35

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame




Kaziprst i mali dig'o sam u vazduh

83Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pon 07 Dec 2020, 13:15

Zver

Zver
VIP
VIP

I love you  Drool - baliti 



...Sa Vajominškog Univerziteta

84Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Uto 08 Dec 2020, 12:56

Zver

Zver
VIP
VIP





...Sa Vajominškog Univerziteta

Niger iz huda likes this post

85Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Uto 08 Dec 2020, 16:12

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame



Nisam ih nikada nesto puno mirisao, valjda zato sto sam imao druge distrakcije. Sada su mi legli savrseno. Bas sinoc u kasnim satima preslusao Nothing, a u planu su mi jos par albuma da temeljnije predjem preko njih. Nedavno sam sve preslusao 2-3 puta i ostavio sam ih za kasnije. Cim vidim neki koncert koji mi je dostupan, bacim se u istrazivanje.

Uvek kad sam ih video u epizodi South Parka, odem nalozen na yt i brzo me spuste jer ne mogu da se navucem na njihov zvuk. Bio sam soson jer su mi smetali drugaciji vokali koji nisu clean.

Dace Bog da ih slusam krajem juna(sem ako ne otkazu), mada idem tu pre svega zbog Gojire i 3Teetha. Ove druge sam otkrio nedavno.

86Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Uto 08 Dec 2020, 16:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Tako je Pajo, nema labavo...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Niger iz huda likes this post

87Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Sre 09 Dec 2020, 12:46

mardok

mardok
Moderator
Moderator

88Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Sre 09 Dec 2020, 19:08

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

89Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Čet 10 Dec 2020, 15:21

kb8

kb8
Moderator
Moderator



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

90Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Čet 10 Dec 2020, 15:28

kb8

kb8
Moderator
Moderator



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

91Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Čet 10 Dec 2020, 16:55

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

kb8 ::


bravo, odavno nisam slusao

92Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Čet 10 Dec 2020, 16:57

Zver

Zver
VIP
VIP

Šta je ovo drugo, meni piše da nije moguće gledati kod nas u Srbiji.



...Sa Vajominškog Univerziteta

93Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pet 11 Dec 2020, 10:04

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ovo drugo bijaše MC Hammer - U Can't Touch This...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Zver likes this post

94Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pet 11 Dec 2020, 17:29

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

95Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Ned 13 Dec 2020, 13:14

mardok

mardok
Moderator
Moderator

96Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Sre 16 Dec 2020, 12:43

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame



Symphony, ajmo dogodine u Bec. lol!

97Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Sre 16 Dec 2020, 14:13

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Milano ili Minhen mi idemo, u Bec smo skorije bili pa bi da miksamo.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

98Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Ned 20 Dec 2020, 00:33

mardok

mardok
Moderator
Moderator

99Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Ned 20 Dec 2020, 13:26

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

100Šta trenutno slušate??? - Page 4 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Čet 24 Dec 2020, 21:17

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Sledeći

Similar topics

-

» Koji zanr muzike slusate?

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu