NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mock Draft diskusija

+13
Niger iz huda
Bugi
ZippoZG
Bizon
BasBetis
Mos Def
Mean_Machine
The Bad Man
millhouse
mardok
SymphonyX
Zona do trona
Zver
17 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 13 od 22]

301Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 20 Mar 2019, 18:25

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

That’s how life goes, he said at one point Friday. He knows what he can do. So does the family that supports him. The Ravens, with the No. 22 pick, could make Butler the first wide receiver off the board. That’s what his mother would’ve wanted, then and now.

“She’d be immensely proud,” he said. “She’d be crying tears of joy. She’d be wearing my jersey and hoping I’d get drafted by Baltimore to get back home. I know she’s looking over me always.”

Njegove reci. Najbolji WR sa onim wingspan-om da kupi one Lamarove frljoke sto idu pola metra od igraca. Prosle godine sam birao Ridleya, da su me slusali Ravensi sad bi imali buduci najbolji WR duo Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

302Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 20 Mar 2019, 18:34

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Steelers ::
SymphonyX ::Male su sanse da se takav scenario ponovi 26. aprila.
pred kombajn su svi predvidjali da ce pasti do 20. i da ce ga Stilersi pokupiti. Onda je odradio odlican kombajn i pocela je prica o top 10 piku Smile


Ipak sam se prevario u vezi dostupnosti. Very Happy

303Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 20 Mar 2019, 18:43

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

TJ Hockenson je ubica pik sa 21.
Razmisljao sam da se penjem, ali nece taj biti u rangeu NE.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

304Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 20 Mar 2019, 19:03

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

I tacno se sada vidi da je 20pik otprilike granica gde je kraj talentima prve runde. Svi sa pikovima kojima je.prva cifra 2 ce zeleti da trejduju u nazad.

305Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 20 Mar 2019, 20:48

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Jimmy Graham ce odigrati jos ovu sezonu u GB i to mu je to, kako god se pokazao. Dogodine cemo imati 26M u SC, a istice ugovor Clarku, Martinezu, Crosbiju i jos nekolicini. Cutovanjem cemo osloboditi 8M dogodine. Tako da sam maltene 100% siguran da uzimamo TE u prve 2 runde.
Hockenson je buduca zvezda lige, TE koji hvata, blokira i osvaja dosta jardi nakon hvatanja

306Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 20 Mar 2019, 21:19

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

neocekivan izbor Ouklenda



Mock Draft diskusija - Page 13 Potpis

307Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 20 Mar 2019, 21:38

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Uf, uf...Ferguson je juce imao toliko jadan pro.day da je verovatno pao u 4,5 rundu...8.08 je imao 3 cone drill...

308Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 20 Mar 2019, 21:56

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

millhouse ::Uf, uf...Ferguson je juce imao toliko jadan pro.day da je verovatno pao u 4,5 rundu...8.08 je imao 3 cone drill...
a sta kazu za Polite-a
on je imao los kombajn, a ocekivalo se da ce biti visok pik

sem njih dvojice nije ostao nijedan EDGE za prvu pa i drugu rundu

Ol' Dirty Bastard ::Najbolji WR sa onim wingspan-om da kupi one Lamarove frljoke sto idu pola metra od igraca.
Cool



Mock Draft diskusija - Page 13 Potpis

309Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 20 Mar 2019, 22:18

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Polajt je imao uzasne intervjue na kombajnu...ima jednu.od najboljih "tape" u celoj generaciji , ali je lik ocigledno opicen...da li ce neko rizikovati I kolilo ostaje da se vidi...

310Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Čet 21 Mar 2019, 08:21

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Eo saće i Orlovi, samo da sendulu riješe i kafu pristave...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

311Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Čet 21 Mar 2019, 08:43

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Opet da ponovim, da li ima neko ko bi trejdeovao u napred za 30 pik Seahawks-a?

312Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Čet 21 Mar 2019, 08:45

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Vidis da bi svi isli nazad Laughing Ja sam sa 8. i 14. htio nazad, Dule oce da izadje iz prve. NE necu dirat jer tu bog otac ne moze pogodit sta ce bit potez.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

313Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Čet 21 Mar 2019, 08:49

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Pa evo ja sada gledam moju draft tablu. Ja ne znam koga bih sada uzeo sa 30 a da mi ne bi bio dostupan I u rasponu 40-60. Mislim sigurno ce mnogi od njih otici do 45 pika, ali imam gomilu pdjednako dobrih opcija gde ce neke sigurno biti dostupne I sa 50 I nekim pikom.

Npr u situaciji u kojoj sam bio, da nisam imao ponudu za 21 pika sigurno bih uzeo TJ Hockensona.

I posle njega ni na koga ne bih dao pik prve runde osim mozda za jos jednog ili dvojicu, koji su I dalje dostupni.

314Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Čet 21 Mar 2019, 08:59

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

To bi bio dobar fit za Hawkse, potrebna im je dodatna dimenzija uz ovo sto trenutno imaju.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

315Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Čet 21 Mar 2019, 09:03

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Uzmite puntera ili long snappera ak vas dobri pickovi čekaju i kasnije...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

316Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Čet 21 Mar 2019, 09:04

Zver

Zver
VIP
VIP

Neki lik od ovih NYG beat-ova izvalio da se opasno lože na Hockensona.



...Sa Vajominškog Univerziteta

317Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Čet 21 Mar 2019, 09:31

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Hoce li Peyton pucati za Coltse?



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

318Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Čet 21 Mar 2019, 10:33

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Sto se tice pika Falkonsa I Bajrona Marfija. Vrhunski pik koji po mom misljenju nema sanse da se desi na pravom draftu. Nece Marfi psti tako nisko.. Ima izvestaja da su mnogi skauti potpuno odusevljeni sa njim, I da je imao najbolji kombajn (vezbe na terenu) od svih CB-ova u poslednjih nekoliko godina. CB je jedna od najcenjenijih pozicija u NFL-u I mene ne bi iznenadilo da njega neko pokupi jako jako visoko.

319Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Čet 21 Mar 2019, 10:48

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Kad je vec dostupan, nisam mogao da ne uzmem, a Falconsi imaju need na toj poziciji. U drugoj moraju rovovi.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

320Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Čet 21 Mar 2019, 11:27

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

momci imam dilemu, Bugi mi je ostavio poruku da biram za njega (Cifsi)

Bugi ::Prosledicu ti dva pika za svaki slucaj, pa kad dodje moj red samo izaberi.

- Jachai Polite, EDGE, Florida

- Deionte Thompson, S, Alabama

e sad nisam siguran da je cuo za Polajtov los kombajn,  hocu li mu uzeti Tompsona ili ipak Polajta da se ne naljuti



Mock Draft diskusija - Page 13 Potpis

321Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Čet 21 Mar 2019, 11:38

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Pa pre mu uzmi Polajta nego Tomsona. Videcemo kako ce Tomson trcati 40jardi, ali ako bude trcao ispod 4,6 sto mu prognoziraju nema sanse da bude pik prve runde. A sa Polajtom ce neko izrizikovati.



Poslednji izmenio millhouse dana Čet 21 Mar 2019, 11:39, izmenjeno ukupno 1 puta

322Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Čet 21 Mar 2019, 11:38

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Ja bih mu uzeo Polajta, aj da je neki skandal, tipa da je bio ženu, ali kombajn je nebitan.

323Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Čet 21 Mar 2019, 11:39

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Pass rushera nemaju, a i safety im treba Laughing Polite je talenat za prvu sigurno, druga je stvar sto je poremecen.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

324Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Čet 21 Mar 2019, 11:41

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

jednoglasnim izborom komisije Polite it is jocolor



Mock Draft diskusija - Page 13 Potpis

325Mock Draft diskusija - Page 13 Empty Re: Mock Draft diskusija Čet 21 Mar 2019, 11:43

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

p.s. Svaka čast Steel tebi i Duletu za organizaciju i cimanje oko ovog mock drafta. cheers



Poslednji izmenio Mean_Machine dana Čet 21 Mar 2019, 11:43, izmenjeno ukupno 1 puta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 13 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu