NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Wild Card Weekend

+19
mardok
Bugi
Bizon
Vlado997
Sirko
The Bad Man
Niger iz huda
Cenci D
BasBetis
STP
Zver
Miki HOF
zvaljo
SymphonyX
Steelers
Zona do trona
Peyton Manning
Mos Def
kb8
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 19]

26Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Čet 03 Jan 2019, 10:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Lynn doesn't commit to Hunter Henry playing
Melvin Gordon (ankle) says he'll play vs. BAL

http://nfl.com/

27Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Čet 03 Jan 2019, 10:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Keke Coutee (hamstring) practiced in full on Wednesday.

http://nfl.com/

28Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Čet 03 Jan 2019, 13:59

kb8

kb8
Moderator
Moderator

New ref Shawn Hochuli and his crew set an NFL record for penalties called

Iskreno se nadam da ovi nisu i neće dobit priliku za sudit tekme u PO...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

29Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Čet 03 Jan 2019, 14:03

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

kb8 ::New ref Shawn Hochuli and his crew set an NFL record for penalties called

Iskreno se nadam da ovi nisu i neće dobit priliku za sudit tekme u PO...
sudi Cardzers-Rejvens / nije glavni sudija

a senilni Bil Vinovic sto je onako svirepo nas pokrao u mecu sa Cardzersima nagradjen je utakmicom Kolts-Teksans
The play was shut down, as the officials were not in position



Wild Card Weekend - Page 2 Potpis

30Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Čet 03 Jan 2019, 14:12

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Aupičku...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

31Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Čet 03 Jan 2019, 14:13

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Ništa ne brinite, ti najgori će dobiti najviše mečeva.

32Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Čet 03 Jan 2019, 14:16

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

BasBetis ::Ništa ne brinite, ti najgori će dobiti najviše mečeva.
biznis je biznis



Wild Card Weekend - Page 2 Potpis

33Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 11:07

Zver

Zver
VIP
VIP

Wild Card Weekend - Page 2 Stats13

Uspeo sam nekako da uploadujem jedan sačuvan print screen. Nije savršeno ali poslužiće svrsi...

elem...ovo su komparativne statistike dva igrača za upravo završenu sezonu. Šta se može zaključiti, ako se samo gledaju ove brojke, koji od ova dva igrača je imao bolju sezonu.



...Sa Vajominškog Univerziteta

34Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 11:28

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Koja su to dva igraca? Pretpostavljam Zeke i Barkley

http://nfl.com/

35Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 12:37

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Pa da, levo Zeke desno Barkley. Nerealan je stvarno Barkley, ima sve predispozicije za HOF igraca, radnik i nepravi probleme van terena a ni na terenu (sto je u danasnje vreme mnogo bitno). Ako mu Giantsi sastave OL lagano obara rekord CJ2K-a po broju skrimidz jardi u nekoj skorijoj buducnosti.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

36Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 12:43

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Stvarno je budalastina sto je Zeke izabran u Second Team All Pro, a ne on.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

37Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 12:48

Zver

Zver
VIP
VIP

SymphonyX ::Stvarno je budalastina sto je Zeke izabran u Second Team All Pro, a ne on.

to je i bila moja poanta...



...Sa Vajominškog Univerziteta

38Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 14:23

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Rushing titula presudila.
A Barkley je stvarno zver, potpuno opravdao ocekivanja i 2. overall pick

http://nfl.com/

39Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 15:01

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::Rushing titula presudila.
A Barkley je stvarno zver, potpuno opravdao ocekivanja i 2. overall pick


Nije u redu ni ja da kazem da je Baker opravdao 1 st overall jer je tek odigrao jednu sezonu,

Jos manje bih to rekao za Barkley-ja.

Dovoljno je da se Darnold razvije u franchise QB i Barkley moze doneti i mir u svetu,opet bi bio glup pik Giantsa.

40Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 17:09

Zver

Zver
VIP
VIP

a na osnovu čega zaključuješ da bi se Darnold razvio u franšiznog QB-a da je došao u Giantse, sve i da se za par godina razvije u franšiznog QB-a za Jetse.

Ne možemo znati, druga sredina, drugi set početnih parametara, koji diktira drugačiji razvojni put. A po toj logici bilo koji QB uzet sa 3+ mesta koji se razvije u franšiznog QB-a definiše Barklija kao propao pick jer je taj QB trebao biti biran.



...Sa Vajominškog Univerziteta

41Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 18:13

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Barkley je bez premca ofanzivni rookie godine i već sada top 3 RB(ove sezone)lige. Baker je pokazao da je jako dobar i da može predvoditi ligu za par godina, ali je isto to pokazao i Allen

42Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 18:51

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::a na osnovu čega zaključuješ da bi se Darnold razvio u franšiznog QB-a da je došao u Giantse, sve i da se za par godina razvije u franšiznog QB-a za Jetse.

Ne možemo znati, druga sredina, drugi set početnih parametara, koji diktira drugačiji razvojni put. A po toj logici bilo koji QB uzet sa 3+ mesta koji se razvije u franšiznog QB-a definiše Barklija kao propao pick jer je taj QB trebao biti biran.

Poziciona vrednost QB je nemerljivo znacajnija od pozicione vrednosti RB.

Naravno da ako bilo ko od QB,biranih nakon Bakera,postane franchise QB,onda govorimo o vasem propalom picku.I tu je totalno sekundarno da li ce Barkley biti all pro 5,7 ili 9 puta.

Zato sto je cilj svakog tima da pravi ekipu koja ce sutra napasti SB.


Ti govoris o Barkley-ju koji je vec u rookie sezoni zasluzio all pro zvanje.Ako nije zasluzio bas samo all pro zvanje,onda je bio neverovatno blizu tome,to se slazem.

I koji je ucinak imala all pro sezona Barkley-ja na vas skor? 5 pobeda,vecina njih doslo u drugom delu sezone protiv raspalih ekipa,ne racunajuci Bearse.

Dakle,sa takvom sezonom Barkley-ja,vi ste bili hiljadu milja daleko i od wild carda.


Pogledaj sada rookie QB.Koji je dosao u tim koji je imao all time tragican skor od 1-31 u prethodne dve sezone.

Da je taj QB startovao od week1,njegov tim bi verovatno bio u wild cardu.

A taj QB je bio daleko od all pro sezone kada pricamo o poziciji QB.

Uostalom,nadji mi jednog all pro QB koji svoj tim nije vodio minimum u play-off?

43Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 19:14

Zver

Zver
VIP
VIP

Baker nije došao u tim koji je prethodne dve sezone imao 1-31. Baker je došao u tim pun talenta usled gomile visokih draft pikova proisteklih iz 1-31 u dve sezone.
Barkli je unapredio napad Giantsa nemerljivo. To je napad koji je ove godine prešao brojku od 30 poena nekih 5 ili 6 puta a pre toga to nije uspeo nekih 3 godine. Mi smo daleko od WC ( mada je i to diskutabilno...par loših sudijskih odluka i FG od 60+ jardi da su otišli na drugu stranu i who knows, ali smo nemerljivo bliže WC-u nego prošle sezone ) jer je odbrana go kurac, a ne znam šta je tu Barkli kriv. Jedino ako se od njega očekuje da igra LB-a i pokriva tajtendove.

Nemaš potrebe da mi crtaš pozicionu vrednost QB-a. Jasno je to meni. Problem je što nijedan QB sa prethodnog drafta nije bio zakucavanje, možeš da pogodiš a možeš i da profulaš sa bilo kojim od njih. Velika verovatnoća je da će neki od njih biti Gabert ili Bortles a da će neki biti Wentz recimo. Mislim na ovu veliku četvorku sa prethodnog drafta. Barkli je bio 2+2...ne možeš omašit.

Uostalom, šta podrazumevaš pod "franšizni QB koji će učiniti da Barkli ispadne glup pick" I Winston je franšizni QB za Tampu pa sam prilično siguran da bilo kome na svetu daš da bira Winstona ili Barklija, da niko ne bi uzeo Winstona. Gde je ta granica "franšiznosti" QB-a koja čini da je Barkli glup pick. Jel to Bortles? Jel to Mariota ili Winston ( prvi i drugi overall pick te sezone). Po meni to moraju biti Mahomes visine da bi se moglo ustvrditi da je Barkli glup pick. A to neće biti ni Darnold ni Rosen...možda Allen hoće Very Happy

I još jedna stvar. Čitav proces izbora GM i HC kod Giantsa je bio zasnovan na odgovoru na pitanje "Šta sa Ilijom". Mara je doneo odluku da se ide sa Ilijom i u obzir su dolazili samo GM i HC koji će na to pitanje odgovoriti sa "Yeah, sure...Ilija je još uvek dobar, može se napasti SB sa Ilijom". Jel u toj situaciji treba birati QB-a da bi sedeo dve godine na klupi, držao tablu i nosio getorejd?
Ako želiš da argumentuješ da je trebalo ići nazad i pokupiti recimo Nelsona, pa onda sa dodatnim pickom recimo Nick Chubb-a i Hernandeza pickom koji je i uzet...Ok to je vrlo jak argument kom neću proturečit. Ali reći da je trebalo uzeti QB-a da greje klupu dve sezone jednostavno nije rezonski.

Uostalom, sad ćemo na draftu nabudžit odbranu, smrdit još jednu sezonu i onda sledeće godine uzeti nekog od gomile QB-ova i bićemo bolji nego što bi bili sa Darnoldom na klupi do 2020.



...Sa Vajominškog Univerziteta

44Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 19:35

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ipo,a sta mislis da je recimo Kizer bio i ove godine QB Brownsa? Mislis da bi svi ti talentovani igraci uticali na skor? Mislis da bi Clevelqand imao skor iole blizu 7 pobeda?

Bortles je mega bust,Mariota i Winston su za mene jos pre dve sezone okvalifikovani bustovi.

Govorim o igracu poput Mahomesa,Watsona,Wentza itd. Pa cak i Folesa u decembru i play-offu.

Mogucnost da draftujes takav tip QB,na njih mislim kada govorim o mogucoj projekciji Darnolda,Rosena i ekipe.

Poenta je da je ovo bio draft sa dosta potencijala kada su u pitanju QB. Pogledaj sta donosi ovaj draft,po svemu sudeci,tugu od QB klase. Sta je bilo lose da draftujete QB koji bi sedeo godinu ili dve na klupi?

Mahomes je presedeo skoro celu sezonu.Pogledaj koliko je Rodgers sedeo na klupi. Bolje da ne nabrajam dalje. Very Happy

Velika je verovatnoca,da pre 2020 drafta,necete ni biti u situaciji da draftujete franchise QB. A,onda,ko vam garantuje da cete ubosti? A i da ubodete,Barkley,kao i svi RB koji imaju ogroman workload,nece biti ni blizu efektan u nekoj 7-8 sezoni. A velike su sanse da bi u toj situaciji,vas QB,tek u nekoj 7-8 sezoni Barkley-ja,postao QB za velika dela.

Lepo ste mogli draftovati QB i uzeti Chubba kao RB u 2.rundi.

Razlika izmedju Chubba i Barkley-ja uopste nije tako velika,a pogledaj sta vi imate kao QB?

45Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 19:53

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Ja tipujem na produzetke u hjustonu. Indi mozda prodje...
Dalas dobija sijetla.
Chargersi dobijaju gavranove
I medvedi i phila nisam pametan...
Strasne tekme u najavi... strasne. Ne pamtim kad mi je ovako u najavi bio zanimljiv WC...

NO-IND u SB, neka gruba procena... :-)



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

46Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 19:56

Zver

Zver
VIP
VIP

Zona do trona ::
Lepo ste mogli draftovati QB i uzeti Chubba kao RB u 2.rundi.

U drugoj smo uzeli Hernandeza. To je ubedljivo najbolji naš OL. Ae sad zamisli našu Ol ovako jadnu i žalosnu bez ubedljivo najboljeg OL.
A onda zamisli Chubb-a kako trči iza takve OL. Imao bi neki 1.1 ypc.
A zatim zamisli rookie QB-a iza takve linije. Prava poslastica za Njujorške MD specijaliste za lečenje preloma kostiju.



...Sa Vajominškog Univerziteta

47Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 20:02

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Chubb,ako se ne varam,ima najvise yds after contact u celom NFL.

Tako da bi se privikao on na vasu OL. Very Happy

Mnogi legendarni QB su krenuli NFL karijere sa krsevima od OL.

Nema izgovora. Very Happy

Prvo gledas da ubodes lutriju sa QB na draftu,onda je sve drugo lakse.

48Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 20:12

Zver

Zver
VIP
VIP

Eto vidim Brownse, možda uboli nakon sam Bog zna kog pokušaja ubadanja na QB lutriji, a pre toga 15 godina bili predmet šprdanja. Thnx but no thnx... Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

49Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 20:49

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

OL Brownsa je druga vasiona u odnosu na NYG jad. Oba guarda su zvijeri, a cijeli unit je mozda i u TOP5 lige.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

50Wild Card Weekend - Page 2 Empty Re: Wild Card Weekend Sub 05 Jan 2019, 20:49

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Obecao sam da cu izaci veceras i sad se spremam, a nenormalno me mrzi, sneg i jos mi se gleda NFL..gde sam se dogovarao uopste, ionako cu izaci i sutra, veceras mi nije trebalo
Go Colts!

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 19]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu