NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Week 2

+14
Bizon
Sirko
Danijel Lg
SymphonyX
Vlado997
Mos Def
Zona do trona
The Bad Man
KPGS
Steelers
Peyton Manning
Cenci D
Zver
kb8
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole  Poruka [Strana 7 od 7]

151Week 2 - Page 7 Empty Re: Week 2 Pon 17 Sep 2018, 21:22

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

A sta imaju da izgube ako stave Rosena, ok losa OL al bolje nek igra da oseti malo NFL nego da presedi celu sezonu a ekipa moze da mu da poen samo u garbage time-u. Ne mogu da naprave Pitermana od njega jer gore od ovoga ne moze, Piterman je poceo da igra u solidnoj ekipi pa je napravio to sto je napravio.

A sto se Barkleya tice, ja sam iskreno bio skeptican al brate on je stvarno nerealno dobar RB. OL bas igra ocajno a on bukvalno izvalci maksimum, njega nijedan defanzivac ne moze da obori na otvorenom sanse nema, uvek bar 2,3 moraju da budu tu jer ce prvog da izbegne sigurno. Sinoc sve sto je napravio je bilo iz nekih screen pasova gde bi svaki drugi RB bio oboren za gubitak jardi. Svaki jard koji je uzeo je sam zaradio.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

152Week 2 - Page 7 Empty Re: Week 2 Uto 18 Sep 2018, 00:00

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Sta ocekujete veceras? Da li je po vama Cikago precenjen, 1,45 jbt na njih.

153Week 2 - Page 7 Empty Re: Week 2 Uto 18 Sep 2018, 00:15

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Pit Bull ::Sta ocekujete veceras? Da li je po vama Cikago precenjen, 1,45 jbt na njih.

Kvota je malo niska,ali Bearsi ce biti motivisani da se vrate u igru i pobede nakon prokockanog vodjstva protiv GB.

Gledao sam SEA u 1.kolu,OL im je jako losa,a i odbrana je izgubila vecinu svojih starih playmakera.

154Week 2 - Page 7 Empty Re: Week 2 Uto 18 Sep 2018, 00:18

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Ali i dalje su to Vilson i Kerol. Mislim da ce koristiti RBove mnogo vise nego protiv Denvera. Previse mi se hypuje taj Cikago koji je svake godine odron. Sad oni kao trebaju rutinski da dobiju Sijetl kao da su ovi Dzetsi.

155Week 2 - Page 7 Empty Re: Week 2 Uto 18 Sep 2018, 00:47

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Došao red i na Vilsona da dobije malo batina.

Šta znam, Cikago je fino ukomponovana ekipa sa(još uvek) lošim kvoterbekom. Sijetl je sa druge strane odličan na toj poziciji, ali škripi na drugim poljima. Kako god završilo, ne verujem da neko od njih može do plej ofa. Blaga prednost Medama...

156Week 2 - Page 7 Empty Re: Week 2 Uto 18 Sep 2018, 03:11

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Grifin druga presecena.

157Week 2 - Page 7 Empty Re: Week 2 Sre 19 Sep 2018, 18:57

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ako u naredne 2 godine,Truba postane samo average QB,Bearsi mogu biti zastrasujuci.

Odbrana Bearsa kida,a cela liga treba da bude u strahu jer

1. Mack nije imao trening kamp i celo leto je samo radio individualne treninge,te je kondicija u zavrsnici meceva trenutno problem. Vec sada dominira,ne mogu zamisliti sta ce raditi za koju nedelju kada bude imao snage da odigra eksplozivno svaki snap.

Floyd,za sada,ima tihu sezonu.

Rookie LB Smith igra tek 2.mec i uci iz dana u dan.

158Week 2 - Page 7 Empty Re: Week 2 Sre 19 Sep 2018, 20:04

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Imaju i dobar duo RB

http://nfl.com/

159Week 2 - Page 7 Empty Re: Week 2 Sre 19 Sep 2018, 21:13

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Napisah u temi Chicaga, uz veoma lak raspored koji im sledi, mogli bi se ušunjati u PO već ove sezone. Postoji velika mogućnost da se Gruden preračunao oko vrednosti njihovih pikova

160Week 2 - Page 7 Empty Re: Week 2 Čet 20 Sep 2018, 00:29

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

NE znam zašto svi govore da smo se mi zajebali sa Mackom. Zar se nisu onda i ostalih 30 timova zajebali koji su mogli dati istu ponudu koju su dali Bearsi ali nisu hteli????

p.s. ja i dalje ne mislim da smo se zajebali. Bearsi imaju QB sa rookie platom i Mack ima puno smisla ovde, mi plaćamo debelo Carra, OL a uskoro i Coopera i negde mora da zafali.

E sada naš problem je što nam ne valja ono što plaćamo, ali to je već druga tema.

161Week 2 - Page 7 Empty Re: Week 2 Čet 20 Sep 2018, 00:41

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Nisam mislio u tom smislu. Vi niste imali previše izbora i realno ste dobro prošli. Akcenat je na tome da Čikago verovatno neće biti loš kao što je Gruden očekivao, pa će i sama vrednost pikova pasti

162Week 2 - Page 7 Empty Re: Week 2 Čet 20 Sep 2018, 09:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Mean_Machine ::NE znam zašto svi govore da smo se mi zajebali sa Mackom. Zar se nisu onda i ostalih 30 timova zajebali koji su mogli dati istu ponudu koju su dali Bearsi ali nisu hteli????

p.s. ja i dalje ne mislim da smo se zajebali. Bearsi imaju QB sa rookie platom i Mack ima puno smisla ovde, mi plaćamo debelo Carra, OL a uskoro i Coopera i negde mora da zafali.

E sada naš problem je što nam ne valja ono što plaćamo, ali to je već druga tema.

Exactly...

Ko što sad pokušavaju Ramsi napravit i ufatit SB dok im Kompas ne dođe na naplatu, poslije će biti spašavaj se ko može...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

163Week 2 - Page 7 Empty Re: Week 2 Čet 20 Sep 2018, 14:09

KPGS

KPGS
VIP
VIP

kb8 ::
Mean_Machine ::NE znam zašto svi govore da smo se mi zajebali sa Mackom. Zar se nisu onda i ostalih 30 timova zajebali koji su mogli dati istu ponudu koju su dali Bearsi ali nisu hteli????

p.s. ja i dalje ne mislim da smo se zajebali. Bearsi imaju QB sa rookie platom i Mack ima puno smisla ovde, mi plaćamo debelo Carra, OL a uskoro i Coopera i negde mora da zafali.

E sada naš problem je što nam ne valja ono što plaćamo, ali to je već druga tema.

Exactly...

Ko što sad pokušavaju Ramsi napravit i ufatit SB dok im Kompas ne dođe na naplatu, poslije će biti spašavaj se ko može...
Obicno se misli da QB bi trebao biti inteligentan, ali kompas Goff bas i nije. On je telegentan!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 7]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Similar topics

-

» Week 12
» Week 4
» Week 14
» Week 12
» Week 8

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu