NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Wild Card Weekend

+19
mardok
Bugi
Bizon
Vlado997
Sirko
The Bad Man
Niger iz huda
Cenci D
BasBetis
STP
Zver
Miki HOF
zvaljo
SymphonyX
Steelers
Zona do trona
Peyton Manning
Mos Def
kb8
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 17 od 19]

401Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:49

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Au...



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

402Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:50

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Koji muk na stadionu



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

403Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:51

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Vlado997 ::Cody Parkey se usrao, meni se čini.
Mandump Mandump Mandump Mandump Mandump

404Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:52

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Bez reci sam,ne znam sta da kazem.

Ovo je po meni tragicnije i od promasenog FG kickera Billsa u SB protiv Giantsa.

405Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:54

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Ovo je nadrealno.

406Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:57

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Fenomenalan KR Cohena,Truba uvuce genijalnu loptu izmedju dva odbrambena,FG sa 43 yds.

Au,kako,kako?

407Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:57

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Pa nije Fols svetac bez razloga... Very Happy

Ima da prvo otpuste, a onda ubiju Parkija Very Happy

408Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:59

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Sve kapiram da otvorim sada neki message board Bearsa,ali se bojim da je tamo u toku neko kolektivno samoubistvo.

409Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:59

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::Fenomenalan KR Cohena,Truba uvuce genijalnu loptu izmedju dva odbrambena,FG sa 43 yds.

Au,kako,kako?
Pa reko sam ti, usro se.

410Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 01:59

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::Sve kapiram da otvorim sada neki message board Bearsa,ali se bojim da je tamo u toku neko kolektivno samoubistvo.
harakiri

411Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 02:00

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Jebo Cody Parkey-ju mater hiljadu puta!
A i treneru i GM mečića što ovo govedo od fušerskog kickera nisu otpustili kad je trebalo.
Jedino mi je žao tiketa što sam pao za 16,5 hiljada dinara, ali to što se Mića Truba smejao kad je na jednoj utakmici patak pogotio dva puta rašlje i promašio field gol i extra poen, a trener samo potapšao kojota po ramenu umesto da ga je šutnuo u dupe i marš iz tima, pa sad plaču na terenu, to mi nije žao.
Naprotiv, ostavlja mi osmeh na licu.
Izgleda da je najteže naći u NFL glupog i pouzdanog kikcera od svih igrača, u tri lepe pizde matere!

412Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 02:01

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ma znam da se usro,ali koje su sanse da ce na pokusaju pobedonosnog FG u playoff mecu lopta udariti u stativu,pa u precku,auuu.

413Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 02:02

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Vlado997 ::OVO JE 2PT
Ma ljudi, jesam li ja slijep ili se u jednom trenutku vidjelo kako Smallwood, u trenutku kada je maksimalno ispružio ruku, podiže loptu na gore i ona prelazi imaginarnu TD liniju. Uglavnom, nebitno je, Eaglesi su pobijedili.

414Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 02:04

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Mogu misliti kakav li je to osecaj sad, u svlacionici tamo znas da si usrao stvar, ne smes nikoga u oci da pogledas jer gomila crnja hoce da te ubiju. Scary stuff.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

415Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 02:05

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

KPGS ::Jebo Cody Parkey-ju mater hiljadu puta!
A i treneru i GM mečića što ovo govedo od fušerskog kickera nisu otpustili kad je trebalo.
Jedino mi je  žao tiketa što sam pao za 16,5 hiljada dinara, ali to što se Mića Truba smejao kad je na jednoj utakmici patak pogotio dva puta rašlje i promašio field gol i extra poen, a trener samo potapšao kojota po ramenu umesto da ga je šutnuo u dupe i marš iz tima, pa sad plaču na terenu, to mi nije žao.
Naprotiv, ostavlja mi osmeh na licu.
Izgleda da je najteže naći u NFL glupog i pouzdanog kikcera od svih igrača, u tri lepe pizde matere!
Ček da konvertujem to u marke...

Auuuuu, pa je li ti to jedini promašaj?

416Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 02:08

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ol' Dirty Bastard ::Mogu misliti kakav li je to osecaj sad, u svlacionici tamo znas da si usrao stvar, ne smes nikoga u oci da pogledas jer gomila crnja hoce da te ubiju. Scary stuff.

Ne bojim se ja reakcije saigraca,mogao je zasrati i svaki drugi igrac,igraci ce imati razumevanja.

Seti se tragicne akcije safety-ja Saintsa protiv Vikingsa...

Ja se brinem jer ce,vrlo je moguce,Parki imati pretnje smrcu od fanaticnih navijaca Bearsa.

417Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 02:08

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

https://twitter.com/BleacherReport/status/1082079016499044353

Obratiti paznju na maskotu posle promasaja Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

418Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 02:08

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Ne sviđa mi se ovo, više bih volio da smo dobili Cowboyse.

419Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 02:09

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Kad je Blair Walsh preziveo onda, prezivece i Parkey.

420Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 02:10

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Potprašiće Nikolica i Francuze iz močvare.

421Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 02:10

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Vlado997 ::
KPGS ::Jebo Cody Parkey-ju mater hiljadu puta!
A i treneru i GM mečića što ovo govedo od fušerskog kickera nisu otpustili kad je trebalo.
Jedino mi je  žao tiketa što sam pao za 16,5 hiljada dinara, ali to što se Mića Truba smejao kad je na jednoj utakmici patak pogotio dva puta rašlje i promašio field gol i extra poen, a trener samo potapšao kojota po ramenu umesto da ga je šutnuo u dupe i marš iz tima, pa sad plaču na terenu, to mi nije žao.
Naprotiv, ostavlja mi osmeh na licu.
Izgleda da je najteže naći u NFL glupog i pouzdanog kikcera od svih igrača, u tri lepe pizde matere!
Ček da konvertujem to u marke...

Auuuuu, pa je li ti to jedini promašaj?
Jeste

422Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 02:11

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Pit Bull ::https://twitter.com/BleacherReport/status/1082079016499044353

Obratiti paznju na maskotu posle promasaja Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
A Nagy zinuo u nevjerici taman da mu Nick zavali svoju ogromnu bjelačku kurčinu.

423Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 02:13

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

KPGS ::
Vlado997 ::
KPGS ::Jebo Cody Parkey-ju mater hiljadu puta!
A i treneru i GM mečića što ovo govedo od fušerskog kickera nisu otpustili kad je trebalo.
Jedino mi je  žao tiketa što sam pao za 16,5 hiljada dinara, ali to što se Mića Truba smejao kad je na jednoj utakmici patak pogotio dva puta rašlje i promašio field gol i extra poen, a trener samo potapšao kojota po ramenu umesto da ga je šutnuo u dupe i marš iz tima, pa sad plaču na terenu, to mi nije žao.
Naprotiv, ostavlja mi osmeh na licu.
Izgleda da je najteže naći u NFL glupog i pouzdanog kikcera od svih igrača, u tri lepe pizde matere!
Ček da konvertujem to u marke...

Auuuuu, pa je li ti to jedini promašaj?
Jeste
Onda mu jebi mater još hiljadu puta. I tetku ako ima.

424Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 02:16

KPGS

KPGS
VIP
VIP

A najlepše od svega je to da su glupi mečići sami izabrali protivnika za WC, umesto da su pustili rogonje i Rodju da ugaze kući, oni ih namerno pobedili u zadnjem kolu i ugurali seronje iz grada bratske ljubavi u PO i na kraju popušili kitu od Nicka Folića!
E ko drugome jamu kopa,
FG u jamu upada!

425Wild Card Weekend - Page 17 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 07 Jan 2019, 02:17

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

U ovom veku,Nick Foles ima vise playoff pobeda nego Dalas.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 17 od 19]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu