NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Šta trenutno slušate???

+9
Miki HOF
Steelers
dr.dule
Zver
Peyton Manning
Vlado997
mardok
Niger iz huda
kb8
13 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 21]

126Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pet 22 Jan 2021, 14:43

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Meni iskreno od '95, pa do otprilike 2010 nema nekih prevelikih oscilacija. Za poslednjih 10 godina ne mogu nista da tvrdim, jer se je sam zvuk otisao u progresivu/avangardu od ovoga sto ja slusam i tesko mi je jos uvek neke stvari da prihvatim, pa ih ostavljam za kasnije. Gomila bendova koji su se pojavili u drugoj polovini devedesetih su svoj prajm dostigli u '00.

Mainstream muzika nakon grungea jeste otisla u tri lepe. Jesu bili britpop i numetal, mada kada bolje razmislim i grunge je bio silazna stepenica u odnosu na trash metal (glam metal je bio dominantan u osamdesetim, ali to mi nije bolje od grunge-a), kao sto su bili i dominantni zanrovi pre trash metala.

Kapiram ljude kada cuju novije bendove da kazu sebi ''I am too old for this shit''. Moguce da ce to da se desi i meni u nekom trenutku.

127Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pon 25 Jan 2021, 13:12

kb8

kb8
Moderator
Moderator



Šta trenutno slušate??? - Page 6 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

128Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Uto 26 Jan 2021, 11:51

Zver

Zver
VIP
VIP



"Farewell and adieu to you Spanish ladies
 Farewell and adieu to you ladies of Spain..."



...Sa Vajominškog Univerziteta

129Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Čet 28 Jan 2021, 08:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator



U poslednje vreme samo Cardi uz trening

http://nfl.com/

130Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Čet 28 Jan 2021, 11:07

Zver

Zver
VIP
VIP



...Sa Vajominškog Univerziteta

131Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Čet 28 Jan 2021, 16:17

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame


132Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pet 29 Jan 2021, 01:46

mardok

mardok
Moderator
Moderator

133Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pet 29 Jan 2021, 11:08

kb8

kb8
Moderator
Moderator



Šta trenutno slušate??? - Page 6 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

134Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pon 01 Feb 2021, 17:29

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

135Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pet 05 Feb 2021, 11:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator



Šta trenutno slušate??? - Page 6 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

136Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pet 05 Feb 2021, 19:33

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

137Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Uto 09 Feb 2021, 18:23

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

138Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Ned 14 Feb 2021, 19:57

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

139Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Ned 14 Feb 2021, 20:06

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

140Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pon 15 Feb 2021, 21:32

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

vratila me pjesma par godina unazad, kad sam je cuo a pustili su je tik pred pocetak Superboula, taman pred ispucavanje



Šta trenutno slušate??? - Page 6 Potpis

141Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Sre 17 Feb 2021, 14:10

kb8

kb8
Moderator
Moderator



Šta trenutno slušate??? - Page 6 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

142Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Čet 18 Feb 2021, 08:48

kb8

kb8
Moderator
Moderator



Šta trenutno slušate??? - Page 6 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Zver likes this post

143Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pet 19 Feb 2021, 18:16

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator



Uvek sam znao da ce ovo biti prva pesma koju cu pustiti kad umre..ali sam se nadao da to nece biti bar jos 10tak godina..

http://nfl.com/

144Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pet 19 Feb 2021, 18:33

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Peyton Manning ::

Uvek sam znao da ce ovo biti prva pesma koju cu pustiti kad umre..ali sam se nadao da to nece biti bar jos 10tak godina..

Ode legenda... Nadam se na neko bolje mesto...! Sad



Šta trenutno slušate??? - Page 6 Img_2015

145Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pet 19 Feb 2021, 18:59

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sad kad dim bude lebdeo do neba i on ce biti tamo, uz Starog Nestorova, gospon Čedu i još jednog

http://nfl.com/

146Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pet 19 Feb 2021, 19:19

Zver

Zver
VIP
VIP

RIP Đole



...Sa Vajominškog Univerziteta

147Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pon 22 Feb 2021, 11:35

kb8

kb8
Moderator
Moderator



Šta trenutno slušate??? - Page 6 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

148Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Uto 23 Feb 2021, 18:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

http://nfl.com/

149Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Uto 23 Feb 2021, 22:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

http://nfl.com/

150Šta trenutno slušate??? - Page 6 Empty Re: Šta trenutno slušate??? Pon 01 Mar 2021, 14:52

kb8

kb8
Moderator
Moderator



Šta trenutno slušate??? - Page 6 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 21]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Sledeći

Similar topics

-

» Koji zanr muzike slusate?

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu