NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL fantasy league 4

+17
Niger iz huda
Vlado997
Miha
MarkZima
millhouse
Bizon
SymphonyX
Cenci D
BasBetis
Mos Def
Zona do trona
Zver
kb8
Minneapolis Miracle
dr.dule
Steelers
fckinfine
21 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Ići dole  Poruka [Strana 9 od 9]

201NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 03 Dec 2019, 14:10

Zver

Zver
VIP
VIP

Pa prvi put sam pravio ligu i organizovao stvari, logično je da ću negde zabrljat. Kao neki rookie QB.

Opet kažem, greška je što sam ja nešto zamislio kao mali Perica a to tako nije ferceralo.



...Sa Vajominškog Univerziteta

202NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 03 Dec 2019, 14:29

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

KB stvar sta kod nas u PO ulazi pobjednik divizije. O tome ja pricam.

203NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 03 Dec 2019, 14:32

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa da, jasno mi je, zato i kažem da sam ja dopo u diviziju iz koje nemrem dalje a vašu bi podero i s više poena ispadam jer su pravila bila takva...

Komiš je prvi puta radio Ligu, automatika je napravila što je napravila, je'iga...

Ko što rekoh, smola, za iduću godinu ćemo biti pametniji pa ćemo vidjeti šta i kako...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

204NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 03 Dec 2019, 15:01

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Broj poena bi uvijek trebao bit tiebreaker.
I naravno, bez divizija.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

205NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 03 Dec 2019, 15:02

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

A jbg. Sjecas se da su jedne godine Seahawksi usli u PO sa 7-9 kao pobjednici divizije.

206NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 03 Dec 2019, 15:04

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

SymphonyX ::Broj poena bi uvijek trebao bit tiebreaker.
I naravno, bez divizija.

U prvoj lizi i keeperu je head to head. Sto smatram da je najpostenjje. Ako sam te pobjedio u medusobnome da sam valjda i bolji od tebe i da zasluzujem biti ispred tebe.

207NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 03 Dec 2019, 15:42

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Slažem se sa SymphonyX...

Ukupno poeni i bez divizija, na taj način je najmanja mogućnost krumpiranja...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

208NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 03 Dec 2019, 16:46

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Ja imam bye week sledeće nedelje, ne žalim se. Very Happy

209NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 03 Dec 2019, 16:49

Zver

Zver
VIP
VIP

Cenci...tvoja ekipa su Balkanski Špijuni?...ako se ne varam



...Sa Vajominškog Univerziteta

210NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 03 Dec 2019, 16:57

Zver

Zver
VIP
VIP

Elem...

Es Wird Bekant Gegeben ili tako nekako već....

Zbog krupnih strukturnih propusta u organizaciji, Ekipa Divljih Gavranova se kažnjava izbacivanjem iz plejofa, a na njeno mesto se postavlja ekipa Balkanskih Špijuna kao oštećena strana usled navedenih propusta.

Odluka komesara liga je konačna i izvršna i na nju se ne može izreći žalba drugostepenom organu.



...Sa Vajominškog Univerziteta

211NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 03 Dec 2019, 17:07

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Blento ::Elem...

Es Wird Bekant Gegeben ili tako nekako već....

Zbog krupnih strukturnih propusta u organizaciji, Ekipa Divljih Gavranova se kažnjava izbacivanjem iz plejofa, a na  njeno mesto se postavlja ekipa Balkanskih Špijuna kao oštećena strana usled navedenih propusta.

Odluka komesara liga je konačna i izvršna  i na nju se ne može izreći žalba drugostepenom organu.


Ej zasto samo u postavkama ne stavis head to head. I ja upadam,Bizon van i gotovo. Mislim da ostali igraci se moggu sloziti da je head to head najpostenije.

212NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 03 Dec 2019, 17:17

Zver

Zver
VIP
VIP

Nije fer prema Bizonu koji je možda jutros video da je uleteo u PO, proslavio pogodak i nema smisla da ga sad "VAR" sjebava.

Ovako je najbezbolnije. Ja lično nemam nikakav problem sa ovim.



...Sa Vajominškog Univerziteta

213NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Sre 04 Dec 2019, 08:33

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ošlo sve u qratz dakle...

Sjajno...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

214NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Sub 22 Avg 2020, 18:09

klinecr


NCAA
NCAA

Pozdrav ljudi, ima li jos negde mesta za jednog ozbiljnog igraca na Yahoo Fantasy?
Prikljucio bih se jednoj klasicnoj ligi Half PPR ili PPR sa QB, 2xRB, 2xWR, TE, FLEX, DEF, K

215NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Sub 22 Avg 2020, 22:20

Shaky1982


NCAA
NCAA

Mozete i mene da ubacite, igrao bih i ja... Cool

216NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Ned 23 Avg 2020, 07:59

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Nema nista ovde od yahoo lige, barem je ja necu igrati. Pokusali smo da je ozivimo al vecini nam je ovde to treca, cetvrta liga koju igramo i neodrzivo je jednostavno. Mislim ako neko hoce da organizuje ponovo, slobodno al sumnjam da ce biti ista od toga.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

217NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Sre 26 Avg 2020, 21:42

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Iskreno, i ja bih igrao (bilo koju) ako igde ima mesto...



NFL fantasy league 4 - Page 9 Img_2015

218NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Sre 26 Avg 2020, 22:18

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Neka srede delegati mjesto u Ligi1, ja cu ustupiti mjesto.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

219NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Sre 26 Avg 2020, 23:32

klodovik

klodovik
VIP
VIP

SymphonyX ::Neka srede delegati mjesto u Ligi1, ja cu ustupiti mjesto.

Iskreno, nisam mislio da neko odstupi da bi meni ustupio mesto... Pisalo se o yahoo ligi, pa pomislih da će tamo biti mesta (pošto vidim da ima još nekoliko ljudi koji bi igrali)...
A ja bih (za početak) samo jednu ligu, jer poodavno nisam igrao...
Ali, ako si baš rešio (ne znam u koliko liga igraš), pa ne možeš sve da postigneš- u redu, prihvatio bih tvoje mesto ako se i drugi slažu...! Smile



NFL fantasy league 4 - Page 9 Img_2015

220NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 27 Avg 2020, 15:20

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Igram 3 lige, sasvim dovoljno.
Keepers i Super su dovoljne.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

221NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 27 Avg 2020, 19:36

klodovik

klodovik
VIP
VIP

SymphonyX ::Igram 3 lige, sasvim dovoljno.
Keepers i Super su dovoljne.


Ok, tebi hvala, još samo da potvrde i ostali jer ne bih da budem bilo kome... jel' te...! Smile



NFL fantasy league 4 - Page 9 Img_2015

222NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 27 Avg 2020, 20:13

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Prvu ligu cekaju mean machine i moj drug vec 2-3 sezone minimum..a i celicni se javio, pa ne znam sta cemo sad...

http://nfl.com/

223NFL fantasy league 4 - Page 9 Empty Re: NFL fantasy league 4 Ned 30 Avg 2020, 18:16

MarkZima


NCAA
NCAA

Zainteresiran sam ako ce se raditi dodatna yahoo liga.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 9]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu