NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pittsburgh Steelers

+18
Minneapolis Miracle
Cenci D
Sirko
Mos Def
niko32
The Bad Man
Niger iz huda
kb8
Danijel Lg
Vlado997
Peyton Manning
Miki HOF
Zver
BasBetis
dr.dule
Steelers
mardok
SymphonyX
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 25 od 31]

601Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 02 Maj 2023, 10:12

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

a hoce li biti dovoljno za brata Lamara i ekipu




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Pittsburgh Steelers - Page 25 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

602Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 02 Maj 2023, 10:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ni blizu...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

603Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 02 Maj 2023, 10:29

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pitt je neopsorno uradio odlican posao..

Ne bi me iznenadilo da se bore za drugo mesto u diviziji

http://nfl.com/

604Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 02 Maj 2023, 10:45

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Vrapce će počistiti oba puta.

Steelers likes this post

605Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 02 Maj 2023, 20:17

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

divizijska titula nam je nebitna, mi napadamo onu glavnu.

na papiru djeluje fin tim, vidicemo kako ce to izgledati u realnosti



Pittsburgh Steelers - Page 25 Potpis

606Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Čet 04 Maj 2023, 10:02

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

aj stanite u red za tepsiju. ima tu vecih kandidata. recimo tradicionalni kandidat za SB Klivlend Govnjavi Brauns




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Pittsburgh Steelers - Page 25 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

607Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Sep 2023, 06:03

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

muk na bivsem kecapu

608Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Sep 2023, 08:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Bas nisam ocekivao ovakav spank na domacem terenu

http://nfl.com/

609Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Sep 2023, 11:30

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Niti ja, očekivo sam da im ostavimo krumpir, podbacili smo je'iga, biće bolje već iduće nedjelje...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

610Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Sep 2023, 11:48

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pittsburgh Steelers - Page 25 Untit397

Šta je ovaj crni luzer izgubio pa traži po travi, Čelični deder pomozi si kolegi, kažu još uvijek baulja po Kečapu i traži izlaz...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

611Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 11 Sep 2023, 22:59

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

nemoj se previse nasladjivat, navijas za ekipu polupanih mentola, brzo ce doci na svoje



Pittsburgh Steelers - Page 25 Potpis

612Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 12 Sep 2023, 08:14

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Cameron Heyward na IR

http://nfl.com/

613Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 12 Sep 2023, 09:30

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Steelers ::nemoj se previse nasladjivat, navijas za ekipu polupanih mentola, brzo ce doci na svoje

Pokrij se ušima i tišu mišu, imat ćeš pravo za riječ kad te pozovem...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

614Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Sre 13 Sep 2023, 16:33

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Hayward out 8+ nedelja, Johnson oko 4

http://nfl.com/

615Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Sub 16 Sep 2023, 15:09

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Vidim gura se online prica da Big Ben uleti umjesto Meta Kanade na poziciju ofanzivnog koordinatora.

Nastavi li qb ovako, brzo ce morati i da se presvlaci sve mi se cini



Pittsburgh Steelers - Page 25 Potpis

Peyton Manning likes this post

616Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Sub 16 Sep 2023, 16:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Mislim da treba pusiti Picketta celu sezonu, pa onda videti da li razmatrati druge opcije..

http://nfl.com/

617Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Sub 16 Sep 2023, 22:22

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Peyton Manning ::Mislim da treba pusiti Picketta celu sezonu, pa onda videti da li razmatrati druge opcije..
ista je prica bila samo za Meta Kanadu prosle sezone - treba ga pustiti cijelu pa donijeti odluku. bio je los koordinator i prosle i na otvaranju ove i opet ga ne pocerase.

Tako mislim i za Piketa, dobio je sansu prosle, treba da dobije i ove na 5-6 utakmica. svakako bolju opciju nemamo. ali ako se pokaze da ce uvijek biti prosjecan ili solidan starter i nista vise od toga, treba odmah i bez zadrzavanja traziti novog qb.
protivnik sam one NYG mantre draftovo si ga, sad treba da se trpi 100 godina. prosjeci nam ne trebaju, samo vrhunski igraci. probas, vidis koji su mu limiti, ako ne moze biti vrhunski trazis novo.



Pittsburgh Steelers - Page 25 Potpis

618Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Ned 17 Sep 2023, 08:04

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Steelers ::
Peyton Manning ::Mislim da treba pusiti Picketta celu sezonu, pa onda videti da li razmatrati druge opcije..
ista je prica bila samo za Meta Kanadu prosle sezone - treba ga pustiti cijelu pa donijeti odluku. bio je los koordinator i prosle i na otvaranju ove i opet ga ne pocerase.

Tako mislim i za Piketa, dobio je sansu prosle, treba da dobije i ove na 5-6 utakmica. svakako bolju opciju nemamo. ali ako se pokaze da ce uvijek biti prosjecan ili solidan starter i nista vise od toga, treba odmah i bez zadrzavanja traziti novog qb.
protivnik sam one NYG mantre draftovo si ga, sad treba da se trpi 100 godina. prosjeci nam ne trebaju, samo vrhunski igraci. probas, vidis koji su mu limiti, ako ne moze biti vrhunski trazis novo.
Slazem se i ja sam protivnik toga kad GM nece da prizna da je pogresio pa drzi igraca 100 god.

Ali mislim da vi mozete imati uspeha sa Piketom. On nije elita, ali je pouzdan i iskusan, sigurno ce napredvati jos, a uz ovakvu odbranu i skill igrace...

Steelers likes this post

http://nfl.com/

619Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Ned 17 Sep 2023, 13:02

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Prošle godine sam ne sećam se kako zavšio na forum navijača Steelersa.
Nisu verovali ni u ekipu, ni u igrače.
Sećam se da su Harisa koji jeste ok dečko rekli da FB koji je skinu tipa 15-20 funti, pa je sad kao RB.
Za Piketa se ne sećam.
Franšiza je sve ovo novo napravila na Big Benu, mislim da tu nema priče.
Odbrana naravno.
Ali... liga se vrti oko QBs. To je danas tako.
Ako je Big Ben zainteresovan da bude OC, tu nema šta da se čeka.
Šta bi NO dao da je Bris zainteresovan za nešto.
Bena za OC i daje mu se sva sloboda. To znači on bira QB-a, nekog prelaznog, dok ne dođe franšizni.
I sve ostalo. Pravi playbook, poziva akcije, sve.
To je moje mišljenje.

620Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Ned 17 Sep 2023, 14:17

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Kad sas Govnjivi srede Pit a brat Lamar princa od tigra bice veselo u diviziji




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Pittsburgh Steelers - Page 25 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

621Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 19 Sep 2023, 08:01

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Univerzum je opet na zdravim osnovama.

622Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 19 Sep 2023, 14:18

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

odbrana je sve postavlila na svoje



Pittsburgh Steelers - Page 25 Potpis

623Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 19 Sep 2023, 17:39

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Odbrana ce da vam donese jedno 6 pobeda a napad 11 poraza



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

kb8 likes this post

624Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Sre 20 Sep 2023, 01:15

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Već pet godina ta legenda kruži.

Steelers likes this post

625Pittsburgh Steelers - Page 25 Empty Re: Pittsburgh Steelers Sre 20 Sep 2023, 08:09

Zver

Zver
VIP
VIP

i uvek se nađu tu negde na sredini.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 25 od 31]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu